Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

+12
carmen_
lica54
iulianagl
dubaisport
ASI 4 ever
doryna32
Luana
Nicky
GUMUS-NOOR
denta
nety
dukytz
16 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 14 Iun 2011, 5:14 pm

AnjeLyk a scris:Daca nu l-ar fi drogat pe Mustafa...ca n-ar fi avut "somnul" atat de adanc fara droguri...
Ma si miram eu sa se imbolnaveasca Aziz asa din senin..fara vreun motiv.. oooff!! 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 600626
Nu stiu ce moarte ar fi mai potrivita pentru nemernicul asta...una lunga si chinuitoare 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 3176764736 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 273628
Acum Alis se simte vinovat ca i-a luat pistolul.. cum pleaca el sa-l razbune.. 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 44419
Trist episod...foarte trist! sad sad sad L-am pierdut pe "deli abi" sad sad
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de doryna32 Mar 14 Iun 2011, 5:20 pm

imi pove si mie cineva ep de azi ca l-am pierdut ....please 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 244732
doryna32
doryna32
membru activ
membru activ

Mesaje : 73
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 50
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 14 Iun 2011, 5:21 pm

Da, trist episod, dar nu ma mir. Turcii sunt maestri in a arata suferinta. Mereu se intampla in filmele lor ceva trist. Partile vesele sunt rare, din pacate. Vara trecuta parca, a fost o comedie pe Kdro. Eram la casa de vacanta si am vazut o buna parte din filmul acela, dar si comedie cat a fost , tot mai avea despartiri cu tristete si regrete si lacrimi. Parca fetele mele baietii tai, sau invers...
Si poate au dreptate, niciodata viata nu este lina ca un covor de plus. Mereu sunt suisuri si coborasuri...Poate de aceea ne plac filmele lor, sunt pline de neprevazut, ca si viata reala.
Ce ma mira pe mine, este faptul ca arata mereu personajele manevrand pistioale, pusti (cu luneta uneori-vezi Aziz, Cem din Umbra, etc) si Politia cam da in gropi. Filmele lor nu sunt o reclama buna pt capacitatile politistilor de cele mai multe ori.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 14 Iun 2011, 5:28 pm

doryna32 a scris:imi pove si mie cineva ep de azi ca l-am pierdut ....please 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 244732
Iti spun eu in cateva cuvinte:
Mustafa cu Meryemce si Yusuf au plecat pe mare cu iahtul lor.
Nu stiu cum a aflat Aziz unde vor fi, dar se preface bolnav si se interneaza in spital, apoi cand se scxhimba tura asistentelor, ii ia un om de-al lui locul si el pleaca cu o barca pana la cei trei. Copilul dormea iar cei doi sunt drogati pt ca le pusese ceva in vin (asta nu au aratat sau nu am prins eu), asa ca il injunghie pe Mustafa si il arunca in mare. Vaporasul era la ancora, dar trupul lui nu este gasit. Mary cand se trezeste si vede sangele , o ia razna si tot spera ca se va intoarce sotul ei. Toti il banuiesc pe Aziz, dar el se intorsese la spital si nu-l pot invinui (eu m-am, enervat ca nu l-au verificat sa vada intepatura de la perfuzie).
Alis are remuscari, pt ca el l-a determinat pe Mustafa sa lase pistolul acasa, dar oricum in hal;ul in care era drogat nu ar fi putut sa se apere.
Politia a analizat sangele Mariemcei, si restul de vin din sticla si au vazut ca fusesesra drogati.
Fratii sunt inebuniti de durere, iar Ceren renunta sa plece, mai ramane sa aiba grija de Mary.
Un om de-al lui Samur se autoinvinuieste si spune in amanunt cum a procedat Acum procedase Aziz de fapt) asa ca este arestat in locul adevaratului vinovat.
Cam asta a fost.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 14 Iun 2011, 5:29 pm

Am mai facut greseli, dar nu revin. Plec sa fac un soufle de conopida...
Ma intorc mai tarziu..
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de doryna32 Mar 14 Iun 2011, 5:47 pm

Multumesc Luana, spor la gatit....cand e gata sa ma strigi, deja imi "ploua in gura".... ce greseli?! , nici nu am observat am citit pe nerasuflate, multumesc mult draga mea pentru rezumat.
Deci sa inteleg ca nu i-au gasit trupul lui Mustafa?! Ce bine ar fi sa revina in serial ( ca si Samur, Aziz) dar din pacate nu cred ca va fi asa...
doryna32
doryna32
membru activ
membru activ

Mesaje : 73
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 50
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mar 14 Iun 2011, 5:48 pm

Aziz nu si-a facut singur "temele"...cel care s-a declarat vinovat a fost cel care l-a ajutat si-a pus drogul in sticla cu vin...Dar de unde erau ei siguri c-or sa desfaca tocmai sticla aia in acea seara?!
E clar c-au fost complici, altfel n-avea de unde sa stie toate amanuntele..
In fine..ce mai tura-vura..vorba lui Aziz..celor rai nu li se intampla niciodata nimic.. 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 2743637754
Iar noi l-am pierdut pe Mustafa.. sad
Luana.. tragismul din filmele turcesti m-a surprins de fiecare data.. mor personaje principale(Kenan - Dudaktan Kalbe, Baran - Haziran Gecesi/ Havin), personajele ce joaca murdar si pe la spate au de multe ori de castigat(Cemil din Dudaktan Kalbe) si multe altele care fac din filmele turcesti sa fie cu muult diferite de restul la care ne-am obisnuit sa se termine totul cu o nunta ca-n basme si "au trait fericiti pana la adanci batraneti".
Moartea lui Mustafa e asemanatoare mortii batranului Cemal din Asi.. a murit cel care ne aducea zambetul pe buze de fiecare data...
Manevrarea pistoalelor la turci si prezenta acestora e ceva cum ar fi la noi..o bratara sau io stiu ce accesoriu permanent.. sa nu uitam ca ei sunt asa din mosi-stramosi 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 37853


Ultima editare efectuata de catre AnjeLyk in Mar 14 Iun 2011, 9:59 pm, editata de 1 ori
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 14 Iun 2011, 6:19 pm

Cat se raceste conopida am mai intrat putin.
Angelica al doilea film nu l-am vazut, iar din primul nu am vazut mai mult de zece episoade, dar banuiesc ca nu sunt singurele. Si in Umbra a murit sotia fratelui Filizei (am uitat numele personajului) si cine stie cate alte filme pe care noi nu le-am vazut.
Adevarul este ca sunt tare priceputi la tristeti. Oricat ai fi de insensibil, nu se poate sa nu lacrimezi putin (eu sigur o fac!).Se pricep al naibii sa stoarca lacrimi. Cred ca asta prinde la ei, dar se pare ca si pe noi ne-a cucerit. Pana si barbatii se uita si le place serialele tr. Am doua amice ale caror soti se uita fara gres la filmele , dar la cele de seara.
Mie mi se pare ca politica Kdro este sa dea filme mai noi seara si intregi (nu am verificat pe AVC, dar cum in program se arata de doua ore, inseamna ca nu le taie), iar cele de pranz sunt ceva mai vechi si le casapesc cum le place.
Imi pare rau ca Poveste de familie se da dimineata la o ora la care nu pot urmari. Mi-ar placea sa vizionez ultima parte, cea care nu a fost data la TV la noi, restul nu as mai avea rabdare .
Gata, ple la treaba.
O seara placuta va urez.\ Spor la invatat Angelica!
Poate mai intru, sa vad ce mai am de facut!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mar 14 Iun 2011, 6:47 pm

Si io am vrut sa vad Poveste de familie...insa tine prea mult..cu reclame cu tot de la 10 pana la 12 jumate parca..
Au filme bune, care te prind numaidecat..nu prea te mai induri sa le lasi :D
Maine am proba scrisa si vineri cea orala daca o promovez pe cea de maine..
Mi se pare totul greu de retinut..nimic nu-mi intra-n cap...in schimb daca m-ar pune sa le povestesc filmele turcesti vazute anul asta..ohoohoo..nu mi-ar ajunge o zi sa le tot scriu :D :D
Pofta buna Luana si o seara frumoasa! kiss
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 14 Iun 2011, 7:38 pm

Am intrat sa va spun ca sufleul a iesit delicios.
Plec la lectura, pt ca la TV nu e nimic de vazut. Am cautat programul si pe muchie si nimic!
Tinem pumnii Angelica!
Sa fie bine!
O noapte linistita dragele mele!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Iun 2011, 7:56 am

Buna dimineata.Vai deci Mustafa a iesit din serial. sad sad sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mier 15 Iun 2011, 12:42 pm

Buna Iuliana! kiss
Din pacate da.. sad de-acum ne vor lipsi rasetele si voia buna o lunga perioada de timp..
Oare nu putea muri Hilal? sau Gulizar? 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 343827
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mier 15 Iun 2011, 3:03 pm

AnjeLyk a scris:Buna Iuliana! kiss
Din pacate da.. sad de-acum ne vor lipsi rasetele si voia buna o lunga perioada de timp..
Oare nu putea muri Hilal? sau Gulizar? 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 343827
Buna ziua!
Mai ales Gulizar, dar nu avem norocul asta. Mai bine zis nu au personajele norocul sa scape de limba ei otravita.
Fetelor, maine si poimaine nu ajung la serial. Poate-l vedeti voi si-mi povestiti putin.
daca nu, voi astepta sa le ridice fetele pe net,sau le vad fara traducere, asta e!
Vizionare placuta daca sunteti la TV!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Iun 2011, 3:05 pm

AnjeLyk a scris:Buna Iuliana! kiss
Din pacate da.. sad de-acum ne vor lipsi rasetele si voia buna o lunga perioada de timp..
Oare nu putea muri Hilal? sau Gulizar? 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 343827


Hilal nu, dar Gulizar da.Chiar imi pare rau ca a iesit din serial mie imi place actorul face reclama la fierul de calcat Arzum care cred ca e Philips eu asa am dedus cand am fost in Turcia, doar 3 actori am vazut ca face reclama la tv adica 3 pe care-i cunosc, el, Beren face la Rexona si Kivanc la Fanta n-am vazut nici pe Kenan facand la Pepsi si nici pe Tuba la Panten.O zi buna in continuare si vizionare placuta la episod. kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mier 15 Iun 2011, 3:14 pm

Luana, maine o sa-l vad eu sigur...dar vineri nu stiu..in functie de rezultatul la examenul de azi o sa aflu daca ma duc si vineri sau nu..
Daca le vad iti fac rezumatul cu mare placere...pana atunci vizionare placuta astazi! kiss
Iuliana...si mie mi-a fost tare drag Mustafa 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 155520
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mier 15 Iun 2011, 3:38 pm

Corpul lui Mustafa nu e de gasit...oare nu e posibil sa nu fi murit? 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 244732 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 229917
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de iulianagl Mier 15 Iun 2011, 4:09 pm

AnjeLyk a scris:Corpul lui Mustafa nu e de gasit...oare nu e posibil sa nu fi murit? 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 244732 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 229917

La asta m-am gandit si eu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mier 15 Iun 2011, 4:14 pm

Insallah sa fie in viata! 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 244732 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 244732
apropo.. ce mod de a plange are Omer Smile Smile nu m-am putut abtine sa nu rad.. Smile Smile
Uite-l pe Alis.. cel care nu stia nici macar pusca s-o tina cand au fost la vanatoare, cel care nu-i intelegea pe fratii lui cand recurgeau la violenta ca sa se faca intelesi de Aziz.. uite-l cum s-a enervat si cum vrea sa-i vina de hac "boului care nu intelege de vorba buna" 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 155520
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mier 15 Iun 2011, 4:45 pm

Fetelor...eu cred..de fapt sunt mai mult decat sigura, ca Sulhi are o legatura cu cel care a ordonat moartea parintilor lui Ceren!
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mier 15 Iun 2011, 4:59 pm

Fetelor, sunt cu voi!
Nici mie nu mi-a placut cum plangea Omer.
Parca radea sau tusea. Caraghioase sunete a scos!
Am impresia ca are polipi, respira greu , scoate sunetele putin pe nas , poate de aceea suna asa plansul. Zic si eu...Cred ca le vine greu sa planga asa. de ras banuiesc ca este mai usor, e suficient sa se strambe cineva langa camera, dar de plans....
Si mie imi pare rau de Mustafa, dar ia priviti ce am gasit acum cateva seri, cand nu am putut dormi:
Deschideti aici, incepe cu o reclama care va va placea!
http://webtv.atv.com.tr/webtv/videoizle/bitmeyen-sarki/32
Multumesc Angelica!
Va fi bine, stai linistita. Abia de luni incep cu adevarat probele, astea sunt flori la palarie!
Tinem pumnii!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mier 15 Iun 2011, 5:02 pm

AnjeLyk a scris:Corpul lui Mustafa nu e de gasit...oare nu e posibil sa nu fi murit? 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 244732 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 229917
A murit sigur. Eu m-am uitat pe undeva dupa ep.60 si el nu mai este, dar Meryemce isi aminteste mereu cum a murit. Nu mai asteptati, de asta sunt sigura, dar altceva nu stiu, nu am vrut sa ma uit prea mult, sa nu-mi stric surpriza.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mier 15 Iun 2011, 5:06 pm

Daca va uitati pe topicul filmului Muhtesem Yuzyil, a postat azi parca Elena o stire cum ca actorul va juca din sez. 2 in acest serial. Il astept cu placere, desi si acolo nu va avea o soarta prea buna pana la sf.(stiu din cartea cu viata sultanului).
Gata, plec la treburi administrative/
Poate mai intru mai tarziu...
O seara placuta si BAFTA Angelica!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mier 15 Iun 2011, 5:20 pm

Multumesc Luana! sper sa fi avut noroc de-o persoana cu inima buna la corectat...ca am avut un ghinion la comisie de ma mir cum ne-au lasat sa respiram, ca in rest..yok..
M-am uitat si eu acum la final..mi s-au confirmat unele banuieli mai vechi..cate rasturnari de situatie.. si intradevar Mustafa oldu..
O seara frumoasa!
kiss kiss
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de doryna32 Mier 15 Iun 2011, 8:07 pm

Fetelor eu nu am prins mai nimic nici din ep de azi,am ajuns mai tarziu, asa ca prea mult nu am ce comentariu sa fac .... astept sa se incarce ep de ieri si azi aici
http://www.peteava.ro/adriana4all
sa le pot vedea....
AnjeLyk iti tin pumni si bafta incontinuare la examene...
doryna32
doryna32
membru activ
membru activ

Mesaje : 73
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 50
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mier 15 Iun 2011, 9:42 pm

Sarut mana Doryna! Doamne ajuta!
In episodul de astazi s-a facut praznicul pentru Mustafa, Meryemce nu vrea sa accepte faptul ca acesta a murit..Yusuf era sa se innece in piscina, dar l-a salvat Aziz. Alis a plecat inarmat, hotarat sa-i ceara socoteala lui Aziz, dar l-a oprit la timp Omer si l-a mustrat ca actioneaza fara sa gandeasca si ca nici macar nu stie sa foloseasca un pistol, drept pentru care Alis s-a antrenat intreaga noapte tragand la tinta. Ceren s-a invartit de colo-colo fara vreun rost, Gulizar a profitat de ocazie ca sa-i aminteasca faptul ca nu mai face parte din familie si astfel nu prea mai are ce sa caute printre ei..Iar la sfarsit, Yusuf inghite din pastilele mamei sale si este dus de urgenta la spital de Omer si sclifosita de Bahar..
Cam atat imi amintesc eu...daca am omis ceva, imi pare rau! kiss
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 11 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum