Serialesitelenovelet

Kuzey Güney - Inima de frate

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Kuzey Güney - Inima de frate

Mesaj Scris de Nicky la data de Sam 04 Feb 2017, 12:10 pm

Eu urmăresc în continuare episoadele fără traducere pe YT și , când am noroc, mai văd și câte puțin tradus la tv și completez ceea ce nu am înțeles. Povestea e foarte interesantă. Acum se vede clar adevăratul caracter al celor doi frați. Guney e avid de putere, de bani, de succes, e în stare să-și vândă propria familie pentru bani, să-i renege. Nu a apreciat deloc sacrificiul făcut de fratele lui pentru el.
Nicky
vip
vip

Data de inscriere : 29/08/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Nicky la data de Mar 28 Feb 2017, 9:57 am

Încă puțin și se termină primul sezon (ep.40 original). Dar e prea multă suferință în serialul acesta. Nu cred că am întâlnit până acum un personaj mai rău , mai diabolic decât Ferhat. Mă întreb cât o să-l mai terorizeze pe Kuzey? Cemre - Kuzey: ce bine ar fi dacă și-ar recunoaște odată sentimentele unul pentru celălalt.
Smile În loc să plece în luna de miere Guney e nevoit să stea la spital, lângă isterica de Banu. Cred că deja regretă că s-a căsătorit cu ea.
Nicky
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Nicky la data de Lun 01 Mai 2017, 10:40 am

La Acasă tv mai sunt vreo 10 episoade și se termină. Păcat că l-au difuzat la o oră atât de târzie. Nici episoade înregistrate n-am mai găsit pe net. Mai mult fără traducere , am reușit să văd serialul până la sfârșit. Mi-a plăcut mult. O lecție de viață foarte interesantă.
Nicky
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus