Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
pufy2010
axxa246
michiper68
vivi
lica54
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 23 din 44 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Urmatorul

In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 09 Oct 2011, 5:58 pm

axxa246 a scris:
pe bune?
bravo. engin era pe acolo?
Serios . kiss Este unul foarte frumos pe Lipscani .

As fi vrut eu sa fie Engin acolo ... dar de unde ? Smile Nu vezi ca el este cu supararile lui ... sad sad sad

if she could have admitted with just "Evet" i did cry for you it would have made the boy so happy but the writers like to stress the point that pride she only got kind of thing.Exactly Kerim only think of himself now because he just found out that the mother he loved all his life never loved him and died for another man because he blamed his father all the time,Now this push will open FG more up....i love how slowly he says "love me just a little"he's hungry
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 09 Oct 2011, 6:23 pm

victorelalove a scris:
Serios . kiss Este unul foarte frumos pe Lipscani .
cred ca il stiu.
e pus pe un colt, cumva, la o intersecție de străduțe, nu?
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 09 Oct 2011, 6:31 pm

axxa246 a scris:
cred ca il stiu.
e pus pe un colt, cumva, la o intersecție de străduțe, nu?
Da ...se numeste "Divan" . Nu cred ca fac reclama .
Dar este simpatic foc ... si astazi a fost plin de lume .

Nu mai au fanii rabdare ... Smile Ne aduc turcii in pragul dementei ... Smile

for god's sake guys, how can he be more patient? you have to be realistic the guy has suffered as much as her, she shows no emotions oh my god, what started as a great role for beren now is being really crap,i really am starting to hate her, he has the right to know if she loves him not only by a kiss, and she doesn't react, the woman is as frozen as the ice, plus the letter he just read that made him realize his whole life is a lie, he needs support now it's her turn to show it to him withword
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 09 Oct 2011, 6:39 pm

axxa246 a scris:

cred ca il stiu.
e pus pe un colt, cumva, la o intersecție de străduțe, nu?

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Buona_serata_onda
axxa tu ce faci pe vremea asta??
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Culorile-toamnei
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 09 Oct 2011, 7:05 pm

victorelalove a scris:
Da ...se numeste "Divan" . Nu cred ca fac reclama .
da, divan, imi amintesc acum.
nu faci reclama, fii pe pace Smile


@Lica, lucrez hartoage.
a plouat si e f frig si umezeala.


axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 09 Oct 2011, 7:10 pm

axxa246 a scris:
@Lica, lucrez hartoage.
a plouat si e f frig si umezeala.

Spor la treaba , Axxa !

Mai , dar ce voce are Kerim cand ii spune : "Iubeste-ma si tu putin ..." 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 354328
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 09 Oct 2011, 7:12 pm

axxa246 a scris:



@Lica, lucrez hartoage.
a plouat si e f frig si umezeala.



Harnicuta foc nici in weekend nu stai departe de hartoage,spor la lucru...
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Mare3363
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 09 Oct 2011, 7:17 pm

victorelalove a scris:


Mai , dar ce voce are Kerim cand ii spune : "Iubeste-ma si tu putin ..." 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 354328

Sa inteleg ca Kerim a inceput sa-i cerseasca dragostea lu Fatma...
Nu ar fi mai bine daca si-ar gasi el pe cineva sa o faca putin geloasa...sa o scota din papuci!!
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 120422827_10357325_18094120
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 09 Oct 2011, 7:19 pm

buna seara doamnelor !

diferit trailerul fata de indicii.....nu-mi place cum cerseste KEr dragostea Fatmei
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 09 Oct 2011, 7:20 pm

multumesc, fete!
nu lucrey de placere, ci pentru ca nu ma pot duce cu ele inapoi la serv. nerminate.
vineri seara si ieri m/am destrăbălat cu treburi casnice, dar si cu iesiri in oras...
acum...imi iese pe nas! Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 09 Oct 2011, 7:22 pm

lica54 a scris:

Sa inteleg ca Kerim a inceput sa-i cerseasca dragostea lu Fatma...
Nu ar fi mai bine daca si-ar gasi el pe cineva sa o faca putin geloasa...sa o scota din papuci!!

Lica ...poate parea ca "o cerseala" ... dar daca ai sti cat de suparat si trist este in acel moment ?!?!? De mult nu am mai vazut o scena asa de emotionanta .
Ea i-a spus mai pe ocolite ... ca sa inteleaga el ca ea il iubeste ... nu i-a spus nimic exact. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

omg, who could slap him with it?? we need another trailer, maybe in other context, we could understand it.... i dont see him drunk, neither aggresive, only broken and sad, and kissible hhhhhhhhhhhhh

Kissible ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 09 Oct 2011, 7:23 pm

dubaisport a scris:nu-mi place cum cerseste KEr dragostea Fatmei
Buna, Dubai ! kiss kiss kiss

Mie daaaaaaaaaaaa ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 09 Oct 2011, 7:25 pm

vic te-ai lamurit acum cum e treaba cu laptele si airanul ? Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 09 Oct 2011, 7:27 pm

dubaisport a scris:vic te-ai lamurit acum cum e treaba cu laptele si airanul ? Smile Smile

Smile Smile Smile Smile
Asta pentru ca fusei la turcesc ???????? Smile Smile Smile Smile

Eu tot cred ca bea laptic in scena aia ... De aceea si doarme ca un bebe in masina . 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 283516

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Phuppimagexa
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 09 Oct 2011, 7:32 pm

airan 100 %...nici nu beau lapte turcii, prin toate colturile restaurantului au dozatoare cu airan, dietetic sau normal....PAROL kiss kiss kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 09 Oct 2011, 7:36 pm

dubaisport a scris:airan 100 %...nici nu beau lapte turcii, prin toate colturile restaurantului au dozatoare cu airan, dietetic sau normal....PAROL kiss kiss kiss kiss

Daca spui tu ... te cred ... Smile Smile kiss

Vad ca lumea spune ca s-ar putea sa fie un Kissy -kiss ...eu nu cred . Si mai cred ca ii va da palma la sfarsitul episodului . Asta ca sa ma lase iar dezamagita si suparata ... sad sad sad sad sad sad sad sad

No he is not drunk but he might be at the last scene ,I dunno really if he is so emotional or he is drunk both could give the same impression on us!!!! And if i didn't know them as a tricky one in the trailers ,I would like to say ,there is for sure a kiss here :D but let keep our hope low so we will not be disappointed again and as usual :D
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 09 Oct 2011, 7:40 pm

nu stiu cand ai va da palma dar deja ma enerveaza rau de tot 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2743637754 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2743637754 ...ce atata rugaminti, el nu stia cum e ea sau arestul i-a sters memoria ?
astepata de la ea prea mult, parerea mea e ca ea trebuie sa mai treaca printr-un shoc ca sa-i poata marturisi ca-l iubeste.....dar shocul ala sa vin amai repede ca deja o lalaie sad sad sad
ai observat ca au scurtat episodul ?
basca ca primele 5 min au fost din episodul trecut
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 09 Oct 2011, 7:48 pm

dubaisport a scris:nu stiu cand ai va da palma dar deja ma enerveaza rau de tot 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2743637754 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2743637754 ...ce atata rugaminti, el nu stia cum e ea sau arestul i-a sters memoria ?
Dubai ... acum stie ca si ea il iubeste .Este sigur de asta. Nu i-a spus direct ...insa i-a spus sa-si dea seama ( probabil ca uitandu-se in globul de cristal ...sau ceva de genul asta. Smile ) Nu mi se pare ca este deloc o rugaminte , este mai degraba o incercare a lui de-a o face sa-i marturiseasca iubirea . Ii va da o palma ... se va supara pe el . Dar in asta si consta socul ...el se va indeprata si ea isi va da seama ca daca nu ii spune ca il iubeste ...il poate pierde . Fara suferinta ...nu se poate .
Este un om indragostit ( intr-un serial de televiziune) este si normal ca sa incerce sa o faca o data sa spuna cuvintele magice . Eu te iubesc ... Spune-mi si tu ca ma iubesti !!!!!

Stii cat de suparata eram acum 3-4 zile ??!?! Ahahaaaaaaaa ...dar uite ca-mi trecu . Si vreau sa vad cu ce ma mai supara din nou turcii ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 09 Oct 2011, 7:52 pm

iti place sa fii suparata...atunci ai rabdare pana joi ca sigur gasesc turcii ceva ptr tine / noi , la scene de genul asta nu-i bate nimeni , sud-americanii sunt mici copiii
cred ca FGSN va fi transmis si la arabi ..ca nu sunt scene de dragoste Smile Smile Smile si lor le place genul asta de sadism
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 09 Oct 2011, 7:56 pm

dubaisport a scris:iti place sa fii suparata...atunci ai rabdare pana joi ca sigur gasesc turcii ceva ptr tine / noi

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ma conformez ... si slabesc !!!!!!!!!! Smile Smile Smile
Rad eu acum ...dar sa vezi joi cine va spune ca vrea ca sa plece Kerim de acasa ... sad sad sad sad sad sad sad sad

When I watch Bihter I see a real bitch and I don´t see Beren but I see Bihter and when I watch FG I see an innocent naive girl from a small town and I don´t see Beren but I see FG! When I watch Engin in BBO I don´t see Engin but I see Mustafa and when I watch FGSN I see Kerim and not Engin. This is what professional acting is. Not what we want to see but what they are supposed to represent.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 09 Oct 2011, 8:03 pm



When I watch Bihter I see a real bitch and I don´t see Beren but I see Bihter and when I watch FG I see an innocent naive girl from a small town and I don´t see Beren but I see FG! When I watch Engin in BBO I don´t see Engin but I see Mustafa and when I watch FGSN I see Kerim and not Engin. This is what professional acting is. Not what we want to see but what they are supposed to represent. [/quote]
ce tare e comm Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 09 Oct 2011, 8:12 pm

dubaisport a scris:

ce tare e comm Smile Smile

Si foarte adevarat . In asta consta cat de bun este un actor ... kiss kiss kiss

Dar ai vazut clipul asta ? Este genial . L-a postat ieri Axxa . Mustafa Bulut si Bihter . Smile Smile Smile

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 09 Oct 2011, 8:15 pm

am vazut clipul aseara...oare atitudinea aceea o vom vedea vreodata in FGSN ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 09 Oct 2011, 8:18 pm

dubaisport a scris:am vazut clipul aseara...oare atitudinea aceea o vom vedea vreodata in FGSN ?

Nu cred ... Nu au de unde . Ea este o fata simpla ...el este un barbat foarte indragostit . Poate ca ii vor omara la final scenaristii ... Smile Smile Smile Dar cred ca ii vor lasa asa cum sunt . kiss

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 34pm3p4
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 09 Oct 2011, 8:40 pm

cum sa-i omoare ? sad sad sad

pai si cu sufletelele noastre cum ramane ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 44 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum