Serialesitelenovelet
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+11
axxa246
anuta1971
lica54
dubaisport
Admin_dea05
GUMUS-NOOR
andreea90
simi
ninnet
victorelalove
DENISA
15 participanți

Pagina 25 din 42 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Urmatorul

In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 5:19 pm

Fii atenta aici ce clip frumos ... Este printre scenele mele preferate .
Se simte toata suferinta lui Kerim . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mai ca ii vine sa urle ... Cate ar avea sa-i reproseze tatalui , care l-a parasit .



Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 06 Noi 2012, 10:52 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 05 Aug 2011, 5:33 pm

victorelalove a scris:Fii atenta aici ce clip frumos ... Este printre scenele mele preferate .
Se simte toata suferinta lui Kerim . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mai ca ii vine sa urle ... Cate ar avea sa-i reproseze tatalui , care l-a parasit .

]
da, imi place Vic, mi-a facut placere intodeauna sa revad scenele astea ! kiss

ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 5:50 pm

Foarte frumoasa melodia cu CIAO-CIAO . kiss kiss kiss

Ma uitam la episodul cand a cumparat verighetele . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516
Nici nu plecase de acasa gandindu-se la asta . A fost ceva care a venit pe moment si care nu avea nicio legatura cu ceva planificat din timp . A fost pur si simplu o coincidenta ca a avut de lucru acolo. Prima data a vrut sa cumpere verigheta doar pentru el , apoi i s-a parut frumos ca sa ii cumpere si ei . Si-a spus parca "SUNTEM CASATORITI !" 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 Parea o simpla formalitate , nu au putut cumpara atunci pentru ca totul s-a facut in graba , a cumparat el in acea zi .
Si imi place ca la el totul este simplu ... nici nu putea alege verighete mai frumoase . Simple si de efect .... ( si cum s-a gandit el , mititelul ... sa scrie numele lui Fatmagul . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 ).
Nici nu a mai trebuit sa-i declare dragostea lui , sa-i spuna ca se gandeste numai le ea si ca vrea sa o faca fericita . Gestul acesta spune tot . kiss
Si cat de sigur este in momentul in care Mukk sare cu gura pe el . Nu se rusineaza , nu incearca sa-si ascunda mana se simte chiar mandru ca este sotul lui Fatmagul si chiar ii si arata asta in momentul in care se intalnesc in curte si el are cutia in mana , departeaza degetele pentru ai arata ca poarta verigheta si are de gand sa o poarte mereu . Parca i-ar spune :" UITA-TE AICI FATMAGUL ...SUNT SOTUL TAU !" 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 05 Aug 2011, 6:37 pm

victorelalove a scris:Foarte frumoasa melodia cu CIAO-CIAO . kiss kiss kiss

Ma uitam la episodul cand a cumparat verighetele . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516
Nici nu plecase de acasa gandindu-se la asta . A fost ceva care a venit pe moment si care nu avea nicio legatura cu ceva planificat din timp . A fost pur si simplu o coincidenta ca a avut de lucru acolo. Prima data a vrut sa cumpere verigheta doar pentru el , apoi i s-a parut frumos ca sa ii cumpere si ei . Si-a spus parca "SUNTEM CASATORITI !" 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 Parea o simpla formalitate , nu au putut cumpara atunci pentru ca totul s-a facut in graba , a cumparat el in acea zi .
Si imi place ca la el totul este simplu ... nici nu putea alege verighete mai frumoase . Simple si de efect .... ( si cum s-a gandit el , mititelul ... sa scrie numele lui Fatmagul . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 ).
Nici nu a mai trebuit sa-i declare dragostea lui , sa-i spuna ca se gandeste numai le ea si ca vrea sa o faca fericita . Gestul acesta spune tot . kiss
Si cat de sigur este in momentul in care Mukk sare cu gura pe el . Nu se rusineaza , nu incearca sa-si ascunda mana se simte chiar mandru ca este sotul lui Fatmagul si chiar ii si arata asta in momentul in care se intalnesc in curte si el are cutia in mana , departeaza degetele pentru ai arata ca poarta verigheta si are de gand sa o poarte mereu . Parca i-ar spune :" UITA-TE AICI FATMAGUL ...SUNT SOTUL TAU !" 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638

imi face placere Vic sa-ti citesc comentariile, sunt pline de dragoste 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 517793 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 517793 te-a prins rau de tot 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 918686 daca
ma las dusa de val asa ........nu stiu ce-o sa se intample ,am numai vise ........fato, ce ne facem pana la urma ?
ne-au inebunit serialele astea , daca ar vedea cineva postalurile noastre sa-r crucii nu ? doamne ,ce nebunie !!!!!!!!!!! Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 05 Aug 2011, 6:41 pm

uite o melodie care se poptriveste cu starea noastra kiss 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 chiar daca e veche ,e superba !!!!! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516

ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 6:45 pm

ninnet a scris:
ne-au inebunit serialele astea , daca ar vedea cineva postalurile noastre sa-r crucii nu ? doamne ,ce nebunie !!!!!!!!!!! Smile Smile
kiss kiss kiss Ma bucur ca-ti place cum si ce scriu .
" M-a inebunit " Engin !!!!!!!!!!!!!! stupid stupid stupid stupid Smile
Stii cum vin ideile atunci cand il privesc ?!?!?! Mama, mama ... incep sa scriu si nu ma mai opresc , asa de multa ispiratie am , privindu-i ochii . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516
Sa vezi ce o sa mai oftez de dorul lui ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ce privire !!!!!!!!!!!! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 Cum pot sa fiu imuna la asa ceva? 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 1450537109

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 2qurmu9
Am atat de multa INSPIRATIE PRIVINDU-L ! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 406911 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 406911 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 406911
Si stai sa vina sezonul 2 ... Sa vezi atunci referate si comentarii !!!!!!!! cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 7:16 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 296dlk8 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 2946hd0 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 2e6d75k 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 5bpik7 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 1zbxd9d 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 2zfixz6
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 05 Aug 2011, 7:21 pm

mersi Vic, frumoase poze !!!!!!!!!!! kiss kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 7:27 pm

Multumesc , Ninnet !
Trebuie sa stangem MATERIAL !!!!!!!!!!
Te pup . kiss kiss kiss
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 Vorbim mai pe seara .
Plec sa-mi aerisesc neuronii ... si sa mai uit !!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 K976mt 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 05 Aug 2011, 9:05 pm

kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 9:08 pm

M-am intors ! kiss kiss kiss

Dar esti intr-o dispozitie ASK in seara asta , Ninnet ! Smile kiss

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 71iagz
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 05 Aug 2011, 9:14 pm

victorelalove a scris:M-am intors ! kiss kiss kiss

Dar esti intr-o dispozitie ASK in seara asta , Ninnet ! Smile kiss

]
astazi da !!!!!!!!!! cupidon cupidon 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516



superb Vic..........in ton cu dispozitia noastra ! kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 9:23 pm

ninnet a scris:
astazi da !!!!!!!!!! cupidon cupidon 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516
Foarte bine ... Cred ca este ceva in aer . cupidon cupidon cupidon
Aceeasi dispozitie de ASKKKKKKKKKK ... O am si eu !!!!!!!!!!!!!! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Zwkxo6 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 05 Aug 2011, 9:35 pm

victorelalove a scris:
Foarte bine ... Cred ca este ceva in aer . cupidon cupidon cupidon
Aceeasi dispozitie de ASKKKKKKKKKK ... O am si eu !!!!!!!!!!!!!! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Zwkxo6 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516

da, ne-a lovit si ne tine ca-m mult nu ?????????// Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 9:50 pm

ninnet a scris:

da, ne-a lovit si ne tine ca-m mult nu ?????????// Smile Smile
Niciodata nu mi s-a intamplat asa ceva . Smile Sincer !!!!!!!!!! stupid stupid stupid Mi-am umplut 2 calculatoare cu Engin . kiss kiss kiss

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 2u3v81s 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 29cxh88 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 5u3ind 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 2efq97n 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 21j11qt 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 30szuya

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 05 Aug 2011, 9:52 pm

victorelalove a scris:
Niciodata nu mi s-a intamplat asa ceva . Smile Sincer !!!!!!!!!! stupid stupid stupid Mi-am umplut 2 calculatoare cu Engin . kiss kiss kiss


te cred, dar acum ce sa facem ? o tinem asa pana ne trece Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 9:57 pm

ninnet a scris:

te cred, dar acum ce sa facem ? o tinem asa pana ne trece Smile
Pai ce putem face ? Smile Smile Smile
Oricum nu cred ca va trece usor . cupidon cupidon cupidon
Dar asta este ... ne conformam .
Si ma gandesc cum va fi cand o sa ne uitam 1 an de zile , joi de joi la serial ?????????? confused confused confused

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 05 Aug 2011, 10:04 pm

victorelalove a scris:
Pai ce putem face ? Smile Smile Smile
Oricum nu cred ca va trece usor . cupidon cupidon cupidon
Dar asta este ... ne conformam .
Si ma gandesc cum va fi cand o sa ne uitam 1 an de zile , joi de joi la serial ?????????? confused confused confused


o sa ni se para un an pana trece saptamana si uite asa mai trece un an din viata
noastra dedicat lui Engin si serialului ! Smile kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 10:10 pm

ninnet a scris:

o sa ni se para un an pana trece saptamana si uite asa mai trece un an din viata
noastra dedicat lui Engin si serialului ! Smile kiss
Acum mi se pare corect ... SI EL NE DEDICA INCA UN AN DIN VIATA LUI !!!!!!!!!! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516
Este un schimb echitabil . kiss kiss kiss
Si asa este "ni se va parea saptamana -AN" ... Si daca ne vor mai si lasa cu gandul ca s-a intamplat ceva tragic ... nu mai dormim noaptea . Crying or Very sad


Nu mai vreau sa Crying or Very sad !!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Daca nu am plans la serialul asta ... Vreau sa fim fericiti ! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638
Si vrem sa fie si Kerim fericit ! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 06 Noi 2012, 10:54 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 10:55 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 187894 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 187894 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 187894
Poarta verigheta , poarta verigheta , poarta verigheta ... 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 165638


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 06 Noi 2012, 10:54 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 05 Aug 2011, 10:58 pm

DA , si e foarte mandru de ea nu ? kiss kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 11:01 pm

ninnet a scris:DA , si e foarte mandru de ea nu ? kiss kiss
Ii dau lacrimile cand observa ca are verigheta pe deget ... Si cat de fericit pleaca . LUMEA INTREAGA ESTE A LUI !!!!!!!!!!!!!!! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 283516

Asa arata sforile mele pentru uscat rufe :

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 24ou5uf cupidon cupidon cupidon Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 11:22 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 20tp7wk
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 05 Aug 2011, 11:43 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 fetelor, vreau sa caut filmul care ni l-a propus pufy, vreau sa
vad despre ce e vorba 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 kiss kiss Sleep ne mai auzim maine ! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 7677
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 05 Aug 2011, 11:44 pm

Noapte buna , Ninnet! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 kiss kiss
Pe maine . kiss kiss kiss



Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 06 Noi 2012, 10:54 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 42 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum