Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

+12
carmen_
lica54
iulianagl
dubaisport
ASI 4 ever
doryna32
Luana
Nicky
GUMUS-NOOR
denta
nety
dukytz
16 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mar 12 Iul 2011, 11:55 am

Salutaree!!
V-am adus o mica gustare!
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Dondurma


1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Dondurmahormonio0


Si-o imagine "racoritoare"
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 26867824003991602564610

ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de carmen_ Mar 12 Iul 2011, 12:08 pm

buna fetelor
foatre buna cafeaua........ 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 3008458866
de inghetata nici nu mai spun ......un deliciu 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 3008458866
carmen_
carmen_
vip
vip

Mesaje : 2242
Data de inscriere : 26/09/2010
Localizare : in vestul tari

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 12:49 pm

Buna ziua fetelor!
M-am trezit ca de obicei, dar cand sa va salut, Net YOK!
Iar s-a dus naibii aparatul de pe holul blocului, ca de obicei.
Si acum nu am putut intra prin Internet Explorer, nu merge. Am intrat prin Chrome...
Sper ca sunteti bine...
Acum ma pregatesc pt ep. de azi...Mi-am promis ca la urmatorul serial sa nu ma mai uit, ca devin apoi dependenta si nu-mi place...Plec sa ma uit in urma, sa vad daca aveti noutati... kiss
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mar 12 Iul 2011, 12:53 pm

multumesc pentru rezumat Luana!
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Cicek01di0

ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 12:53 pm

denta a scris:iubitelor am adus sezlonguri pt toate 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 283516 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 283516
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Sezlongcubrate1
Dar pe Omer nu l-ai adus???Fara el nu vreau sezlong. Nici cu el nu vreau, pe al meu ia-l inapoi, eu vreau sa stau pe acelasi sezlong, incapem amandoi daca ne straduim. Ma lasati????
Multumiri pt poze!
Dar cine e acolo gramada pe Omer???E Ceren sau Nar??? Ca sa stiu daca merg s-o dau jos.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 12:55 pm

M-ati omorat cu inghetata. De zile in sir cand trec pe langa cate un loc unde se vinde, ma abtin din rasputeri sa cumpar , dar nu cred ca mai rezist mult...Offff! Tare greu e!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 12:56 pm

AnjeLyk a scris:multumesc pentru rezumat Luana!
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Cicek01di0

Cu mare placere draga mea!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mar 12 Iul 2011, 1:00 pm

e Nar.. stupid
mie daca mi-ai da toata ziua inghetata, de mancare nici nu m-as atinge... 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 281600
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 1:02 pm

carmen_theea a scris:
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Dsc00701td
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Dsc01112xc
Ati observat ce "picioroasa"este Gulizar???Cracanata am vazut ca e si v-am si spus acum multe ep, dar acum vad in poza ca are si picioare de infanterist.
Capul este insa frumos si e buna in rol, nimic de spus.
Dar rolul cel mai greu l-a avut Meryemce in acest serial. A fost in plan secund, dar a facut de toate, a trecut prin toate starile posibile si banuiesc ca vom mai vedea inca. Buna actrita!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 1:04 pm

AnjeLyk a scris:e Nar.. stupid
mie daca mi-ai da toata ziua inghetata, de mancare nici nu m-as atinge... 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 281600
oh, ce mi-ar placea, dar nu am voie.
Dar tot voi calca macar odata pe vara, cum fac in fiecare an. Imi pot face acasa cu indulcitori, dar parca nu e la fel de buna ca cea adevarata! !!!!!!!!!!!!!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mar 12 Iul 2011, 1:11 pm

imi amintesc cand eram copil veneau oameni pe strada(sau la tara pe sosea de sarbatori) cu niste vase mari de aluminiu in care aveau inghetata...si-ti puneau cu lingura in cornet..vaii ce buna mai era.. 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 248946 as da orice sa mai mananc macar o data...
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 2:12 pm

AnjeLyk a scris:imi amintesc cand eram copil veneau oameni pe strada(sau la tara pe sosea de sarbatori) cu niste vase mari de aluminiu in care aveau inghetata...si-ti puneau cu lingura in cornet..vaii ce buna mai era.. 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 248946 as da orice sa mai mananc macar o data...
Oh, eu imi amintesc de un grec care vindea iaurt si mergea cu doua vase pe o cobilita, sau vindea in magazinasul lui. Eram mica atunci si nu-mi placea iaurtul, dar acum ce bun ar fi...Il lua cu lingura de spuma, il taia felii cu spumiera ceea si era racorooos!!!! Tatalui meu ii placea grozav. Abia acum realizez ce bun era fata de ce mancam noi acum...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mar 12 Iul 2011, 2:19 pm

daa...ii spuneam mamei ca-mi amintesc de iaurtul ala la borcanele de sticla...si laptele ce se vindea in sticle d-alea cu gatul larg..pana mai acum cativa ani am avut prin casa sticla d-aia...puneau ai mei suc de rosii in ele..
nici eu nu ma omoram cu iaurtul...insa erau naturale atunci...astea de acum..vai de ele
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 3:12 pm

Vai de mine!
Bunicului asta i-au crescut aripioare albe deja!
Daca mai aud o lauda la adresa lui, arunc TV-ul de la etaj. Nu am auzit pe niciunul dintre frati sa-si laude tatal. Pesemne ca nu merita, dar bunicul a ajuns la ceruri cu atatea laude.
Pe Omer parca l-a muscat o insecta otravitoare, asa a sarit!
El ar trebui sa stie bine ca o femeie si un barbat pot trai alaturi fara sa fie impreuna; gata i-a pus deja eticheta Meryemcei! Si prejudecatile astea cat rau pot face!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 3:40 pm

Pentru prima data mi-a placut Halil! Ce frumos i-a spus el desteptei lui sotii sa mai puna mana si pe o carte, nu numai pe tzoale si reviste de moda(astea sunt de la mine).
Am avut dreptate cu serviciul Cerenei, se duce cam rar, mai tarziu sau deloc. Se vede ca are un chef nebun de munca, nu conteaza ce vrea sa faca. O femeie care se zbatea ca sa munceasca, s-ar fi dus zilnic si corect la program. Dupa potcoave de cai morti putea umbla dupa ce rezolva cate ceva pe la serviciu.
Bietul Yilmaz, speriat mai este!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 4:08 pm

Omer a luat-o razna!
Nici chiar asa!
Nu asa ar fi procedat o femeie mai putin obsedata decat Ceren, dar daca tot a facut-o, nu trebuia sa exagerezenici Omerl.
Ce sigur este Halil ca va iesi la alegeri!
Parca il astepta scaunul si avea de gand sa si modifice o lege...Asta e prea de tot, au sarit calul scenaristii!
Aziz este mare actor! Excelent jucata scena din camera aceea pt nebunii de legat. De fapt saracul, chiar este nebun. Are smecheria nebunului...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 4:54 pm

Minunate metode foloseste Halil ca sa ajunga parlamentar!
Sper ca nu toti ce care au ajuns au procedat asa. Povestea cu banii la partid, e aceeasi peste tot, dar restul...restul este cam mult!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 4:55 pm

Gata, plec! Ma dor mainile de cand vorbesc!
Paaaa!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Mar 12 Iul 2011, 4:55 pm

... de cand vorbesc singura...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Mar 12 Iul 2011, 5:05 pm

Urat, urat, urat! foarte urat comportamentul lui Omer in episodul de astazi!!
Prea a urlat fara motiv.. ce vina avea saracul copil daca maimuta de Ceyhan il tot frecase la icre cu Aziz pana atunci? S-a gasit Omer cel fara de pacate sa spuna cine si cand si daca sa faca copii sau nu.. ce l-ar fi pocnit Mustafa in momentul ala daca ar fi trait..nu mai tinea cont ca-i este frate mai mare..
Mi-a placut si mie de Halil cand i-a spus Gulizarei de carte...si ea prostanaca imediat i-a scos ochii cu cartea dis-de-dimineata.. o manca pe paine Smile
Kanalistii au taiat iar din episod...lipseste faza in care Omer o opreste pe Ceren din drum si-o scoate din masina. Eu in locul ei continuam minciuna, nu-i spuneam unde ma duc...daca tot era sa mint, macar s-o fac pana la capat..ii spuneam k aveam de gand sa-i fac o surpriza ceva..
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Nicky Mar 12 Iul 2011, 10:50 pm

Boierul Omer va avea o fată. Smile Diyar a intuit exact ce va spune Omer la aflarea veștii.S-a bucurat dar ”Următorul va fi băiat.”
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de lica54 Mar 12 Iul 2011, 11:04 pm

Dragalaselor noapte buna somn usor si-n pupic pe obrajor.
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 0073
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 0151
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Mier 13 Iul 2011, 8:36 am

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 1338317jtfutxfm3v
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 IceTeaLuna asa ceva ai voie sigur si nu deranjeaza la silueta kiss
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Mier 13 Iul 2011, 8:43 am

ieri iar am lipsit sad sad sad nu am putut sa vad nici filmul sad sad acum citesc ce azi postat voi ,dar va las
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Ca003a7e
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Mier 13 Iul 2011, 8:46 am

Luana azi iti aduc tie bunatati care sa le si poti savura nu numai sa te uiti alien alien
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 5730428579_c1144d6a03
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 29 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum