Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

+12
carmen_
lica54
iulianagl
dubaisport
ASI 4 ever
doryna32
Luana
Nicky
GUMUS-NOOR
denta
nety
dukytz
16 participanți

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 12 Iun 2011, 12:11 pm

iulianagl a scris:
Multumim si tie la fel!
Aziz este f. bun in rol, trebuie sa recunoastem.
A fost un fil horror american cu o papusa ucigasa, nu-mi amintesc cum se numea. Cand il vad pe Aziz, imediat imi vine in minte papusa aceea..Seamana teribil cu ea!




1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Images?q=tbn:ANd9GcS7nc99-2gH0oV7GDoGtrVwdZ0MtfZXgzi0oaigrB6UvkPTvT8A

Papusa Chucky. Smile Smile Smile Smile [/quote]

Asta este!
Seamana !
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 12 Iun 2011, 12:53 pm

nu pot posta poze si mor de ciuda.... sad sad sad
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Dum 12 Iun 2011, 4:38 pm

Aaaa.. n-au bagat promoo sad sad
Cred ca Omer vrea sa-i spuna ca acum e pregatit sa renunte la ea si sa-si faca o noua viata.. i-or fi ajuns si omului 3 ani de asteptare..
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 12 Iun 2011, 4:46 pm

Nu mai au loc de prostiile pe care le dau. Nu cred ca este o jumatate de ora de film sambata si duminica. Incep mai tarziu, termina la 16,30 si dau reclame de ma satur pana peste cap.
Imi vine sa-i strang de gat.
Episoadele sunt gandite inteligent, dar ei le ciopartesc in asa hal, de nu mai ramane nimic ca lumea din ele...
Asa au facut si cu alte seriale.
Pacat !
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de iulianagl Dum 12 Iun 2011, 4:55 pm

AnjeLyk a scris:Aaaa.. n-au bagat promoo sad sad
Cred ca Omer vrea sa-i spuna ca acum e pregatit sa renunte la ea si sa-si faca o noua viata.. i-or fi ajuns si omului 3 ani de asteptare..



Si eu cred tot la fel si ca o s-o ceara in casatorie pe Bahar.
Dar oare Bahar ajunge sa se indragosteasca de Selim Crocodilul Dundee? Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Dum 12 Iun 2011, 5:36 pm

Ai dreptate Luana..Au un mod de a da serialele astia de la kanal d de te iei cu mainile de par! si un timp atat de mare alocat reclamelor incat uiti fazele filmului intre timp..
Iuliana si eu m-am gandit la Bahar si Selim dupa ce i-am vazut astazi in bucatarie..Ce posomorata statea dupa ce-a aflat unde e Ceren...imi place de Selim ca-si stie locul, o simpatizeaza pe Ceren dar nu se pisiceste precum Bahar..el stie, la fel ca si ea, de puterea sentimentelor dintre C&O.. Bahar stie, simte dar nu stiu ce mai asteapta...nici nu ia atitudine, nici nu-l lasa liber pe Omer...
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Dum 12 Iun 2011, 11:18 pm

Acum am vazut episodul de ieri... hmm.. Omer a fost cam nesimtit, a expediat-o imediat pe Ceren..si in ce mod.. slap ar merita sa-l trateze Ceren cu indiferenta maxima pentru faza asta! La fel se purta cu ea si dupa ce i-a refuzat prima cerere in casatorie...tipic barbatesc...daca nu-i cum si cand vor ei, atunci se sucesc la 180 de grade..cel putin turcii asa sunt, stiu din proprie experienta...
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 13 Iun 2011, 7:26 am

AnjeLyk a scris:Acum am vazut episodul de ieri... hmm.. Omer a fost cam nesimtit, a expediat-o imediat pe Ceren..si in ce mod.. slap ar merita sa-l trateze Ceren cu indiferenta maxima pentru faza asta! La fel se purta cu ea si dupa ce i-a refuzat prima cerere in casatorie...tipic barbatesc...daca nu-i cum si cand vor ei, atunci se sucesc la 180 de grade..cel putin turcii asa sunt, stiu din proprie experienta...
Buna dimineata!
Lasa ca nu ramane datoare! Asa este, dar explicatia ei chiar nu avea rost. Acceptase ca Omer este cu doctorita aceea nesarata.
Si Ceren ii face niste figuri lui Omer, de mi-a fost mai mila de el , decat de ea...
Nu am putut dormi si m-am uitat pe Ddizi la mai multe episoade de pe la ora 3.......
Nu chiar cap coada, dar am prins esentialul, cred eu.
Adevarul este ca amandoi sunt caposi, dar ea mi se pare si mai incapatanata.
Tot timpul ii reproseaza ceva. Ea a plecat si apoi i-a cazut prost cand l-a vazut cu Bahar. Pai ce trebuia sa faca??
Sa ajunga la varsta bunicului asteptand-o???
Si ea il incurajeaza pe bucatarul ala nesuferit Chiar prea mult!
In fine, nu vreau sa spun multe ca sa nu va stric surpriza filmului.
Dar amandoi ar trebui intorsi cu fundul in sus si batuti , sa le vina mintea la cap. Se cramponeaza fiecare de familia proprie, chiar daca la un moment dat ei sunt deja o familie.
Dar orgoliile la turci, sunt cat casele lor.
Probabil daca nu ar fi, nu am avea filmele...
O zi reusita va doresc!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Lun 13 Iun 2011, 10:01 am

Buna dimineata! kiss
Ai dreptate..sunt caposi amandoi..insa in 'mandria' lor e si prostie cat cuprinde... fac niste gesturi de copii de 5 ani.."nu-mi convine, imi iau jucariile si plec"
Orgolile astea si mandria cat cuprinde sunt doar in filmele turcesti...nu si in vietile lor :D turcoaicele in mare parte sunt pasnice si plecate-n fata sotului...sunt crescute sa n-aiba pretentii si prea multe cuvinte de spus in fata celui care le intretine..
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de doryna32 Lun 13 Iun 2011, 4:11 pm

Fetelor vreau si eu un leagan ca si cel instalat azi de Mustafa, jur ca nu o sa ma dau jos din el pana vine iarna.... hmmmm poate nici atunci... Smile Smile Smile

ce mi-a placut cum l-a pus Diyar la punct pe Omer...prea e orgolios si poate din cauza asta nu vede multe lucruri care se petrec in jurul lui, el crede ca detine adevarul
doryna32
doryna32
membru activ
membru activ

Mesaje : 73
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 50
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 13 Iun 2011, 4:51 pm

Buna fetelor!
Adevarul este ca e o tampenie asta cu numele familiei!
Parca ar fi capete incoronate, asa caz fac de renumele familei.
Iar Gulizar care apara onoarea aslanbasilor, dand afara din casa singura persona nevinovata din familia Karakucak, este de o prostie fara seaman.
Lasa ca nici Omer nu e departe. M-a turbat cu bunicul lor si cu apararea pe care o ia familei, fara sa cerceteze daca e asa sau nu.
Doctorita nu-mi place defel. Este asa falsa, ca ma mir cum de nu a vazut si regizorul.
Parca e trasa de ate si are un ras, de parca cotcodaceste. Slaba actrita!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Lun 13 Iun 2011, 4:53 pm

Si eu vreau leagan d-alaa!! :)) mi-a ramas gandul la el... 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 283516
Mi-a placut de Zeliha si Alis cum au pus-o la punct pe Gulizar Question
Se pare ca Gulizar se simte amenintata de ziarista..i-e teama ca i-ar putea lua locul 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 131747
Mi-au placut Melih si Diyar cum l-au lasat fara cuvinte pe Omer 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 819220
Omer ia nota 3 de la mine astazi pentru comportamentul de om ingamfat, slap de-abia aflase de adevaratele sentimente ale lui Ceren si-a intors capul atunci cand aceasta a venit sa-i salute..
Bahar... confused mi se ridica paru-n cap cand o aud cum se hizleste stupid
Mustafa si Meryemce 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 291660 mi-au adus aminte de vacanta-n Turcia 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 155520
Aziz a cam incurcat borcanele si bine-mi pare.. :moe: desi ma cam mir cum a reusit sa faca asta tocmai el care reuseste sa faca totul pana-n cel mai mic detaliu..nu pot sa-mi dau seama cum reuseste el sa intre-n orice casa cand si cum vrea..
Sa aveti o zi frumoasa! 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 155656
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 13 Iun 2011, 4:56 pm

doryna32 a scris:Fetelor vreau si eu un leagan ca si cel instalat azi de Mustafa, jur ca nu o sa ma dau jos din el pana vine iarna.... hmmmm poate nici atunci... Smile Smile Smile

ce mi-a placut cum l-a pus Diyar la punct pe Omer...prea e orgolios si poate din cauza asta nu vede multe lucruri care se petrec in jurul lui, el crede ca detine adevarul


Bine ai venit aici!
Mie mi-a placut cum a pus-o la punct Alis pe Gulizar.Nota zece pt. baiatul asta!
Este cel mai destupat la minte din toata familia (cu exceptia lui Mustafa, fireste).
Iar Melih a fost un dragut.
Mi-a placut la nebunie cum i-a spus lui Omer ce avea de spus!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Lun 13 Iun 2011, 5:02 pm

Melih a ajus sa-l simpatizeze pe Selim, imi amintesc ca la prima intalnire nu-l vroia in preajma lui sub nicio forma...desi Bahar avea libera trecere.
Si-mi place cum se foloseste de tot ceea ce face Selim ca sa-l enerveze pe Omer.. 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 918686
Apropo..cand a intrat Diyar, Omer se pregatea sa scoata ceva din sertar...oare poza cu Ceren ?
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 13 Iun 2011, 6:38 pm

AnjeLyk a scris:Melih a ajus sa-l simpatizeze pe Selim, imi amintesc ca la prima intalnire nu-l vroia in preajma lui sub nicio forma...desi Bahar avea libera trecere.
Si-mi place cum se foloseste de tot ceea ce face Selim ca sa-l enerveze pe Omer.. 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 918686
Apropo..cand a intrat Diyar, Omer se pregatea sa scoata ceva din sertar...oare poza cu Ceren ?
Vedem maine, daca la taiere nu dispare cate ceva. Poate ne arata ce avea in sertar. Mie mi se pare uneori ca nu reiau exact de unde au plecat in ep. anterior. Parca ar disparea cate o secventa. Poate nu este asa, dar asta e impresia mea. Uneori nu se leaga perfect episoadele, asa cum ar trebui.
Eu cred ca Melih tine cu Omer, tocmai de aceea ii spune despre Selim, ca sa-l incite. Sunt curioasa daca Omer mai pleaca la SPA cu maimutica de doctorita.
Ce-mi place ca tipa are si pacienti copii dar si maturi. Este priceputa tare! Dar plictisitoare pana la cer. Mai placuta era Nar, tacea si era mai bine parca.
Am plecat.
Va urez sa aveti o seara placuta si o noapte cu somn lin!
Pe maine!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de iulianagl Lun 13 Iun 2011, 7:19 pm

Buna dragutelor.
Cred ca in mare parte ai dreptate cu taierea episoadelor se pierd secvente si asta nu-mi place, si tot ce ati spus sunt in asentiment cu voi.Omer este chiar un ingamfat iar Gulizar a uitat de unde a venit, antipatica rau iar doctora...hmmmm, este foarte searbada, umplutura ce mai.
O seara placuta si multi pupicei. kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Lun 13 Iun 2011, 8:03 pm

Nu mai apuca sa plece la Spa..din pacate..
Turcii taie secvente din episoadele lor, kanalistii nostrii mai taie si ei..asa ca e vai si amar de ce mai ramane...
Gulizar parca s-ar fi nascut Aslanbas, asa se poarta..nu m-as mira ca mai tarziu sa ramana pe dinafara sau sa aflam de planuri misterioase lucrate pe langa cele de suprafata..
Insa-mi place la nebunie cum in ultima perioada mai toata lumea-i inchide gura Question
Va pup si va doresc o seara minunata! 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 155520
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Lun 13 Iun 2011, 8:21 pm

Sa ne ramana si-o amintire cu leaganul..
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Unledzvv

ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Iun 2011, 3:52 pm

Oooo Doame la omorat pe Mustafa. sad sad sad sad sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Iun 2011, 4:01 pm

Mai frate numai scapam de Aziz Maniacul? 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mar 14 Iun 2011, 4:09 pm

si cum ranjea coltii precum un animal .. 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 2743637754 Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Iun 2011, 4:20 pm

AnjeLyk a scris:si cum ranjea coltii precum un animal .. 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 2743637754 Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Doamne e hidos rau. affraid affraid slap slap slap
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mar 14 Iun 2011, 4:40 pm

Cum scapa el de fiecare data 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 2743637754
Daca Samur a 'murit' si-a aparut mai tarziu, daca Aziz a fost impuscat de Meryemce si n-a murit.. de ce nu poa' sa apara si Mustafa? ranit, dar in viata.. sad sad
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 14 Iun 2011, 4:41 pm

Buna ziua fetelor!
Asa este, are o figura de cosmar, nenorocitul. Si are un fizic plapand, niste picioruse subtiri si brate ca de copil. Numai cu mintea lucreaza bine. Daca nu dormea Mustafa, nu l-ar fi putut invinge.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mar 14 Iun 2011, 4:50 pm

Daca nu l-ar fi drogat pe Mustafa...ca n-ar fi avut "somnul" atat de adanc fara droguri...
Ma si miram eu sa se imbolnaveasca Aziz asa din senin..fara vreun motiv.. oooff!! 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 600626
Nu stiu ce moarte ar fi mai potrivita pentru nemernicul asta...una lunga si chinuitoare 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 3176764736 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 273628
Acum Alis se simte vinovat ca i-a luat pistolul.. cum pleaca el sa-l razbune.. 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 44419
Trist episod...foarte trist! sad sad sad L-am pierdut pe "deli abi" sad sad
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 10 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum