Serialesitelenovelet
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
GUMUS-NOOR
michiper68
lica54
vivi
dubaisport
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 33 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Urmatorul

In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 10:48 am

Nu stiu ce sa spun . Nu inceteaza sa ma minuneze raitingul . Dar trebuie facut ceva ca sa scada si sa fie tras un semnal de alarma . Poate sunt concediate scenaritele . Sau poate pleaca Engin ... 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 244732

Ce viteza are Gullia ?! Smile Smile Smile Fuge dupa el ...sa nu care cumva sa-l piarda . Dar cand este de aratat mai mult ... figurile sunt la ele acasa . sad sad sad

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 14tle8n

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 1fyc74
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 11:43 am

eu nu inteleg ce cauta Mukk la aeroport, in loc sa stea acasa ea se plimba , sa nu piarda ceva,vreun semn ,vre-o strangere de mana
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 11:50 am

Asa ma intreb si eu . Unde este adevarul si realitatea in toata gramada aia "ordonata" ??????? Ii tine calie peste gramada ...numai pentru a nu le face "loc" copiilor . Or putea respira ????? Nu inteleg de ce au distrus tot ...cand puteau bine mersi sa faca un scenariu asa de frumos si de curat . Gullia si Kerim locuind singuri ... si incercand sa duca o viata normala . Chiar daca si acum nu s-ar fi sarutat , desi locuiau singuri , tot nu m-as fi suparat , pentru ca ar fi "curs" totul firesc si normal . Astazi o starangere de mana , luat masa in tihna si vorbind fara ca cineva sa-i deranjeze . Asat ne-am dorit ... nu a spus nimeni ca toata ziua sa se sarute . Dar sa vedem scene frumoase intre ei .
Varzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !! 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754

Vad ca se dau indicii din episodul 53 la greu ( dar sunt in turca , spre sa le gasesc traduse .) Ce groaznici sunt ...stiu ca tot ceea ce intereseaza este povestea dintre Kerim si Gullia ...si ne dau de fiecare data numai indicii cu ei ...desi episodul este de toata jena . Rusine sa le fie . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 11:54 am

victorelalove a scris:Asa ma intreb si eu . Unde este adevarul si realitatea in toata gramada aia "ordonata" ??????? Ii tine calie peste gramada ...numai pentru a nu le face "loc" copiilor . Or putea respira ????? Nu inteleg de ce au distrus tot ...cand puteau bine mersi sa faca un scenariu asa de frumos si de curat . Gullia si Kerim locuind singuri ... si incercand sa duca o viata normala . Chiar daca si acum nu s-ar fi sarutat , desi locuiau singuri , tot nu m-as fi suparat , pentru ca ar fi "curs" totul firesc si normal . Astazi o starangere de mana , luat masa in tihna si vorbind fara ca cineva sa-i deranjeze . Asat ne-am dorit ... nu a spus nimeni ca toata ziua sa se sarute . Dar sa vedem scene frumoase intre ei .
Varzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !! 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754

Vad ca se dau indicii din episodul 53 la greu ( dar sunt in turca , spre sa le gasesc traduse .) Ce groaznici sunt ...stiu ca tot ceea ce intereseaza este povestea dintre Kerim si Gullia ...si ne dau de fiecare data numai indicii cu ei ...desi episodul este de toata jena . Rusine sa le fie . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754

nu-i de ajuns ca-i tine claie peste gramada dar il mai tine si pe Ker la parter..la distanta fata de Fatma
poate gasesti traduceri la indiciile ep 53....oare cu-i marturiseste Erdo ca el a comis-o ?
iar la faza de la aeroport in afara de Ker , fatma si Abla nu aveau ce cauta si restul ...Mukk si rahmi ar fi trebuit sa fie la restaurant...sau nu mai au nevoie de bani ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 12:01 pm

dubaisport a scris:
poate gasesti traduceri la indiciile ep 53....

Faza este in felul urmator : Indiciile pentru episodul 53 sunt date prea devreme . Cica inca nu s-ar fi facut traducere la ele . Dar fanii sunt foarte furiosi ...si au inceput sa spuna cam ce vorbesc copii la cabana . Cica i-ar spune ceva Kerim Gullie despre buzele ei . Degeaba ... ca sigur se intampla ceva si se intrerupe totul brusc . Cade tavanul , sa surpa vreo bucata de pamant ,suna telefonul ( desi eu sper din suflet sa nu aibe semnal ) , se rataceste vreunul dintre ei in padure ( desi ar fi frumos ...astfel cel ramas la cabana pleca in cautarea celuilalt , il gaseste ...si raman sa-si petreaca noaptea afara , unde este frig si ceata ...pierd caldura corporala .Trebuie sa se incalzeasca ... cupidon cupidon cupidon Dar stii si tu ca hainele stau in cale si s-ar incalzi mult mai bine pielicica pe pielicica ... cupidon cupidon cupidon ).

Cica s-ar vorbi despre un sarut . Tot vorbe ...ei nu stiu ca trebuie practica ??????? 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754


11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Inyfyr
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 12:02 pm

Vic , o zi buna in continuare, ne citim mai pe seara, azi am o zi lunga kiss kiss 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 12:03 pm

O zi buna si tie , Dubai !!
Spor la treaba . kiss kiss 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 12:04 pm

cum adica sa vorbeasca despre sarut ? 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754
offffffff cata pierdere de timp , mai bine il executa decat sa vorbeasca

hai te kiss kiss kiss vezi poate mai gasesti noutati
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 29 Noi 2011, 2:08 pm

ep 52 promo 2




K-Hey, FG go inside! Reporter-Resat Yasaran has proof for everything he has said. Your side only has what FG has claimed. K-Because, FG lived the actual attack Resat-This girl cheated on her fiance with Kerim Reporter-Did you cheat on your fiance with your now husband? K-What are you saying? Reporter-Mukkades hanim? FG- Did you do this, too, Yenge? Meryem-You've destroyed us! FG- I don't want anyone discussing my life! I don't want anyone talking about my story anymore.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 29 Noi 2011, 3:58 pm

EPISODE 53 TIPS
11/28/2011


Tips from Bisena


FG can not take step back what it started...This will help Kerim take a step up... moon shinning at the sky.....finally their lips will meet....What can we say ...love start with the kiss...

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 4:01 pm

Buna , Michi !!
Multumim .
Sa inteleg ca se pupa ?
Eu cred ca de fapt ii va face respiratie gura la gura ...dupa ce cade Gullia in vreo apa . stupid stupid stupid Sa ne scuteasca !! 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 29 Noi 2011, 4:07 pm

victorelalove a scris:Buna , Michi !!
Multumim .
Sa inteleg ca se pupa ?
Eu cred ca de fapt ii va face respiratie gura la gura ...dupa ce cade Gullia in vreo apa . stupid stupid stupid Sa ne scuteasca !! 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754

ai vazut promo 2?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 29 Noi 2011, 4:08 pm

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 14kb7uw

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Wk4ktk

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Qzoym8

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Mwz7na
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 29 Noi 2011, 4:09 pm

daca ma uit la pozele astea beren e mai credibila decat engin. engin iar priveste intr-un punct fix.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 4:13 pm

michiper68 a scris:

ai vazut promo 2?
L-am vazut ... 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754
Mai bine nu l-ar mai fi dat .
Kerim si Gullia nu gasira alt loc de imbratisat decat in porta ? Paparatzzii aia nu au alte subiecte mai bune in toata Turcia decat sa stea si sa-i pandeasca pe Ilgazi , Mukka proasta ca de obicei , calaie peste gramada toti ca de fiecare data , sa nu care cumva sa respire si ei cum trebuie, ne mai aratara o data plansetul schimosit al Gulliei ...ca poate nu il vazusem de prima data . Se vede ca tin la parerea fanilor atunci cand acestia dau dislike ( dar cam atat). Cred ca de data asta si-au dat seama ca au facut-o de oaie ...si vor sa dreaga busuiocul . Dar cu ce ? Cu un trailer la fel de penibil ? Sa le fie rusine . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754
Aaaaaaaa ...si mai vin cu tips-ul pentru sarut . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 Eu nu cred ca este adevarat ...sau chiar daca "lipsuri-le" li s-ar intalni , ori este un vis , ori ii intrerupe cineva ... Asa ca passssssssssssss !!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 29 Noi 2011, 4:24 pm

victorelalove a scris:
L-am vazut ... 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754
Mai bine nu l-ar mai fi dat .
Kerim si Gullia nu gasira alt loc de imbratisat decat in porta ? Paparatzzii aia nu au alte subiecte mai bune in toata Turcia decat sa stea si sa-i pandeasca pe Ilgazi , Mukka proasta ca de obicei , calaie peste gramada toti ca de fiecare data , sa nu care cumva sa respire si ei cum trebuie, ne mai aratara o data plansetul schimosit al Gulliei ...ca poate nu il vazusem de prima data . Se vede ca tin la parerea fanilor atunci cand acestia dau dislike ( dar cam atat). Cred ca de data asta si-au dat seama ca au facut-o de oaie ...si vor sa dreaga busuiocul . Dar cu ce ? Cu un trailer la fel de penibil ? Sa le fie rusine . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754
Aaaaaaaa ...si mai vin cu tips-ul pentru sarut . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 Eu nu cred ca este adevarat ...sau chiar daca "lipsuri-le" li s-ar intalni , ori este un vis , ori ii intrerupe cineva ... Asa ca passssssssssssss !!


eu cred ca promoul asta are alta noima. oricum citeam ca au fost criticati cei de la ay yapim pt primul promo si atunci repede l-au postat si pe al doilea. la fel de urat. dar paparazzi o vor urmari pe fatmagul dupa ce resat va declara ca fatmagul l-a inselat pe mustafa cu engin si ca sa scape de rusine si de onoarea patata a inventat povestea cu violul. ghinionul ei ca tocmai atunci i-a apucat dragostea mare. fix in curte. in ceea ce priveste ep 53 va fi un sarut scurt dupa cara vor zace in visare amandoi. nu cred ca in serialul asta ca vom avea multa pasiune. ei sunt speriati si de umbra lor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 29 Noi 2011, 4:33 pm

ceva prea e cusut cu atza alba. au avut momente cand au fost singuri si nu s-au imbratisat. si i-a apucat fix acum, in curte. pe vremea aia ploioasa nu i-a putut apuca, nici in usha in ep trecut cand au hotarat sa stea pe banca noaptea. doar la ei in curte printre armata aia de curiosi ai casei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 4:35 pm

michiper68 a scris:... in ceea ce pribveste ep 53 va fi un sarut scurt dupa cera vor zace in visare amandoi. nu cred ca in serialul asta ca vom avea multa pasiune. ei sunt speriati si de umbra lor.
Din partea mea nu au decat sa zaca pana la sfarsitul serialului . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 Am renuntat la ideea ca vor fi vreodata impreuna ...si chiar daca ar fi , nu stiu de ce dar nu prea mi s-ar mai parea credibili .
Si am mai spus de atatea ori ... ca nu pasiunea este ceea ce lipseste , ci faptul ca totate scenele lor impreuna sunt taiate aiurea , lipseste logica . Nu au fost lasati in sezonul 2 niciodata sa spuna sau sa faca ceva pana la capat . Incepand cu imbratisarea de la inchisoare ...si pana la secventa asta din promo ( care este de 2 lei ) . Cine a spus ceva de pasiune si de dezmat ???? Ca numai la asta nu s-ar gandi fanii dupa ce ei nu au avut parte de niciun sarut macar .
In sezonul 1 erau mult mai liberi ...multttttttttttt !! De cate ori nu s-au certat si nu a intervenit nimeni , dar absolut nimeni sa-i deranjeze . Si cand au dansat prima data . LA FEL ... Erau singuri-singurei ( desi in jurul lor era plin de oameni .)
Dar acum ca sa prelungeasca la infinit agonia si extazul ...au bagat mereu in scena terte persoane , care nu-si au locul in preajama lor . Acum ca stie lumea ca se iubesc , face cineva ceva ???? Asssss ...de unde ? Se mira fiecare cum sa ii intrerupa mai des si mai "frumos " . O facura pe Gullia o indecisa si o aiurita . La finalul sezonului 1 l-a lasta pe Kerim sa o pupe pe obraz ...iar la inceputul sezonului 2 ( cand pasul logic ar fi fost sa se sarute ) ii trase o palma de mai mare dragul .

Serialul asta nu transmite mesajul ...ca si o victima a unui viol are dreptul la fericire si-si poate reface viata ...ci ca o victima a unui viol nu are dreptul sa iubeasca . Ca uite ce se intampla ... 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754






Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 09 Noi 2012, 12:07 am, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 6:49 pm

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 648483 again

avem 2 promo ? ce au patit turcii?

era imposibil sa se imbratiseze si ei pe unde prin casa .....trebuia tocmai in fata curtii plina de ziaristi sad sad sad

iar dau tipsuri tentante ...se pare ca vom vedea marele sarut asteptat de atata amar de vreme ...oare si acesta va fi intrerupt de paparazzi ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 6:58 pm

dubaisport a scris:

...iar dau tipsuri tentante ...se pare ca vom vedea marele sarut asteptat de atata amar de vreme ...oare si acesta va fi intrerupt de paparazzi ?
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 648483 Dubai ...again !! kiss kiss kiss
Asa este cu dragostea , tu nu stii ???????? sad sad sad
Eu nu cred ca se vor pupa , pentru ca am stat si am analizat bine situatia ... si in final vom afla ca Gullia si Kerim sunt ...FRATI !! stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 7:09 pm

victorelalove a scris:

Eu nu cred ca se vor pupa , pentru ca am stat si am analizat bine situatia ... si in final vom afla ca Gullia si Kerim sunt ...FRATI !! stupid stupid stupid
Smile Smile Smile
frati de ..suferinta , unul datorita agresiunii fizice si altul datorita lipsei dragostei
parintesti

ce le mai place turcoaicelor sa incalceasca situatia sad sad sad

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 7:16 pm

dubaisport a scris:
Smile Smile Smile
frati de ..suferinta ...

Nu . Frati pe bune . Vor afla amandoi ca au fost adoptati dupa ce parintii lor adevarati au murit intr-un accident de munca ...strangeau lemne in padure si a cazut un copac pe ei . Apoi Kerim si Gullia au fost dati spre adoptie ... Unul a ajuns la Ilgazi in speranta ca va salva casnicia lui Tata ... si unul la Rahmiozi . Isi doreau si o fata .
In final vor spune "mersi" ca nu s-au sarutat . Si astfel intelegem de ce au complicat asa de mult situatia scenaristele ...pentru a nu se pupa copii . Evil or Very Mad



Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 09 Noi 2012, 12:07 am, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 7:28 pm

esti pesimista rau...lasa ,ai rabdare ca o sa vina soarele si pe strada noastra
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 29 Noi 2011, 7:33 pm

dubaisport a scris:esti pesimista rau...lasa ,ai rabdare ca o sa vina soarele si pe strada noastra
In momentul de fata sunt foarte pesimista . Pentru ca de fiecare data ne "mai arunca cate un os " ... va fi un episod superb , o sa uitatati de toate relele , va fi de vis ... si cand colo , pentru ei visul este: o Mukka care se baga mareu ca musca in lapte , o Abla care vrea sa-i potejeze si din cauza asta mai intra si ea aiurea , un Rahmi durere .
Sa iasa soarele ??????... nu mai cred !! Pentru ca scenaristele nu mai stiu alt tipar al povestii . Este o poveste "nenorocita" rau ...care nu se va mai face bine . stupid

Vreau mereu sa ma apuc sa scriu rezumatele si pentru episoadele sezonului 2 . Dar nu pot ?!!? sad sad sad sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 29 Noi 2011, 7:36 pm

victorelalove a scris:
In momentul de fata sunt foarte pesimista . Pentru ca de fiecare data ne "mai arunca cate un os " ... va fi un episod superb , o sa uitatati de toate relele , va fi de vis ... si cand colo , pentru ei visul este: o Mukka care se baga mareu ca musca in lapte , o Abla care vrea sa-i potejeze si din cauza asta mai intra si ea aiurea , un Rahmi durere .

apropos : de ce e Gulli asa suparat pe Mukk si Mariam ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum