Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

+12
carmen_
lica54
iulianagl
dubaisport
ASI 4 ever
doryna32
Luana
Nicky
GUMUS-NOOR
denta
nety
dukytz
16 participanți

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 03 Iul 2011, 10:33 am

doryna32 a scris:Luana, Ceren s-a mutat la o distanta de 3 ore ( atat i-a zis Omer lui Yasar ca face daca bine imi aduc aminte ), cat despre Dyiar ce sa mai zic , intre 2 procese mai sta si cu Ceren , face naveta poate , daca nu are barbat acasa ... si vb ceea lucreaza ptr Omer , deci isi permite , nu vezi ca in firma aia numai Alis ce mai munceste ( de fapt firma functioneaza din inertie multumita lui Gulizar Smile de cand a inceput asta sa lucreze acolo nimeni nu mai da pe la servici , oare de ce ? 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 343827 )

Ca sa te loghezi intra aici
http://www.peteava.ro/autentificare
trebuie sa-ti faci cont ca sa te poti loga 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 85344 asa ca spor la treaba ... vb mai incolo ....
Multumesc!
Ma voi loga si acolo. Am o fila A4 cu ID si parole de pe unde sunt logata...
Ce mai conteaza una in plus!
E grozav ca Adriana le-a urcat asa repwede. Daca e adevarat ca se schimba ora de difuzare si voi pierde inceputul, poate recuperez in aceeasi zi...Sper!
Mai am 5 zile ocupate, fetelor!
Sunt mai rau ca un elev in apropierea vacantei. Le voi numara in fiecare zi pe cele ramase, asa cum facea fiul meu cu exercitiile pe care le avea in vacante...Mai am 495, 490, pana cand spunea "Gata, am 500" Iar daca il intrebam cum de stie sigur (nu avea voie sa le numeroteze) spunea:"Pai de cate ori le-am numarat, sigur nu am gresit numaratoarea"..
Scuze pt of topic!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Dum 03 Iul 2011, 12:28 pm

Salutare!
Luana eu de la un timp aleg aceeasi parola, acelasi nume de autentificare, aceeasi adresa pentru orice site la care ma inscriu..ca sa nu le mai incurc 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 131747 ..doar pe cele vechi le iau prin 'eliminare' :))
Ce cursuri faci?daca nu-s prea indiscreta...
Va doresc o duminica frumoasa!
Ne recitim dupa film! kiss kiss kiss
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 03 Iul 2011, 12:49 pm

AnjeLyk a scris:Salutare!
Luana eu de la un timp aleg aceeasi parola, acelasi nume de autentificare, aceeasi adresa pentru orice site la care ma inscriu..ca sa nu le mai incurc 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 131747 ..doar pe cele vechi le iau prin 'eliminare' :))
Ce cursuri faci?daca nu-s prea indiscreta...
Va doresc o duminica frumoasa!
Ne recitim dupa film! kiss kiss kiss
Perfectionare, organizate de CCD si tinute de lectori psihologi, sociologi, etc. de la facultati de profil. Sunt 4 module si se incheie cu un soi de examen, ne da si diploma...Ca sa o folosim...nu spun unde. Doar ca sa adunam credite, in caz ca se dau la restrangere catedre. O mizerie, nici nu-mi vine sa mai spun ce gandesc cu adevarat despre tot...
Acelasi ID am si eu peste tot, dar parolele nu le am la fel, asa am apucat de am facut si acum nu mai am ce face.
Si din pacate nu am notat de la inceput si de aceea am locuri unde nu mai pot intra (cum este site-ul cu pozele de pus aici, de ex. Daca incerc sa schimb parola, imi refuza adresa de E-mail , spune ca e data, etc...)
Acum le am puse si in PC dar le-am scos si la imprimanta in caz de avarie la PC, pt ca am mai patit-o.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Dum 03 Iul 2011, 1:08 pm

Am inteles.. si eu fac un curs de antreprenoriat inca de la inceputul acestui an..va tine pana la sfarsitul anului, atunci va trebui sa predam un proiect - au ca scop infiintarea de noi firme..Nu mai are statul de unde sa ia bani pentru ca au falimentat ff multe firme de cand cu criza asta si acum ofera cursuri gratis, poate-poate se mai deschid altele..
In legatura cu parola uitata...nu-ti ofera posibilitatea recuperarii parolei? nu ti-au trimis nici mail ce confirmare a intregistrarii?in general scriu acolo numele si parola pt autentificare..
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Dum 03 Iul 2011, 4:34 pm

Vaaiii!!! ce tare a fost faza cand Aziz a luat curba alergand... king parca erau in Tom si Jerry... Smile Smile Smile
Bahar...a ramas la fel de 'prosticica', are acelasi râs tâmp...insa acum are intentii mai bune.. bravo ei!
Mi-a placut cum a ramas Omer cand a auzit ca vine study
N-o fi Gulizar mama Ceyhanei, insa aceasta a ajuns s-o copieze perfect.. slap
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 03 Iul 2011, 4:39 pm

AnjeLyk a scris:Am inteles.. si eu fac un curs de antreprenoriat inca de la inceputul acestui an..va tine pana la sfarsitul anului, atunci va trebui sa predam un proiect - au ca scop infiintarea de noi firme..Nu mai are statul de unde sa ia bani pentru ca au falimentat ff multe firme de cand cu criza asta si acum ofera cursuri gratis, poate-poate se mai deschid altele..
In legatura cu parola uitata...nu-ti ofera posibilitatea recuperarii parolei? nu ti-au trimis nici mail ce confirmare a intregistrarii?in general scriu acolo numele si parola pt autentificare..
Mailul de confirmare l-am sters de mult. Eu aleg ce-mi place si salvez in PC (am si un hard suplimentar) sau sterg. Nu retin la primite mai mut de 20.
La cele mai multe nu ma deranjeaza ca am uitat, dar la acestea care sunt pt poze de transferat aici, ma deranjeaza. Nu ca as fi avut multe de pus, dar cateodata as vrea sa postez cate o poza si nu mai pot. Mai sunt doua. asta:
http://tinypic.com/
si asta:
http://www.ressim.net/
dar cu ele nu mi le ia topicul de pe acest site. Nu am nimic de facut. Doar sa-mi fac alta adresa de E-mail, dar nu vreau. Si asa am mai renuntat la cea veche pe care o aveam acum multi ani...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 03 Iul 2011, 4:39 pm

Scrisesem inainte pe word

Salut admiratoare de maci decolorati !
Mare jigodie Halil!
Un om de afaceri care spune ce spune el, nu ar mai face nimeni afaceri cu el. Sa-l prinda pe Aziz, apoi el nu mai da pamanturile, desi a promis!
Frumos!
Ticaloasa si fiica-sa. Maimuta inceput si ea s-o judece pe Meryemce, ea cea sincera si corecta!
O familie de ticalosi, in frunte cu Gulizar.
Ati observat ce fata antipatica are omul lui Halil, Hasan???
Parca este un aluat dospit aiurea, numai boturi de slanina pe fata. Oribil si actorul si personajul!
Ce spuneti de dotarea din casa cea grozava unde sta Aziz cu Meryemce si Yusuf????
Are garduri de protectie si confort sporit, dar si soba cum avea bunica acum o suta de ani! Sa Smile, nu alta!
Ce atenta a devenit Bahar cu „prietenul” ei deodata, sa nu-ti vina ca crezi!
Oare nu cumva banuia ca Ceren a calcat alaturi cu Selim si astfel Omer devine liber???
E posibil sa fie si asa. Dupa ce s-a pretat la tot felul de smecherii ieftine ca sa-l tina, acum a apucat=o grija de iubirea lui Omer!
Mare mirare!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 03 Iul 2011, 4:40 pm

scuze:
A inceput (maimuta)...Mai mananca tastatura, mai pun eu...si iese aiurea!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Dum 03 Iul 2011, 5:12 pm

Maci decolorati? Smile Smile Smile
La tine nu merge sa pui pozele asa :
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Pozam


??
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 03 Iul 2011, 5:36 pm

AnjeLyk a scris:Maci decolorati? Smile Smile Smile
La tine nu merge sa pui pozele asa :
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Pozam


??
Nu merge, nu stiu de ce. O vreme a mers, apoi mi-a cerut sa ma loghez. Am facut-o, dar desi completez corect acolo, imi refuza. Ba ca E-mailul e dat, ba ca parola nu e buna...Am tot intrebat pe aici care sa fie motivul, dar nimeni nu mi-a raspuns. Nu stiu ce sa fac...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 03 Iul 2011, 5:38 pm

Am spus maci decolorati (macul alb), pt ca stiam ca doar rosii sunt macii...
Eu nu am vazut (auzit)de mac alb, de aceea am spus ca sunt decolorati...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 5:51 pm

Luana a scris:scuze:
A inceput (maimuta)...Mai mananca tastatura, mai pun eu...si iese aiurea!
stai linistita ca si noi suntem in asentimentul tau kiss cand vrei sa spui (scri)multe mai iese si altceva 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 1450537109
da si pe mine a inceput sa ma inerveze fata lui Halil o adolescenta nebuna : confused confused si care crede tot cei spune Aziz cupidon cupidon
Mie mi-a placut azi de Erkan sunny ce mai alerga frumosul(e bun de politist ,dar la noi in tara i c-am da afara Smile )nu-i sta bine cand face pe detectivul mai ales cand fuge cu pistolul in mana Smile Smile e tare 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 723348 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 723348
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 5:52 pm

fetelor dar oare ce se ascunde in pamantul acela ,ati auzit ce a zis Halil?
Dar despre Zelis ce ziceti?Cica il lasa pe Alis sa se culce cu altele 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 2743637754


Ultima editare efectuata de catre denta in Dum 03 Iul 2011, 6:09 pm, editata de 2 ori
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 03 Iul 2011, 5:57 pm

Bine ai venit Denta!
Eu ma intreb cum de alearga ei cu pistolul in mana pe strada, ba mai si trag un glont-doua...Politia ii lasa pe particulari sa traga la tinta pe strazi???Sa rascoleasca hotelurile, sa altoiasca pe infractori(Aziz sau falsificatorul acela)??? Chiar pot face orice vor in orasul acela???Nu e o nota buna ce transmit ei prin filmele acestea. Ma rog, asta e parerea mea!
Zeliha spune, dar nu cred ca i-ar conveni daca l-ar vedea pe Alis cu alta...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de doryna32 Dum 03 Iul 2011, 6:04 pm

salutare ,
"Maci decolorati " - pai in primele ep a fost o discutie intre Omer si Ceren , unde el o intreaba de ce macul alb iar ea ii spune ca florile ei preferate sunt macii dar ca ii place foarte mult si bumbacul si ca de aici a iesit combinatia de mac alb ( eu asta imi amintesc ) .
In ep de azi m-au uimit 2 pers, in primul rand Zelis cu propunerea care i-a facut-o lui Alis ( cea cu privire la relatiile intime dintre ei , eu cred ca scenaristi turci au o problema cu acest subiect ,mai zilele trecute vb de asta ), iar a 2 pers e Ceylan, in prima faza am crezut ca vb lui Gulizar ieseau pe gura fetei ... ati vazut satisfactia care se citea pe fata lui Gulizar 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 248946 , imi venea sa le slap pe amandoua ...Cat despre Halil ma dezgusta de tot .... 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 31663
In fine Bahar la anuntat pe Omer ca Ceren e insarcinata, inca nu imi dau seama bine ce urmareste ....
doryna32
doryna32
membru activ
membru activ

Mesaje : 73
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 50
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Iul 2011, 6:07 pm

denta a scris:
Dar despre Zelis ce ziceti?Cica il lasa sa se culce cu altele
Salut tuturor!
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 343827 Dubioasă hotărâre din partea ei.Poate vrea doar să-l încerce,să-i vadă reacția.Ce fată cu mintea întreagă ar vrea să-și lase iubitul în brațele alteia...Se vede că-l place pe Aliș.Îi place compania lui.Poate că nu are încă încredere în el.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 6:13 pm

Luana a scris:Bine ai venit Denta!
Eu ma intreb cum de alearga ei cu pistolul in mana pe strada, ba mai si trag un glont-doua...Politia ii lasa pe particulari sa traga la tinta pe strazi???Sa rascoleasca hotelurile, sa altoiasca pe infractori(Aziz sau falsificatorul acela)??? Chiar pot face orice vor in orasul acela???Nu e o nota buna ce transmit ei prin filmele acestea. Ma rog, asta e parerea mea!
Zeliha spune, dar nu cred ca i-ar conveni daca l-ar vedea pe Alis cu alta...
Deja incepe sa inerveze lumea cu fitele de mironosita (de fata mare Smile Smile )
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de doryna32 Dum 03 Iul 2011, 6:14 pm

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 813541 cam asta a fost si reactia lui Alis cand a auzit ... sunt curioasa daca Alis ii va da o lectie in aceasta privinta , oare cum va reactiona ea?!cred ca cam asa ... :gfd<: sau asa 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 600626 sau asa 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 273628
doryna32
doryna32
membru activ
membru activ

Mesaje : 73
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 50
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 6:16 pm

Nicky a scris:
Salut tuturor!
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 343827 Dubioasă hotărâre din partea ei.Poate vrea doar să-l încerce,să-i vadă reacția.Ce fată cu mintea întreagă ar vrea să-și lase iubitul în brațele alteia...Se vede că-l place pe Aliș.Îi place compania lui.Poate că nu are încă încredere în el.
si daca l-ar prinde sigur 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 2743637754 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 2743637754 mai ales ca fata o ajuta ,mie mi se pare ca prea se stramba(nu prea imi place de ea e prea stearsa,nearanjata)pe cand Alis e frumusel micutul 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 283516 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 283516 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 283516
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 6:17 pm

doryna32 a scris: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 813541 cam asta a fost si reactia lui Alis cand a auzit ... sunt curioasa daca Alis ii va da o lectie in aceasta privinta , oare cum va reactiona ea?!cred ca cam asa ... :gfd<: sau asa 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 600626 sau asa 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 273628
sigur asa va reactiona slap slap 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 3176764736 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 3176764736 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 3176764736
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 6:19 pm

doryna32 a scris:salutare ,
"Maci decolorati " - pai in primele ep a fost o discutie intre Omer si Ceren , unde el o intreaba de ce macul alb iar ea ii spune ca florile ei preferate sunt macii dar ca ii place foarte mult si bumbacul si ca de aici a iesit combinatia de mac alb ( eu asta imi amintesc ) .
In ep de azi m-au uimit 2 pers, in primul rand Zelis cu propunerea care i-a facut-o lui Alis ( cea cu privire la relatiile intime dintre ei , eu cred ca scenaristi turci au o problema cu acest subiect ,mai zilele trecute vb de asta ), iar a 2 pers e Ceylan, in prima faza am crezut ca vb lui Gulizar ieseau pe gura fetei ... ati vazut satisfactia care se citea pe fata lui Gulizar 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 248946 , imi venea sa le slap pe amandoua ...Cat despre Halil ma dezgusta de tot .... 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 31663
In fine Bahar la anuntat pe Omer ca Ceren e insarcinata, inca nu imi dau seama bine ce urmareste ....
ea zicea ca vrea sa-i fie prieten la nevoie (asa zice ea)mi-ar place si mie asa un prieten 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 283516 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 283516
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 6:21 pm

S-a bucurat Gulizer ca acum a fost de partea ei micuta vagaboanda dar sa vedeti ce o sa sufere pe urma ei mai incolo ,si ea si Halil.
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 03 Iul 2011, 6:23 pm

denta a scris:
Deja incepe sa inerveze lumea cu fitele de mironosita (de fata mare Smile Smile )
Eu cred ca e o spaima inoculata de cea care a educat-o. Se teme si sa-l pupe pe bietul Alis. Cred ca se teme de sarcina, sau vrea sa fie meritat albul din ziua nuntii. Oricum sunt draguti, iar pt Alis este o schimbare fata de emancipata Maria, cea care se culca cu doi in aceeasi perioada de timp. O iubeste si-i suporta capriciile. Nu cred ca va face ce spune ea.
Nu stiam de povestea aceea cu bumbacul si macii. Eu mai pierdeam inceputul unor episoade, am mai pierdut si unul intreg si nu l-am putut recupera pt ca nu stiam ce nr. are si-mi era greu sa caut...
Cred ca nu mai intru in seara asta, pt ca o fac f. greu. Am mai scris un mesaj mai inainte si nu aparea jos trimite, se tot dadea peste cap, intr-un cuvant isi face de cap...Cred ca este trafic mare, asa e de obicei la sf. de saptamana.
Va urez o seara placuta si o noapte linistita fetelor!
Maine iar pierd inceputul...
Pe maine!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 6:23 pm

dar de acest Alis 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Ismail-hacioglu-kabadayi-fuer-liebe-und-ehre-maxximum-film ce ziceti?
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Dum 03 Iul 2011, 6:24 pm

denta a scris:S-a bucurat Gulizer ca acum a fost de partea ei micuta vagaboanda dar sa vedeti ce o sa sufere pe urma ei mai incolo ,si ea si Halil.
Oh, sper sa fie si ea cumva pedepsita pt. ce face altora, merita cu prisosinta!
Acum chiar plec!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 18 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum