Serialesitelenovelet
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+17
gorbaciov
dana4699
andreea90
Nicky
lica54
teodora_roman
Motzişor
victorelalove
lavy612
michiper68
DENISA
dana sandulescu
axxa246
Iuliana
ninnet
pufy2010
simi
21 participanți

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 23 Iun 2011, 10:24 am

ninnet Fatmagul este pe youtube dradus in engleza cu cc ??
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 HW0_37267231. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 HW0_372561
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 10:26 am

ninnet a scris:

EVET!!!!!!!!!!!!!!! kiss EVET!!!!!!!!!!!!!!!
kiss kiss kiss
Numai uitati-va...Ce privire are!!!!!!!!!!!!!! 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516

Ce parere ai , simi??????????
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 10:27 am

Dar ce jmechera esti tu Ninnet...!!! Smile Smile Smile Mi-ai adus tu Bombonelul sa-l vad de dimineata sa-mi faci ziua mai frumoasa 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516 Bine ca l-ai adus,ca il iau cu mine la mare... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 248946 cupidon cupidon 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 517793 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 517793
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 10:28 am

lica54 a scris:ninnet Fatmagul este pe youtube dradus in engleza cu cc ??
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 HW0_37267231. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 HW0_372561
Nuuuuu si tu Lica...!!!! stupid stupid Lesina Ninnet de nu-si mai revine curand... Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 10:31 am

Buna , lica! kiss kiss kiss

Hai ca este bine... Il iei pe Bombonel la plaja...si incet , incet, il uiti de Engin ! Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Joi 23 Iun 2011, 10:31 am, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 10:31 am

simi a scris:Ninnet a lesinat cand a auzit ca a dormit in asternuturile mele... Smile Smile Smile


sa crezi tu ca lesin.............vrei sa-l las cu tine ??????????yok, yok, soro, poate cand mi-o mai trece acum .............sunt melancolica rau..............nu te intelegi cu mine Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 10:33 am

simi a scris:Nuuuuu si tu Lica...!!!! stupid stupid Lesina Ninnet de nu-si mai revine curand... Smile Smile


tie ti-e de mine .........sau de tine ?????????? Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 10:34 am

ninnet a scris:


sa crezi tu ca lesin.............vrei sa-l las cu tine ??????????yok, yok, soro, poate cand mi-o mai trece acum .............sunt melancolica rau..............nu te intelegi cu mine Smile Smile
Ti-l las pe Kerim cateva ore sa-ti treaca melancolia...nu mai fi trista... kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 10:35 am

lica54 a scris:ninnet Fatmagul este pe youtube dradus in engleza cu cc ??
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 HW0_37267231. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 HW0_372561

Lica primele 4 ep. sunt traduse in romana , apoi de la 8-14 din nou in romna , am inteles ca vor mai posta fetele care traduc , dar acum sunt in sesiune...........daca vrei este postat pe serialeturcestionline si in turca si in engleza
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 10:36 am

simi a scris:Ti-l las pe Kerim cateva ore sa-ti treaca melancolia...nu mai fi trista... kiss kiss


Sal, iubito.............te duci la plaja ? acolo nu esteextrem de cald ?????????
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 10:38 am

ninnet a scris:


tie ti-e de mine .........sau de tine ?????????? Smile Smile
Mai Ninnet pai nu sant eu prietena ta!!!Ma tem si pt tine dar mai ales pt mine,ca sant mai sensibila si lesin mai des... Smile Smile Ca doua prietene ce santem trebuie sa impartim tot, inclusiv masculii....ca e la moda... Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 10:39 am

simi a scris:Mai Ninnet pai nu sant eu prietena ta!!!Ma tem si pt tine dar mai ales pt mine,ca sant mai sensibila si lesin mai des... Smile Smile Ca doua prietene ce santem trebuie sa impartim tot, inclusiv masculii....ca e la moda... Smile Smile Smile
Exista...O MODA???????????????? De impartit masculii? confused confused confused confused
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 10:40 am

simi a scris:Mai Ninnet pai nu sant eu prietena ta!!!Ma tem si pt tine dar mai ales pt mine,ca sant mai sensibila si lesin mai des... Smile Smile Ca doua prietene ce santem trebuie sa impartim tot, inclusiv masculii....ca e la moda... Smile Smile Smile


Smile Smile doar o data , nu de mai multe ori........eu sunt mai posesiva si nici nu-mi placesa impart ce-mi place mie .........nu te supara pe mine ok ? frate, frate da branza-i pe bani nu ????????????? Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 10:40 am

ninnet a scris:


Sal, iubito.............te duci la plaja ? acolo nu esteextrem de cald ?????????
Este cald...dar ce pot face cu copiii ca nu ma lasa sa respir??? sad sad Mai cu umbrelute,mai cu balaceala,sa speram ca fac fata vreo 2 ore... kiss kiss Nu-mi place caldura... sad sad
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 10:41 am

victorelalove a scris:
Exista...O MODA???????????????? De impartit masculii? confused confused confused confused


a inventat-o Simi.................cand vrea ea trage spuza pe turta ei , vorba aia Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Joi 23 Iun 2011, 10:42 am

Eu va pup kiss kiss kiss Ma cheama datoria... sad sad sad 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 10:44 am

simi a scris:Eu va pup kiss kiss kiss Ma cheama datoria... sad sad sad 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656 kiss simi.
Aveti grija ...sa nu stati prea mult la soare. kiss
Si pana te intorci...Poate iti trece de Engin!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 10:46 am

ninnet a scris:


a inventat-o Simi.................cand vrea ea trage spuza pe turta ei , vorba aia Smile Smile
Cred si eu...De unde asa o moda ??????????????? Smile Smile Smile Smile
Ar vrea ea... Numai ca oamenii sunt posesivi! Asa suntem cu totii!!!!!!!!!!!! kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 10:58 am

victorelalove a scris:
Cred si eu...De unde asa o moda ??????????????? Smile Smile Smile Smile
Ar vrea ea... Numai ca oamenii sunt posesivi! Asa suntem cu totii!!!!!!!!!!!! kiss kiss kiss


eu nu impart nimic ce e al meu...............sti cum e ...asa vrem sa credem ca nu impartim
si atata timp cat e asa sau asa stim noi , e ok ............nu -i asa??????????? Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 23 Iun 2011, 11:10 am

ninnet a scris:eu nu impart nimic ce e al meu...............sti cum e ...asa vrem sa credem ca nu impartim
si atata timp cat e asa sau asa stim noi , e ok ............nu -i asa??????????? Smile


hahaha salut fetelor! Ceea ce nu ştim nu ne poate face rău, uneori. Măcar să trăim cu impresia că e al nostru ceea ce ar trebui să fie al nostru. Ce-i drept, se aplică pentru ambii parteneri


văd că aveţi atenţie distributivă dezvoltată. Da' aveţi grijă, intervine obosealal după o vreme şi apoi apar scăparile 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 1450537109 . Da' de ce vă atrag eu atenţia, asta aştept, un moment de neatenţie 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 343827 şi haţ preţiosul, rămâneţi fără el 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 131747

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 517793 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 517793 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 517793


teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 11:21 am

Buna, Teo! kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 11:24 am

ninnet a scris:


eu nu impart nimic ce e al meu...............sti cum e ...asa vrem sa credem ca nu impartim
si atata timp cat e asa sau asa stim noi , e ok ............nu -i asa??????????? Smile
Da...asa este.
Cu banuiala poti trai...insa cu certitudinea nu ! Crying or Very sad
De asta cred ca este mai bine SA ADMIRAM DE LA DISTANTA!!!!!!!!!!! 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516
Asa nu facem niciun rau. Poate ca doar " Ne pierdem" in ochii lui Engin!!!!!!!!!!!!!!!!
Si ce ochi! 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516 mama, mama ... 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 248946 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 23 Iun 2011, 12:29 pm

Dragalaselor ati obosit vati retras sa va odihniti???In acest timp pe caldurile astea sunt indicate fructele poftiti va rog sa servim impreuna
31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 1024-http.wtcarbon.files_.wordpress.com_-300x30031. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 1024-www.thewallpapers.org_-300x30031. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 600x346_IMG_3522-ed
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Iun 2011, 12:37 pm

Multumim , lica! kiss kiss kiss
Avem nevoie de vitamine , dupa cat de mult ne-am "luptat" Smile ... Asa ca ai venit la fix cu fructele. Arata delicios.
Nu stiu fetele unde sunt...Poate ca au renuntat la lupta!!!!!!!!!!! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Joi 23 Iun 2011, 12:41 pm

teodora_roman a scris:


hahaha salut fetelor! Ceea ce nu ştim nu ne poate face rău, uneori. Măcar să trăim cu impresia că e al nostru ceea ce ar trebui să fie al nostru. Ce-i drept, se aplică pentru ambii parteneri


văd că aveţi atenţie distributivă dezvoltată. Da' aveţi grijă, intervine obosealal după o vreme şi apoi apar scăparile 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 1450537109 . Da' de ce vă atrag eu atenţia, asta aştept, un moment de neatenţie 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 343827 şi haţ preţiosul, rămâneţi fără el 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 131747

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 517793 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 517793 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 517793




draga Teo, atentia mea distributiva functioneaza perfect........cat despre pretios....vezi cum faci ca ele la-u cam lasat balta Smile Smile nu credca la ele functioneaza chestia cu atentia la ..........neatentie si pierzi si ce-ai crezut ca e al tau Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 31. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum