Serialesitelenovelet
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+17
gorbaciov
dana4699
andreea90
Nicky
lica54
teodora_roman
Motzişor
victorelalove
lavy612
michiper68
DENISA
dana sandulescu
axxa246
Iuliana
ninnet
pufy2010
simi
21 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 21 Iun 2011, 5:41 pm

Merhaba Ninnet! kiss kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 21 Iun 2011, 5:41 pm

ninnet a scris:Merhaba frumoaselor kiss kiss
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 648483 IUBITA31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 01fe96983bb54edabf6922a31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Db6c782628fd4bf194d4f7231. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 De03964c8e604f52a8218eb
CE-O FI GASIT ..LA TIPUL ASTA?..si la ceilalti dinainte??
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Iun 2011, 5:43 pm

Buna , Ninnet . kiss kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 21 Iun 2011, 5:45 pm

Nu-mi dau seama ce a gasit!!! stupid stupid Nu stiu de ce ...dar nu-mi plac deloc alegerile ei... stupid
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Iun 2011, 5:45 pm

andradamaria a scris:
CE-O FI GASIT ..LA TIPUL ASTA?..si la ceilalti dinainte??
Nu stiu ...chiar nu stiu.
Ei...NU ERAU CASATORITI!!!!!!! kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Iun 2011, 5:48 pm

simi a scris:Nu-mi dau seama ce a gasit!!! stupid stupid Nu stiu de ce ...dar nu-mi plac deloc alegerile ei... stupid
Am mai spus...gusturile nu se discuta. Fiecare cu propria notiune "DE FRUMOS" .
Probabil ca ea se simte mai in siguranta alaturi de "tipi care nu exceleaza la capitolul aspect exterior" . 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 723348
Insa...la cat este ea de frumoasa...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 21 Iun 2011, 5:49 pm

Stiti cum se numeste noul serial de la Antena 1? kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 21 Iun 2011, 5:50 pm

astea le sunt incaltarile31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Bb-231. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 200wnqg si el este eroul nostru
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 21 Iun 2011, 5:51 pm

Si ea 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 756436 noastra... Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Iun 2011, 5:51 pm

simi a scris:Stiti cum se numeste noul serial de la Antena 1? kiss
Canan - Destin furat.
Am vazut ca este dupa-amiaza in reluare de la 14:00 (parca ).
Pentru moment pare interesant (M-am uitat putin la el ). kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 21 Iun 2011, 5:53 pm

La Canan ma uitam eu acum dar nu stiam daca e acelas... kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 21 Iun 2011, 5:53 pm

Fetelor, aţi văzut ?



Ei, eu o mai spurc ardeleneşte pe biata fiinţă, mai în glumă, mai în serios. Ne mai luăm de ea mai mult ca să ne amuzăm, zic eu, dar montajul de mai sus mi se pare cam exagerat 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 1450537109
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Iun 2011, 5:58 pm

teodora_roman a scris:Fetelor, aţi văzut ?
Am vazut...se pare ca 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 756436 ...LOVESTE DIN NOU!!!!!!!!!!!!!!!!!! la parte vestimentara... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Iun 2011, 6:01 pm

simi a scris:La Canan ma uitam eu acum dar nu stiam daca e acelas... kiss
Unde il vezi ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 21 Iun 2011, 6:02 pm

victorelalove a scris:
Am mai spus...gusturile nu se discuta. Fiecare cu propria notiune "DE FRUMOS" .
Probabil ca ea se simte mai in siguranta alaturi de "tipi care nu exceleaza la capitolul aspect exterior" . 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 723348
Insa...la cat este ea de frumoasa...
nu se discuta categoric, iar intre noi si turci uneori sunt adevarate prapastii in materie de gusturi, de ex. in articolul pe care l-am postat anterior tinuta vipei este considerata..nu stiu, super Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 21 Iun 2011, 6:03 pm

victorelalove a scris:
Unde il vezi ?
Aici...daca am reusit sa pun adresa...ca nu ma prea pricep...http://www.diziizletr.net/izle/canan-fox-tv
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Iun 2011, 6:08 pm

andradamaria a scris:nu se discuta categoric, iar intre noi si turci uneori sunt adevarate prapastii in materie de gusturi, de ex. in articolul pe care l-am postat anterior tinuta vipei este considerata..nu stiu, super Smile
Ai mare dreptate . Andrada , ca noi romanii ...si in general romancele , nu prea se aranjeaza nimeni...sincer. La noi , saraca , bogata , urata , frumoasa ...face tot posibilul sa arate cat mai bine. Sunt interesate de moda, de ceea ce este frumos ...sunt atente la cum ies din casa.
Acum ...sa nu spunem ca face 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 756436 o exceptie ... stupid stupid stupid stupid Am vazut si alte tinute la turcoaice ...DE O LUAI LA FUGA ...SI NU TE MAI OPREAI...
Ca ne luam noi cel mai des de Diva ... O facem din prea multa admiratie si dragoste.
NI S-A PUS NOUA PATA PE EA!!!!!!!!!!! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 21 Iun 2011, 6:10 pm

teodora_roman a scris:Fetelor, aţi văzut ?



Ei, eu o mai spurc ardeleneşte pe biata fiinţă, mai în glumă, mai în serios. Ne mai luăm de ea mai mult ca să ne amuzăm, zic eu, dar montajul de mai sus mi se pare cam exagerat 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 1450537109
..nu-mi place...mai bine sa ramana 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 756436 noastra Smile mai rabufnesc si eu pe ardeleneste Smile Smile dar asta si mie mi se pare dus cam prea departe...cam "extremist "realizatorul!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Iun 2011, 6:22 pm

-Cum a fost croaziera in Europa?- il intreba Pedro pe prietenul sau.
-Fantastica! Inchipuie-ti, in prima noapte am intalnit o fata, una din cele mai frumoase femei pe care le-am intalnit vreodata. Am discutat putin si ne-am indragostit unul de celalalt. Dupa cateva ore ne-am dus in cabina mea si am facut dragoste. Dimineata, in timp ce m-am trezit in bratele ei, am observat ca femeia era sotia celui mai bun prieten al meu. A fost un soc atat de puternic incat amandoi ne-am simtit enorm de vinovati si am inceput sa plangem.
-Da, este intr-adevar ceva! Dar cum a decurs restul croazierei?
-Cum altfel? Am facut dragoste si apoi am plans; dragoste si plans, dragoste si plans!


Smile Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 21 Iun 2011, 6:24 pm

andradamaria a scris:... https://www.youtube.com/v/GmysOXfKs-4
Salut fetelor, eu am fost şocată atunci când l-am văzut. Nu înţeleg cum se poate simţi bine cineva fiindcă poate avea pe net ,,vitejia" unui astfel de limbaj, n-am nevoie nici măcar virtual de astfel de ,,cunoştinţe" aşa că mă duc s-o scot din toate listele mele de internet. N-am chef să mă facă de râs şi pe mine. E unul/una dintre fanii Aşk ve Ceza, dar un fan jenant... Exclamation
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Iun 2011, 6:27 pm

Buna , Motzisor. kiss

Un barbat mai firav se temea foarte tare de seful sau. Intr-o buna zi, i-a spus colegului de lucru ca nu se simte prea bine si acesta l-a intrebat de ce nu se duce acasa.
-Oh, nu pot face acest lucru!
-De ce nu? Nu fi prost, seful nu o sa-si dea seama. Si astazi nici nu a venit la serviciu.
In cele din urma barbatul s-a lasat convins si a plecat acasa. Cand a ajuns, a privit pe geam si l-a vazut pe seful sau sarutandu-se cu nevasta-sa. Barbatul a fugit imediat inapoi la munca si i-a spus colegului:
-Ce fel de prieten imi esti? Era gata- gata sa fiu prins!

Smile Smile Smile Smile
Genial bancul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Am citit ca anul trecut 4,153,237 de oameni s-au casatori. Nu vreau sa creez probleme, dar nu ar trebui sa fie un numar par?
Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 21 Iun 2011, 6:33 pm

andradamaria a scris:..nu-mi place...mai bine sa ramana 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 756436 noastra Smile mai rabufnesc si eu pe ardeleneste Smile Smile dar asta si mie mi se pare dus cam prea departe...cam "extremist "realizatorul!

de-a râsu-plânsu' Smile Smile sad sad sad sad sad epitetele folosite de noi la adresa autorului/autoarei clipului nu au fost atât de virulente ca cele folosite de el/ea la adresa lui Burcin
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 21 Iun 2011, 6:36 pm

Bună seara ! Motzi cine e autoarea acelei opere ??31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Canimbenim


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 21 Iun 2011, 6:43 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Iun 2011, 6:38 pm

teodora_roman a scris:

de-a râsu-plânsu' Smile Smile sad sad sad sad sad epitetele folosite de noi la adresa autorului/autoarei clipului nu au fost atât de virulente ca cele folosite de el/ea la adresa lui Burcin
Ai dreptate , Teo.
Inteleg ...ca sunt multi care nu o plac pe Burcin. Cel putin pe acest forum nu cred ca gasesti 2 persoane care sa spuna ca sunt fane. Insa totul are o limita . Poti fi sarcastic si intr-un mod placut . Poti sa scrii despre 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 756436 ...fara a exagera.
Am mai spus ...EA ESTE MUZA NOASTRA!!!!!!!!!
Daca nu ar fii ea...despre cine am mai scrie noi? Cine ne-ar mai da subiecte de discutie? kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 21 Iun 2011, 6:39 pm

DENISA a scris:Bună seara ! Motzi cine e autoarea acelei opere ??
Salut, Denisa, păi i se vede ID-ul de YouTube, eu am şters-o din listele de prieteni, am şi blocat-o, o spun fără jenă, şi sper că citeşte!!! Am senzaţia că e fată, e liberă să creeze orice vrea, şi apoi e liberă să vadă şi reacţiile. Eu în mod clar n-o admir.
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum