Serialesitelenovelet
51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+28
anuta1971
mihaela99
pufy2010
Theo_1
razbunator
simona_baschir
tiberici
ninnet
iulia80
Geta
gorbaciov
dana17
dlacatus65
Admin_dea05
lica54
iulianagl
alitheea
Garo
narcisa
Luana
Lucica10
nutzi
DENISA
axxa246
florica
vivi
andreea90
florina1989
32 participanți

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:18 am

Ce fac fetele?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 27 Apr 2011, 2:22 am

alitheea a scris:Bine v-am gasit zanute ,
se pare ca nu doar eu nu am somn la ora aceasta tarzie din noapte stupid , si Cansel se converseaza cu Samira
, care draga de ea este in al noualea cer , l-a intrebat despre Tuba si el a raspuns


I asked if Tuba got an award, too, and asked him to congratulate him on behalf of us. He said, "Yes, Tuba got an award, too. And I will congratulate her on your behalf. Love" OMG he said me "Love"

Noapte buna zanute kiss kiss kiss
Nico si tu bantui la ora asta pe net ? acum te-am vazut ... La tine e inca "devreme " ... o ora conteaza ... Hai te pup si sa-mi spui ce mai e nou la nemti ... 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 523120
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Mier 27 Apr 2011, 2:22 am

MESAJELE lui CANSEL pe TWITTER 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516

Este fericit ca l-am votat 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516

cansellelcin cansel elçin
Ankara'dan simdi döndüm.Siyaset dergisi ödülünü aldim. Oylariniz için hepinize tesekkür ederim. Bu ödülü sizinle paylasiyorum.
1 hour ago Favorite Retweet Reply

Aici e intrebarea unei fane
kimyaciimihrii mihri = ee hak eden hakkını aldı diyelim...bu maç hangi kanalda verilcek diye sormuştum ama cvp gelmedi
1 hour ago Favorite Retweet Reply
si ce i-a raspuns el := cansellelcin cansel elçin: NTV'de :) Saat 19:00'da. iyi seyirler.
1 hour ago Favorite Retweet Reply

si intrebarea de la Samira
samish80 Samira Garayeva= Tuba da aldı mı ödül? Ona da oy verdik çünkü... Aldıysa bizim adımızdan onu da tebrik edin lütfen
1 hour ago Favorite Retweet Reply
Si raspunsul lui = cansellelcin cansel elçin= Tuba'da aldi evet...Tamam tebrik ederim sizin adiniza. Sevgiler.
1 hour ago Favorite Retweet Reply

Si ultimul mesaj lasat de Cansel pe ziua de azi

cansellelcin cansel elçin
Iyi geceler herkese. Oylariniz için tekrar tesekkürler.
1 hour ago Favorite Retweet Reply
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:23 am

dana17 a scris: Nico si tu bantui la ora asta pe net ? acum te-am vazut ... La tine e inca "devreme " ... o ora conteaza ... Hai te pup si sa-mi spui ce mai e nou la nemti ... 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 523120
Ce subtila ai fost pe twitter , bravo Danuta , treaba bine facuta ca intotdreauna kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Mier 27 Apr 2011, 2:26 am

alitheea a scris:Ce fac fetele?

Bine .. caut informatii .. sa vad ce face Cansel si pozele care au aparut .. ca deabea acuma am venit si eu la calc Smile am reusit sa intru 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 .. ca pana acuma a stat mama sa vada Ask ve Ceza episoadele inaintea kanalului D .. ca nu le-a vazut pana acuma 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 131747 si din cauza ei .. am stat pana la ora asta .. si maine mai are inca vreo 10 episoade .. da n-o mai las Smile .. Voi ce faceti ?kisskisskiss51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 27 Apr 2011, 2:30 am

alitheea a scris:Ce subtila ai fost pe twitter , bravo Danuta , treaba bine facuta ca intotdreauna kiss kiss kiss
M-ai gasit si acolo ??? Cum ??? Smile Smile Smile Suptila ....??? Dar se prinde ... E baiat destept ... Smile Smile Smile
Eu pe twitter intru pt stiri ... Vin repede ... Ce ma intereseaza ... Si l-am vazut si pe Cansel ... Si am zis sa nu-l iert ... Smile Smile Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:32 am

dana17 a scris: Nico si tu bantui la ora asta pe net ? acum te-am vazut ... La tine e inca "devreme " ... o ora conteaza ... Hai te pup si sa-mi spui ce mai e nou la nemti ... 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 523120
Asa e , conteaza o ora , e frumos aici , stau toata ziua cu aia mica si am reusit sa ma rup in totalitate de grijile pe care le-am lasat in tara, vad eu cum va fi luni cand le voi relua de unde le-am lasat stupid stupid stupid

In rest cat e ziua de mare cant cantece pentru copii si aia mica rade in hohote...sper ca de cantec si nu de mine Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Mier 27 Apr 2011, 2:34 am

dana17 a scris: M-ai gasit si acolo ??? Cum ??? Smile Smile Smile Suptila ....??? Dar se prinde ... E baiat destept ... Smile Smile Smile
Eu pe twitter intru pt stiri ... Vin repede ... Ce ma intereseaza ... Si l-am vazut si pe Cansel ... Si am zis sa nu-l iert ... Smile Smile Smile

unde unde ? sa vad si eu 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 131747 .. ia sa vad daca te gasesc 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:34 am

dana17 a scris: M-ai gasit si acolo ??? Cum ??? Smile Smile Smile Suptila ....??? Dar se prinde ... E baiat destept ... Smile Smile Smile
Eu pe twitter intru pt stiri ... Vin repede ... Ce ma intereseaza ... Si l-am vazut si pe Cansel ... Si am zis sa nu-l iert ... Smile Smile Smile
bine ai facut 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 357595 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 357595 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 357595
Din intamplare am dat peste tine si m-am bucurat.
Sa speram ca si raspunde , desi acest subiect este foarte delicat pentru el.
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 27 Apr 2011, 2:37 am

alitheea a scris:bine ai facut 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 357595 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 357595 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 357595
Din intamplare am dat peste tine si m-am bucurat.
Sa speram ca si raspunde , desi acest subiect este foarte delicat pentru el.
Merci....Smile Smile A ... la asa mesaj nu ma astept sa-mi raspunda ... Dar stiu ca se bucura si zambeste pe sub mustatile lui de motan ...
Dar voi unde santeti pe twitter ? Dati-mi si mie o urmarire sa va stiu ...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:38 am

http://web2.radio-france.fr/chaines/fip/endirect/
am inteles ca asta asculta cansel
frumosssssssssssssss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Mier 27 Apr 2011, 2:38 am

gata Dana kiss .. te-am gasit si eu 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 352762 ... felicitari pt mesaj kiss kiss poate raspunde 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 .. si eu cred ca sunt impreuna .. prea nu se mai deslipesc unu de altu 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 peste tot impreuna 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:40 am

dana17 a scris: Merci....Smile Smile A ... la asa mesaj nu ma astept sa-mi raspunda ... Dar stiu ca se bucura si zambeste pe sub mustatile lui de motan ...
Dar voi unde santeti pe twitter ? Dati-mi si mie o urmarire sa va stiu ...
cand ajung in tara ca am salvat pe calculatorul de acasa si am uitat id-ul stupid stupid stupid
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:41 am

andreea90 a scris:gata Dana kiss .. te-am gasit si eu 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 352762 ... felicitari pt mesaj kiss kiss poate raspunde 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 .. si eu cred ca sunt impreuna .. prea nu se mai deslipesc unu de altu 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 peste tot impreuna 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516
pui , imi zici si mie cum ma cheama pe twitter? Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 27 Apr 2011, 2:44 am

alitheea a scris:Asa e , conteaza o ora , e frumos aici , stau toata ziua cu aia mica si am reusit sa ma rup in totalitate de grijile pe care le-am lasat in tara, vad eu cum va fi luni cand le voi relua de unde le-am lasat stupid stupid stupid

In rest cat e ziua de mare cant cantece pentru copii si aia mica rade in hohote...sper ca de cantec si nu de mine Smile Smile Smile
Ce bine de tine ...E o scumpete , sa va traiasca ... Eu am ramas acasa , ca nu facusem de mult sarbatorile acasa si m-au indopat toti de cred ca o saptamana nu mai pot manca nimic , poate fructe ...
Prin magazine ai fost ??? Preturi ca-n Germania ... Nicaieri in Europa ...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:44 am

aaaaaaaaaaa...m-am gasit ,

alitheea0712
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:46 am

dana17 a scris: Ce bine de tine ...E o scumpete , sa va traiasca ... Eu am ramas acasa , ca nu facusem de mult sarbatorile acasa si m-au indopat toti de cred ca o saptamana nu mai pot manca nimic , poate fructe ...
Prin magazine ai fost ??? Preturi ca-n Germania ... Nicaieri in Europa ...
Multumesc , este intradevar un copil adorabil.
Da am fost si maine e zi full cu shoping spre groaza si disperarea sotului meu
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Mier 27 Apr 2011, 2:47 am

alitheea a scris:aaaaaaaaaaa...m-am gasit ,

alitheea0712

da ..asa e kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:49 am

andreea90 a scris:

da ..asa e kiss
kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 27 Apr 2011, 2:49 am

andreea90 a scris:gata Dana kiss .. te-am gasit si eu 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 352762 ... felicitari pt mesaj kiss kiss poate raspunde 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 .. si eu cred ca sunt impreuna .. prea nu se mai deslipesc unu de altu 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 peste tot impreuna 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516
Andreea nu-mi poate raspunde ca aparem amandoi la sokati in ziar .... Smile Smile Smile Smile
Eu i-am scris ca sa-l bucur un pic , ca stiu ca nu poate dormi dupa emotii si umbla pe net ... Si fiecare e in camera lui , nu se poate ... ca toti sant cu geana pe ei ...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:54 am

dana17 a scris:Andreea nu-mi poate raspunde ca aparem amandoi la sokati in ziar .... Smile Smile Smile Smile
Eu i-am scris ca sa-l bucur un pic , ca stiu ca nu poate dormi dupa emotii si umbla pe net ... Si fiecare e in camera lui , nu se poate ... ca toti sant cu geana pe ei ...
Dana , tradu ca nu pricep Smile Smile Smile
unde a avut loc premierea?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 27 Apr 2011, 2:57 am

alitheea a scris:Multumesc , este intradevar un copil adorabil.
Da am fost si maine e zi full cu shoping spre groaza si disperarea sotului meu
Sant cu gandul langa tine ... Smile Smile Mult spor ... Si eu tot asa fac , imi aleg o zi si stau in magazine , in rest nu intru ... La mine sotul e actiat dupa shoping ... Smile Smile Smile Smile
Si eu sant cea ingrozita cand ne apropiem de un magazin care stiu ca-l intereseaza ... Smile Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 27 Apr 2011, 2:58 am

alitheea a scris:Dana , tradu ca nu pricep Smile Smile Smile
unde a avut loc premierea?
La Ankara ...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 2:59 am

dana17 a scris: Sant cu gandul langa tine ... Smile Smile Mult spor ... Si eu tot asa fac , imi aleg o zi si stau in magazine , in rest nu intru ... La mine sotul e actiat dupa shoping ... Smile Smile Smile Smile
Si eu sant cea ingrozita cand ne apropiem de un magazin care stiu ca-l intereseaza ... Smile Smile
al meu doar dupa magazine de calculatoare , ma apuca groaza , dar nu zic nimic ca o zi si el are rabdare cu mine Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 27 Apr 2011, 3:00 am

dana17 a scris: La Ankara ...
ahaaaaaaaaaaaaaa, m-am prins , si sunt singurei..., dragii de ei...eu sant cam in urma cu noutatile stupid
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum