Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
vivi
pufy2010
Nicky
GUMUS-NOOR
axxa246
dubaisport
lica54
michiper68
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 33 din 41 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Urmatorul

In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 7:13 pm

eu abia astept sa vad maine cum o pune la punct Ker pe Mukk slap slap slap
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 7:15 pm

dubaisport a scris:eu abia astept sa vad maine cum o pune la punct Ker pe Mukk slap slap slap

Etete surpriza . Vorbiram de dans ... si ...ete dansul . Frumos !!!

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 7:26 pm

mai dar lung mai e promo asta ..... sad sad sad

asta ca sa nu mai comm noi ca dau cu intarziere promourile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 7:28 pm

dubaisport a scris:mai dar lung mai e promo asta ..... sad sad sad

asta ca sa nu mai comm noi ca dau cu intarziere promourile
Acuma si cu tine ... Cat voiai sa tina ? Smile Smile Smile
Bine ca se uita cu dragoste unul la altul ...dar stim ca nu va dura mult ... sad sad sad sad sad

Dar imi place fragmanul asta ... Imi place cum se uita unul la altul . Cred ca are si Mukka o privire ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 7:37 pm

ai dreptate ref la privitul in ochi...daca iti aduci aminte acum un an ,la dansul de revelion , fatma nici nu suporta sa-l priveasca si sa fie atins ade el...si acum il priveste cu dragoste kiss kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 7:40 pm

au gasit fanii si o explicatie


Such idiots, they have to get 100 dislikes for the first trailer so they can air another one ...How pathetic , always taking the audience as retards !!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 7:41 pm

dubaisport a scris:ai dreptate ref la privitul in ochi...daca iti aduci aminte acum un an ,la dansul de revelion , fatma nici nu suporta sa-l priveasca si sa fie atins ade el...si acum il priveste cu dragoste kiss kiss kiss
Pai asta si este greseala scenaristelor si a regizorilor . Dragostea asta si privirile pline de sentiment ...nu au logica . Adica ...astazi ii spune TE IUBESC ...si a doua zi este ca si cum a uitat . Astazi ii spune ca vrea copii cu el ...si apoi se uita la el ca la un nebun .
Nu are cursivitate . sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 7:41 pm

michiper68 a scris:au gasit fanii si o explicatie


Such idiots, they have to get 100 dislikes for the first trailer so they can air another one ...How pathetic , always taking the audience as retards !!!
Daaaa ...pacat ca ne considera retardati in multe alte privinte . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 7:42 pm

filmarea asta de jos in sus data pe slow cu oprire in narile lui engin nu il avantajeaza. puteau gasi si alte unghiuri. puteau insista pe ochi. nefericit cadrul. la beren nu fac atatatea cadre care sa o dezavantajeze.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 7:42 pm

ma si miram cum de au dat alt promo cu o zi inaintea episodului
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 7:43 pm

michiper68 a scris:filmarea asta de jos in sus data pe slow cu oprire in narile lui engin nu il avantajeaza. puteau gasi si alte unghiuri. puteau insista pe ochi. nefericit cadrul. la beren nu fac atatatea cadre care sa o dezavantajeze.
La inaltimea lui Engin . Dar eu nici nu am observat ca il dezavantajeaza ceva . Smile Smile Smile
Sunt asa de fascinata de el ... incat am orbit ?????
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 7:44 pm

michiper68 a scris:filmarea asta de jos in sus data pe slow cu oprire in narile lui engin nu il avantajeaza. puteau gasi si alte unghiuri. puteau insista pe ochi. nefericit cadrul. la beren nu fac atatatea cadre care sa o dezavantajeze.

michi ..."defectele " acestea le observi tu,meseriasul din tine .....eu de exmp nu am obs...m-am axat doar pe privirile celor 2
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 7:46 pm

dubaisport a scris:ma si miram cum de au dat alt promo cu o zi inaintea episodului


eu chiar am verificat. au 122 dislike la primul promo. si in 10 minute au facut altul. tehnic e zob facut. asta seamana a disperare.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 7:46 pm

dubaisport a scris:

michi ..."defectele " acestea le observi tu,meseriasul din tine .....eu de exmp nu am obs...m-am axat doar pe privirile celor 2
Si eu sunt in aceeasi situatie "mediocra" ca si tine . Mie imi placu rau de Enginu' !! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 7:48 pm

dubaisport a scris:

michi ..."defectele " acestea le observi tu,meseriasul din tine .....eu de exmp nu am obs...m-am axat doar pe privirile celor 2


am vazut coshul de pe fruntea lui beren si a intrat un nas in cadrul, adica intai un varf de nas si apoi dupa cateva framuri a aparut si restul ca are nasul mare .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 7:49 pm

michiper68 a scris:


am vazut coshul de pe fruntea lui beren si a intrat un nas in cadrul, adica intai un varf de nas si apoi dupa cateva framuri a aparut si restul ca are nasul mare .

Smile Smile Smile
nici daca revedeam de 10 ori promo nu vedeam aceste lucruri
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 7:50 pm

victorelalove a scris:
Si eu sunt in aceeasi situatie "mediocra" ca si tine . Mie imi placu rau de Enginu' !! Smile Smile Smile


ferice de voi. vreau si eu sa nu mai vad multe. nici sariturile peste ax , nici cum e beren cand in stanga cand in dreapta ceea ce e imposibil de realizat la filmare si e considerata greseala grava. vreau si eu.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 7:50 pm

michiper68 a scris:


eu chiar am verificat. au 122 dislike la primul promo. si in 10 minute au facut altul. tehnic e zob facut. asta seamana a disperare.
De acum ar cam trebui sa-si controleze si sa-si analizeze cu atentie fiecare pas . Fanii sunt suparati rau ...si mai ales ca vine un episod in care iar vor lua tone de diselikes-uri ... trebuie sa stie ca nu se mai poate cu "daca nu urmariti episodul viitor veti regreta " ( parca suna putin si a amenintare ) .
Dar nu prea ii cred capabili ...sa mai dreaga busuiocul . O vorba ramaneasca ...pentru un proiect turcesc . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 7:53 pm

victorelalove a scris:
De acum ar cam trebui sa-si controleze si sa-si analizeze cu atentie fiecare pas . Fanii sunt suparati rau ...si mai ales ca vine un episod in care iar vor lua tone de diselikes-uri ... trebuie sa stie ca nu se mai poate cu "daca nu urmariti episodul viitor veti regreta " ( parca suna putin si a amenintare ) .
Dar nu prea ii cred capabili ...sa mai dreaga busuiocul . O vorba ramaneasca ...pentru un proiect turcesc . kiss


sti ce cred vic? cum saptamana trecuta nu au avut rating joi din cauza anchetei si a scandalului singura lor cale de a verifica au fost postarile pe yt. la ep trecut am vazut multe secvente postate , plus promourile. au ce analiza.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 7:56 pm

michiper68 a scris:


sti ce cred vic? cum saptamana trecuta nu au avut ratinf joi din cauza anchetei si a scandalului singura lor cale de a verifica au fost postarile pe yt. la ep trecut am vazut multe secvente postate , plus promourile. au ce analiza.
Cred ca ai dreptate . kiss
Si cum a fost cel mai varza episod ...s-au cam speriat . ( oare ?)
Dar daca ne vor da procentele (pe bune) eu cred ca va fi in jurul a 30 % . Vad ca si cu trailerul asta ( pe care eu l-am vazut cu ochii de nestiutor ) are deja 15 diselikes-uri . Multi fani nu mai cred in povestea asta de dragoste si pace .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 7:56 pm

michiper68 a scris:


sti ce cred vic? cum saptamana trecuta nu au avut rating joi din cauza anchetei si a scandalului singura lor cale de a verifica au fost postarile pe yt. la ep trecut am vazut multe secvente postate , plus promourile. au ce analiza.

eu cred ca "echipa " de filmare face tot ceea ce are in cap....nu va tine cont de nimic , nici de parerea fanilor ,nici de rating....ele stiu f bn ca nu pot scadea in sondaj f mult ,probabil ca atunci cand va fi rau vor confectiona un episod frumos dupa care vine ..potopul...iar noi stim deja ca dupa un epid happy urmeaza cel putin 2-3 rele
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 8:00 pm

si mai e o problema : despre care " fani " e vorba ?
cine sunt aceeia care-s nemultumiti de relatia Fat-Ker ?

daca intrebi 10 turci toti iti vor spune ca serialul decurge f normal, relatia lor se dezvolta incet dar sigur..toata lumea e multumita,nimeni nu face referire la zile calendaristice ;
pe langa viata celor 2 mai roiesc si alte personaje care isi traiesc si ele viata asa cum pot...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 8:00 pm

dubaisport a scris:

eu cred ca "echipa " de filmare face tot ceea ce are in cap....nu va tine cont de nimic , nici de parerea fanilor ,nici de rating....ele stiu f bn ca nu pot scadea in sondaj f mult ,probabil ca atunci cand va fi rau vor confectiona un episod frumos dupa care vine ..potopul...iar noi stim deja ca dupa un epid happy urmeaza cel putin 2-3 rele
Dar nu se mai intorc fanii , Dubai !!
Au fost mereu si mereu "pacaliti" cu promisiuni : va fi ...va pati...vom vedea ... ceea ce ...
Si acum vad ca multi sunt nemultumiti ca familionul este langa ei . Asa este ...

Si cand va fi prea tarziu ...sa nu fie prea tarziu !!

why the fuck they have to be with the whole family staring?why they can never be alone?oh my god what's wrong with these poeple?i mean is it that hard for them to give a nice romantic scene with no one around that can last for like 2 minutes, this dance too will be interupted by i don't know what, really a pathetic show.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 8:01 pm

victorelalove a scris:
Cred ca ai dreptate . kiss
Si cum a fost cel mai varza episod ...s-au cam speriat . ( oare ?)
Dar daca ne vor da procentele (pe bune) eu cred ca va fi in jurul a 30 % . Vad ca si cu trailerul asta ( pe care eu l-am vazut cu ochii de nestiutor ) are deja 15 diselikes-uri . Multi fani nu mai cred in povestea asta de dragoste si pace .


pentru ca e singura secventa. s-au invartit o data. nu spune nimic. si tot ce e frumos ei dau pe slow. si sarutul ala l-au macelarit.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 8:02 pm

dubaisport a scris:
pe langa viata celor 2 mai roiesc si alte personaje care isi traiesc si ele viata asa cum pot...
Cred ca ai dreptate . Turcii cu turcii ... Smile Smile
Da ...dar toti "roitorii" isi traiesc viata mult mai repede . Selim s-a insurat si a divortat . Mukka a fugit de acasa cu amanul , s-a intors , a nascut . Aia ai lui Vural murira toti ...
Numai pentru Kerim si Gullia ...zilele se scurg cu mers de melc beat . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 41 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum