Serialesitelenovelet
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+22
andradamaria
dana4699
dubaisport
teodora_roman
sasa
iulia80
Lucica10
Motzişor
andreea90
Admin_dea05
pufy2010
Nicky
simi
savas1979
alimar
lexia
ninnet
lavy612
victorelalove
lica54
DENISA
nety
26 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 14 Mai 2011, 5:44 pm

Buna ziua dragelor kisskiss

Cea din capul afisului e sora mea .. care sta in mainii .. au concurs pe 21 mai

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Afismf

Si am si eu o rugaminte la voi dragelor .. sa intrati pe site-ul acesta sa o votati pe sora mea Cristina "Girly" ne trebuie cat mai multe voturi , ca suntem in competitie si cine are cele mai multe voturi pana la sf anului castiga un premiu ( inca nu stim ce ) si e mare concurenta intre ele 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 131747

Acesta e site`ul -> http://optimist-danceclub.blogspot.com/

( in dreapta unde scrie Votati favorita .. Cristina "Girly" ) Va multumesc !kisskisskiss 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 14 Mai 2011, 5:47 pm

Gata , am votat . Baftă !!!!!!!!!


25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Ed5d82540152ca7448e63b29b278be76


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Sam 14 Mai 2011, 5:50 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 14 Mai 2011, 5:47 pm

DENISA a scris:Gata , am votat . Baftă !!!!!!!!!

Multumesc kisskisskiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 14 Mai 2011, 6:38 pm

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 2363469bmds37qdod25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Mediumk4yw8y5548942bc224ea30680725. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Islamska-malpka-sie-modli[/img]
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Sam 14 Mai 2011, 6:50 pm

Ii urez succes sorei tale Cristina!Mi-am facut datoria...am votat. kiss kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 14 Mai 2011, 6:55 pm

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Www.bysio.com-i-img5.dreamies.de-img-582-b-422vddtzlp25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 5951601314


Ultima editare efectuata de catre lica54 in Sam 14 Mai 2011, 7:07 pm, editata de 1 ori
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 14 Mai 2011, 7:01 pm

These covered a meeting forbade Morgan with Murad in Cairo
was on 12/01/2010
and you details of the meeting


when she learned that Murat is coming to Egypt, she had a determination to meet Murat to know how much we love and respect I have tried before Egypt comes to know any information about the deadline coming, but to no avail and when I found out that it will appear in a meeting TV with Sharif directly to one hour s decided to wait until the program ends and moving to the Hotel Sofitel was a wish to be offset, if not offset by a card which will be left to the memory of
It is the Promised expected and suddenly I learned from the television program, which will show that the plane will be delayed and Murat will record the meeting with him was our friend felt frustrated, but discovered that the front time to reach the airport and took a taxi and headed to the airport
The moment of the arrival of Murat..... Stood our friend either exit door and go Murat out, speaking in the mobile phone and sped friend about Murat and saw it heading towards him and was smiling

now the dialogue between Murad and Noha at the airport
Note was accompanied by Murat translator translated the words of Murad to the Noha and vice versa
Noha: Please be still too Murad we like so much here and in Arab countries and also countries of Europe we have established friendships and we are gathered together and we have a forum named after him for all his fans and established Upload Watch lots because to communicate on Facebook
Murat: Nonono Facebook
Noha: fully tell him that we know that does not have a page on Facebook and we stayed page him on Facebook to follow up his news and no one impersonator character
Murat move his head and understand why the establishment of group it on facebook

Noha: said Murat, there are girl named Rand from Iraq collected letters from his fans from everywhere in the world and worked and upload video on YouTube
Murat: smiled and said teşekkürler

has been taking a picture of our friend with Murat camera mobile phone has also been taking a video clip, he says hello in Turkish, also was signed by her on the Notepad own
the photo in the aitport
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Jb13053873491
the vedio



https://www.youtube.com/watch?v=Mdf0FAUc7dk&feature=player_embedded#
Noha: told him we are following the series of love and punishment, we see an the translation of every episode on youtube and we were waiting for him after Asi
Murat went to the car, which will transmit the program & said goodbye to our friend
On the second day turned our friend and sister to the hotel that got it Mourad At the reception she saw him by chance and was carrying with her a gift of a painting by sister of our friend and gave it to Murat was very happy and requested the signing of the sister of our friend on the painting
the photo of the painting

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Jb13053873494
taking Murat and paper and pencil and asked our friend name in English
Murat : what is your name
Noha : she smiles
Murat : your name
Noha: Noha
he wrote a Dedication another in the Turkish language was written for my sister and they took photo together with the camera
the photo
s
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Jb13053873492
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Jb13053873493
and said goodbye our friend to Murad, although it was very exhausting
, however, was patient and very cooperative, so


Murat Personal beautiful by all standards modest understands polite respected collaborator patient affectionate and handsome
We hope that you will be happy as we were happy with him

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 14 Mai 2011, 7:09 pm

Denisa as vrea sa traduci daca se poate sa inteleag si eu ceva
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 14 Mai 2011, 7:17 pm

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Muratubaby1
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 14 Mai 2011, 7:19 pm

simi a scris:Ii urez succes sorei tale Cristina!Mi-am facut datoria...am votat. kiss kiss kiss

Multumesc kisskiss 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 14 Mai 2011, 7:48 pm

lica54 a scris:Denisa as vrea sa traduci daca se poate sa inteleag si eu ceva


Când a aflat că Murat se apropie de Egipt, a vrut ca Murat să ştie cât de mult îl iubeşte şi îl respectă, a încercat înainte de a ajunge în Egipt să afle orice informaţii despre venirea lui , dar fără folos şi atunci când a aflat că acesta va apărea într-o emisiune TV în direct a decis să aştepte până când programul se încheie şi s-a deplasat la Hotelul Sofitel. Aşteptând a aflat de la Tv că Murat va întârzia.
Momentul sosirii lui Murat ..... Stătea prietena noastră, la uşa de ieşire şi a apărut Murat, vorbind la telefonul mobil şi ea a alergat către Murat şi l-a văzut, faţa lui era zambitoare .
Acum dialogul dintre Murat şi Noha la aeroport:

Discuţia a fost însoţită de un traducatora
Noha: îi urează bun venit , îi spune cât de plăcut e el în ţările arabe , de asemenea în ţările din Europa , că au legat prietenii pe forumuri cu toţi fanii lui
Murat: No..no..no Facebook
Noha: îi spune că noi ştim că nu are o pagină pe Facebook şi am am făcut o pag de Facebook pentru a urmări ştirile despre el
Murat a dat din cap şi a înţeles înfiinţarea unui grup pe facebook

Noha: i-a spus lui Murat că există o fată pe nume Rand din Irak care a adunat scrisori de la fanii lui de la peste tot din lume şi le=a prelucrat video şi le-a încărcat pe YouTube
Murat: a zâmbit şi a spus MULŢUMESC
A făcut o fotografie cu prietena nostră cu telefonul mobil ,Murat de asemenea a făcut un clip video unde el spune salut în limba turcă, de asemenea, a dat şi un autograf .

I-a spus că urmăreşte Dragoste şi pedeapsă pe Youtube, că a urmărit şi ASI după care el merge la emisiune TV şi îşi i-a " la revedere " de la ea.
A doua zi s-a dus la hotel şi i-a dus şi un cadou , o pictură de la sora ei , el priveşte pictura ( e în fotografie )


Murat i-a pictura şi un creion şi a întrebat care e numele ei în limba engleză
Murat: Care este numele Tău ?
Noha: ea zâmbeşte
Murat: numele tău
Noha: Noha
el a scris o dedicaţie, alta în limba turcă a fost scrisă pentru sora ei şi au făcut o fotografie împreună cu aparatul foto.

Apoi şi-a luat " la revedere " de la Murat acesta deşi era obosit a fost foarte răbdător şi cooperant .
Murat este modest, foarte politicos , chipeş şi foarte răbdător .

http://muratyildirim.forumotion.com/t125-topic25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 C6fc17cd25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 A967f368
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 14 Mai 2011, 8:19 pm

Denisa multumesc pentru tine din partea mea

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Chocolatesl25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Inghetatamare


lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Sam 14 Mai 2011, 8:20 pm

Denisa,nu poti sa ne dai adresa forumului din Turcia a lui Murat?Unde sant fetele care s-au intalnit cu el joi...poate mai au acolo poze pe care noi nu le-am vazut? kiss kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 14 Mai 2011, 8:22 pm

simi a scris:Denisa,nu poti sa ne dai adresa forumului din Turcia a lui Murat?Unde sant fetele care s-au intalnit cu el joi...poate mai au acolo poze pe care noi nu le-am vazut? kiss kiss kiss


http://www.televizyondizisi.com/forum/index.php/topic,79.3405.html

alea sunt pozele publice eu mai am câteva dar nu le pot pune pe net .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Sam 14 Mai 2011, 8:29 pm

Multumesc Denisa esti o dulce 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155520 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155520 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155520 Sper sa nu te suparam cu intrebarile noastre!!!Poti sa ne mai spui ce ai mai vorbit cu turcoaicele?Ce le-a mai zis Murat?
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Sam 14 Mai 2011, 8:42 pm

buna seara si bine v-am regasit pe toti kiss kiss kiss
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Sam 14 Mai 2011, 8:46 pm

am votat si eu , mult succes
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Sam 14 Mai 2011, 8:55 pm

Deni, multumesc frumos pentru tot kiss
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Sam 14 Mai 2011, 9:03 pm

Am votat Andreea , kiss kiss kiss
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 14 Mai 2011, 9:33 pm

Va multumesc dragelor pentru voturi kisskisskiss 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155520 .. ce frumos .. vreau si eu sa ma intalnesc cu Murat 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 283516 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 131747 Multumim pt traducere Denisa kiss 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 517793
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Sam 14 Mai 2011, 9:51 pm

cine nu ar vrea sa se intalneasca cu Murat
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty e-mail primit de alimar

Mesaj Scris de alimar Sam 14 Mai 2011, 10:01 pm

. posted in احلـــــــــــــــ الاشعار عن الفراق ـــــــــــــى.‏
أن كرامتك أهم كثيرا من قلبك الجريح .. حتى وأن غطت دماؤه سماء هذا الكون الفسيح .. فلن يفيدك أن تنادي حبيبا لا يسمعك ... وأن تسكن بيتا لم يعد يعرفك أحد فيه .. وأن تعيش على ذكرى أنسان فــــرّط فيك بلا سبب
‫أن كرامتك أهم كثيرا من قلبك الجريح ..
حتى وأن غطت دماؤه سماء هذا الكون الفسيح ..
فلن يفيدك أن تنادي حبيبا لا يسمعك ...
وأن تسكن بيتا لم يعد يعرفك أحد فيه ..
وأن تعيش على ذكرى أنسان فــــرّط فيك بلا سبب‬
poate il traduce careva si am multe din acestea

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Sam 14 Mai 2011, 10:03 pm

trebuie sa vorbesti cu Denisa
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 14 Mai 2011, 10:34 pm

alimar a scris:. posted in احلـــــــــــــــ الاشعار عن الفراق ـــــــــــــى.‏
أن كرامتك أهم كثيرا من قلبك الجريح .. حتى وأن غطت دماؤه سماء هذا الكون الفسيح .. فلن يفيدك أن تنادي حبيبا لا يسمعك ... وأن تسكن بيتا لم يعد يعرفك أحد فيه .. وأن تعيش على ذكرى أنسان فــــرّط فيك بلا سبب
‫أن كرامتك أهم كثيرا من قلبك الجريح ..
حتى وأن غطت دماؤه سماء هذا الكون الفسيح ..
فلن يفيدك أن تنادي حبيبا لا يسمعك ...
وأن تسكن بيتا لم يعد يعرفك أحد فيه ..
وأن تعيش على ذكرى أنسان فــــرّط فيك بلا سبب‬
poate il traduce careva si am multe din acestea

google-ul asta traduce din limba araba .. nu prea are sens 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 131747

desfiinţa un anunţ postat în separare Z.
Mult mai important ca demnitatea inima ranita .. Până la sângele lui a acoperit cerul şi acest univers vast .. Vă va ajuta pentru a apela un iubit-o nu auzi ... Care locuiesc beta nu mai este o ştie l-aţi .. Şi de a trăi pe memoria de om voi hiper pentru nici un motiv
‫ mult mai important ca demnitatea inima ranita ..
Până la sângele lui a acoperit cerul şi acest univers vast ..
Vă va ajuta pentru a apela un iubit-o nu auzi ...
Care locuiesc beta nu mai este o ştie l-aţi ..
Şi de a trăi pe memoria de om voi hiper pentru nici un motiv ‬
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 14 Mai 2011, 10:38 pm

[quote="andreea90"]Tradu în engleză, pentru că baza de date din translator e în engleză:

Disband a notice of separation for me.
Much more important that the dignity of the wounded heart .. Until his blood covered the sky and this vast universe .. Will help you to call a loved one does not hear you ... That inhabit the beta is no longer one knows you it .. And live on the memory of man you hyper for no reason
‫ much more important that the dignity of the wounded heart ..
Until his blood covered the sky and this vast universe ..
Will help you to call a loved one does not hear you ...
That inhabit the beta is no longer one knows you it ..
And live on the memory of man you hyper for no reason ‬

Aşa se mai pot distinge nişte sensuri. kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum