Serialesitelenovelet
51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+28
anuta1971
mihaela99
pufy2010
Theo_1
razbunator
simona_baschir
tiberici
ninnet
iulia80
Geta
gorbaciov
dana17
dlacatus65
Admin_dea05
lica54
iulianagl
alitheea
Garo
narcisa
Luana
Lucica10
nutzi
DENISA
axxa246
florica
vivi
andreea90
florina1989
32 participanți

Pagina 15 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Urmatorul

In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Sam 23 Apr 2011, 12:26 am

la multi ani tuturor sarbatoritilor de astazi ,impliniri ,si ce este mai de pret SANATATE kiss kiss kiss floare :za2:
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Apr 2011, 8:29 am

La multi ani tuturor celor care astazi isi sarbatoresc ziua de nume!!!!!!!!!!!!!!! :sdf: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 371536
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Sam 23 Apr 2011, 8:50 am

La mulți ani sărbătoritelor!!!!
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Apr 2011, 9:54 am

Zambiti si s-aveti parte de toata distractia si emotia specifica acestei zile, iar intreaga zi sa va fie binecuvantata cu fericire, bucurie, raze de soare si prietenie.51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Felicitare-sf-gheorghe
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 23 Apr 2011, 10:58 am

DE SF. GHEORGHE , TUTUROR SARBATORITELOR , LA MULTI ANI !!!

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Mare296851. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Colorful



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Tort_350AXXA ... La Multi Ani !!! 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2307918U
51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2589545s51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 52312051. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 20 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2051. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2051. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2051. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2051. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 20
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 23 Apr 2011, 11:51 am

Dragalaselor buna ziua si bine vam gasit. Urez si eu tuturor care poarta numele SF GHIORGHE si derivatele lui LA MULTI ANI! sanatate fericire si implinirea tuturor dorintelor.51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 131670245655391




lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 23 Apr 2011, 12:00 pm

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 0bf3b91151. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Sigpic99729_1


Fetelor , Buna ... Sper ca ati terminat treaba , eu da , totul straluceste de curatenie , totul a inverzit , totul a inflorit , iar vremea e asa frumoasa , ca de sarbatoare ... Miroase a sarbatoare , miroase a pasca si cozonac ...
Acum am timp sa va raspund de ce nu am facut comentariul la episodul de duminica … M-am hotarat sa raspund aici , acum , pt ca mi-ar lua mai mult timp sa raspund la fiecare in parte … Raspunsul e simplu … L-am vazut luni si nu am avut dispozitia necesara sa comentez … E Saptamana Mare si parca ar trebui sa privim mai mult in sufletele noastre si nu in ale altora …
Nu putem sa scriu si sa nu spun ceva si de gestul si atitudinea doamnei Nesrim … Dar cum sa o fac ? Eu nu sant mama , asa a fost sa fie , cum sa judec acum in Saptamana Patimilor o mama , chiar daca e doar un personaj ...? Cine stie ce resorturi interioare , rele sau bune , au impins-o sa aiba atitudinea asta … Eu una nu stiu , doar banui , dar poate voi care santeti deja mame , gasiti un raspuns ... Poate ... Orice mama , doreste binele copilului ei si toate in felul lor isi iubesc copii … Modul cum se manifesta si cum fac asta e diferit … Multe mame din prea multa dragoste , gresesc … Cred ca puiul lor e cel mai cel si poate asa si este …
Multe dintre voi poate deja stiti asta , daca aveti copii mari , iar cele care santeti cu puii mici , poate veti afla … Si putini sant cei care au avut o relatie fara probleme de nici un fel cu parintii …
Nesrim isi iubeste fiul , mai mult ca orice pe lumea asta … V-a intelege iubirea lui pt Hasret , in timp … O v-a intelege si pe ea … Nu are alta sansa … Ceva la un moment dat , se v-a intampla , ceva o v-a schimba si cred ca atunci Hasret v-a fi ca o revelatie pt ea … Iar Murat o v-a ierta , poate greu , dar o v-a ierta … caci e mama lui … Si chiar o iubeste ... Sangele apa nu se face … Iar ea nu ar putea trai daca-l pierde pe Murat … E ratiunea ei de-a fi … Si stie si el asta …
Ba mai mult , cred ca trebuie sa-i multumim … Asa l-a facut pe Murat sa reactioneze , sa ia o hotarare radicala , sa dea pe dinafara … Poate altfel nu avea curaj … Poate … Dar astept mai mult din partea lui … Stiu ca poate … Dar sper ca nu in modul clasic turcesc … Vreau sa fie deosebit de tot ce au filmat in serialele trecute … Vreau sa fie ceva viu , sa transmita , sa treaca prin monitoarele noaste , dragostea lor … Tuba si Cansel pot face asta mai bine ca orice alt cuplu din trecut sau viitor … De ce ? Stim toate …
Poate Murat sa fie sincer si cu Levent , asa cum nu a fost de mult … Levent l-a intrebat direct , de ce el …? Si daca fac asta ca sa-l ajute … Murat a negat … Si discutia s-a incheiat . Levent a simtit imediat ca nu spune adevarul si pe nerasuflate i-a spus : Nu … E inca prea indurerat … Nu vrea mila , nu vrea bani de la ei , de la el , nu a vrut asta niciodata , vrea acum macar ca Murat sa fie sincer … Asa cum i-a zis si Hasret lui Murat , in hruba din mahala … E valabil asta si la Levent , insa iertarea v-a veni si mai greu , mult mai greu fata de cea a Hasretei … E alceva … Banii stie sa-i faca singur , de un prieten avea nevoie ... Levent nu mai suporta nici un neadevar sau un adevar spus pe jumatate din partea lui Murat … Se vor impaca doar atunci cand Murat v-a fi sincer si v-a vorbi deschis cu el … Si intr-o zi v-a trebui sa faca asta …
In rest , mi-a placut episodul , in afara de fazele (poate prea multe ) din mahala … mi-a placut gestul lui Murat din trafic … Ma bucur ca in sfarsit dupa atata timp , dupa atata plans si durere , a facut-o sa zambeasca , sa se bucure din toata fiinta ei … A fost frumos si cand i-a cumparat muzicuta si mai ales cand cei doi si-au atins mainile pe clapele pianului … intentionat a facut asta Murat … S-a prins si Hasret , dar i-a placut … Se si teme … Sa se simta in sfarsit iubita , apreciata , curtata … Dorita ... Iar el nu s-a mai oprit din a face ce simte … Din inima … Da , isi doreste mult sa fie iertat si din nou iubit cu toata inima , probabil ii este dor de toata iubirea ei sincera si curata , aratata cu atata naturalete si chiar cu dulce naivitate si candoare … Moare sa o vada iar cu ochii scanteind spre el si inchizandu-i doar in speranta unui sarut …
Dar cel mai mult mi-a placut scena in care Murat ii povestea lui Ceren in restaurant , ce a simtit cand Hasret canta , iar el ar fi vrut sa nu-si mai ia mainile de pe clape , ca sa nu se opreasca si ea … Ce amintiri a rascolit in el , ce doruri ... A inteles ca ea e destinul lui , indiferent cat a fugit , indiferent cat s-a opus , indiferent cat a gresit , voit sau intamplator , inima lui a batut mereu pt ea , chiar daca nu a vrut sa o asculte si a ignorant durerea ei , in final inima a invins , dragostea a invins in sufletul lui … Sper ca pt totdeauna … Ochii lui erau umezi … de dragostea pt ea , de amintirile atat de vii cu ea … Iar sufletul lui era plin de dorul ei … Am inteles atunci ca Murat o iubeste cu adevarat … Asa cum nu a iubit pe nimeni niciodata … Abia astept sa-i spuna si ei asta si mai ales sa-i arate …
Cand am vazut promo-ul episodului de duminica , m-am dus si i l-am aratat si sotului … El a zambit si a zis ca nimic nu-i nou sub soare sau … sub clar de luna … Cand am stat la Sapanca , luam cina langa piscina … Un pic mai incolo de peluza unde filmau ei . In fundal se vede o cladire de un nivel . Acolo e o terasa bar si restaurant pe marginea piscinei … Bine sant si inchirieri echipament sportiv si sala de fitness … Dar probabil acum piscina e goala … E imensa si ca sa o umple acum , nu renta … probabil … Noi am prins si clar de luna , am valsat dar fara patefon si nu pe iarba … Daca vad la cina lor , peste , fructe de mare si sampanie freantuzeasca … Chiar nimic nu e nou sub clar de luna … Doar ca noi am sfarsit cina printr-un bairam in toata regula . O cunostinta din hotel sarbatorea ceva in acea noapte si vazandu-ne la cina ne-a invitat … Asa ca pe la trei dimineata , dansam din buric toti … Si cum am inteles ca e obiceiul la ei … Orice petrecere langa piscina se termina in ea … Dar cate se pot face la Sapanca ...!!!! Astept sa vad ...
Vedem ce fac Hasret si Murat pe la trei dimineata dupa cina … Vad ca Murat se imbolnaveste … Normal … Zic eu … Sta asa aproape de Hasret … Si tot timpul … Doar daca ar fi bolnav ... nu s-ar inbolnavi ... Cred si eu ca-i fierbe sangele in vene , dar trebuie sa o ia treptat , usor sa nu o sperie , sa nu fuga , ca uneori e tare salbatica … Dar credeti ca in ea nu fierbe ??? Si-nca cum … Fierbe in noi … Sa-i vedem impreuna , daramite in ei … Nu de supa calda are el nevoie , de medic nici atat , el stie clar … de ce are nevoie urgenta … Dar sa vedem ce metoda gaseste sa ajunga la medicament …
Da fetelor , inca un pic si ... vor inflori ciresii si inimile si visele noastre odata cu ei … Iar floarea lor v-a acoperi toate greselile si toata durerea adusa de ele … Iar vantul primavaratic , v-a usca toate lacrimile de pe fata si din sufletele lor , adunate , stranse in nopti de neliniste , regrete si … dor sfasietor …

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 8PS . In Turcia au inflorit ciresii … La noi … Pe saptamana viitoare …


Va pup pe toate … Si va urez lumina multa in suflete …
51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Copyoffr20
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 23 Apr 2011, 12:04 pm

Va invit sa servim ceva in memoria sotului meu daca astazi ar fi trait iam fi cantat LA MULTI ANI! dar acum ii dorim ca Dumnezeu sa-l odihneasca in pace si sai fie tarana usoara.51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 225x169019061meniusfant

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 23 Apr 2011, 12:18 pm

Dana 17 multumim pentru comentariu scurt si la obiect ca intodeauna iti doresc un Paste fericit51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Pastehk
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 23 Apr 2011, 1:02 pm

La mulți ani Axxa de ziua numelui. Să trăiești și să fii fericită o sută de ani de acum înainte.
:sdf: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 371536 :cei mai iubiti
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Sam 23 Apr 2011, 1:05 pm

İşte Tuba'nın yeni imajıTuba Büyüküstün Nişantaşı'nda böyle yakalandı
Gönülçelen dizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak'la aşk yaşayan Tuba Büyüküstün, önceki gün Nişantaşı'nda bir kafede arkadaşlarıyla buluştu. Gözlükleriyle dikkat çeken Büyüküstün, fotoğraflarının çekildiğini fark edince hızlı adımlarla kafeye girdi. Güzel oyuncunun dinlendirici gözlük taktığı öğrenildi.

HT MAGAZİN / UĞUR SOYSAL
http://magazin.haberturk.com/sipsak/haber/623720-iste-tubanin-yeni-imaji 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 623720detay

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Unledsl



Ultima editare efectuata de catre vivi in Sam 23 Apr 2011, 1:13 pm, editata de 1 ori
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 23 Apr 2011, 1:06 pm

La mulți ani Geta de ziua numelui. Ani mulți cu sănătate și fericire.
floare :sdf:
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 23 Apr 2011, 1:08 pm

La mulți ani celor ce-și serbează astăzi ziua de naștere.

Și tuturor mult spor la treabă, să iasă bucatele gustoase. O zi bună. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Sam 23 Apr 2011, 1:24 pm

LA MULTI ANI TUTUROR CU NUME DE GHEORGHE SI DERIVATE... FERICIRE,BUCURII SI GANDURI SENINE ALATURI DE CEI DRAGI
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 23 Apr 2011, 2:46 pm

Fetele și băiat,
va mulțumesc mult de urări!
sa fiți sănătoși si fericiți și voi!
Sfântul Gheorghe sa ne ocrotească pe toți!

Geta, la mulți ani, soro draga!
51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Sfghe
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 23 Apr 2011, 4:31 pm

La multi ani Axxa 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 517793 , la multi ani Geta .. sa traiti cu numele si sa fiti sanatoase kisskisskiss

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Rosesuh


andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 23 Apr 2011, 4:37 pm

Buna ziua dragelor kisskisskiss .. nustiu daca ati observat dar Amandoi poarta acelasi tip de ochelari 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516 ce draguti suuuunt 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 283516 kisskisskiss

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2235631015016894342242651. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 32gf

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2181001015017258794887951. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 22172521504809518725420

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2216321015016894276242651. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 21604610150170428863087



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 18893610150133629233879

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 23 Apr 2011, 4:38 pm

Axxa si Geta LA MULTI ANI! sanatate fericire si multe multe bucurii multi kiss kiss
51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 V8n6uc

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Img4fab72cfghe
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 23 Apr 2011, 4:41 pm

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 2i7r95e

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Post231114726757
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 23 Apr 2011, 4:45 pm

Si un clip frumos pentru voi 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520 kisskisskiss

https://www.youtube.com/watch?v=qu3pGZ3Wf3c&feature=player_embedded

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 23 Apr 2011, 4:48 pm

special pentru axxa51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 N5us3x63 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Ybqgzwsj51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 114qofpp 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Hfib511g51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Ym95majn 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Ze1l5h5k 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 3yhydsoraxxa pentru tine cu toata dragostea mea51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Hc77h1cc 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Snn5lq0e
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 23 Apr 2011, 4:57 pm

MESAJUL lui CANSEL pe twitter

cansellelcin cansel elçin
Herkese Merhaba 4 Mayis Saat 18'den itibaren sizi Sükrü Saraçoglu'da bekliyorum. :)
4 hours ago Favorite Retweet Reply

pe 4 mai va avea meci

Si un fan din egipt cred ca il stiti de pe facebook ia lasat un mesaj sa-i transmita salutari si Tubei .. si ia raspuns

mesajul fanului : daliouch Dalia Ahmed: good morning Cansel wish you a great and lovely day from Egypt we love you & love Tuba so much please pass the greeting to her

si mesajul lui CAnsel : Good morning to you and to all egyptians. :)
4 hours ago Favorite Retweet Reply

kisskisskisskiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 23 Apr 2011, 6:05 pm

Bine v-am gasit zanute
La multi ani sarbatoritelor noastre , sa fiti frumoase si fericite mereu. 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 269352 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 269352 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 269352
Danuta , multumesc pentru comentariu , minunat ca intotdeauna floare
Aici a venit vara si sunt 35 de grade. kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 23 Apr 2011, 6:51 pm

multumesc inca o data, fete dragi!! kiss 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520

Lica, saru mana de pisoi! :moe:
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 23 Apr 2011, 7:24 pm

lica54 a scris:Va invit sa servim ceva in memoria sotului meu daca astazi ar fi trait iam fi cantat LA MULTI ANI! dar acum ii dorim ca Dumnezeu sa-l odihneasca in pace si sai fie tarana usoara.51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 225x169019061meniusfant

Dumnezeu să-l odihnească în pace pe soțul tău Lica.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum