Serialesitelenovelet
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+11
axxa246
anuta1971
lica54
dubaisport
Admin_dea05
GUMUS-NOOR
andreea90
simi
ninnet
victorelalove
DENISA
15 participanți

Pagina 34 din 42 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Urmatorul

In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 15 Aug 2011, 10:10 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Awti02 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 33p6law 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 15d6pm9 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2cdtlw2 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2ekknmb
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 15 Aug 2011, 10:46 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 283516


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 06 Noi 2012, 11:02 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 15 Aug 2011, 11:12 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 14cb4pf 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 24v8sqd 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2eprlar 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 14t6fd1 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Mvn5hx
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 16 Aug 2011, 1:21 am

Apparently the shooting starts on 14 august, and they are moving house to somewhere in CENGELKOY in Istanbul and MUKO and RAHMÝ are not in the same house but they will be living close by..


4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 41ff19db
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 9:10 am

Buna dimineata , tuturor!
O zi minunata va doresc . kiss kiss kiss


4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 14a9ceb4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2h58dqq4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 T4v7k44.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2ccpen9
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 9:28 am

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 16jevig 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 35kpxz8 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2ihplzc 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Awccra
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 16 Aug 2011, 11:43 am

salut, ladies.

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Imagescazgkr2d

axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 11:45 am

Buna , Axxa !
Multumim pentru ceai si cafea . kiss

AM TERMINAT SI REZUMATUL PENTRU EPISODUL 35 .
Hai ca mai am putin si termin sezonul 1 . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 16 Aug 2011, 12:04 pm

victorelalove a scris:
AM TERMINAT SI REZUMATUL PENTRU EPISODUL 35 .
Hai ca mai am putin si termin sezonul 1 .
kiss kiss kiss 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 1289944707a4d01d4f
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 12:08 pm

Axxa , cat de bine arata tortul ... 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 248946 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 248946 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 248946
Multumim . kiss
Il voi manca ...din ochi .
Trebuie sa arat bine in costumul de baie . sad sad sad La cate bunataturi trebuie sa renuntam ... sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 12:46 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Oans7a 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2dcfzew
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 16 Aug 2011, 12:52 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 648483 fetelor, 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 648483 Vic, ce faci iubito ? te-ai improspatat ? kiss kiss




kiss kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 12:56 pm

Buna , Ninnet !
Ce mai faci ?
M-am improspatat ...cat de cat ! kiss kiss kiss
Plec din nou peste cateva zile .

Asa ca ... iar imi va fi dor de baiat . Crying or Very sad
Dar voi veni cu forte proaspete ...baterii incarcate la maxim si optimista . kiss kiss kiss
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 V6riax
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 16 Aug 2011, 1:10 pm

victorelalove a scris:Buna , Ninnet !
Ce mai faci ?
M-am improspatat ...cat de cat ! kiss kiss kiss
Plec din nou peste cateva zile .

Asa ca ... iar imi va fi dor de baiat . Crying or Very sad
Dar voi veni cu forte proaspete ...baterii incarcate la maxim si optimista . kiss kiss kiss
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 V6riax

Draga mea , mereu dau roata , nu s-a inghesuit nimeni la el, toata lumea
este in vacanta asa ca eu la-m cocolosit si la-m dragalasit toate zilele astea Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 1:13 pm

ninnet a scris: toata lumea
este in vacanta asa ca eu la-m cocolosit si la-m dragalasit toate zilele astea Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Sper ca nu mi-ai obosit baiatul ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 16 Aug 2011, 1:21 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Sper ca nu mi-ai obosit baiatul ... Smile Smile Smile

nu , are o conditie fizica excelenta Smile Smile mi-a promis
ca ramane la mine cat esti tu plecata Smile Smile i-a placut Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 1:26 pm

ninnet a scris:

nu , are o conditie fizica excelenta Smile Smile mi-a promis
ca ramane la mine cat esti tu plecata Smile Smile i-a placut Smile
Smile Smile Smile Smile
Bine ...Dar sa ai grija sa ajunga la filmari . Ca au inceput de duminica . kiss
SA AI GRIJA DE EL IN CONTINUARE ....ca dupa ce revin , te voi "salva" de aceasta indatorire !!!!! Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 16 Aug 2011, 1:31 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile
Bine ...Dar sa ai grija sa ajunga la filmari . Ca au inceput de duminica . kiss
SA AI GRIJA DE EL IN CONTINUARE ....ca dupa ce revin , te voi "salva" de aceasta indatorire !!!!! Smile kiss

draga mea , nu e nici o indatorire ,este placere , asa ca stai linistita Smile Smile ajunge si la filmari ,ajunge si la mine si cand vii tu ajunge si la tine Smile Smile nu ti-am zis ca are conditie fizica ..........asa ca vine la amandoua Smile doar atat sa sti........nu sunt dispusa sa-l mai impart si cu alcineva ..........tamam ?
Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 1:35 pm

ninnet a scris:....nu sunt dispusa sa-l mai impart si cu alcineva ..........tamam ?
Smile Smile
Tamam , tamam ... kiss kiss kiss
Si eu care cream ca suntem singurele care il placem pe baiatul frumos ... Tu ai vazut cate voturi are ? sad sad sad sad
A innebunit lupul ... Toate fetele cu Engin .

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 28a6wav
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 16 Aug 2011, 1:39 pm

[quote="victorelalove"]
Tamam , tamam ... kiss kiss kiss
Si eu care cream ca suntem singurele care il placem pe baiatul frumos ... Tu ai vazut cate voturi are ? sad sad sad sad
A innebunit lupul ... Toate fetele cu Engin .

quote]

pai nu ziceau draga ca are nasul mare si merge ca un urs ? l-i s-a pus pata pe el ? Smile Smile
sa astepte soro, sa stea la rand , cat am suspinat noi impreuna cu el sad sad
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 1:43 pm

ninnet a scris:
pai nu ziceau draga ca are nasul mare si merge ca un urs ? l-i s-a pus pata pe el ? Smile Smile
sa astepte soro, sa stea la rand , cat am suspinat noi impreuna cu el sad sad
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
HAI CA AM RAS CU LACRIMI ...MERGE CA UN URS ????? A spus cineva asa ceva ?
Mie imi place si cum merge ...face parte din farmecul lui .

Acum nu stiu ce parere au fetele din alte parti ... eu vorbeam de voturile date la turci . kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 16 Aug 2011, 1:49 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
HAI CA AM RAS CU LACRIMI ...MERGE CA UN URS ????? A spus cineva asa ceva ?
Mie imi place si cum merge ...face parte din farmecul lui .

Acum nu stiu ce parere au fetele din alte parti ... eu vorbeam de voturile date la turci . kiss


stiu si de voturile de la turci, da asa am citit apropo de mersul lui kiss kiss eu il ador asa cum este asa ca ................la rad soro , la rand , poate alta data , acum e super
ocupat cu noi Smile Smile abia daca mai respira .........dar e placut Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 1:55 pm

ninnet a scris: abia daca mai respira .........dar e placut Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Masca de oxigen , Ninnet ! Se rezolva . kiss kiss kiss
Este un scumpic .
Si .... fara rand ... si fara randuri ... Smile Smile Smile

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 254y4vt 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 3:27 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2q2idzn 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 3479u6o 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Jicnrs
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 16 Aug 2011, 4:32 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Akjz7t

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 A5kihc

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2w58rcm
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 42 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum