Serialesitelenovelet
22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+22
danuza
lexia
Iuliana
dana sandulescu
Petre Gabriel Nicoleta
rodica
dana4699
Motzişor
teodora_roman
axxa246
vania_e
alina_chupi
kh69
andradamaria
ninnet
victorelalove
alimar
iulia80
lica54
DENISA
lavy612
pufy2010
26 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Apr 2011, 10:57 am

V-ati gandit vreodata cat de nedreapta este viata? Adica...zi de zi te lupti cu ea, face experimente pe tine si la final... ce sa vezi? Te recompenseaza cu o MOARTE!
Este gresit... Ar trebui sa fie invers:
Viata incepe cand esti batran si bolnav, ai o pensie de care te bucuri pana in momentul in care primesti CEASUL DE AUR , cadou din partea colegilor . Esti din ce in ce mai tanar si mai in putere, muncesti cu drag pana cand ajungi la facultate. Dupa zeci de ani in campul muncii te poti bucura in sfarsit de viata. Petreceri, excursii si vacante. Ajungi la liceu, apoi in scoala generala, gradinita si cresa. Esti iubit de mami si de tati si toti te rasfata... CE VIATA MINUNATA!

Si in final totul sa se termine...intr-un ORGASM!!!!!!!!!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 06 Apr 2011, 10:59 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile

am plecat să-mi iau fata cea mare de la școală 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Apr 2011, 10:59 am

pufy2010 a scris:

Smile Smile Smile

am plecat să-mi iau fata cea mare de la școală 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Apr 2011, 11:00 am

Bună ziua !!!


22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 0173982955805506690022. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3888332852377316524522. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1650695196439976311022. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 6035055566262659528422. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 8714740750763563324722. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1180769226384732154422. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 34340373812037414997
22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 22343_b


YILIN EN İYİ ERKEK OYUNCUSU MURAT YILDIRIM

'AYAKLIGAZETE.COM 2010 YILI TELEVİZYON YILDIZLARI' ödül töreni Kültür Bakanlığı'nın katlılarıyla, Ağaoğlu'nun sponsorluğunda Suada'da an itibariyle gerçekleştiriliyor.

Ayakligazete.com'un 2010 Yılı Televizyon Yıdızları Ödül Töreni büyük ilgi uyandırdı. Türkiye'nin Oscar'ları niteliği taşıyan 'AYAKLIGAZETE.COM 2010 YILI TELEVİZYON YILDIZLARI' ödül töreni Kültür Bakanlığı'nın katlılarıyla, Ağaoğlu'nun sponsorluğunda Suada'da an itibariyle gerçekleştiriliyor.


Ayakligazete.com'un 43 kategoride 364 adayın yarıştığı '2010 YILININ TELEVİZYON YILDIZLARI' anketin büyük ilgi gördü! Ayakligazete.com sitesinin takipçileri 43 kategoride yarışan adayları oylarıyla belirledi.


Aşk Ve Ceza
dizisinde sergilediği başarılı oyunculuk performansıyla büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Murat Yıldızım Ayakligazete.com'un takipçilerinin oylarıyla '2010 YILININ EN İYİ ERKEK OYUNCUSU' ödülüne layık görüldü. Murat Yıldırım ödülünü aldı. (Ayakligazete.com)

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/yilin_en_iyi_erkek_oyuncusu_murat_yildirim.htm


22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Oiy69u22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2ujnxn722. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 290zq0y22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1zqc46r22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1037xpe
22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2h3trmt


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 06 Apr 2011, 11:08 am, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Apr 2011, 11:02 am

DENISA a scris:Bună ziua !!!

Buna ziua !

Multumim pentru poze Denisa. Esti grozava! 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 06 Apr 2011, 11:21 am

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483 tuturor!
Ce-i cu pozele?????????Dumnezeule ce tricou!!!!!!
nu am timp de ..goagal sad sad si inca o mica intrebare,au fost sau nu aseara..premiile mult asteptate de noi???????sau astea-s premiile! kiss si atunci unde-i Tuba????//
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Apr 2011, 11:23 am

da Andrada , sunt de ieri seară de la premii , cred că Tuba nu a fost . îmi place , e vesel , se bucură de premiul primit , cred că soaţa nu a fost , păcat avea şi ea ocazia să fluiere niţel.


Alimar toate articolele ce apar cu Murat sau Tuba sunt puse la topicul lor , iar acolo le găsesc foarte uşor droarece acolo nu se fac comentarii ci se postează doar ştiri şi poze cu ei .


https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t276p100-2-murat-yildirim


https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t209p530-2tuba-buyukustun




Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 06 Apr 2011, 11:43 am, editata de 3 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Apr 2011, 11:25 am

andradamaria a scris: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483 tuturor!
Ce-i cu pozele?????????Dumnezeule ce tricou!!!!!!
sau astea-s premiile! kiss si atunci unde-i Tuba????//
Buna, nu cred ca sunt astea premiile. In articol vad ca scrie ceva de 2010.
Tricoul sa spunem ca ... l-a primit CADOU! :)
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Apr 2011, 11:27 am

DENISA a scris:


Alimar toate articolele ce apr cu MUrat sau Tuba sunt puse la topicul lor , iar acolo le găsesc foarte uşor droarece acolo nu se fac comentarii ci se postează doar ştiri şi poze cu ei .

Deci sunt de aseara...Multumim pentru informatii Denisa.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mier 06 Apr 2011, 11:32 am

Multumim Deni 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155520 pt pozele cu Muri .... ce tinuta casual si-a ales pt seara premiilor...
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 06 Apr 2011, 11:39 am

DENISA a scris:da Andrada , sunt de ieri seară de la premii , cred că Tuba nu a fost . îmi place , e vesel , se bucură de premiul primit , cred că soaţa nu a fost , păcat avea şi ea ocazia să fluiere niţel.


Alimar toate articolele ce apar cu Murat sau Tuba sunt puse la topicul lor , iar acolo le găsesc foarte uşor droarece acolo nu se fac comentarii ci se postează doar ştiri şi poze cu ei .


https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t276p100-2-murat-yildirim


https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t209p530-2tuba-buyukustun


:merci: chiar nu mai inteleg.....dar ma bucur pentru Muri.
Te pomenesti ca au interdictie, de-a nu se apropia unul de altul la mai putin...de cativa km 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1450537109
idiferent de cum e imbracat(ce cadouri a primit, in materie textila Smile ) Muri are o fata vesela si luminoasa!
Of, of..fantasmele noastre! stupid stupid
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Apr 2011, 11:45 am

andradamaria a scris: :merci: Muri are o fata vesela si luminoasa!
Of, of..fantasmele noastre! stupid stupid
Pai "saracutii"... Cred ca nici ei nu mai stiu ce sa faca... Daca apar la acelasi eveniment- Waw! se uita unul la celalalt! Daca nu vine unul dintre ei - Ce se intampla, de ce nu vine? cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Apr 2011, 11:59 am

gata am aflat de ce Curcinica nu a fost la premii , îi venise neamurile în vizită


22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Anim1


dragilor vă pupăcesc , ne auzim mai târziu .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mier 06 Apr 2011, 12:53 pm

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 ... Deni , ai mai aflat ceva in leg cu traducerile??
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kh69 Mier 06 Apr 2011, 12:58 pm


22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483 girls ..hello Denisa kiss

Thank you 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 the photos are very beautiful ...murat worth the best I love you

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155520 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155520 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155520

he is handsome...nice..sweet and attractive kiss

shortly perfect 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 745790


Ultima editare efectuata de catre kh69 in Mier 06 Apr 2011, 1:05 pm, editata de 1 ori
kh69
kh69
membru senior
membru senior

Mesaje : 261
Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 06 Apr 2011, 1:02 pm

mare-i ograda...familiala!!!!!!!!!! Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 06 Apr 2011, 1:10 pm

victorelalove a scris:
Pai "saracutii"... Cred ca nici ei nu mai stiu ce sa faca... Daca apar la acelasi eveniment- Waw! se uita unul la celalalt! Daca nu vine unul dintre ei - Ce se intampla, de ce nu vine? cupidon
Problema este ca n-au mai aparut deloc amandoi la vreun eveniment, ultimul eveniment public la care au fost impreuna <dupa stiinta mea > a fost petrecerea de final pentru serialul ASI, si de atunci...doua paralele Smile Smile urmate de zvonistica si speculatii, care har Domnului functionau si in timpul filmarilor la Asi kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 06 Apr 2011, 1:12 pm

Bula afacerist
Bula avea o colega de birou buna în draci, dar din pacate nedisponibila. O sorbea din priviri în fiecare zi si crapa de necaz ca nu-i poate face nimic.

Într-o zi ajunge atât de frustrat încât se duce direct la ea si îi spune deschis în fata:


- Esti o femeie superba si îmi doresc foarte mult sa te am macar o data. Uite, daca ma lasi o singura data sa ti-o pun, îti dau 500 de euro.

Tipa refuza fara sa stea pe gânduri.

Bula insista, explicându-i ca totul se va termina repede:

- Eu stau în spatele tau, arunc banii pe podea, tu te apleci sa-i iei si pâna i-ai ridicat eu am si terminat treaba.


Tipa sta si se gândeste o secunda, dupa care spune ca trebuie sa se consulte cu prietenul ei si îl suna. Aluia, când aude despre ce e vorba, îi sticlesc ochii si-i vine o idee:

- Cere-i 1000 EURO si ridica rapid banii de jos, asa nu va avea timp nici macar sa-si dea pantalonii jos.

Gagica e de acord si accepta propunerea.

Dupa vreo jumatate de ora prietenul ei începe sa-si faca griji nemaiprimind nici o veste si la un moment dat o suna el s-o întrebe ce s-a întâmplat. Tipa raspunde gâfâind si, printre gemete, îi spune:


"Nemernicul a folosit monede...".


Morala: O propunere de afaceri trebuie analizata întotdeauna în profunzime înainte de a bate palma si de a te trezi f...t.


ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Apr 2011, 1:27 pm

andradamaria a scris:Problema este ca n-au mai aparut deloc amandoi la vreun eveniment, kiss

Dar te gandesti .... sa apara amandoi la un eveniment 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732 SA VEZI ATUNCI SPECULATII!!!!!!! Si intr-un final sa spuna amandoi: " Bine... hai sa fie fanii fericiti!( si pe langa ei si noi). Sa mergem impreuna!"
22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 66512
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 06 Apr 2011, 1:30 pm

victorelalove a scris:

Dar te gandesti .... sa apara amandoi la un eveniment 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732 SA VEZI ATUNCI SPECULATII!!!!!!! Si intr-un final sa spuna amandoi: " Bine... hai sa fie fanii fericiti!( si pe langa ei si noi). Sa mergem impreuna!"
22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 66512
22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 224522 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 780376
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Apr 2011, 1:34 pm

andradamaria a scris: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 224522 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 780376

Si poate ca le este si putin frica sa fie in aceeasi incapere... DACA PLEACA IMPREUNA ACASA?
22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 229917

Of of of... Cata imaginatie si la noi... 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 06 Apr 2011, 1:50 pm

victorelalove a scris:... DACA PLEACA IMPREUNA ACASA?

da poate nu pleacă și doar închid ușa, că deh, au de recuperat Smile

ninnet a scris:
Morala: O propunere de afaceri trebuie analizata întotdeauna în profunzime înainte de a bate palma si de a te trezi f...t.



corect!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Apr 2011, 1:53 pm

pufy2010 a scris:

da poate nu pleacă și doar închid ușa, că deh, au de recuperat Smile

Smile Smile Smile Eu ma refeream la o incapere unde se decerneaza premiile!
Sau ii dau pe toti AFARA?
Asa de dor sa le fie unul de altul? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 06 Apr 2011, 1:57 pm

victorelalove a scris:

Eu ma refeream la o incapere unde se decerneaza premiile!

cvrezi că o să-i mai intereseze premiile?
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 06 Apr 2011, 2:02 pm

pufy2010 a scris:

cvrezi că o să-i mai intereseze premiile?
Smile Smile Smile Poate ca nu ii intereseaza premiile si nici nu mai sunt atenti... Dar sa nu mai vada pe nimeni? Asta chiar ca ar fi GROZAV!!!!!!!
Si ce ar spune Burcin si Sami? S-ar cupla si ei de suparare?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 22. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum