Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

+12
carmen_
lica54
iulianagl
dubaisport
ASI 4 ever
doryna32
Luana
Nicky
GUMUS-NOOR
denta
nety
dukytz
16 participanți

Pagina 34 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul

In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Vin 15 Iul 2011, 10:50 pm

AnjeLyk a scris:eu am mai observat ceva..in bucataria de la ferma cand sunt frigiderele rosii cand sunt gri..in acelasi episod... Smile
nu mai spun nimic...astia pleaca cand unul cand altul...nu puteau pleca impreuna??
la fel a facut si Demir...a dat bir cu fugitii..ce i-as bate! slap
Mai tarziu plec iar la tara, week asta, ca in fiecare an de cand sunt eu copil, se face balci intr-un sat vecin, in ultimii ani n-am prea ajuns, insa anul asta tin neaparat sa merg.. va aduc si voua bunatati de acolo.
Pupici si un sfarsit de saptamana minunat!!
kiss kiss kiss kiss kiss kiss
distractie placuta kiss kiss kiss
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Vin 15 Iul 2011, 10:52 pm

Luana a scris:Si Demir dar si Erkan in Un nou destin voia sa plece, am uitat cum se numea personajul.
Si Filiz din "Umbra teilor" a plecat cu fratele, care lasa un copil in urma...Tot in Italia plecau si aia.
Macar Demir nu a plecat din tara... Si in cate filme or mai fi plecat unii, dar nu le-am vazut noi...
Dar in alt episod erau frigiderele alaturi, acum erau sepoarate. Si la inceput aragazul era la perete(cand au ars pilaful Fatma si Elmas), iar acum aragazul este in mijlocul bucatariei.
Dar cand Yasar lustruia cizmele pe fata de masa pe care pusese doar un ziar si apoi pe aceeasi fata de masa isi beau ceaiul...Si mai sunt!
Si pe mine ma distrat faza cu cizmele si curios ca nu i-a zis mama Hatice nimic Smile Smile s-au nu le-a curatat pe masa in sufragerie Smile Smile
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Vin 15 Iul 2011, 10:59 pm

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Buonanotte-308
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 517793 si dimineata poate ne intalnim la cafea pe la 9 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 155520 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 155520 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 155520 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 155520 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 693889 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 693889
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de doryna32 Sam 16 Iul 2011, 12:35 am

M-am bucurat ca s-a aflat totul ... ca, Ceren a avut dreptate de la bun inceput , ca si-au plecat toti capul ( mai putin Gulizar , era de asteptat defapt ) si si-au cerut scuze in fata lui Ceren , ce nu mi-a placut a fost cum s-a victimizat Halil cand ii povestea lui Omer cum a descoperit el ca bunicul lor e criminal si cum a incercat el sa musamalizeze totul ca sa nu sufere familia lui ... 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 33802 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 33802 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 33802 ...
Sunt foarte curioasa ce se mai poate intampla incontinuare . ptr ca mult nu mai este...
Noapte buna
doryna32
doryna32
membru activ
membru activ

Mesaje : 73
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 50
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Sam 16 Iul 2011, 7:26 am

Buna dimineata fetelor!
Cafeluta a cam intarziat, dar am scuze, m-am culcat f. tarziu.
cafea cafea cafea
Pentru Angelica nu am pus, e lipsa la apel azi.
Da Doryna s-a aflat ceva , dar nu chiar adevarul. Eu ieri nu am avut liniste si m-am uitat inainte la turci pana la sfarsit.
Asa am vazut ca s-au pregatit sa taie. Scena aceea in care este impuscat Salih si pe care au dat-o ieri in trailer, este in ep.71 si ei au dat ieri din 68 si 69. Si aici au sarit niste mici bucatele , dupa bunul obicei.
Sa aveti o zi de sambata reusita!
Intru din nou pe la ora 9...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Sam 16 Iul 2011, 9:05 am

M-am prezentat la post. Este ora 9,04...Dar tot e pustiu pe aici... sad
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Sam 16 Iul 2011, 9:08 am

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 1007734117
Ma uit si dupa colt si....nimeni!
Am plecat!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Sam 16 Iul 2011, 9:25 am

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 09_buona_giornata_amici
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Sam 16 Iul 2011, 9:26 am

Luana a scris: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 1007734117
Ma uit si dupa colt si....nimeni!
Am plecat!
m-am trezit kiss kiss
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Sam 16 Iul 2011, 9:28 am

Luana a scris:Buna dimineata fetelor!
Cafeluta a cam intarziat, dar am scuze, m-am culcat f. tarziu.
cafea cafea cafea
Pentru Angelica nu am pus, e lipsa la apel azi.
Da Doryna s-a aflat ceva , dar nu chiar adevarul. Eu ieri nu am avut liniste si m-am uitat inainte la turci pana la sfarsit.
Asa am vazut ca s-au pregatit sa taie. Scena aceea in care este impuscat Salih si pe care au dat-o ieri in trailer, este in ep.71 si ei au dat ieri din 68 si 69. Si aici au sarit niste mici bucatele , dupa bunul obicei.
Sa aveti o zi de sambata reusita!
Intru din nou pe la ora 9...
Luana si eu m-am uitat pana la sfarsit si a c-am taiat din el de la inceput nu stiu cum considera ei ce secvente nu se potrivesc de nu le mai dau ,ei asta e traim in Romania Crying or Very sad Crying or Very sad
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Sam 16 Iul 2011, 9:30 am

Dragutelor am adus un frumusel sa ne serveasca cafeluta azi kiss
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Gian%20pierocappuccinocaffe
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Sam 16 Iul 2011, 9:33 am

doryna32 a scris:M-am bucurat ca s-a aflat totul ... ca, Ceren a avut dreptate de la bun inceput , ca si-au plecat toti capul ( mai putin Gulizar , era de asteptat defapt ) si si-au cerut scuze in fata lui Ceren , ce nu mi-a placut a fost cum s-a victimizat Halil cand ii povestea lui Omer cum a descoperit el ca bunicul lor e criminal si cum a incercat el sa musamalizeze totul ca sa nu sufere familia lui ... 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 33802 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 33802 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 33802 ...
Sunt foarte curioasa ce se mai poate intampla incontinuare . ptr ca mult nu mai este...
Noapte buna
Da si-au cerut iertare dar Omer prea se victimizeaza ca vorba lui Ceren el nu a facut nimic ,doar ca l-a crezut pe Halil cel mai corect om.
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Sam 16 Iul 2011, 9:40 am

va pup ma duc sa iau un cadou si sa nu se faca prea cald 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 890584 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 890584 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 890584 intru cand ma intorc 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 242329 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 85344 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 85344 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 85344 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 693889 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 693889 va las 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 48591 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 48591 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 48591 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 48591
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Sam 16 Iul 2011, 9:41 am

Luana unde esti 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 359517 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 359517 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 359517
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de doryna32 Sam 16 Iul 2011, 10:00 am

'neatza fetelor ... cred ca azi o sa ma uit si eu la ep ramase la turci sa vad ce se mai intampla ...
Denta , si pe mine m-a dezamagit Omer in ultimele episoade , nu asa te porti cu persoana iubita , chiar daca ai gresit ...
cat despre Ceren 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 357595 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 357595 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 357595 pentru prestatia din ultimele episoade ... pentru modul cum a reactionat ieri la aflarea vesti ,

ok e asa de cald 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 890584 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 890584 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 890584 ca merg sa ma ascund undeva de 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 30127 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 30127 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 30127
vb mai incolo
doryna32
doryna32
membru activ
membru activ

Mesaje : 73
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 50
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Sam 16 Iul 2011, 10:00 am

Am revenit.
Daca nu e nimeni prezent, nu stau, ma plictisesc.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Sam 16 Iul 2011, 10:02 am

doryna32 a scris:'neatza fetelor ... cred ca azi o sa ma uit si eu la ep ramase la turci sa vad ce se mai intampla ...
Denta , si pe mine m-a dezamagit Omer in ultimele episoade , nu asa te porti cu persoana iubita , chiar daca ai gresit ...
cat despre Ceren 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 357595 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 357595 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 357595 pentru prestatia din ultimele episoade ... pentru modul cum a reactionat ieri la aflarea vesti ,

ok e asa de cald 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 890584 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 890584 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 890584 ca merg sa ma ascund undeva de 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 30127 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 30127 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 30127
vb mai incolo
Spune-mi cum te poti ascunde si unde, ca sa vin si eu sa ma ascund. Pana acum a fost bine, dar de asta noapte a inceput sa fie cald si la mine...
Imi vine sa fug in Alaska...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Sam 16 Iul 2011, 10:06 am

denta a scris:
m-am trezit kiss kiss
Esti fericita!
Eu nu am putut dormi si din cauza de caldura, dar si de cafea tare bauta tarziu. sad M-am culcat dupa ora 2 si pt ca m-am trezit la ora 7 am sarit ca un arc. Este f. tarzie ora pt mine. Ce mi-ar placea sa pot si eu dormi asa tarziu, ca voi...Nici cand eram copil nu dormeam mult. Obisnuiam sa ma trezesc devreme, sa-mi repet lectiile, sa ma uit pe teme si mi-a intrat in sange trezitul dis de dimineata.


Ultima editare efectuata de catre Luana in Sam 16 Iul 2011, 10:13 am, editata de 1 ori
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Sam 16 Iul 2011, 10:12 am

Mie mi-a placut Meryemce. Dupa ce si-a pus in minte sa se lupte cu nemerniocia lui Aziz, nimic nu o opreste. Si parca a capatat o seninatate aparte de cand este asa hotarata. Nu mai este persoana labile, infricosata pana si de sunetul telefonului. Bine joaca fata asta. Si chipul ei reflecta parca o curatenie sufleteasca, o expresie care respinge parca trecutul ei de dinainte de Mustafa.
Da, s-a purtat frumos Ceren. Slava lui Allah, nu a mai urlat. Dar jocul deosebit este al lui Omer. Arata asa stors, asa trist, asa indurerat, incat iti venea sa-l mangai si sa-i spui ca-l ierti, pt ca te impresiona suferinta lui. Mai bun a fost aici parca , decat in filmul celalalt vazut de mine, "Un nou destin", a treecut prin mai multe stari, a reflectat mai multe sentimente si a facut-o minunat!
Bun actor!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Sam 16 Iul 2011, 10:14 am

plec sa ma ascund si eu...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de doryna32 Sam 16 Iul 2011, 10:38 am

Meryemce isi joaca foarte bine rolul , eu cred ca acum urmareste sa razbune moartea lui Mustafa, sa scape lumea de Aziz , imi place foarte mult de ea , de modul cum vorbeste si o infrunta pe Gulizar ( fara a o starni ) , de cum incearca sa o protejeze pe Ceylan de Aziz , nu stiu insa daca o sa reuseasca asta pana la sfarsit .
Omer este intradevar un mare actor , dar in saptamana aceasta nu mi-a placut deloc , nu mi-au placut reactiile lui ( ok inteleg ca asa a fost rolul )... se vedea ca se da o mare lupta in el , pe de-o parte era iubirea lui nemarginita pentru Ceren de cealalta parte dragostea si respectul pentru familia lui , din cauza asta cred ca nu a mai judecat la rece lucrurile ...
Luana eu ma ascund la dus ... si la umbra draperiilor ( daca le am trase e mai intuneric si mai racoare in camera ) , si fac cat mai multe dusuri reci ( cred ca de asta a cam inceput sa ma doara spatele 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 343827 )
doryna32
doryna32
membru activ
membru activ

Mesaje : 73
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 50
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Sam 16 Iul 2011, 12:38 pm

doryna32 a scris:Meryemce isi joaca foarte bine rolul , eu cred ca acum urmareste sa razbune moartea lui Mustafa, sa scape lumea de Aziz , imi place foarte mult de ea , de modul cum vorbeste si o infrunta pe Gulizar ( fara a o starni ) , de cum incearca sa o protejeze pe Ceylan de Aziz , nu stiu insa daca o sa reuseasca asta pana la sfarsit .
Omer este intradevar un mare actor , dar in saptamana aceasta nu mi-a placut deloc , nu mi-au placut reactiile lui ( ok inteleg ca asa a fost rolul )... se vedea ca se da o mare lupta in el , pe de-o parte era iubirea lui nemarginita pentru Ceren de cealalta parte dragostea si respectul pentru familia lui , din cauza asta cred ca nu a mai judecat la rece lucrurile ...
Luana eu ma ascund la dus ... si la umbra draperiilor ( daca le am trase e mai intuneric si mai racoare in camera ) , si fac cat mai multe dusuri reci ( cred ca de asta a cam inceput sa ma doara spatele 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 343827 )
Din pacate oasele mele nu suporta apa prea rece. Doar usor calduta, ca de la soare.
Am dat drumul si la aerul conditionat, dar tot greu se respira din cauza umiditatii din aer.
Erkan este bun, rolul este asa. Scenaristii fac caz de cel nume de familie.
Si el exagereaza ca si Halil in privinta numelui. Si reactiile sunt nepotrivite. Nu pleci pt ca esti vinovat, ci ramai si suporti pedeapsa, consecintele- oricare ar fi ele. Asa una -doua dau bir cu fugitii.
Eu m-am obisnuit deja cu cliseele lor. Daca vezi 2-3 filme, ghicesti usor ce se va intampla in restul unuia nou, dar sezonul si ora la care oricum nu faci mare lucru, ci iti tragi sufletul dupa serviciu, sau iti asezi oasele in fotoliu dupa masa, fac ca sa fie aproape de neevitat serialul. La ora asta oricum nu este mare lucru de vazut pe vreun post TV, asa ca....ne uitam. Si filmul chiar imi place, l-am urmarit. Daca nu mi-ar fi placut, as fi renuntat dupa un nr. oarecare de episoade cum am facut cu GC sau cu AVC, sau cu altele.Sau m-as fi uitat pe sarite, ca la Poveste de familie.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Sam 16 Iul 2011, 2:26 pm

Luana a scris:plec sa ma ascund si eu...
iubita te ascunzi cu1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Grnt015wu9in biblioteca dupa carti sunny sunny 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 224522 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 224522 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 224522 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 224522 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 406911 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 406911 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 406911
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Sam 16 Iul 2011, 2:28 pm

doryna32 a scris:Meryemce isi joaca foarte bine rolul , eu cred ca acum urmareste sa razbune moartea lui Mustafa, sa scape lumea de Aziz , imi place foarte mult de ea , de modul cum vorbeste si o infrunta pe Gulizar ( fara a o starni ) , de cum incearca sa o protejeze pe Ceylan de Aziz , nu stiu insa daca o sa reuseasca asta pana la sfarsit .
Omer este intradevar un mare actor , dar in saptamana aceasta nu mi-a placut deloc , nu mi-au placut reactiile lui ( ok inteleg ca asa a fost rolul )... se vedea ca se da o mare lupta in el , pe de-o parte era iubirea lui nemarginita pentru Ceren de cealalta parte dragostea si respectul pentru familia lui , din cauza asta cred ca nu a mai judecat la rece lucrurile ...
Luana eu ma ascund la dus ... si la umbra draperiilor ( daca le am trase e mai intuneric si mai racoare in camera ) , si fac cat mai multe dusuri reci ( cred ca de asta a cam inceput sa ma doara spatele 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 343827 )
si mie imi place mult Meryemce
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Sam 16 Iul 2011, 2:29 pm

Fetelor poate i vine si lui Omer vreo idee si fuge in Romania ,ce ziceti 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 918686 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 918686 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 918686 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 229917 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 229917
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 34 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum