Serialesitelenovelet
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+17
gorbaciov
dana4699
andreea90
Nicky
lica54
teodora_roman
Motzişor
victorelalove
lavy612
michiper68
DENISA
dana sandulescu
axxa246
Iuliana
ninnet
pufy2010
simi
21 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 23 Iun 2011, 12:55 pm

ninnet a scris:draga Teo, atentia mea distributiva functioneaza perfect........cat despre pretios....vezi cum faci ca ele la-u cam lasat balta Smile Smile nu credca la ele functioneaza chestia cu atentia la ..........neatentie si pierzi si ce-ai crezut ca e al tau Smile Smile


No' amu' omu' (mamă ce de apostroafe Smile am tras)cât trăieşte speră 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 229917 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 1:09 pm

victorelalove a scris:Multumim , lica! kiss kiss kiss
Avem nevoie de vitamine , dupa cat de mult ne-am "luptat" Smile ... Asa ca ai venit la fix cu fructele. Arata delicios.
Nu stiu fetele unde sunt...Poate ca au renuntat la lupta!!!!!!!!!!! Smile

Vic, nu reunt niciodata la ce e al meu !!!!!!!!!!!!!!!!
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 1:10 pm

Fetelor , acum sincer... Spuneti si voi , cat de bine arata Engin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ar fi culmea ca sa il placa numai cateva fete...si restul sa fie indiferente.
De ce sa ne se "bucure" si ochii nostrii cu asa "exemplar" 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
Daca natura a fost generoasa in cazul lui ( si inca ce generoasa!!!!!!!!!!!) De ce sa nu ne bucuram cu toatele?????????????????????? Smile Smile Smile

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 1:11 pm

ninnet a scris:

Vic, nu reunt niciodata la ce e al meu !!!!!!!!!!!!!!!!
Smile Smile Smile Smile Smile
Eu nu am spus ca ati renuntat...am spus poate... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 1:23 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile
Eu nu am spus ca ati renuntat...am spus poate... Smile


bucurati-va si uitati-va la clipuri ok???????? doar atat .........ramaneti fidele pretiosului
,la-ti cam lasat balta Smile Smile ati tabarat pe capul meu Smile Smile ati auzit-o pe Teo da ????????? un pic de neatentie si ......... sad sad sad
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 1:25 pm

ninnet a scris:


bucurati-va si uitati-va la clipuri ok???????? doar atat .........ramaneti fidele pretiosului
,la-ti cam lasat balta Smile Smile ati tabarat pe capul meu Smile Smile ati auzit-o pe Teo da ????????? un pic de neatentie si ......... sad sad sad
Ai vrea tu... Smile Smile Smile Smile Smile
Crezi ca se mai poate renunta la Engin ...o data ce l-ai vazut??????????????? Smile Smile Smile Smile
Tot speri sa ne luam ochii de la el... Ei , bine, nu se mai poate!!!!!!!!!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 1:35 pm

victorelalove a scris:
Ai vrea tu... Smile Smile Smile Smile Smile
Crezi ca se mai poate renunta la Engin ...o data ce l-ai vazut??????????????? Smile Smile Smile Smile
Tot speri sa ne luam ochii de la el... Ei , bine, nu se mai poate!!!!!!!!!!


pai da Smile Smile tot sper ,daaaaaaaaaaa...........i-a uite aici kiss kiss

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 EnginFB
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 1:37 pm

ninnet a scris:


pai da Smile Smile tot sper ,daaaaaaaaaaa...........i-a uite aici kiss kiss

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 EnginFB
Ninnet , parca vrei sa ne indepartezi de el...sa ne faci sa nu ne mai gandim la frumusel. Smile Smile Smile
Si cand colo...tu ce faci?
Ne pui o poza ... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
Ai dreptate...Acum chiar ca o sa ne luam gandul de la asa un barbat!!!!!!!! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 1:41 pm

victorelalove a scris:
Ninnet , parca vrei sa ne indepartezi de el...sa ne faci sa nu ne mai gandim la frumusel. Smile Smile Smile
Si cand colo...tu ce faci?
Ne pui o poza ... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
Ai dreptate...Acum chiar ca o sa ne luam gandul de la asa un barbat!!!!!!!! Smile Smile Smile


Simi ,unde esti soro ???????????? ai pierdut............da lasa ca teapuca lesinul si caldurile Smile Smile si asa vii infierbantata Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 1:44 pm

ninnet a scris:


Simi ,unde esti soro ???????????? ai pierdut............da lasa ca teapuca lesinul si caldurile Smile Smile si asa vii infierbantata Smile Smile
Ea pierde... Daca topaie pe plaja. Smile Smile Smile
Dar lasa ...ca vine hotarata pentru o noua repriza de lupte.
Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 1:55 pm

victorelalove a scris:
Ea pierde... Daca topaie pe plaja. Smile Smile Smile
Dar lasa ...ca vine hotarata pentru o noua repriza de lupte.
Smile Smile Smile Smile


da, imi inchipui ce hotarata vine ............a batut-o si soarele-n cap ,sate tii Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 1:56 pm

Fetelor,am revenit... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 918686 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 918686 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 918686 Dar acum trebuie sa mananc putin...ca la foamea care o am, mananc si pe Bombonel si pe Kerimel Smile Smile Ii devorez ..... Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 2:03 pm

simi a scris:Fetelor,am revenit... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 918686 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 918686 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 918686 Dar acum trebuie sa mananc putin...ca la foamea care o am, mananc si pe Bombonel si pe Kerimel Smile Smile Ii devorez ..... Smile Smile
Pofta buna, simi . kiss
Dar iti trebuie si ceva mai acrisor...cei doi sunt foarte DULCICIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!! 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 2:05 pm

ninnet a scris:


da, imi inchipui ce hotarata vine ............a batut-o si soarele-n cap ,sate tii Smile
Ai vazut ? Ai avut dreptate ...a venit foarte hotarata sa-l manance pe Engin , cu fulgi cu tot. Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 2:08 pm

victorelalove a scris:
Ai vazut ? Ai avut dreptate ...a venit foarte hotarata sa-l manance pe Engin , cu fulgi cu tot. Smile Smile Smile

am vazut-o ca a venit ca o furtuna ............il vrei nu ????????? Smile Smile
pune-ti pofta-n cui soro ......... Smile Smile e belea mare ce ofertat e .....pana si araboaicele sunt lesinate dupa el .........nu-ti mai spun bulgaroaicele si croatele sad sad sad
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 2:12 pm

ninnet a scris:

am vazut-o ca a venit ca o furtuna ............il vrei nu ????????? Smile Smile
pune-ti pofta-n cui soro ......... Smile Smile e belea mare ce ofertat e .....pana si araboaicele sunt lesinate dupa el .........nu-ti mai spun bulgaroaicele si croatele sad sad sad
Nu este greu de inteles... de ce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 2:20 pm

victorelalove a scris:
Nu este greu de inteles... de ce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516


da , stiu ca ede inteles ..................dar ........... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 2743637754 ce-ati pazit pana
acum ?????? il vreti asa la botul calului ????? Smile Smile il aveti pe Muri ..... Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 2:26 pm

Il avem pe Muri ....dar nici de Kerimelul frumuselul nu ne lasam Smile Smile Tu ai vazut cum se uita in ochii nostrii cand tu esti plecata 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 Deci exista doar o explicatie Ninnet:nu-i plac merele tale...!!!! Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 2:28 pm

ninnet a scris:

da , stiu ca ede inteles ..................dar ........... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 2743637754 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 2743637754 ce-ati pazit pana
acum ?????? il vreti asa la botul calului ????? Smile Smile il aveti pe Muri ..... Smile Smile
Engin , Engin, Engin... Smile Smile Smile 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638
De ce crezi ca te-am intrebat daca urmaresti " Ce vina are Fatmagul?" ?
Pentru ca imi place de el...si inca mult de tot.
Ai vrea tu sa ramana numai pentru tine... Insa , imi pare rau... Nu se poate!!!!!!!!!! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 2:30 pm

simi a scris:Il avem pe Muri ....dar nici de Kerimelul frumuselul nu ne lasam Smile Smile Tu ai vazut cum se uita in ochii nostrii cand tu esti plecata 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 Deci exista doar o explicatie Ninnet:nu-i plac merele tale...!!!! Smile Smile
Simi , ai vazut ce clip ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 2:32 pm

Engin...Engin ...Engin... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 Frumosul e un bun comun...asa ca Ninnet,acomodeaza-te cu ideea...sa nu suferi... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 187894 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 187894
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 2:35 pm

victorelalove a scris:
Simi , ai vazut ce clip ?
Mamaaaaaaa,ce clip... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 Doar la bustul gol... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 Eiiii,Ninnet pai cum sa nu-ti placa asemenea exemplar... confused confused confused
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 2:36 pm

simi a scris:Engin...Engin ...Engin... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 Frumosul e un bun comun...asa ca Ninnet,acomodeaza-te cu ideea...sa nu suferi... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 187894 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 187894
Cred ca am face o echipa de majorete foarte buna... Smile Smile Smile
Da-mi un E , da-mi un N , da-mi un G , da-mi un I, da-mi un N ...ENGIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 165638
Si eu care ma gandeam ca ne vom plictisi pe timpul verii... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 2:38 pm

Cum sa ne plictisim Vic,cand avem asemenea exemplare prin preajma...!!! 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 2:41 pm

simi a scris:Il avem pe Muri ....dar nici de Kerimelul frumuselul nu ne lasam Smile Smile Tu ai vazut cum se uita in ochii nostrii cand tu esti plecata 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946 Deci exista doar o explicatie Ninnet:nu-i plac merele tale...!!!! Smile Smile

zi ,zau..............nu-i plac merele mele??????????? Smile Smile ce vrea doar ardei umpluti cumva ?????????? Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum