Serialesitelenovelet
50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+25
dlacatus65
nutzi
razbunator
Lucica10
narcisa
Petre Gabriel Nicoleta
vivi
vania_e
annadanna
DENISA
iulianagl
pufy2010
axxa246
Luana
scumpica22
Geta
rina-rina
Admin_dea05
dana17
florica
lica54
andreea90
anuta1971
alitheea
Garo
29 participanți

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Lun 11 Apr 2011, 3:49 pm

florica a scris:[img(640,405)]]PT.fiecare cate-o floare sa va bucurati, 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580

Mulțumesc Flori pentru imagini, lalele sunt florile mele preferate. Păcat că e scurt sezonul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 11 Apr 2011, 3:52 pm

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 200271_203885909633605_100000365936204_639330_3563571_n
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 11 Apr 2011, 3:58 pm

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Gb-lalele-mov-ascutit50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Lalele-rosii-43-cm-ss-15319-150. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Image_27654pt. Narcisa 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 11 Apr 2011, 4:05 pm

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Fructe 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Lun 11 Apr 2011, 4:11 pm

florica a scris:50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Fructe 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656
Chiar n-am nici un fruct în casă, numai lămâi și deși nu mă dau în vânt după fructe mi-ai făcut o poftă care mă scoate din casă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 11 Apr 2011, 4:20 pm

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 0028054b_cj Buna fetelor ... Am o zi grea cu multe treburi de rezolvat , adunate in timpul cat am lipsit … Dar am facut o pauza si pt serial , eram curioasa ... Acum trebuie sa-mi fac timp si pt a scrie cum l-am vazut eu … Altfel ma ia viata inainte si uit toate amanuntele ...
Dar incep ca si ieri … Sa scriu , sa nu scriu … Scriu si de data asta ... Dar pe alta tema , insa la fel de delicata ...
E o noua etapa a filmului … Una noua , poate cea mai solicitanta emotional … Ce a fost , cred ca a fost parfum in comparative cu ce v-a urma …
Dupa cum v-am spus ma asteptam ca Hasret sa nu-l poata ierta pe Murat , dar nici sa nu poata inchide toate portile spre el ... Hasret trebuie sa se ierte pe ea mai intai … Asta e cel mai greu … Pe el il iarta ca-l iubeste enorm … Si suferinta ei e pe masura dragostei pe care i-o poarta … Pe ea sa se ierte pt ce a facut , pt tot ce-a mintit , prinsa in vartejul nemilos creat de jocul lui Murat …
E greu pt ea sa inteleaga cine e acum , unde se afla … Nu e ceea ce a visat sa fie ... o cantareata celebra , nu e nici ce a fost mereu … o florareasa … Nici in sufletul ei lucrurile nu sant clare … Cine e Murat ? Ce inseamna Levent pt ea … ? Murat a schimbat totul , pt toti si mai ales pe ea … A schimbat in bine , in rau ? E confuza … E normal . E toata o rana …
Dar v-a ierta , se vor impaca … Murat stie asta si asteapta ca un motan … Nu se vor impaca imediat , dar cred ca v-a fi de vis impacarea lor … Si … e prima data cand o spun , desi ieri speram sa nu se termine … Ar fi bine parca , sa se termine cu impacarea lor , sant sigura ca nu vom mai avea nervi ca dupa , sa-i vedem iar certati , Murat sa greseasca iar si grav , poate iremediabil …
Da , pt ca am inteles din episodul asta , desi nu a fost o surpriza pt mine , dar mai speram … Murat nu se v-a schimba … Pe fond ramane mereu la fel … Nimic nu-l v-a schimba … Nici o suferinta , nici o dragoste … Nimic …
Ma tem ca prapastia dintre Murat si Levent se v-a mari … Nu stiu cum v-a gestiona Murat aceasta situatie , dar trebuie sa o faca bine si cu cap … Levent il dispretuieste acum pe Murat … Greu de reparat asa ceva …
Sper ca Levent sa-si revina , macar sa ajunga pe linia de plutire din puct de vedere financiar … Sper ca Hasret si Murat sa reuseasca sa-l ajute … Ii sant datori … Levent a riscat totul pt ea … Totul … Si culmea … nu regreta nimic … Nimic , nici pierderea averii , nici pierderea firmei , a intregii munci de o viata , nimic nu egaleaza durerea pierderii femeii pe care-o iubeste … Numai iubirea ei a contat pt el , nimic alceva … Rar … Rar asa iubire …
Si cei mai periculos , e ca v-a intelege si Hasret asta … Amintirea ei vis-à-vis de Levent … Asta a fost o surpriza pt mine … Cand am vazut secventa asta , am facut o pauza … De ce acea amintire ? Stiu , la prima vedere pare simplu. Asta contribuie la acceptarea propunerii lui Murat … Dar tocmai acea imbratisare ? Aici , nimic nu a fost intamplator … La timpul respectiv , am analizat secventa asta . Nu stiu unde e comentariul ala , nici nu am timp sa-l caut , dar stiu ca am spus ca a fost deruntanta reactia ei de atunci pt Levent … Derutanta amintire … Din toate … asta …
Cat timp a fost cu Levent s-a straduit din rasputeri sa-l iubeasca , sa nu-l raneasca … Nu merge nimic fortat … Acum e libera sa-si aminteascasa …
Voi v-ati gandit macar o freactiune de secunda la Levent cand i-a spus atunci ca , Murat nu o v-a face fericita … Ca nu a fost din gelozie sau rautate sau etc … Ci din convingere ? Dar va ganditi ce se intampla daca are si dreptate ? Eu am nervi tari , dar …
Intre Ceren si Levent , nu v-a fi nimic , doar o prietenie … Sa nu ne facem sperante desarte … Nici Ceren nu se gandeste la asta … Multi nu inteleg si nici nu admit ca poate exista prietenie intre un barbat si o femeie … Doar prietenie … E rara , dar exista …
V-am spus inca de la inceput ca cei doi il vor face farame pe Levent … Zilele trecute va spuneam ca am un sentiment ciudat in legatura cu filmul …
Levent nu o v-a putea uita pe Hasret si nici pe departe inlocui … Niciodata …
Rara si iubirea lui Murat … Rara … Acum lasa de la el cate putin pt a castiga mult … A rascolit ceva in ea melodia compusa de el , dar sigur mai mult se v-a vedea in ep urmator … Sper sa vad acum si etapa aceea peste care ei au sarit … Acea “ curte “ … Cu tot tacamul … Si dupa vedem daca poate fi profesorul minunat si omul langa care sa traiesi in pace si iubire , in liniste si intelegere toata viata ? Poate fi iubitul mult visat ? Si nu doar pt o clipa , fie ea magnifica ... de vis … Ci pt o viata intreaga ... de vis …
Aceasta e intrebarea … Dar mai vorbim … Va pup …

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Y1pgLKOztRX1KQ8RN16tXcZ8dqLcofAE6250Yv557eneA38l7R3Gx-T9iw-J98EwBzqJoo3bfNDyfs50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 1060waq
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nutzi Lun 11 Apr 2011, 4:29 pm

[quote="florica"]pt.NUTZI
Multumesc Flori!!..chiar sunt minunate si jur ca privind pozele zici ca sunt desprinse din gradinita mea de flori...imi plac cele albe care te imbata cu mirosul ,cele galbene sunt frumoase dar fara miros puternic...oricum sunt superbe si orice floare are frumusetea ei ,ca si oamenii dealtfel... kiss

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Numauita

VA OFER SI EU UN LAN DE "NU MA UITA"...le ador.. kiss 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nutzi Lun 11 Apr 2011, 4:46 pm

[quote="dana17"]50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 0028054b_cj[i] [color=green] Buna fetelor ...
Frumos spus Dana,imi place...esti o romantica incurabila...si eu sunt ,dar nu pot reda prin cuvinte asa frumos tot ce simt si ce gandesc...bravo,imi face o reala placere sa te citesc...multumesc! 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Thumb20403221
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Lun 11 Apr 2011, 5:13 pm

dana17 a scris:[ Buna fetelor ... Am o zi grea cu multe treburi de rezolvat , adunate in timpul cat am lipsit … Dar am facut o pauza si pt serial , eram curioasa ... Acum trebuie sa-mi fac timp si pt a scrie cum l-am vazut eu … Altfel ma ia viata inainte si uit toate amanuntele ...
Dar incep ca si ieri … Sa scriu , sa nu scriu … Scriu si de data asta ... Dar pe alta tema , insa la fel de delicata ...
E o noua etapa a filmului … Una noua , poate cea mai solicitanta emotional … Ce a fost , cred ca a fost parfum in comparative cu ce v-a urma …

Aceasta e intrebarea … Dar mai vorbim … Va pup …[/i]

Buna Dana . totdeauna mi-a placut sa te citesc . Greu si dur comentariul tau . Complicat . Eu sunt mai direct si in doua fraze am sa spun ce gandesc. Altfel nu ma pricep. In continuare mie nu-mi place Levent. Chiar daca aparent este indragostit de Hasret , eu nu-l cred. Cat despre faptul ca firma lui a dat faliment , ma intreb de ce Hasret a fost singura lui clienta. Mai cred ( sunt convinsa de altfel ) ca Murat avea o mare contributzie la succesul firmei lui . Si cum pe Murat l-a gonit... a mai pierdut un sprijin. Nu hasret este vinovata ca o data , cand era suparat pe Murat , l-a imbratzisat pe Levent . Credea ca este prietenul bun al lui Murat . Daca nu mai potzi sa imbratzisezi un prieten al iubitului , al sotzului , de frica sa nu cumva sa-tzi fie interpretat gestul , atunci este groaznic. Eu nu cred nici acum in iubirea lui levent pentru Hasret. Cred ca Levent va trece destul de lejer la o alta iubire , dupa ce va iesi din faliment. Pentru ca sunt sigura ca Murat si Hasret il vor ajuta . Poate ca Hasret se simte vinovata fatza de Levent , dar eu nu uit nici o secunda faptul ca Levent a generat prima situatzie conflictuala grava intre Hasret si Murat ( atunci cand a insinuat ca Murat stia ca Saime este mama ei ). Nu uit nici o secunda ca lui Levent nu i-au placut niciodata pe Gulnaz si Cobra si i-a dat afara din casa. Si mai sunt destule situatzii de discutat de acest fel. Pe cand Murat o iubeste nebuneste pe Hasret. Chiar ea spune ca este uneori arogant , artzagos dar intotdeauna este cald ( sau cam asa ceva , nu-mi amintesc bine exprimarea ei) . Lui Murat nu-i este rusine cu rudele Hasretei. In camera aceea nenorocita ii invatza pe tzigani sa cante si le da lectzii de muzica , fara sa se gandeasca la gunoaiele din jur . Murat este o carte deschisa . asa il vad eu . Are incredere totala in Hasret si in vocea ei . Stie ca ei doi vor reusi sa-l salveze pe Levent . Desi Levent l-a amenintzat , i-a inchis usa in nas , i-a spus sa plece de langa Hasret ( i-a reprosat ca niciodata nu a lasat-o pe Hasret in pace , adica n-a plecat , desi stia ca Murat o iubeste ) , Murat il va ajuta . Poate n-am fost prea coerenta , pentru ca nu ma pricep sa scriu fraze frumoase . Dar eu as fugi de un barbat ca Levent . As fugi mancand pamantul . Imi este frica de astfel de oameni, care umbla cu " soparle" ca sa-si atinga scopul. Imi pare rau daca te-am suparat . Nu vreau sa va suparatzi nici una pe mine , dar asta gandesc eu. Pupici
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 11 Apr 2011, 6:24 pm

]50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Ym95majn 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Ze1l5h5k 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 3yhydsor50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 114qofpp 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Hfib511g
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 11 Apr 2011, 6:39 pm

Geta si eu sunt de acord cu tine in discutia asta .. Murat si Hasret vor fii fericiti , iar Levent va mai incerca sa le faca rau , dar poate se va indragosti de Ceren si ea de el, pentru ca nu degeaba sunt secventele alea in care Ceren se uita asa frumos la Levent si incearca sa il faca sa se simta bine , inca nu e indragostita, nu-si da seama nici ea, dar e un inceput .. eu asa vad ...si Levent a ajuns un mare producator pe spatele lui Murat , sa nu uitam la inceputul filmului ca Murat era celebritatea care toate ziarele vorbeau despre el si era invitat peste tot si urmarit, iar levent doar un manager .. Levent nu l-a ascultat pe Murat cand i-a spus ca Hasret inca nu trebuie sa faca un album, ca nu asta e lumea ei , merita ceva mai bun,asa cum si el era apreciat de public prin munca care o facea, dar el atat stie sa faca , ca si cu cantareata aia de la inceputul filmului care o promova si o vroia in locul lui Hasret si canta mai rau ca Hasret la inceput , deaia nici Murat na aleso pe ea .. Murat asa cum este el fricos , arogant si etc .. o iubeste nebuneste pe Hasret si din frica de a nu-i face rau a gresit , dar cum se zice si mereu e asa dragostea invinge si cred ca Levent va realiza , daca n-a realizat ca nimeni nu ii poate despartii, nici macar ei , dar vom traii si vom vedea ce se va intampla , sper sa nu va superere comentariu meu kiss kiss 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 11 Apr 2011, 6:52 pm

Mesajele lui CANSEL de pe twiter de la Sapanca 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516

cansellelcin cansel elçin
Sapanca'daki çekimler ve geçen maç kirmizi kart yedigim için El bombastico'da yokum...
1 hour ago Favorite Retweet Reply
»
cansel elçin
cansellelcin cansel elçin
http://gazozligi.wordpress.com/2011/04/11/el-bombastico-returns/
1 hour ago Favorite Retweet Reply
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 11 Apr 2011, 7:16 pm

Fetelor, ceva "off topic", dar merita sa vedeti pe unde au ajuns romanii sa-si arate talentul...
Video şi poze din timpul emisiunii "Norvegienii au talent"
www.youtube.com/watch?v=e1r9juJfkcc&feature=player_embedded

Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 11 Apr 2011, 8:16 pm

Cine n-a votat .. sa-l voteze pe Cansel sa fie pe locul 1 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 .. ca eu nu pot sa mai votez sad decat o data merge sad kiss

http://www.televizyondizisi.com/index.php/televizyondizisi-com-2011-en-iyi-erkek-oyuncu-adaylari/36068/47/
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Lun 11 Apr 2011, 8:47 pm

http://www.haberuni.com/2011/04/2011-en-iyi-erkek-oyuncu-adaylari/

V-am adus si eu de votat. Nici eu nu mai pot vota. Cansel este primul. Al doilea e Baiazid
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 11 Apr 2011, 8:53 pm

Hey it's me :p
I think it's time to vote for Cansel not to let some UGLY and UNPROFESSIONAL GUYS in front of the PERFECT MAN EVER!!! yani this is at least what we can do for the INCREDIBLE PERFORMANCE THAT CANSEL GAVE US DURING THESE TWO SEASONS OF GC 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 706290
Plz Vote for him and merci :D Nici eu nu mai pot vota,este vot unic. 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 11 Apr 2011, 8:59 pm

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 P1290910buna Nutzi ,esti o fericita pt. gradina ta cu flori, eu n-am noroc poate ca este si umbra prea mare,tot pun dar nu infloresc,azi m-am ocupat de cele in ghivece, 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 11 Apr 2011, 9:08 pm

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Cadou-de-nunta-aranjament-floral-din-phaleonopsis-veronica-lisianthus-aspedistra_1_felicitari Dana,Geta,Andreea pt. frumoasele comentarii,va multumesc. 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 11 Apr 2011, 9:16 pm

EPISODE 46 PART 1
Alıntı
https://www.youtube.com/watch?v=x7UAeL-s9rQ


Murat: Are You ok? I was worried about you
Hasret: I am fine. No need to worry
Murat: If you were not upset you would not come here.
Hasret: You know me well
Murat: I guess
Hasret: you had found me here before… (and she remembers the past)
**
Murat: Hasret, I need to explain a few things.
Hasret: about what?
I am listening.
Murat: It is not easy to explain these. I don’t know where to start. It is so hard to explain this.
Hasret: I know what you are going to tell me. You played a game and tricked me. Together with Ceren.
Murat: how do you know?
Hasret: You tricked me. And I ate it all up. I confess I believed it like a fool. I followed you guys around. I pretended I was sick. I stayed at the hospital.
Murat: Hasret!
Hasret: I even sneaked out the hospital. (she is such an honest person.. )I went to the restaurant and waited for you two to arrive. I even fell on the cake. I then had to take a cab with cream all over me and I cleaned up at the hospital. I lied to Levent. I lied to my mom. I lied to Gülnaz.
Murat: Hasret I..
Hasret: you did this so I was jealous of you and I would leave Levent.
But only one sentence, one honest sentence uttered by the man I know, I admired, I loved would have been enough. What you did not understand is I punished myself by wearing that engagement ring. I even risked ending my future, my life. You cannot punish me more than that..
Murat: Hasret. I am really sorry..
Hasret: don’t. don’t apologize. I know you might say lets start over. You are free. Maybe you will even tell me you love me. (yer right as if he is that competent ) Or you will ask me to marry you.
You did not need all these lies and you did not have to play such games to show me you loved me. You could have just said one clear and honest sentence. But Levent said these words to me instead of you.
I now don’t want anything.. I can live alone from now on.
Murat: Hasret!
Ceren: she was quite polite after what you did to her. I would have said worse things. Ok ok.. I know you are upset. You did not think she would brush you off like that did you?
Murat: I was actually expecting her to act like that. That is why I could not bring myself up to go and speak to her.
Ceren: so you think hasret is right.
Murat: we are both right in our own way of thinking (oh such a fool! )
Ceren: so you think you are both right. If you think like this you cannot solve this problem quickly.
First you will start being stubborn against each other and then you will argue with her.
Murat: not this time.
I have no intention to give up on hasret. She has a right to be mad at me. But in time she will understand why I played such a game and she will forgive me.
Ceren: yes exactly. You both love each other. All that is to be done is for her to forgive you. And I really wish she would forgive me too. I have to apologize to her, to saime and to levent.
All because of you!!!
**

everyone in hasret's house is talking at the breakfast table.
cobra and kadir thinks hasret has to forgive him immediately as long as she loves him. gülnaz and saime think she cannot forgive murat so easily. hasret does not comment. she fins a job as a sales rep in a clothes store and she goes to the interview.

**
levent is bankrupt. he tells his secretary so.
Levent has referred his secretary to his friends and she can have a new job.
**

everyone is searching for the masked people digging holes..
gülnaz thinks someone searching for a treasure is digging these holes. balçiçek says that is absurd there is no such thing as treasure hunters
gülnaz asks the women's help because she does not trust the men.
**
Kadriye follows balçiçek to ensure she does not tell about the hunt for the treasurers to cafer.
**
nakish cannot pick up the courage to call the secret admirer now she has his phone number.
**
Ceren: Hello. Is hasret home?
Saime: no she isn’t
Ceren: Is she really not in or does she not want to see me but she is in the house?
Saime: she is really not home. And I do not think she would want to see you if she was home.
Ceren: she is very mad at me right?
Saime: we are both mad actually.
Ceren: this is why I came here. I wanted to apologize to all of you. It was all mUrat’s idea. And he really did not mean so much harm. Never mind. I will come again some other time.
Have a nice day.
Saime: you too!
**
Ethem: are you going to hasret now?
Murat: I will not wait any longer.
Ethem: I think she is a stubborn girl and she will not change her mind easily.
Murat: I do not think it wll be easy either. But she will forgive me. You will see.
Ethem: good luck.
**
hasret goes to the interview.
It is a very nice clothes shop. but as soon as she walks through the door. the seller woman thinks she came to shop and she recognizes hasret as a celebrity and shows her a cardigan to sell. hasret cannot tell the woman she came to apply for the job..
**
the women are planning a stake out at night to catch the diggers.
**
nakish phones her secret admirer. he says he felt it was nakiye.



acum 16 minute


Ultima editare efectuata de catre florica in Lun 11 Apr 2011, 9:17 pm, editata de 1 ori
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Lun 11 Apr 2011, 9:16 pm

Luana a scris:Fetelor, ceva "off topic", dar merita sa vedeti pe unde au ajuns romanii sa-si arate talentul...
Video şi poze din timpul emisiunii "Norvegienii au talent"
www.youtube.com/watch?v=e1r9juJfkcc&feature=player_embedded

multumesc, ce multi romani talentati sunt raspinditi in lume iar noi cei de acasa nici nu stim de existenta lor.Felicitari tuturor!
buna seara,doamnelor si bine v-am gasit!
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 11 Apr 2011, 9:20 pm

EPISODE 46 PART 2
she has a nice voice. she speaks with him. all giggles

**
Kadir: welcome sir.
Murat: hello. I guess we are back to normal then.
Kadir: yes we are. I heard the truth about what was going on
Murat: I am happy to hear that
Kadir: me too.
Murat: I came to speak to hasret. Is she home?
Kadir: she left early in the morning.. she had a job interview.
Murat: ok. I will wait. And you can gather the boys for a lesson while I am here.
Kadir: ok.

**
hasret is walking back from the shop and she sees a girl selling flower on the street. she remembers trying to sell flowers on the street.
**
Murat: since when has hasret been looking for a job?
Kadir: ever since she came back from levent’s house. She has quit singing.
Murat: you seem like you don’t believe she can work at another job?
Kadir: singing is something rooted inside her. She cannot stop singing. Lets take you for example. You said you quit music but were you able to quit?
Murat: I could not quit it.
Kadir: exactly. You both love music.
**

hasret talks the woman and she says she sold flowers too and she says you are selling them for a high price. and the woman says is this a tv joke? where are the cameras. IT is impossible for you to be a gypsy selling flowers on the street.

**
ceren visits levent and says are you moving out?
and at that moment the lawyers come for the execution of the debt. they are going to confiscate everything in the office.
**
nakish thinks she loves şevket and nesrin says he might have changed a lot since primary school..
**
Cafer is showing the map to people who are specialists about maps.
**
Men: and these speakers.
Ceren: how can you stay so calm. They took everything.
Levent: I cannot do anything about it.
Ceren: maybe we could talk to them. Ask for extra time to pay the debts.
Levent: unfortunately I have already asked for extensions.
Ceren: I cannot believe this is happening.
Levent: don’t be upset. This is trade. Anything can happen in business.
Ceren: shouldn’t I be the one consoling you?
Men: Mr. Levent we need your signature to complete the list.. here..
**
Boy: we were superb right sir?
Murat: you were ok.
Boy: but you never like anything.
Kadir: calm down.
Murat: I will explain why I did not like it. First of all I can see that you have lost coordination all of you because you have not been training together for a long time now. You can get better by training regulary. Second of all you are trying to imitate some American rappers. Instead if you had turned inward and listened to the sound of your own native land you would have done better.
This is very important. I keep telling you a musician must have a link to his origins whatever kind of music he does, it does not matter.
I know you are not familiar to these names but Rimsky Korsakov and Prokofiev’s compositions always have traces of Russian culture inside it. The same goes with wagner the german composer. Or Miles davis has African sounds in his music. These are very famous composers because they can feel their origins and reflect it to their music.
**
Ceren: there is something I don’t understand.. how did all this happen all of a sudden?
Levent: you mean how did you go bankrupt?
It was not only because hasret’s album. I had debts as it is. And then I spent a lot more for hasret’s album. The album sales did not go well I could not pay my debts.
Ceren: how do you manage this?
Levent: what?
Ceren: to act like everything is normal.
Levent: did everything bad come on top of each other in your life?
This is such a time for me. A few days ago I was crushed.. I had to leave the woman I love. All my dreams my plans went down the drain. IT was so painful that today I could not even feel the pain of going bankrupt.
Ceren: are you doing anything this evening?
**
Murat: Is there anything you did not understand?
Boy: I did not get the Russians.. profoco? What was the 3rd ones name anyway?
Boys: I don’t know.
Hasret: Rimsky, Prokofiev, Korsakof.
Boys: who?
Kadir: kimsky?
Boy: no risky
Kadir: whiskey?
Murat: Rimsky!
Kadir: Yes yes Rimisky!
Murat: I will hand out notes with all the names too. So you can read them.
But do you understand exactly what I mean??
Kadir: You are saying don’t imitate be yourself.
Murat: exactly!
**
murat is leaving the lesson and he sees hasret rush off.. but he does not call after her he smiles.
**
Ceren: I have got to tell you something. Maybe you have already guessed.
Levent: Is it about mUrat?
Ceren: that game about marriage with Murat. I have to apologize to you.
Levent: you do not need to apologize
Ceren: aren’t you mad at me?
Levent: I know you were not fond of the idea and it was murat’s idea. I heard you speaking on the phone with murat when I came to the course
Ceren: so you told hasret?
Levent: she needed to know the games played on her
Ceren: actually murat did not mean harm.
Levent: If you are going to sit there and defend yourself I will get going.
Ceren: ok lets talk about something else. No more hasret or murat.
Levent: ok.
**
hasret comes home out of breath.
gülnaz asks why she has been running hasret does not explain.
**
Ceren talks about her career and that she did not actually want to be a teacher at the moment. Levent talks about how loves old cars etc.

levent says he is done for.. he is not even successful at what he has done.
he says I lost both in love and work.
**
they both want dessertr:;.


Ultima editare efectuata de catre florica in Lun 11 Apr 2011, 9:25 pm, editata de 1 ori
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nutzi Lun 11 Apr 2011, 9:23 pm

[quote="florica"]buna Nutzi ,esti o fericita pt. gradina ta cu flori, eu n-am noroc poate ca este si umbra prea mare,tot pun dar nu infloresc,azi m-am ocupat de cele in ghivece,

Si cele in ghivece sunt adorabile,dar necesita mai multa atentie si timpul nu imi permite...in gradina se ocupa sotul meu ,a facut o adevarata expozitie florala pe anotimpuri...are rabdare si presupun ca-i si place ce face....
Te pup si iti oresc o noapte linistita!
kiss kiss
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 11 Apr 2011, 9:26 pm

[quote="nutzi"]50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 57f08ef9_0010025574120_00_600 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nutzi Lun 11 Apr 2011, 9:30 pm

Fetelor , va pup si va spun noapte buna ,sa aveti vise frumose!!
Eu trec sa mai vad odata ep . si apoi somn de voie si de nevoie Smile Smile 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Thumb20209311
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 11 Apr 2011, 9:30 pm

Many thanks to dear Arzu for translating the Episode,, and the Missing parts Samira will translate it many thanks to her in advance
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 50. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum