Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
axxa246
michiper68
dana4699
GUMUS-NOOR
ninnet
dubaisport
Nicky
Admin_dea05
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 21 din 44 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Urmatorul

In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 27 Sept 2011, 8:05 am

Dragalaselor buna dimineata la o cafea!!si pe aceasta alee
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 195_GoodMorning6_1
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 13zctnd
si un mic dejun..
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Lub2ihuguhd
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Brunch-and-breakfast-tips-3
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Sept 2011, 9:15 am

Buna dimineata ! kiss
O zi minunata va doresc .

Multumim pentru micul dejun , Lica . kiss kiss kiss

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Zuqu02

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 10cnlmt
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 27 Sept 2011, 9:32 am

Episode 43. Summary

The mood in Gül Kitchen changes immediately with the news Kerim gives of his court date. Fatmagül starts a happy countdown while Ebe Nine's happiness is shadowed by the letter left by Kerim's mother. She will give her decision about the letter she has been hiding for years after seeing Fahrettin. These meetings done in spite of Kerim makes Fatmagül anxious and attracts the whole attention of Mukaddes.

Coming face to face with Asu at Vural's grave Mustafa doesn't have a way out of denying the truth. When he confesses his crime to Asu, he is aware that he hands his future to her. Leman who swears to find her son's murderer gives Mustafa a new opportunity to distract the attention from himself.

By attracting suspicion on Vural's death Yaþarans become open target and in a short time start blaiming each other. The lack of trust between Münir and Reþat Yaþaran surfaces in the first opportunity. The tension increased by reciprocal blaming causes secrets about the past to be revealed in front of the whole family. On the other hand Erdoðan's trap ends successfully and Yaþarans possess the images that can hang Turaner.

Determined not to leave his son alone anymore no matter what Fahrettin confronts Yaþarans in a totally unexpected way. In the meantime Kerim will go through a difficult test against Münir's trap in prison.

Learning the existence of a letter never given to Kerim Mukaddes comes to Ebe nine's room at the first opportunity. Events that start with Mukaddes's getting busted by Ebe nine red handed end with an accident that changes the equilibrium.

Afraid that Asu may confess the truth Mustafa takes a step to guarantee his future before Kerim's trial. On the day of the trial, Reþat Yaþaran is going to his house unaware of the disaster awating him; while Fatmagül and Kerim start waiting impatiently for the judge's decision. Hours are left for the moment of reunion..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Sept 2011, 9:53 am

Buna , Michi !
Multumim pentru rezumt.
Deci ...Kerim va iesi din inchisoare in ultimele minute ale episodlui 43 . Asta este !!!! stupid stupid stupid stupid Au exagerat cu tinutul lui acolo . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 O luna de zile mi se pare asa de mult pentru personajul principal . Mai aveau putin si il tineau un an . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754

Dar vad ca nu se mentioneaza nimic despre confruntarea lui Kerim ( cea in care apare cutitul) ...probabil ca nu este nimic serios si au facut trailerul in asa maniera incat sa pare ca se va intampla o tragedie .
Si cu scrisoarea buclucasa ... aoleu .
Si cu accidentul Mukkai ... nu va aduce nimic bun . Sigur va da vina pe toti din casa pentru pierderea copilului . stupid stupid stupid

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2q2etsz

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2zsusrr
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Sept 2011, 10:49 am

buna dimineata tuturor !
VYK referitor la incidentul cu cutitul eu am inteles ca ker isi da seama ca e o capcana si nu raspunde la atac
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Sept 2011, 10:56 am

Buna, Dubai ! kiss

Multumesc . kiss
Ceva asemanator am citit si eu .Ca omul Yasaranilor incearca pentru ultima data sa-i intinda o capcana lui Kerim ... dar acesta isi da seama in ultimul moment . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 363452 Cred ca am inteles bine .
Ar fi fost culmea ca sa ne lase din nou cu un GUST AMAR . Prea multa tristete si supare ...si deloc fericire . Mai vrem si bucurie in familia Ilgaz !!!!!! 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 244732

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 29vfpq9
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Sept 2011, 10:58 am

joi vom avea inca un epis cu Ker in arest.
ce parere ai de accidentul lui Mukk?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Sept 2011, 11:05 am

dubaisport a scris:joi vom avea inca un epis cu Ker in arest.
ce parere ai de accidentul lui Mukk?

Offfffffffff ! M-am saturat sa-l vad la inchisoare . Isi bat joc de talentul lui Engin ( parerea mea) . Ar putea sa faca un scenariu care sa-l puna asa de bine in valoare ...dar ei se multumesc cu saracaciosul pe care il scriu parca in graba ( sa nu care cumva sa fuga ...) 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754

Cat despre accidentul Mukkai ... sigur va da vina pe toti cei din casa . Cred ca se va lamenta vreo 10 episoade de acum incolo ... Va fi vaide capul lui Fg si Meryem abla . stupid stupid stupid Implicit si vaide capul nostru . Dar eu tot mai sper sa o puna cineva la punct . De la Rahmi mi-am luat gandul ( ca sigur dupa accident si el ii va acuza pe cei ai casei ) Poate ne ramane speranta in amant Smile . Cam la asta ma gandesc eu . Acum sa vedem la ce se gandesc scenaristii .

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Dmzj8k
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Sept 2011, 11:10 am

poate pierde copilul si se va trezi si Rahmi, eu tot mai sper; de la amant mi-am luat gandul, Mukk s-a fript de 2 ori cu el, sau poate tatal lui Ker sa o puna la puct vazand cat rau le face copiilor lui ? oricum cand o vad pe Mukk imi vine sa o iau la slap
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Sept 2011, 11:21 am

dubaisport a scris: oricum cand o vad pe Mukk imi vine sa o iau la slap

Sentimentul este reciproc . Smile Smile Smile Smile
Nu cred ca s-a invatat Mukka minte ... poate ca inca nu si-a spus amantul ultimul cuvant . Cred ca va mai aparea in viata Mukkai ...sau poate ca isi va face altul ( amant) . Smile Smile Smile

Cred ca tatal lui Kerim se va lupta cu toti pentru copii lui . Cred ca va incerca sa recupereze timpul pierdut facand pe protectorul si incercand sa-i ofere lui Kerim tot confortul si partea materiala care i-au lipsit in copilarie . Dar cum ramane cu dragostea de care a fost lipsit baiatul frumos ? Crying or Very sad A primit multa dragoste de la Meryem ...dar avea nevoie si de dragostea parintilor lui . Sa vedem cum reuseste seniorul sa-l apropie pe Kerim ?!?

Oricum...ai observat ca Kerim se comporta cateodata ca un copil ? De exemplu tine in camera tot felul de jucarioare din copilaria lui si cartile acelea cu povesti pentru copii. Atunci cand i-a spus lui Fg sa iasa in oras cu familia se comporta exact ca un adolescent indragostit . Nu este interesat de bani si de lucruri scumpe . Face totul cu asa de mult drag . Au insistat mult scenaristii pe acest aspect . Cateodata este un copil mare.

Si atunci cand a fost Fg la el la inchisoare... El isi da seama ca ea acum il iubeste si el parca pluteste. Nici macar nu-i pasa ca este la inchisoare si ca este acuzat de omor . Se comporta din nou ca un adolescent.


Sunt curioasa daca atunci cand va iesi din inchisoare va deveni mai "luptator" . Va fi interesant de urmarit evolutia lui ...si va fi interesant de urmarit si evolutia lui Fg .

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2s990mw
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Sept 2011, 11:34 am

eu ma tot intreb stupid cu ce vor umple scenaristii 40 episoade.....erdogan deja s-a razbunat pe turaner,implicit si selim pe Meltem.....yasaranii se bat intre ei acuzandu-se reciproc de moartea lui Vural.....dar alteva ? ceva nou? YOC
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Sept 2011, 11:39 am

Eu as spune sa lase prostiile ...si sa se ocupe de relatia Kerim-Fatmagul . Asta este ceea ce ma intereseaza ...si ceea ce intereseaza .

Va mai fi :
- Apropierea dintre tata lui Kerim si Kerim ;
- Nunta , nunta ...iuiuiu ;
- Tatonarea dintre Kerim si Fg ;
- Kerim va avea propria firma ;
- Apoi ...parca vad ca Fg este insarcinata ;
- Divorteaza ... ca de , ce ne-am face fara divort ?
- Naste Fg ;
- Se impaca , se despart ...de cateva ori ; Smile Smile Smile
Si asteptam sa vedem ce ne mai rezerva viitorul .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Sept 2011, 11:57 am

victorelalove a scris:Eu as spune sa lase prostiile ...si sa se ocupe de relatia Kerim-Fatmagul . Asta este ceea ce ma intereseaza ...si ceea ce intereseaza .

Va mai fi :
- Apropierea dintre tata lui Kerim si Kerim ;
- Nunta , nunta ...iuiuiu ;
- Tatonarea dintre Kerim si Fg ;
- Kerim va avea propria firma ;
- Apoi ...parca vad ca Fg este insarcinata ;
- Divorteaza ... ca de , ce ne-am face fara divort ?
- Naste Fg ;
- Se impaca , se despart ...de cateva ori ; Smile Smile Smile
Si asteptam sa vedem ce ne mai rezerva viitorul .

eu sper sa nu divorteze....sigur vor mai fi situatii de criza intre cei 2

chiar asa , de unde s-a scos ideea cu divortul ?
nunta o vom vedea cat de curand 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 92073
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Sept 2011, 12:03 pm

dubaisport a scris:
chiar asa , de unde s-a scos ideea cu divortul ?
nunta o vom vedea cat de curand 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 92073
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 352762 Abia astept nunta !!!!!!!!

Cat despre divort . Nu este nimic sigur . Dar ma gandeam eu asa ... ca daca trebuie sa mai faca 40 de episoade ...sa aibe subiecte . Nici eu nu vreau sa divorteze . Sa stea unul pe capul altuia chiar daca se mai ciondanesc . Mie imi placeau confruntarile lor din sezonul 1 . kiss

Si cred ca o sa mai apara in peisaj englezoaica . Sau daca nu ea ... atunci sigur va aparea cel putin o femeia interesata de Kerim . ( mai ales acum ca va avea bani) . Sa vezi gelozie atunci la Fatmagula noastra . Smile Smile Smile

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 11imjkp
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Sept 2011, 12:17 pm

Fatma era geloasa si cand afirma ca nu e interesata de Ker....mi-a placut episodul in care si-a dat arama pe fatza ,iar Ker mustacea de fericire kiss

nu vreau sa-i vad despartiti.....mi-a placut in ASK ca nu i-au despartit pe Savas si yaso ori de cate ori aveau greutati,se sustineau unul pe altul.....cam asta as vrea sa vad si in Fatmagul
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Sept 2011, 12:19 pm

Vyk trebuie sa plec in oras , ne recitim mai pe seara.
o zi buna in continuare ! 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Sept 2011, 12:21 pm

...yessss...Kerim is out!!
Kerim is out! Kerim is out! Kerim is out!
and...the little forget me not plant survived overwatering!

yeah but what if it is the last scene. that means empty episode and then great last scene. Kerim is out and September is through. hahaha Just like I said weeks ago in October the real dizi will start for me.

Btw don´t like Fahrettin because of what he did but still better than Muko. Really Muko has to leave and so does Rami. FG should be with her new family!


6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2uekvvc

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Ak90nn

Asta vreau si eu Dubai ... fericire si bucurie. Iar cand sunt suparati sa fie suparati dar sa fie unul langa altul

kiss Plimbare frumoasa ! 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 27 Sept 2011, 12:59 pm

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 4d159selam16
Dragalaselor a sosit vremea pranzului!!Si dupa cum am fost o gospodina astazi am zis sa va aduc si voua din ce am gatit eu astazi...o ciorba de perisoare
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Ciorba+de+perisoare
si ardei umpluti..
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Ardei-umpluti-web
si desert prajituri pofta buna...
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Prajitura-arlechin
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 27 Sept 2011, 2:50 pm

Am vazut ep 26 mama ce batae a mancat Mukaddes sa dus la Salih credea ca o primeste cu bratele deschise...A primit ce-a meritat sad sad In sfarsit Kerim ia marturisit lu Fatma ca o iubeste. 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 165638
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 30facSeni%20Seviyorum6
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 27 Sept 2011, 6:03 pm

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 Nu stiu dacă ați văzut al 2-lea trailer pentru ep.43:

Cât de emoționați sunt așteptând ca porțile să se deschidă și să poată să se strângă în brațe liberi,fără ca nimeni să-i mai despartă!
Ea pare atât de micuță și fragilă pe lângă el.

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Ep43-01
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Ep43-02
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Ep43-03
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 27 Sept 2011, 6:53 pm

wow!wow!
fain frumos!
le/a iesit îmbrățișarea, mai ales ca e luata cu încetinitorul!
mulțumim Nicky!
ce frumos zice baiatul ala ca seni cok sevyiorum, imi vine sa îl țuc!

Viiiic, hai sa iți vezi iubitul liber!
nu te găsește acasă!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 27 Sept 2011, 7:14 pm

ep 43 promo 2 cu subtitrare

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 27 Sept 2011, 10:26 pm

michiper68 a scris:ep 43 promo 2 cu subtitrare

kiss kiss

Vic, tu ai fugit cu Kerim!! Exclamation
l/ai luat de la poarta!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 27 Sept 2011, 10:51 pm

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483

... înțeleg că din ep 40 până în ep. 43 Kerimul e pus la păstrat?
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 27 Sept 2011, 10:58 pm

la rece, sa rămână proaspăt.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 44 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum