Serialesitelenovelet
9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
michiper68
Nicky
lica54
dubaisport
victorelalove
pufy2010
DENISA
11 participanți

Pagina 19 din 41 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Urmatorul

In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 6:05 pm

victorelalove a scris:Buna , Michi !
Maine avem trailer ??? Ce o fi pe capul lor ? Dar pana nu vad nu cred ...m-au transformat intr-o paranoica de zile mari . sad sad sad

De ce s-o fi gandit Gullia la Kristin ?... nu stiu . Cred ca in orice face Kerim cu ea se gandeste ca a facut si cu englezoaica . stupid stupid stupid


lor e e din ce in ce mai greu sa-l posteze duminica si acum va fi gata maine? inseamna ca vedem cum ploua si atat. ca la meteo. ploua pe arii restranse, extrem de restranse, doar in cadru. cel mai rau e ca fanii de pe blog s-au suparat ca episoadele nu mai au nimic surprinzator pt ca totul e in indicii, sumar, trailer si zvonuri. si incearca sa nu mai posteze trailerul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 6:07 pm

victorelalove a scris:Buna , Michi !


De ce s-o fi gandit Gullia la Kristin ?... nu stiu . Cred ca in orice face Kerim cu ea se gandeste ca a facut si cu englezoaica . stupid stupid stupid


daca era kristen frantuzoaica si eu ma gandeam ce i-a facut dar englezoaicele nu au performante deosebite si gusturi rafinate in materie de ploi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 6:08 pm

Aici si fanii sunt vinovati ... Nu tot noi incercam sa aflam cat mai multe despre ce va urma ? Si cand primim ...FACEM PE NEBUNII !!! Smile Smile Smile

Eu nu vreau decat sa-i vad indragostiti si purtandu-se ca INDRAGOSTITII !! 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 244732
Apoi ... pot trece peste multe impreuna . I love you
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 6:10 pm

michiper68 a scris:


daca era kristen frantuzoaica si eu ma gandeam ce i-a facut dar englezoaicele nu au performante deosebite si gusturi rafinate in materie de ploi.

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Da ...dar nu cred ca stia Enginul sa vorbeasca in franceza !! Smile
Si poate ca nu trebuie subestimata nici englezoaica ... nu ai vazut ce hotarata era ca sa vina Kerim la hotel la ea ? Nu cred ca ii mai dadea drumul . stupid Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 6:11 pm

victorelalove a scris:Aici si fanii sunt vinovati ... Nu tot noi incercam sa aflam cat mai multe despre ce va urma ? Si cand primim ...FACEM PE NEBUNII !!! Smile Smile Smile

Eu nu vreau decat sa-i vad indragostiti si purtandu-se ca INDRAGOSTITII !! 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 244732
Apoi ... pot trece peste multe impreuna . I love you

eu vreau sa fie democratie. si fiecare sa hotarasca dupa cum il taie capul. cine vrea indicii sa le caute si sa le citeasca , cine nu sa nu intre pe pagina cu indicii si sa astepte surpriza. ca nu-i obliga nimeni sa citeasca indiciile .dar interzicerea publicarii lor mi se pare jignitoare.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 6:13 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Da ...dar nu cred ca stia Enginul sa vorbeasca in franceza !! Smile
Si poate ca nu trebuie subestimata nici englezoaica ... nu ai vazut ce hotarata era ca sa vina Kerim la hotel la ea ? Nu cred ca ii mai dadea drumul . stupid Smile


cine nu isi mai dadea drumu? kristen? ea avea probleme cu feonul nu cu alte chestii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 6:16 pm

michiper68 a scris:

eu vreau sa fie democratie. si fiecare sa hotarasca dupa cum il taie capul. cine vrea indicii sa le caute si sa le citeasca , cine nu sa nu intre pe pagina cu indicii si sa astepte surpriza. ca nu-i obliga nimeni sa citeasca indiciile .dar interzicerea publicarii lor mi se pare jignitoare.


dar ei sunt indragostiti. trebuie sa intelegi specificul turcesc. fatmagul cand e indragostita rau face tort din capsuni si tricoteaza pulovere . kerim cand e indragostit rau sudeaza. restul e tabu. asa ne sugereaza scenaristele dragostea lor. mai discuta despre copilarie, mai intra de emotie in toaletele de la pensiunea de 2 margarete...sunt subtile. cand tzipau nu se iubeau.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 6:16 pm

michiper68 a scris:

eu vreau sa fie democratie. si fiecare sa hotarasca dupa cum il taie capul. cine vrea indicii sa le caute si sa le citeasca , cine nu sa nu intre pe pagina cu indicii si sa astepte surpriza. ca nu-i obliga nimeni sa citeasca indiciile .dar interzicerea publicarii lor mi se pare jignitoare.

Exact . Bravo ...sunt 100% de acord cu tine . Nu te obliga nimeni sa te uiti .... daca vrei sa ai surprize si totul sa fie necunoscut pana in ultimul moment ca nu ai urmarit trailerul si nu ai cautat indicii ... Este alegerea ta . Dar lasa-i si pe altii sa aleaga .
Si chiar daca ne lamentam si avem nervi despre cum evolueaza situatia ...poti oricand sa alegi sa nu te mai uiti la serial . Nu te obliga nimeni ... si poate asa tragi chiar un semnal de alarma asupra faptului ca ACTIUNEA NU MAI ATRAGE . Dar daca episoadele continua sa aibe raiting mare ... ei ce sa mai creada ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 6:20 pm

michiper68 a scris:


dar ei sunt indragostiti. trebuie sa intelegi specificul turcesc. fatmagul cand e indragostita rau face tort din capsuni si tricoteaza pulovere .
Nu stiu ce sa spun aici ... Este adevarat ca asa stie sa-si arate dragostea Gullia ... acum . DRAGOSTEA ASTA DE BUNICUTA !! Dar nu este ceea ce doreste Kerim . O suda el ...ce-o suda . Dar de suparare ...nicidecum din cauza ca i-a facut Fatmagula un tort . stupid stupid stupid
El vrea mai mult ...sau a vrut mai mult . Ca dupa episodul de ieri ... tind sa cred ca nici sa o sarute nu-si mai doreste . Mi se pare ca se indeparteaza ... dar poate ca ma insel . 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 359517
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 6:25 pm

victorelalove a scris:
Nu stiu ce sa spun aici ... Este adevarat ca asa stie sa-si arate dragostea Gullia ... acum . DRAGOSTEA ASTA DE BUNICUTA !! Dar nu este ceea ce doreste Kerim . O suda el ...ce-o suda . Dar de suparare ...nicidecum din cauza ca i-a facut Fatmagula un tort . stupid stupid stupid
El vrea mai mult ...sau a vrut mai mult . Ca dupa episodul de ieri ... tind sa cred ca nici sa o sarute nu-si mai doreste . Mi se pare ca se indeparteaza ... dar poate ca ma insel . 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 359517

ii trece. ca si cu abla a fost mai rece si a iertat-o. a trebuit sa induram noi sa-l vedem pe avocat cum cara tava cu ceai , ca abla era suparata rau , statea ingandurata si nu putea infuza planta. si lui kerim i-a trecut. in familia aia cu mii de membrii nici nu te poti supara ca sar ceilalti si isi iau apararea unii altora. nici nu se poate supara pe fatmagul ca are lenjeria intima la ea in camera si risca sa umble fara boxeri si e racoare .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 6:28 pm

michiper68 a scris:.... risca sa umble fara boxeri si e racoare .
Smile Smile Smile Smile Smile
Cred ca si i-a recuperat ... ca doar nu i-a lasat la Gullie in sertar . Smile Sau asta si este motivul presupusei raceli ????
Da ... O sa-i treaca supararea lui Kerim . Numai sa nu-i treaca si DRAGOSTEA . 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 359517
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 6:30 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile
Cred ca si i-a recuperat ... ca doar nu i-a lasat la Gullie in sertar . Smile Sau asta si este motivul presupusei raceli ????
Da ... O sa-i treaca supararea lui Kerim . Numai sa nu-i treaca si DRAGOSTEA . 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 359517

nu i-a recuperat. unde sa-i puna? in biblioteca? in sertarul biroului avocatului? nu ai vazut ce vigilenta e mukko ? pune la spalat orice gaseste. ca spala rahmi. daca ii gaseste mukko boxerii lui kerim e in stare sa doarma cu ei sub perna.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 6:34 pm

michiper68 a scris:... mukko boxerii lui kerim e in stare sa doarma cu ei sub perna.

Mukka cred ca stie si de cate ori se intoarce Kerim in somn ... Smile

Poate ca si-a indosariat boxerii ... Nu cred eu sa mai dea Kerim pe la Gullia prin camera . Poate ca nu mai poarta ...asa da . Dar de calcat pe acolo , dupa ca a primit palma , nu cred sa mai calce .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 6:39 pm

victorelalove a scris:

Mukka cred ca stie si de cate ori se intoarce Kerim in somn ... Smile

Poate ca si-a indosariat boxerii ... Nu cred eu sa mai dea Kerim pe la Gullia prin camera . Poate ca nu mai poarta ...asa da . Dar de calcat pe acolo , dupa ca a primit palma , nu cred sa mai calce .

i-a bagat in chilotei de plastic. pai poate le trece daca dorm impreuna in aceeiasi pensiune. ca nu stiu cine e camera 2. pe care o vor pierde. si asha erau 2 camere ,una cu patul si una cu o canapea, ce pierd ei? toata lumea a navalit la pensiune ca ploua in zona. si nu cred ca raceste kerim. ca doar a stat in masina. poate a facut indigestie de la tort sau de la pestele ala prin care a plimbat furculitza. fatmagul a mai avut o data grija de el , dupa bataia yasaranilor, cand i-a spus ...scoala-te mai repede de acolo si l-a uns cu vaselina. si acum o sa-i puna un ceai langa pat. nu ma astept la momente uluitoare.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 6:42 pm

de fapt eu vad situatia asta cu imbolnavirea lui kerim cam asha...din diverse motive se va simti rau si fatmagul imediat va da telefoane peste telefoane. intai lui mukko, ca sa fie sigura ca afla tot cartierul si apoi lui abla sa o intrebe ce ceai sa-i dea si in timpul asta bietul kerim va adormi epuizat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 6:43 pm

michiper68 a scris:...scoala-te mai repede de acolo si l-a uns cu vaselina. si acum o sa-i puna un ceai langa pat. nu ma astept la momente uluitoare.
Nici eu nu ma mai astept la cine stie ce ... Si sa-i spuna ea "Te iubesc!" ? Slabe sanse ... slabe rau de tot . Nu cred ca ii va spune vreodata asa ceva ... Poate in ultimul episod , cand Kerim ...satul de situatie ...isi va face bagajele si va pleca . End of story !! Bitti ...
Dar lasa ca il iubesc eu !! 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 283516 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 283516 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 6:46 pm

michiper68 a scris:... si in timpul asta bietul kerim va adormi epuizat.
Si totul de la tort se va trage ... stiam eu ca nu trebuie sa manance dupa ce a stat pe masa timp de o saptamana .
El saracutul ...a tot sperat ca situatia se va indrepta si ca POATE ...Gullia va reusi sa-l iubeasca asa cum trebuie si cum o iubeste si el . Dar nu cred ca sa va intampla vreodata asta . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 6:46 pm

gata. pauza mea s-a terminat. discutii placute. pa !
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 6:47 pm

O seara frumoasa , Michi !
Multumim pentru indicii . kiss 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Vin 28 Oct 2011, 7:14 pm

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 648483
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 9:14 pm

Asu is forced to make a decision after learning the status of Mustafa.

To open and closed roads Kerim also helps the employees.
Fatmagül lives an unpleasant event in the meantime.

Nil makes research on Erdogan and i'm sorry for Erdogan but the results are expected

Kerim: i'm not uncomfortable, but ..
Fatmagül: when you're sick i understand you're very picky
Will that be all? There is more
the Episode ends at a very beautiful place ..



**************************************************

* Tip 1

Kerim will stay in the room because of the bad weather, but to make sure Fatmagul is at ease with them being in the same room, he finds an idea to kill time...

Kerim will suggest playing "Ask questions game"




Fatmagul: How to play this game?

Kerim: We'll ask questions to each other..



But he will ask a wicked question during the game..^^



Kerim: Do you love me?



First you'll be mad at Kerim for asking this question, then you'll be sad for him when he doesn't get the answer he wants. But don't worry Fatmagul will answer this question twice not once, and it will be what you want to hear!

Kerim: You wouldn't let me sleep in peace!

Fatmagul: Now we know you are whiny when you are sick, as well.



* Nil will investigate Erdogan and the result won't be good for him.
* Deniz can’t wait anymore to meet Kerim and Fatmagul and tries everything to be in touch with them.
* Fatmagul will live a bad incident! (Masa)







Bisena ..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 9:14 pm

Multumim , Michi !! kiss
Deci de aceea ii spune Gulli lui Kerim ca-l iubeste ...SE JOACA !! Smile Smile Smile

Si sa inteleg ca de aceea raceste Kerim ...se duce sa ajute la deblocarea drumului .
Si ce incident i se intampla Gulliei ???? sad sad sad sad
Offfffffffffffffffff !! Am sa mor de inima rea .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 9:20 pm

victorelalove a scris:Multumim , Michi !! kiss
Deci de aceea ii spune Gulli lui Kerim ca-l iubeste ...SE JOACA !! Smile Smile Smile

Si sa inteleg ca de aceea raceste Kerim ...se duce sa ajute la deblocarea drumului .
Si ce incident i se intampla Gulliei ???? sad sad sad sad
Offfffffffffffffffff !! Am sa mor de inima rea .


nuuu. in timp ce se joaca jocul de cultura generala ,,cine stie raspunde'' fatmagul nu-i raspunde la intrebarea ..ma iubesti? si probabail va avea remuscari, o va mustra constiinta si in timp ce kerim va fi daramat dupa deblocarea drumului adica dat cu lopata sau ceva asemanator ea ii va spune in soapta. crezand ca doarme. inseamna ca data viitoare va fi mai curajoasa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Oct 2011, 9:21 pm

victorelalove a scris:Multumim , Michi !! kiss
Deci de aceea ii spune Gulli lui Kerim ca-l iubeste ...SE JOACA !! Smile Smile Smile

Si sa inteleg ca de aceea raceste Kerim ...se duce sa ajute la deblocarea drumului .
Si ce incident i se intampla Gulliei ???? sad sad sad sad
Offfffffffffffffffff !! Am sa mor de inima rea .

am 2 variante
1-ramane blocata in baie
2-are un cosmar
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Oct 2011, 9:23 pm

michiper68 a scris:


nuuu. in timp ce se joaca jocul de cultura generala ,,cine stie raspunde'' fatmagul nu-i raspunde la intrebarea ..ma iubesti?
Am inteles ... kiss kiss kiss Dar tot de la joaca i se trage .
Si ce incident va avea loc ? Se intampla cat Kerim da cu lopata ? Gullie este tot la cabana cand pateste patania ? sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 41 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum