Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
axxa246
michiper68
dana4699
GUMUS-NOOR
ninnet
dubaisport
Nicky
Admin_dea05
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 39 din 44 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Urmatorul

In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Oct 2011, 2:13 pm

Buna ziua ! kiss

Multumim pentru micul dejun , pentru cafeluta si pentru pupicei , Lica! kiss kiss kiss O zi minunata va doresc .
Dar cat de liniste este astazi pe aici . Se cunoaste ca inca este superba vremea ... vine frigul si ne baga in case , atunci sigur vom avea de discutat . kiss kiss kiss

Multumesc pentru exemplu , Dubai . Chiar ca este "pudoarea in floare" ... Smile Probabil ca incep si ei sa devina mai deschisi o data cu trecerea mai spre modernitate . kiss


6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2hd4efa
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 01 Oct 2011, 6:06 pm

Mi-a placut momentul cu atingerea mainilor I love you
Sper ca saptamana viitoare sa vedem si primul sarut 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 229917

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Fatmag54
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Oct 2011, 6:12 pm

Admin_dea05 a scris:Mi-a placut momentul cu atingerea mainilor I love you
Sper ca saptamana viitoare sa vedem si primul sarut 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 229917

Buna , Dea ! kiss kiss kiss
Cam multe vrem si noi ...Nu fuse de ajuns asa ATINGERE ??????? 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516 Dar nu ne suparam daca vine si un pupic timid . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 244732
Din cate am inteles saptamana viitoare Kerimel-Frumusel este foarte fericit ca este alaturi de Fatmagula lui . Fericit ...fericit ...pana afla de scrisoare . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Oricum , imi place ca baiatul nostru a capatat curaj . Este mai indraznet in preajama femeii iubite . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 291660

Superba poza . kiss Ce fata bine conturata are Engin . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 354328
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 01 Oct 2011, 6:14 pm

Episode 44 :Tips (source Engin Akyurek~ Bagimlilari~)

Kerim: I want to scream so loud against to sea that "I am so happy " ... ...

FG and Kerim on the way back to Istanbul ..Kerim realize about Meryem abla something are not right ...
...
Resat Yasaran taken to hospital ...Erdogan is visiting ,something are happening there Erdogan meets someone new.Who know who that be (some other evil person like himself )...

Remember to movie scene someone fall to sleep other ones shoulder. Now other one will fall to sleep on other one is shoulder in the car ...FG is awake so...I guess you could imagine who will be that one is ♥

Not forgetting the long road ... there is a ferry ride that has more break, there have also ..

Finally they arrived home Murat will be running to Kerim immediately."Eniste ,Eniste"
Fatmagül: Murattttt, "enişten" very tired ... (You can imagine Kerim is face here ...)
There are beautiful scenes in this episode .. between Kerim and Fatmagül She will be raising expectations..... for viewer..beautifully ... I think all of them are followed (at home, kitchen, etc ...)
Someone will be dying and saying goodbye to show I dont know who ...

Meryem finally will give that famous letter Kerim. Kerim's response to the letter, etc. we know wont be easy ... Of course it will be difficult,

But perhaps the most beautiful part of this section Fatmagül may be not saying not much with words but openly showing her happiness around her husband ...(who would not I would ...come onnnn..girl .)

Kerim:" You can tell me you did not go work because you wanted make my lunch"
FG" You might feel spoiled"
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 01 Oct 2011, 6:15 pm

victorelalove a scris:[:
Ce scrisoare?..nu am avut timp sa va citesc
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 01 Oct 2011, 6:16 pm

michiper68 a scris:Episode 44 :Tips (source Engin Akyurek~ Bagimlilari~)


Multumim michi
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 01 Oct 2011, 6:17 pm

Admin_dea05 a scris:Multumim michi


a aparut si pe hunili. unde e trecut ca indicii bisena. eu le-am gasit pe blog. nu am verificat daca sunt identice traducerile.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Oct 2011, 6:19 pm

Multumim , Michi !
Cat de "slaba" sunt ! sad sad sad sad Citii cateva tipsuri ( care apropo sunt superbe) si deja lesinai ... Smile Smile Smile Smile
Pare un episod frumos ... abia astep ! kiss kiss kiss

Si daca nu te supar ...ai audientele de saptamana asta ? Te pup ! kiss kiss kiss
Si am sa-mi fac timp sa fac si traducerea la tipsuri .


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Sam 01 Oct 2011, 6:31 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Oct 2011, 6:23 pm

Admin_dea05 a scris: Ce scrisoare?..nu am avut timp sa va citesc

Inainte sa se omoare mama lui Kerim ...i-a lasata acestuia o scrisoare ( prin Meryem abla) in care ii explica cum a stat situatia ( nu se stie ce scrie acolo ) Trebuia sa i-o dea cand acesta va fi destul de mare ca sa inteleaga ...insa Abla nu i-a mai dat-o lui Kerim . sad Acum sa vedem cum va reactiona baiatul . sad Cred ca se a supara ...dar ii va trece repede . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 01 Oct 2011, 6:46 pm

victorelalove a scris:Multumim , Michi !
Cat de "slaba" sunt ! sad sad sad sad Citii cateva tipsuri ( care apropo sunt superbe) si deja lesinai ... Smile Smile Smile Smile
Pare un episod frumos ... abia astep ! kiss kiss kiss

Si daca nu te supar ...ai audientele de saptamana asta ? Te pup ! kiss kiss kiss
Si am sa-mi fac timp sa fac si traducerea la tipsuri .


audientele pt fatmagul? sau pt toata saptamana?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Oct 2011, 6:51 pm

michiper68 a scris:


audientele pt fatmagul? sau pt toata saptamana?
Pentru Fg ...ca pe mine asta ma intereseaza . kiss kiss kiss Sper ca nu te superi pe mine . Ca mereu iti cer asta . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 01 Oct 2011, 6:53 pm

victorelalove a scris:
Pentru Fg ...ca pe mine asta ma intereseaza . kiss kiss kiss Sper ca nu te superi pe mine . Ca mereu iti cer asta . kiss

pai le gasesc imediat . ca sunt arhivate.



mai mici ca saptamana trecuta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Oct 2011, 6:58 pm

michiper68 a scris:

pai le gasesc imediat . ca sunt arhivate.
Multumesc , Michi !
Stau bine la audiente . kiss A fost bine pentru un episod in care Kerim a stat in inchisoare .
Indiciile pentru episodul viitor ... SUNT ASA DE PROMITATOARE . Oricum va fi un episod frumos acum ca Kerim este liber .

Mukka ne va da bataie de cap . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 01 Oct 2011, 7:03 pm

victorelalove a scris:
Multumesc , Michi !
Stau bine la audiente . kiss A fost bine pentru un episod in care Kerim a stat in inchisoare .
Indiciile pentru episodul viitor ... SUNT ASA DE PROMITATOARE . Oricum va fi un episod frumos acum ca Kerim este liber .

Mukka ne va da bataie de cap . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754


stau bine. da. si intr-un top saptamanal cred ca isi pastreaza pozitia a treia. nimic nu depaseste insa serialul cu erkan petekkaya-oyle bir... si apoi serialul cu halit-sultanul. nimic din ce a inceput nou sezonul asta nu a produs surprize si nu le-a detronat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Oct 2011, 7:06 pm

michiper68 a scris:


stau bine. da. si intr-un top saptamanal cred ca isi pastreaza pozitia a treia. nimic nu depaseste insa serialul cu erkan petekkaya-oyle bir... si apoi serialul cu halit-sultanul. nimic din ce a inceput nou sezonul asta nu a produs surprize si nu le-a detronat.
Da ... am vazut ca noul serial al lui Kivanc nu are asa audienta ...si am vazut ca prinde mai mult barbatii ...probabil unde este cu bataie . Sau cel putin asa il vad eu . Tu te uiti ? Il urmaresti ?

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2v1ntlk
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 01 Oct 2011, 7:13 pm

il urmaresc. il vad in weekend dupa ce apare subtitrat. mie mi se pare ca semana cu om bogat om sarac. si povestea e identica. ma uit pentru bugra . imi place serialul. am vazut mai multe din cele ce au inceput in septembrie dar in afara de kuzey guney si firar -pe care le vad in weekend-nu e nici unul care sa ma tenteze asa de tare incat sa le vad online. din cand in cand ma mai uit la serialul cu bulent inal si cetin tekindor doar pt ca cetin face un rol exceptional si se vede ca e cevdet mercan regizor. ramane fatmagul singurul pe care il vad online si astept ziua de joi cu emotie.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 01 Oct 2011, 7:17 pm

kuzey guney e un proiect indraznet. diferit fata de ce am vazut la serialele turcesti. foarte indrazneti. pare un serial european. si totusi e ceva ce nu merge. echipa nu e inchegata si exista extreme. pe cemre nu o plac fanii. eu nu o plac nici pe mama baietilor. nici pe tatal lui banu nu-l gasesc potrivit sau nu-l pot eu vedea decat in scripcarul din gonulcelen.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Oct 2011, 7:20 pm

michiper68 a scris: ramane fatmagul singurul pe care il vad online si astept ziua de joi cu emotie.

Fatmagul este singurul pe care il urmaresc . Nu ma mai atrage nimic in momentul de fata asa ca si eu stau cu sufletul la gura gandindu-ma ca vine joia . Imi place mult serialul asta ... este diferit de ce tot ce am vazut pana acum . Atunci cand va urmaream ce scriati la inceput ...chiar ma gandeam :" Am sa pot ajunge vreodata sa indragesc un serial cu asa subiect ?" Scriati asa de frumos despre el incat urmaream cu interes tot ce postati si ce comentati . Si cand auzeam ca ce fericite sunteti ca si-ai facut restaurant , ca au fost la film , ca i-a dat flori , ca i-a sarutat mana ...eram si eu fericita . Si mi-am spus ca trebuie sa il vad neaparat . Nu credeam ca ma va face dependenta de el ?!?!?! 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 01 Oct 2011, 7:33 pm

sa sti ca eu am incercat sa le spun si altora despre serial . pana nu a aparut cu subtitrare in romana nu l-a bagat nimeni in seama. e adevarat ca in engleza el si acum este subtitrat la zi dar lipsec episoadele 3-8. si atunci subtitrarea lor in engleza a aparut pe la ep 15. dar blogul este foarte bun si acolo gaseam informatii. eu il urmaresc nu de la primele ep ci de la primele informatii din presa despre el. primele informatii au fost ca actorul care l-a interpretat pe omer in ezel va juca in fatmagul. alaturi de beren. si mereu eterna poza din filmul de cinema cu hulya cu basmaua in cap. si m-a facut curioasa , dupa vreo 2 luni cand au inceput filmarile au scris ca au filmat scena violului 4 zile si s-au chinuit. si am vazut primul ep si m-a prins . rau.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Oct 2011, 7:46 pm

michiper68 a scris:sa sti ca eu am incercat sa le spun si altora despre serial ... primele informatii au fost ca actorul care l-a interpretat pe omer in ezel va juca in fatmagul. alaturi de beren.
Siiiiiiiii ...au inceput sa-l urmareasca ?
Tu cum ai fi vazut serialul cu Izmail ?...(parca asa il cheama pe Omer din Ezel ) .
Pentru mine ...strict din punctul meu de vedere , actor mai bun ca Engin nu cred ca ar fi fost in rolul lui Kerim . Nu stiu de ce am mereu impresia asta ...si stu cateodata si ma gandesc ca nu l-as fi urmarit daca nu ar fi jucat el . Trebuie sa recunosc ca este principalul motiv pentru care urmaresc serialul . Apoi imi place sa vad cum evolueaza relatia lor de iubire . Spunem noi ca ceeeeeeeeeee ? Ce se misca totul atat de incet ? Dar ma uitam ieri la cateva secvente din episodul 5 ( atunci cand s-au casatorit) waw ...ce diferenta ?!?!? Cat de mult a evoluat relatia lor . Pai nu m-as fi gandit niciodata ca il va lasa macar sa o atinga ...ce sa mai spun de o imbratisare , sau o stramgere de mana ?

TOTUL TINE ...SI DE ALEGEREA ACTORILOR ... kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 01 Oct 2011, 7:53 pm

nu era deloc potrivit actorul acela. nu am vazut fatmagul pentru engin. nici nu stiam cine e engin. promo pt fatmagul a insemnat o poza cu 4 baieti frumosi. frumosi, frumosi. nu-i stiam pe niciunul ca actori. selim, vural, erdogan si kerim. pe ei 4 au mizat si producatorii. eu am zis ca nu arata a turci , sunt ca in serialele latino. acum erdogan si selim nu mai imi plac. kerim e mare surpriza , placuta. si bugra gulsoy a fost bun. doar pe firat celik il stiam din kis masali dar despre el au scris mai tarziu . producatorii s-au bazat pe careul de asi-4 baieti frumosi. kerim si erdogan -roluri grele, complexe. selim nu exceleaza. toti sunt buni. o echipa compacta, oameni de teatru , actori talentati. despre evolutia relatiei lor...am vazut filmul de cinema cu un kerim urat si betiv. si acolo relatia lor a evoluat nefiresc de rapid. au ramas impreuna.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Oct 2011, 8:04 pm

michiper68 a scris:nu era deloc potrivit actorul acela. nu am vazut fatmagul pentru engin. nici nu stiam cine e engin ... sunt ca in serialele latino. acum erdogan si selim nu mai imi plac. kerim e mare surpriza , placuta. si bugra gulsoy a fost bun..
Eu am descoperit serialul tarziu ... asa ca primul "lucru" pe care l-am vazut cand am intrat pe topic a fost Engin ... stiam ca l-am mai vazut undeva si stateam si-mi storceam creierii unde ?????... si apoi am realizat ca in "Ginere de import", dar mare diferenta ...mare de tot .
Mie nu imi mai place de niciunul ... Mi-a placut si mie de Vural , juca foarte bine rolul de om spasit si care regrata enorm ce a facut . Toate framanatrile lui interioare , cosmarurile pe care le traia ...le transmitea cu multa naturalete .
Despre Mustafa nu pot sa spun decat ca nu imi place nici cum joaca nici cum arata... L-am vazut joi cum incerca sa planga ...si incercam sa simt mila pentru el , sa ma pun in locul lui , dar nu mi se parea credibil , dar deloc . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 01 Oct 2011, 8:12 pm

victorelalove a scris:
Eu am descoperit serialul tarziu ... asa ca primul "lucru" pe care l-am vazut cand am intrat pe topic a fost Engin ... stiam ca l-am mai vazut undeva si stateam si-mi storceam creierii unde ?????... si apoi am realizat ca in "Ginere de import", dar mare diferenta ...mare de tot .
Mie nu imi mai place de niciunul ... Mi-a placut si mie de Vural , juca foarte bine rolul de om spasit si care regrata enorm ce a facut . Toate framanatrile lui interioare , cosmarurile pe care le traia ...le transmitea cu multa naturalete .
Despre Mustafa nu pot sa spun decat ca nu imi place nici cum joaca nici cum arata... L-am vazut joi cum incerca sa planga ...si incercam sa simt mila pentru el , sa ma pun in locul lui , dar nu mi se parea credibil , dar deloc . stupid



mustafa ...nici vocea nu e al lui. are accent probabil. are insa ochii incredibili de verzi. si sezonul asta i-a mai crescut parul si arata bine. eu sunt uluita de rolul rahmi si mukko. foarte bine joaca amandoi. daca ea asha pare si in viata reala sper ca el sa nu fie asha tantalau. dar sunt foarte credibili.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Oct 2011, 8:39 pm

michiper68 a scris:



mustafa ...nici vocea nu e al lui. are accent probabil. are insa ochii incredibili de verzi. si sezonul asta i-a mai crescut parul si arata bine. eu sunt uluita de rolul rahmi si mukko. foarte bine joaca amandoi. daca ea asha pare si in viata reala sper ca el sa nu fie asha tantalau. dar sunt foarte credibili.
A ...deci este"subtitrat" ? Smile Smile Smile Pai si o voce mai k lumea nu au gasit si ei ? In sfarsit . Mie nu imi place ... poate ca are ochii interesanti ( atata tot) dar asta nu il face un actor grozav . ( Parerea mea ... nu imi place si pace.)
Mukka este asa si in realitate ...sigur . Am vazut cum vorbeste si cum se comporta . Dar actorul care il interpreteaza pe Rahmi nu cred sa fie asa . Am vazut intr-un interviu ca vorbeste normal si parea schimbat . Departe de rol .

Cat despre personajele pe care le interpreteaza ... mie una mi se par putin exagerate in sezonul asta . Adica Mukka mai are putin si cere sa i se puna casa pe numele ei ( cam enervanta situatia ) Si ce a fost cu caderea aia pe scari ? Adica ...ea cade ...din vina ei si apoi da vina pe Meryem . Nu stiu altii cum suporta situatia , dar din punctul meu de vedere este putin de nesuportat . Rahmi acelasi "barbat sub papuc" ...cum au uitat ei imediat tot ceea ce a facut Mukka ... si au si primit-o inapoi ( doar pentru ca este gravida) . Pai i s-a cam urcat la cap gravidia doamnei . stupid stupid stupid
Si imi place Asu ...joaca foarte bine . Pacat ca va fi mereu in pericol alaturi de sotul ei .

Si am mai spus ...imi place schimbarea lui Kerim . Este mai hotarat si mai indraznet in relatia cu Fatmagul . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 291660
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 01 Oct 2011, 8:49 pm

pai asta e mukko. speculeaza tot. obrazul gros ce vrei. fatmagul nu si-a terminat studiile ca au oprit-o acasa sa o ajute pe mukko dupa ce nascuse. mukko daca l-a luat pe tantalau are impresia ca merita tot drept multumire. meryem e cu mult bun simtz si a preferat sa taca speriata fiind si de consecintele gestului ei. si mukko a speculat momentul. ea oricum a ramas cu ei pentru ca era gravida asha ca asta fiind singurul ei atu il foloseste din plin. inca ii merge dar se va intoarce roata.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 44 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum