Serialesitelenovelet
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+11
axxa246
anuta1971
lica54
dubaisport
Admin_dea05
GUMUS-NOOR
andreea90
simi
ninnet
victorelalove
DENISA
15 participanți

Pagina 13 din 42 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Urmatorul

In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 1:42 pm

ninnet a scris:, ok Smile Smile Engin te incalzeste rau de tot Smile Smile
cupidon cupidon cupidon cupidon cupidon Cum se economisesc bani ... cupidon cupidon cupidon cupidon cupidon

Am citit ieri ca noul sezon incepe pe 8 septembrie ... stii ceva ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 01 Aug 2011, 1:49 pm

ninnet a scris:


si face Beren niste scene
grozave de amor kiss si Engin e bun la asta ..............
pe beren am vazut/o, dar sunt foarte curioasa de engin
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun 01 Aug 2011, 1:51 pm

axxa246 a scris:
pe beren am vazut/o, dar sunt foarte curioasa de engin

iti spun eu,la-m vazut in serialul care a jucat,era mai mult decat bineeeeeeee! kiss kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun 01 Aug 2011, 1:52 pm

axxa246 a scris:
pe beren am vazut/o, dar sunt foarte curioasa de engin

mai vedem noi de la toamna !
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun 01 Aug 2011, 1:53 pm

victorelalove a scris:
cupidon cupidon cupidon cupidon cupidon Cum se economisesc bani ... cupidon cupidon cupidon cupidon cupidon

Am citit ieri ca noul sezon incepe pe 8 septembrie ... stii ceva ? kiss

nu se stie sigur, asa am citit si eu pe un site strain . kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 01 Aug 2011, 1:57 pm

ninnet a scris:

iti spun eu,la-m vazut in serialul care a jucat,era mai mult decat bineeeeeeee! kiss kiss
oau, in care, in ala pe care il vede acum Vic?
musai tre sa imi spui la ce episod,. sa vad materialul, sa stiu ce performante poate face in FSN.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 01 Aug 2011, 1:57 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 75dddf71
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 1:59 pm

ninnet a scris:

iti spun eu,la-m vazut in serialul care a jucat,era mai mult decat bineeeeeeee! kiss kiss
Sa stii CA AI DREPTATE , este ... bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! cupidon
Acum sa vedem ce scene ii dau astia din FGSN !!!!!!!!! kiss kiss
Ca in Bir Bulunt ... AU FOST DARNICI . Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun 01 Aug 2011, 2:25 pm

victorelalove a scris:
Sa stii CA AI DREPTATE , este ... bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! cupidon
Acum sa vedem ce scene ii dau astia din FGSN !!!!!!!!! kiss kiss
Ca in Bir Bulunt ... AU FOST DARNICI . Smile Smile Smile Smile

cel, putin Vic, cel putin, asta asteptam ! kiss kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 2:29 pm

ninnet a scris:

cel, putin Vic, cel putin, asta asteptam ! kiss kiss
Deci sa inteleg ca au de gand sa-si tina promisiunea . cupidon cupidon cupidon
Unul dintre indiciile pentru sezonul 2 era ca "O IUBIRE MAI MARE CA CEA DINTRE KERIM SI FATMAGUL NU S-A MAI VAZUT !" .
Sunt curioasa daca vor sti sa profite de talentul lui Engin ... kiss kiss kiss

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2cq0m0p
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun 01 Aug 2011, 2:35 pm

victorelalove a scris:
Deci sa inteleg ca au de gand sa-si tina promisiunea . cupidon cupidon cupidon
Unul dintre indiciile pentru sezonul 2 era ca "O IUBIRE MAI MARE CA CEA DINTRE KERIM SI FATMAGUL NU S-A MAI VAZUT !" .
Sunt curioasa daca vor sti sa profite de talentul lui Engin ... kiss kiss kiss

]

o sa vezi ..........are multe de aratat........sa vezi suspine pe aici sa-l rugam
pe pufy sa treaca si pe aici sa facem comanda de cateva camioane cu servetele
sa avem toata iarna Smile Smile sad sad Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de linuta Lun 01 Aug 2011, 2:36 pm

GUMUS-NOOR a scris:
o sa copii acest mesaj si-l duc pe forum la mine kiss 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656

Nu te supara, dar de ce? Si unde e forumul tau?

Fetelor sunteti foarte dragute, m-ati facut atat sa zambesc citind ce ati scris. Si am nevoie sa zambesc ca la cat Crying or Very sad cand ma uit la serialele turcilor... Dar tot nu renunt, oricat de mult m-ar fi dezamagit finalul in Havin, Dudaktan Kalbe si chiar Kaybolan Yilar. La Havin stiam oricum finalul si am inceput sa iau episod cu episod pe site-ul kanal d tr sa vad cum de se ajunge la finalul ala, cand inca la noi abia se difuzasera jumatate din el. Si ce-am mai plans si de fiecare data cand ascultam Yerine sevemem plangeam. Dar tot nu ma satur sa vad serialul ala. Apoi la Dudaktan Kalbe am renuntat sa ma uit la un moment dat. Iar Anii pierduti chiar daca nu a avut un final tragic m-a dezamagit. Sper ca Fatmagul sa aiba un final superb, biata fata nevinovata merita sa fie fericita si nu poate fi decat langa Kerim cheers

Ziceati de ceva serial cu un judecator... Annem cumva? Stiu ca a fost pe Kanal D la un moment dat.

linuta
membru
membru

Mesaje : 6
Data de inscriere : 28/07/2011

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 2:40 pm

Buna , Linuta !
Ce mai faci ? kiss kiss kiss
Ne bucuram ca te binedispunem ...chiar daca uneori mai batem campii ( cred! Smile ).
Si eu sper ca vom avea un final de poveste la acest serial . Nu se poate altfel . kiss kiss kiss
Numai cat am plans alaturi de Kerim . sad sad sad sad sad
Trebuie sa fie iubit de Fatmagul in sezonul 2 ... DUBLU !!!!!!!!! kiss
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2w24qao
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 2:46 pm

ninnet a scris:

o sa vezi ..........are multe de aratat........sa vezi suspine pe aici sa-l rugam
pe pufy sa treaca si pe aici sa facem comanda de cateva camioane cu servetele
sa avem toata iarna Smile Smile sad sad Smile
Vaide noi ... stupid stupid stupid stupid
Trebuie sa ne facem stoc serios de servetele .
Hai ca in sezonul 1 a fost cum a fost ... Pentru ca l-am descoperit tarziu si am reusit sa ma uit la 39 de episoade non-stop . Dar cand ma gandesc ca o sa vedem cate un episod pe saptamana si ne vor lasa cu sufletul sfasiat si facut bucatele , imi vine si mai tare sa Crying or Very sad . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2wejrwz
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 4jw2gi 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Beverr
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 3:53 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Vxg9s6 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2h5659v 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 1z521ki 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 24yvall 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2lj4z1i 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 1zyyjc5
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun 01 Aug 2011, 5:21 pm

victorelalove a scris:
Vaide noi ... stupid stupid stupid stupid
Trebuie sa ne facem stoc serios de servetele .
Hai ca in sezonul 1 a fost cum a fost ... Pentru ca l-am descoperit tarziu si am reusit sa ma uit la 39 de episoade non-stop . Dar cand ma gandesc ca o sa vedem cate un episod pe saptamana si ne vor lasa cu sufletul sfasiat si facut bucatele , imi vine si mai tare sa Crying or Very sad . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
]

Vic , nu-mi intra in depresie de-acum da ? Smile pai ce ma fac cu tine de la toamna ?ei.....cand or venii toate fetele aici sa comentam si toate vor sa-l gragalesca
ce ne facem ? Smile Smile tu toata vara ai alergat dupa el pe toate continentele si la toamna sa nu-mi mai zici nimic ? ya sa te vad aici ca tu esti Smile cea mai infocata admiratoare Smile Smile si eu binenteles........ Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 01 Aug 2011, 5:28 pm

Bună ziua fetelor, vă îmbrăţişez cu drag şi vă doresc o săptămână minunată 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 517793

şi un banc şi de la mine... sunteţi grozave am râs cu lacrimi cât v-am citit 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155520

Lucrare de licenta

Iepurasul isi facea lucrarea de licenta. Curioasa, vulpea, trecand prin zona, il intreaba:
- Ce faci, iepurasule, despre ce scrii tu acolo?
- Am inceput lucrarea de cercetare despre cum este mancata vulpea de catre iepuras...
- Ha, ha, ha... pai cum o sa manance un amarat de iepuras o vulpe? Poate invers...
- Cercetare stiinfica, vulpeo, daca nu crezi, te astept deseara la vizuina.
Dimineata, padurea... uimita de mirare... In fata vizuinei, pielea vulpii era intinsa la uscat.
Curios, lupul apare si el la iepuras si il intreaba:
- Despre ce scrii tu acolo, iepurasule?
- Sunt la cercetarea propriu-zisa din lucrarea de licenta. Studiez cum e mancat lupul de catre iepuras.
- Ha, ha, ha... cum o sa manance un amarat ca tine un lup mare si tare ca mine?
- Asta e cercetare stiintifica serioasa, daca nu crezi... ne vedem deseara la viziuna.
Dimineata, stupoare mare in toata padurea... pielea lupului era intinsa la uscat langa cea a vulpii.
Nemairezistand, ursul o apuca si el spre iepuras si il intreaba:
- Despre ce mai scrii tu acolo, iepurasule?
- Sunt deja la concluziile cercetarii in care demonstrez cum e mancat ursul de catre iepuras...
- Ha, ha, ha, ho, ho, ho... ce tot spui, pricajitule? ... Cum sa manance un mititel ca tine un urs mare ca mine?
- Nu crezi?! Aceasta este o cercetare stiintifica, nu e o gluma, vino deseara la vizuina si ai sa te convingi...
In dimineata urmatoare, toata padurea era socata.... pielea ursului era intinsa la uscat langa cea a lupului si cea a vulpii....
Dupa cateva ore, cand lighioanele padurii se raspandisera speriate care incotro, iepurasul iesi razand din vizuina, de gat cu leul... care ii spuse:
- Ai vazut, iepurasule? Ce iti spuneam eu? Nu tema conteaza, ci coordonatorul... Smile


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Lun 01 Aug 2011, 5:30 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 5:29 pm

Ninnet , stai linistita , ca la toamna voi fi si mai infocata !!!!!!!!!!!!! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 165638
Mai ales ca il vom revedea dupa atata timp . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516
Nici nu iti poti imagina tu ... cat de mult astept sa-l vad din nou .
Cat despre continentele pe care am colindat ... Wawwwwwwwwwwww , nici nu iti poti imagina cat de departe am ajuns pentru Engin . Am colindat toata lumea . kiss kiss kiss
Planeta este prea mica !!!!!!!! Smile
Si daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... vom plange la serialul asta . Tu crezi ca nu va fi asa ? kiss
Eu numai cand ma gandesc cat vor mai suferi ... parca ma incearca putin plans . sad sad sad
Dar asta este ... Trebuie sa asteptam sa "primim" si lovituri ! Smile sad



Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 06 Noi 2012, 10:22 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 5:34 pm

anuta1971 a scris:Bună ziua fetelor, vă îmbrăţişez cu drag şi vă doresc o săptămână minunată 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 517793
Multumim , Anuta !
O saptamana frumoasa si tie !
Te pupam . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun 01 Aug 2011, 5:39 pm

victorelalove a scris:Ninnet , stai linistita , ca la toamna voi fi si mai infocata !!!!!!!!!!!!! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 165638
Mai ales ca il vom revedea dupa atata timp . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516
Nici nu iti poti imagina tu ... cat de mult astept sa-l vad din nou .
Cat despre continentele pe care am colindat ... Wawwwwwwwwwwww , nici nu iti poti imagina cat de departe am ajuns pentru Engin . Am colindat toata lumea . kiss kiss kiss
Planeta este prea mica !!!!!!!! Smile
Si daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... vom plange la serialul asta . Tu crezi ca nu va fi asa ? kiss
Eu numai cand ma gandesc cat vor mai suferi ... parca ma incearca putin plans . sad sad sad
Dar asta este ... Trebuie sa asteptam sa "primim" si lovituri ! Smile sad

]

pai da, da nu plange de-acum soro ,ce faci tu aici ? hai mai bine sa-ti mai fac
un clip ca material ai adus de numa,muma Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 01 Aug 2011, 5:44 pm

victorelalove a scris:
Multumim , Anuta !
O saptamana frumoasa si tie !
Te pupam . kiss kiss kiss

Şi eu vă pup. Frumuşel tare băiatul ăsta al vostru trebuie să-l păziţi bine că nu se ştie de unde apare adversarul Smile mai că aş pune şi eu ochii pe el Smile Foarte frumos clipul, mulţumesc 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 5:49 pm

anuta1971 a scris:

Şi eu vă pup. Frumuşel tare băiatul ăsta al vostru trebuie să-l păziţi bine că nu se ştie de unde apare adversarul Smile mai că aş pune şi eu ochii pe el Smile Foarte frumos clipul, mulţumesc 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516
Foarte tare bancul . Smile Smile Smile Smile
Multumim , Anuta . kiss
Nu vezi ca stam de garda ? Cand eu , 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 cand Ninnet 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 ... Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 01 Aug 2011, 5:54 pm

victorelalove a scris:
Foarte tare bancul . Smile Smile Smile Smile
Multumim , Anuta . kiss
Nu vezi ca stam de garda ? Cand eu , 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 cand Ninnet 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 44419 ... Smile Smile Smile Smile

Aoleu affraid atunci nu mă mai bag Smile

Fiul cu tatal la pescuit:
- Fiule, da-mi te rog painea pentru nada.
- Am mancat-o.
- Atunci da-mi mamaliga.
- Nu mai e... Am mancat-o.
- Ok, hai mananca si ramele si sa mergem acasa. Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 01 Aug 2011, 5:59 pm

Vic, Ninnet v-am pupat, mi s-a terminat pauza. Aveţi grijă de voi, o seară frumoasă kiss kiss kiss

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656



anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 6:01 pm

anuta1971 a scris:
- Ok, hai mananca si ramele si sa mergem acasa. Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Cat de tare este bancul !!!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile

Ninnet , daca tot faci un clip cu Engin ... crezi ca merge si poza asta ? cupidon cupidon cupidon

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 343hwt2

Pa , Anuta ! kiss kiss kiss kiss Multumim pentru bancuri . O seara placuta si tie ! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 42 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum