Serialesitelenovelet
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
GUMUS-NOOR
michiper68
lica54
vivi
dubaisport
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 34 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Urmatorul

In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 7:40 pm

dubaisport a scris:

apropos : de ce e Gulli asa suparat pe Mukk si Mariam ?
Pentru ca este o faza de tot ...

Yasaranii declara ca Gullia avea o relatie cu Kerim , desi aceasta era logodita cu Mustafa. Si ca au spus ca a fost violata ca sa scape basma curata .
Mukka intrebata de reporteri daca este adevarat spune ca da ... ca erau amanti . Daca acum ii si apuca marea dragoste pe copii ( si ii mai prinde si intre ghioceii din gradina ) toata lumea va crede ca este adevarat .
De aceea este asa de suparata Abla ...si spune ca i-a distrus . stupid stupid stupid
Mukka -proasta ca de fiecare data . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 29 Noi 2011, 7:43 pm

bună seara !!!

fetelor eu nu cred în existenţa unui sărut a celor doi.



11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Kk7rwpnr11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Paparzzi8xt7pcl9u
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 7:44 pm

DENISA a scris:bună seara !!!

fetelor eu nu cred în existenţa unui sărut a celor doi.

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 648483 Denisa !!
Nici eu ... nu cred ce se vor saruta vreodata .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 29 Noi 2011, 7:46 pm

Vic poate măcar în ultinul episod pe genericul de final se vor pupăci .

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Xeuysmhj
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 7:47 pm

DENISA a scris:Vic poate măcar în ultinul episod pe genericul de final se vor pupăci .

Nu . SI CHIAR DACA AR FI ASA ... Ce credibilitate ar mai avea ?
Poate ca il pupa Gullia pe Kerim inainte sa moara . Ca a tot spus ca ar muri pentru ea .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 7:48 pm

victorelalove a scris:
Pentru ca este o faza de tot ...

Yasaranii declara ca Gullia avea o relatie cu Kerim , desi aceasta era logodita cu Mustafa. Si ca au spus ca a fost violata ca sa scape basma curata .
Mukka intrebata de reporteri daca este adevarat spune ca da ... ca erau amanti . Daca acum ii si apuca marea dragoste pe copii ( si ii mai prinde si intre ghioceii din gradina ) toata lumea va crede ca este adevarat .
De aceea este asa de suparata Abla ...si spune ca i-a distrus . stupid stupid stupid
Mukka -proasta ca de fiecare data . stupid
partea cu yasaranii o intelesesem..oricum de la Mukk nu am asteptam la ceva bun
eu credeam ca Gulli s-a suparat si pe Mariam

acum m-am lamurit

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 648483 Denisa
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 7:50 pm

dubaisport a scris:
acum m-am lamurit
Eu asa am inteles . Sper ca nu ma insel .
Dar tind sa cred ca face Mukka nefacuta asta . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2743637754
Eu as spune asa : Kerim sa plece la cabana , Gullia sa plece in Izmir . Isi limpezesc gandurile ...si pana se intorc avocatul rezolva treaba cu divortul . Este mult mai bine .Isi distrug tineretile ... si mi-o distrug si mie . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 7:53 pm

victorelalove a scris:
Eu asa am inteles . Sper ca nu ma insel .
Dar tind sa cred ca face Mukka nefacuta asta . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2743637754
Eu as spune asa : Kerim sa plece la cabana , Gullia sa plece in Izmir . Isi limpezesc gandurile ...si pana se intorc avocatul rezolva treaba cu divortul . Este mult mai bine .Isi distrug tineretile ... si mi-o distrug si mie . stupid

lasa VIC ,ca treburile facute impreuna aduc rezolvarea mai repede
daca se despart nu mai vedem noi mangaieri prin par , atingeri de maini, imbratisari sad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 29 Noi 2011, 7:54 pm

pe mine mă inervează că mereu familionul le suflă în ceafă , au frate şi ei novoie de singurătate , poate vor să se cunoască mai bine fie şi prin intermediul unor jocuri de adolescenţi.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 7:55 pm

dubaisport a scris:

lasa VIC ,ca treburile facute impreuna aduc rezolvarea mai repede
daca se despart nu mai vedem noi mangaieri prin par , atingeri de maini, imbratisari sad sad sad
Aduc daca sunt impreuna . ASTIA DOI ...NUMAI IMPREUNA NU SUNT ?!!? stupid
Inteleg ca bla, bla, bla ...dar are totul o limita . Adica ...nu-i lasara sa se imbratiseze la hotel ... dar ii prinse dragosteala in gradina de cucuruz ????????? stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 7:57 pm

DENISA a scris: pe mine mă inervează că mereu familionul le suflă în ceafă , au frate şi ei novoie de singurătate , poate vor să se cunoască mai bine fie şi prin intermediul unor jocuri de adolescenţi.

poate dupa declaratia shoc a lui mukk hotarasc si scenaristele sa-i mute singuri...definitiv
ca escapada la cabana nu e o rezolvare
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 7:59 pm

DENISA a scris: ... fie şi prin intermediul unor jocuri de adolescenţi.
De acord .
Dar tu nu vezi ca scenaristele au alte ganduri ????
Mie mi-ar placea sa joace si sotron-ul ... serios . Cred ca ar fi simpatici . Oricum pe ei ii prind prostelile astea .
Dar nu daca sta in casa aia ...pai ar fi Mukka in stare sa dea numai ea cu pietricica in patratele . stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 29 Noi 2011, 8:00 pm

dar ce declară madam Mukk???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 8:01 pm

DENISA a scris:dar ce declară madam Mukk???
Eu am inteles ca declara ca este adevarat ca Gullia si Kerim erau amanti . sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 29 Noi 2011, 8:02 pm

aoleu !! ăsteia îi trebuie mutată gura la spate slap slap Evil or Very Mad Evil or Very Mad
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 8:06 pm

DENISA a scris:aoleu !! ăsteia îi trebuie mutată gura la spate slap slap Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Da .
Deci Kerim se supara foarte tare pe paparatzii ...sper insa sa se supare si pe Mukka . Eu una as arunc-o de la etaj . Sper ca de data asta sa o puna bine de tot la punct familionul . Si cum spune si Dubai ...sper ca se vor muta singuri .
Este cam aiurea ... Kerim are masina de 30 000 si sta intr-o casa ca o inchisoare . Daca tot tin asa de mult la realism scenaristele ... lasa-i naibii sa-si ia se ei o casa cu chirie . Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Macar atat .


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 29 Noi 2011, 8:07 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 8:06 pm

DENISA a scris:aoleu !! ăsteia îi trebuie mutată gura la spate slap slap Evil or Very Mad Evil or Very Mad

nu se face vot pe forum ptr chestiunea asta? cred ca se voteaza in unanimitate Smile Smile Smile

Denisa , ti-am ramas datoare cu un raspuns, ma intrebai aseara unde vad la tv Ask
am antena satelit pe bloc
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 8:08 pm

victorelalove a scris:


Este cam aiurea ... Kerim are masina de 30 000 si sta intr-o casa ca o inchisoare . Daca tot tin asa de mult la realism scenaristele ... lasa-i naibii sa-si ia se ei o casa cu chirie . Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Macar atat .
din ce stiu eu , la turci casele sunt scumpe si chiriile la fel
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 29 Noi 2011, 8:08 pm

ar fi bine dacă ar sta singuri, ei îşi scot ochii ei se împacă.

Kerim ar trebui să o pună la punct pe MUKKA. slap
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 8:09 pm

dubaisport a scris:
din ce stiu eu , la turci casele sunt scumpe si chiriile la fel
Dar are masina de 30 000 ????????? Asta spun ...daca tot au dat-o in scumpeturi ... o amarata de garsoniera acolo ...cat sa fie ?? Si lasa ca Enginul are salariu mare ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 29 Noi 2011, 8:11 pm

I don't think they woke up an smelled the coffee. They will give us that kiss out of the context as usual, in the final episode as usual and then next episode they will forget about the kiss as they suffer from anterograde memory jajajajaja and they will go back to their sadistic weekly script jajajajajajajja This is too hilarious for me LOOOOLLL SIMPLY PATHETIC !!!


After all this waiting and as an addicted viewer it's gonna be very hard to satisfy me : I want a perfect scene with perfect dialogue!! they had so many beautiful opportunity and screw it up we will see this time if they are smart enough
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 8:12 pm

victorelalove a scris:
Dar are masina de 30 000 ????????? Asta spun ...daca tot au dat-o in scumpeturi ... o amarata de garsoniera acolo ...cat sa fie ?? Si lasa ca Enginul are salariu mare ... Smile Smile Smile

eu parca imi amintesc ca au luat-o in rate , asa stiam
poate ma insel
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 29 Noi 2011, 8:13 pm

poate socrelul îi cadoriseşte cu o casă
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 8:16 pm

dubaisport a scris:

eu parca imi amintesc ca au luat-o in rate , asa stiam
poate ma insel

Eu stiu ca a luat-o cu banii de pe casa ...partea lui . Dar si daca a luat-o in rate . Este prea scumpa pentru el . Ca doar nu o fi roman ... Smile Smile Smile Smile
Si de ce sa nu-si permita o chirie ? Sigur se vor descurca ...dar pe cine ar mai spiona Mukka ?

Denisa ...cata dreptate au fanii . Au vazut ca s-au suparat si acum ne "vor arunca la misto un sarut " . Ce penibil . Vor strica totul ... Evil or Very Mad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 8:18 pm

DENISA a scris:poate socrelul îi cadoriseşte cu o casă

asta sigur se va intimpla dar mai incolo...nu acum , cred ca prin primavara spre vara Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum