Serialesitelenovelet
9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
michiper68
Nicky
lica54
dubaisport
victorelalove
pufy2010
DENISA
11 participanți

Pagina 18 din 41 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Urmatorul

In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 27 Oct 2011, 11:34 pm

a fost un epis frumos azi..il astept pe cel de sapt viit
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 27 Oct 2011, 11:35 pm

uite că şi-a însuşit pluovărul Mukk

Somn uşor Axxa!!






Fahrettin bey wants to make things difficult for the Yasarans, he doesnt want them to get strong again and be a greater danger to Kerim. Leman vists Hacer and wants to know if she told Mustafa about the Baby and if hes happy about it, Hacer says he knows and is happy. The door ring, Hacer thinks its Mustafa and tells Leman that Mustafa doesnt want them to meet and asks her to leave, but its Lemans husband. Leman doesnt want him to treat her like a sick person, etc. Resat is still searching for the files. Mustafa gets interrogated by the so called "police". He doesnt want to admit to anything and wants a lawyer. They say they will bring his wife, he wants to know why and says that Hacer has nothing to do with it. Kerim goes to Gül restaurant and speaks to FG. Fg is angry but Kerim wants to talk somwhere else. She askes him if he hasnt work to do, he replies that he has tken the day off. They go out together. He wants to bring her to a place which resembles their place. On their way Kerim says that theyre going to an old restaurant, he hast been there for a long time. FG asks if he went there with Kristin, he says no, he went there with his parents. He wants to know if shes jealous, FG denies it, but Kerim is happy. At the "police" the man say that Hacer told everything and just now that they know that Mustafa is the murderer. Mustafa admits it in the end. They tell him to tell everything in detail in front of a camera. They`re filming his confession. Ebe Nine tells Kadir Bey that she wants to move out, since she would have in the end anyways and Fatmagül doesnt need her anymore. But Kadir bey says that he and everyone else too need her and hold her hand. Erdogan is chasing after the doc. He convinces her to give him a chance and have dinner with him. She says ok in the end and wants to go eat burger with him. He says that he imagined a better place but a burger will do.At the restaurant Kerim and FG argue about Mustafa, than FG says that it could be a trap by the yasarans, why didnt the caller tell the police and instead told him. The yasarans can Profit from a conflict between mustafa and him. Kerim says she could be right. They eat and have the fish talk. Mustafa hears his telephone and goes out of the room since no one is answering it. He notices that Hacer is calling and everything makes sense to him than. Hacer tells him shes at home and was worrying about him. Mustafa says that hes a goner, and that is affirmed by Münir who just came, looking very happy. Kerim and Fatmagül talk about Ebe Nine. He says she was engaged once but the mother in law didnt want a woman who had a child already and Ebe Nine didnt want to let go of him, so they broke up. Fg tells Kerim that Ebe Nine really loves him and she didnt tell him anything of the letter in his best interest. Kerim says that he could have at least loved his father. The restaurant owner tells them that the roads are blocked, because the rivers overflew because of the rain, but he has a spare room if they want to sleep. They say they arent tired yet. Kerim calls Ebe Nine and tells her that they might not be abled to come and askes if anyone called. Hes really kind to her and says "öptüm" (kiss you)in the end. ebe Nine is really happy. Ebe Nine tells Mukko about the anonymous call. Kerims sister comes and already asks Fahrettin bey for her brother. Erdogan is talking with the doc in his car. She thinks that hes too perfect to be true rich, handsome, helpful, kind. He says that hes not like that. His business is having a hard time right now and hes not that handsome. He wants her o call him and she says ok.
Fg and Kerim are brought to there room. First Kerim tries another door, but the man tells him that that is the toilet. Kerim tells him that they want two rooms. The man is sorry but he has just one room and he thought that they were married because of the rings. Kerim confirms that they are married and they go to the room.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Joi 27 Oct 2011, 11:38 pm

...time to say goodbye ... cu zâmbetul pe buze 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656

pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Oct 2011, 11:38 pm

dubaisport a scris:a fost un epis frumos azi..il astept pe cel de sapt viit
Sa stii ca si mie mi-a placut mult . Kerim a aratat superb 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 283516 ... cred ca are o alta tunsoare .
Iar finalul a fost comic ... Din cate am inteles eu , Kerim credea ca sunt doua camere . Dar de fapt o usa era de la toillet ... si apoi l-a intrebat daca sunt casatoriti ( se gandea ca sunt amanti ) . Kerim avea o fata ca si cum ar fi spus : Daaaaaaa ... suntem , vaide capul nostru !! stupid stupid stupid

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 kiss Pufy !
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 27 Oct 2011, 11:49 pm

victorelalove a scris:
Sa stii ca si mie mi-a placut mult . Kerim a aratat superb 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 283516 ... cred ca are o alta tunsoare .
Iar finalul a fost comic ... Din cate am inteles eu , Kerim credea ca sunt doua camere . Dar de fapt o usa era de la toillet ... si apoi l-a intrebat daca sunt casatoriti ( se gandea ca sunt amanti ) . Kerim avea o fata ca si cum ar fi spus : Daaaaaaa ... suntem , vaide capul nostru !! stupid stupid stupid


Chiar ciudata intrebarea cu camerele,l-au pus intr-o situatie neplacuta si pe chelner, ce-o fi zis omul pai bine mai oameni buni voi sunteti casat si vreti 2 camere ? Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 27 Oct 2011, 11:50 pm

ma retrag si eu ,deja nu mai vad nici literele bine
avem o sapta la dispozitie sa disecam epis din seara asta
noapte buna tuturor !
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Oct 2011, 11:52 pm

dubaisport a scris: pai bine mai oameni buni voi sunteti casat si vreti 2 camere ? Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Kerim putea sa dreaga busuiocul ...spunand ca are nevoie pana la baie !! Smile
Asa le place lor sa doarma . Gullia in camera ...si el in ploaie . De ce crezi ca va raci ? Se culca in masina ...sau pe jos . De unde pana unde in pat cu soata ?
Poate doar asa ca sa zica ea HAI KERIM ... CA AVEM LOC DESTUL . Smile

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 kiss Dubai !! Noapte buna .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 27 Oct 2011, 11:58 pm

Asu cred că este puţin însărcinată
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 12:00 am

DENISA a scris:Asu cred că este puţin însărcinată
Este insarcinata . A vrut sa aduca vorba episodul trecut ...dar Mustafa a spus ca nu vrea copil . Asa ce el nu stie . 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 12:04 am

Plec si eu la culcare . Mor de somn . bounce
Noapte buna . Ma culc linistita in noaptea asta . Desi am inteles cum raceste baiatul ... PAI DACA STA O SAPTAMANA IN PRAG !!!!!!! bounce
9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 523120 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 720534
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 28 Oct 2011, 12:11 am

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Goodnight-sweet-dreams VIC , DUBAI 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 64bb06c9
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Vin 28 Oct 2011, 7:40 am

Buna dimineata dragalaselor!!!Astazi plec mai dimineata de acasa...Dar nu pot pleca pana nu servesc cafeaua in compania voastra....

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 8fb067c39.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 D5d6278b
9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 691920df9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 60255470_8596635_149534949.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 107ee4be
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 10:59 am

BUNA DIMINEATA !! kiss cafea

Multumim , Lica !


1 FATMAGUL’UN SUCU NE KAND 1:30:27 16,58% 41,08%
2 FATMAGUL’UN SUCU NE (OZET) 0:49:41 9,14% 24,00%

3 KURTLAR VADISI PUSU 1:39:57 5,85% 14,56%
4 M.ALI BIRAND’LA KANAL D ANA HABER 0:48:02 5,64% 18,14%
5 ALI KIRCA ILE ANA HABER 0:45:58 5,55% 17,82%


1 FATMAGUL’UN SUCU NE KAND 1:30:27 14,73% 38,00%
2 FATMAGUL’UN SUCU NE (OZET) 0:49:41 8,08% 21,97%

3 KURTLAR VADISI PUSU 1:39:57 7,78% 20,12%
4 M.ALI BIRAND’LA KANAL D ANA HABER 0:48:02 5,26% 16,66%
5 NAZLI TOLGA ILE FOX ANA HABER 0:30:17 4,76% 17,23%

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2dl408z
9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Iolpv9

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Dwq2pi

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 15of5fd

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Oct 2011, 12:38 pm

buna ziua, inca sta bine serialul la rating, sa vedem sapt viit ce audienta va avea,ca se anunta un epis fierbinte.

indicii ep 48


- Kerim and Fatmagül stay in differnet rooms. Kerim will lose his room later, will he go to Fatmagüls room or to a warmer place?
- What will be the only thing in Fatmagüls thoughts when she`s alone in her room? We think it will be her beloved.
- Fatmagül has a problem. Her body meets the ground. She will be alright, but she will remember that night again.
- "Give it to me, give it to me" We will see Kerim punch.
- "See, it doesn`t work. That day is always on my mind. I can`t forget."

If there aren`t any changes we will see these scenes in our TV series.

Fatmagül: (thinking that Kerim is sleeping)I love you.
Kerim: (do you think he`s sleeping :) )

When you first hear "I love you" from Fatmagüls mouth you will be surprised and think "how will Kerim hear it?". But when she says "I love you" the second time,you will say thats the spoiler.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 1:35 pm

Buna , Dubai !! kiss

Ce este porcaria asta ????????? Serios ... nu spuneau ca vor sta in aceeasi camera ? Acum vor sta in camere diferite ?( si apoi se muta ila Gullia ca "pierde" camera ? -ADICA LE SPUN AIA DE LA OBRAZ : Mai baiat si fata , nu sunteti casatoriti ? Ocupati doua camere ? Nu dormiti in acelasi pat ? Ia ... hai cu voi la inghesuiala ...ca mai sunt si alti oaspeti . Smile ) Au spus ca nu mai sunt camere libere . Gasira pe ultima suta de metri ? Ce este asa de nemaipometit ca ea va sta si se va gandi la el ? A mai facut asta de 100 de ori ... de prin episodul 13 . Cu ce este mai deosebit ?
Ce idiotenie !!!!!!!!
De unde va fi un episod asa de nemaipomenit daca ei vor dormi unul hais si altul cea ???? 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754
Si daca ii spune ca-l iubeste ( dacaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...ii spune !!!), va intoarce imediat pagina SI VOR AJUNGE DIN NOU LA O AMORTEALA DE TE DOARE CAPUL . O sa fiu din nou dejamagita de "marea dragoste" ... asa ca nu mai imi fac nicio speranta . Va fi un episod la fel de naspa ca si cele de pana acum ... DRAGOSTE YOK ... o Fatmagula total dezinteresata si lipsita de expresivitate . Si un Kerim care nu o va mai deranja cu nimic .
Si atunci NU STIU DE CE MAI PLANGE GULLIA DE SE DESHIDRATEAZA CAND IL VEDE PE KERIM ?!?! stupid
Scenaristele astea sunt slabute rau la capitolul ... creativitate . Cel putin pana acum in sezonul 2 TOTUL ESTE VARZA .

Mai sa lesine Fatmagula cand a vazut un singur pat ... bine ca se culca Kerim in alta camera . Mai bine ... decat sa stea pe dusumeaua aia rece ...in preajma unei FATMAGULE LA FEL DE RECE ?!!?! Crying or Very sad 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Jijcaq
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 3:49 pm

Fatmagül'ün Suçu Ne final sahnesi
Kanal D'nin rating rekortmeni dizisi "Fatmagül'ün Suçu Ne" de dün akşam heyecan yaratan bir final sahnesi vardı...


9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 35ix407

Fatmagül ile Kerim nihayet baş başa kaldı...

Fatmagül şaşkın Kerim ise bir hayli heyecanlıydı...

Bakalım Kanal D'nin ratinge rekortmeni dizisi "Fatmagül'ün Suçu Ne?" daha hangi gelişmelere sahne olacak?..

İşte o sahne!..

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..



http://www.sacitaslan.com/magazin-fatmagulun-sucu-ne-final-sahnesi_47930.html


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 28 Oct 2011, 3:55 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Oct 2011, 3:50 pm

buna VIc , nici eu nu mai inteleg nimic, asteptam cu mai mare interes epis de sapt viit decat cum l-am asteptat pe cel de aseara...dar se pare ca si asta va fi un mare fas sad sad sad si daca Ker doarme in alta camera cum raceste? stupid stupid stupid

aloooooooo scenaristele lu' peste....decat sa faceti 2 scenarii proaste in paralel mai bine unul si bun...se vede diferenta dintre sez 1 si sez 2
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 3:55 pm

Probabil ca va raci din cauza Gulliei ...nu ai vazut ca este ca un iceberg ??????? Smile Smile Smile Smile

Eu chiar ca nu mai inteleg de ce stau si fac atata tam-tam pe scena cu intimitatea si dragostea ... stupid stupid stupid
A trecut atata timp ... este cazul sa mearga mai departe . CE O MAI LALAIE AIUREA ???? Au fost asa de reci unul cu altul ieri ... Fatmagul rece cu Kerim ...Kerim rece cu ea . Daca sunt asa ...de ce nu divorteaza si poate vedem si noi ceva mai bun . Smile

Dar mi se pare ca a avut o pofta de viata Engin cand au filmat episodul asta . Mi s-a parut asa de fresh ... 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 283516 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 283516 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Oct 2011, 4:01 pm

eu ma intreb cu ce vor mai umple atatea episoade pana-n iunie ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 4:20 pm

dubaisport a scris:eu ma intreb cu ce vor mai umple atatea episoade pana-n iunie ?
Au cu ce ... cum sa nu aibe ??????
Dar nu stiu cum sa procedeze ...se pierd ii detalii stupide si lipsite de substanta . Insista pe niste aberatii de te doare capul . 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754

Ar putea sa profite la maxim de faptul ca sunt singuri acum cei doi ... Ea sa-i poata spuna tot ce are pe suflet ( este si cazul ) . Ar putea sa-i dea de inteles ca il iubeste foarte mult ... nu sa stea ca si cum ar fi vazut o bomba atomica in camera . Atunci de ce s-a mai rugat atat de el sa nu divorteze ?... si el a cceptat fara a primi nicio dovada a faptului ca ea asta isi doreste cu adevarat ...si ca nu face totul dintr-o ambitie . Pai cat de frumoase au fost ultimele scene ale episodului trecut ... pe atat de penibile au fost primele minute de aseara . A fost ca si cum si-ar fi spus : BINE CA MACAR MANCAM TORT !! stupid stupid stupid
Vreau sa vad mai mult ...mult mai mult . Dar este exact invesrs ...DIN CE IN CA MAI PUTIN .
Vreau ca sa inceapa sa iasa in oras , sa se plimbe , sa se tine de mana ...ei sa-i fie frig si el sa o ia in brate . Sa se uite la televizor si sa rada ... Sa-si faca declaratii de dragoste . Sa-si dea telefoane si sms - uri , chiar daca sunt in casa ...si chiar daca sunt in aceeasi camera . Sa fie ca un complot al lor ...fara sa stie ceilalti ce fac .
Pai daca nu incepe sa se intample asta ...totul este o pierdere de timp .
O Fatmagula ...mereu bosumflata si nefericita , care il face nefericit si pe omul iubit ( ca cica acum il iubeste ) .
Vreau ca daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... el sa fie bolnav si ea sa-l ingrijeasca si sa-i spuna un TE IUBESC !! din toata inima ... nu unul asa ca de DOAMNE AJUTA . Vreau sa simta asta pana in ultima celula din corp . Sa simta ca el este barbatul langa care s-a vindecat ...si fara de care si-ar fi dorit sa moara si ar fi murit . Nu mai vreau potihneli si lamentari ...sa se treaca peste si sa ajunga intr-un punct in care fiecare se regaseste in universul celuilalat ( Gulli in universul lui Kerim ...si Kerim in universul ei .) Nu mai vreau o Fatmagula ...care faca pe dezinteresata la fiecare gest al lui Kerim ( ca isi pierde si el interesul - este un om pana la urma urmei ) . Vreau ca sa apara Kristin ...acum chiar imi doresc asta . Si sa stea numai in preajma lui Kerim ... atunci sa o vedem pe brava Fatmagula , ii convine plata in aceeasi moneda ? Ca ea il considera naiv si copilaros pe Kerim in ceea ce priveste problema Mustafa .


Si cate si mai cate nu vreau ... Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Oct 2011, 5:12 pm

eeeeeee VIc , tu vrei cam multe Smile Smile

dar tu ai perfecta dreptate, insa scenaristele au o alta parere , ne arata acelasi lucru de cateva epidoade bune in coace, stai sa vedem ce rol va avea si sora lui Ker in povestea lor, poate ea va fi liantul ,poate o vor scoate la plimbare sa-i arate Istanbulul si cu ocazia asta fatma va fi mai afectuasa.
daca 47 si 48 s-au anuntat ca " frumoase " ,trebuie sa ne asteptam la taifun in ep 49 ?

mi-a placut aseara secventa cand Fatma credea ca kEr a dus-o si pe Kristen la acea carciuma , ai vazut cum ai straluceau ochii lui Ker ? si-a dat seama ca era geloasa
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 5:24 pm

dubaisport a scris:eeeeeee VIc , tu vrei cam multe Smile Smile

... ai vazut cum ai straluceau ochii lui Ker ? si-a dat seama ca era geloasa

Smile Smile Smile
Ahhhhhhhhhh ... Daca m-ar lasa pe mine sa scriu scenariul ?!?!!? cupidon cupidon cupidon Nu cred ca am mai vedea Yasarani , Mukke ...si Mustafei , mai mult de 10 minute pe episod . Smile
M-as concentra pe Kerim si pe Fatmagul ...si pe povestea lor de dragoste . Care ...nu stiu de ce ...dar scenaristelor li se pare ca se hraneste ( dragostea ) cu mancarea preparata de Gulli . stupid Smile
Inca putin si tind sa cred ca vor sa faca concurenta vreunui post cu specific culinar .

As lasa in schimb scenele cu Kerim si apa ... 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 248946 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 248946 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 248946 Ba la dush , ba in mare , ba in piscina , ba in ploaie ... Smile

Totusi tind sa cred ... ca nu stiu cum sa pregateasca momentul sarutului . Nu stiu unde sa-l situeze ( ca locatie , nu ca parte anatomica ... Smile ) pentru ca vor sa surprinda ... dar in final nu fac nimic altceva decat sa ne agaseze si sa ne scoata peri albi . Hai o data !!!!!!! Hai !!!!!! 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 244732
Episodul de joia viitoare ar fi fost perfect pentru un sarut ... Ce ar fi daca Gullia ar uita o data de tot si de toate ???? Asa este cand esti indragostit ... nu mai vezi lucrurile lucid . Te lasi dusa de val , plutesti si esti fericita ... sa se lase si ea . 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 244732 Inteleg ca a trait o drama ...dar este totusi un serial ( daca trebuia sa fie totul strict si la obiect - nu s-ar fi indragostit niciodata de dusmanul ei .)
Putina iubire nu face rau nimanui ...POATE DOAR LUI KERIM -CARE VA PRIMI DIN NOU O PALMA . Smile
Offfffffffffffffffffff ... Nu puteam sa-mi vad eu de treaba cu serialul asta ? Imi manaca zilele !! sad sad sad sad

Cat despre Gullia si gelozia ei nerecunoscuta .... Sa ne mai lase in pace . O tradeaza fata , dar cand este pusa in fata faptului implinit ( sa-i spuna si ea baiatului ce simte cu adevarat ) se fofileaza si da bir cu fugiti !! stupid stupid stupid
Dar vreau o gelozie ... asa ...adevarata . Nu ca a fost Kerim si englezoaica sa-i prezinte izlazul cu flori . Ci pentru ca se da la el de fata cu ea . Atunci sa o vad cu indoaie furculita de nervi !! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 5:54 pm

Kerim car scene translated on FB

k: It's going to rain soon, but we should arrive within 5 to 10 minutes.
FG: Where are we going?
K: There used to be a small, nice restaurant with beautiful surroundings. I hope it's still there. I have not been there for a while.
FG: How come you know this place which is afar?
K: In the distant past, I went there a few times.
FG: Who did you go with? Kristen?
K: I first went with my parents. I was too young back then. We came to Istanbul for an outing. I don't recall coming with Kristen, but whenever I came to Istanbul, I used to go there frequently. What happened?
FG: Nothing!
K: Why did you remind me of Kristen? Are you jelaous of her?
FG: Good grief, I was just wondering.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 5:55 pm

It was announced on youtube that the trailer is coming out tomorrow.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 6:01 pm

Buna , Michi !
Maine avem trailer ??? Ce o fi pe capul lor ? Dar pana nu vad nu cred ...m-au transformat intr-o paranoica de zile mari . sad sad sad

De ce s-o fi gandit Gullia la Kristin ?... nu stiu . Cred ca in orice face Kerim cu ea se gandeste ca a facut si cu englezoaica . stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 41 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum