Serialesitelenovelet
6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+5
Admin_dea05
alitheea
lica54
iulianagl
Alexa20
9 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 8:43 pm

ispitutza20 a scris:

Da sii mie mi se pare foarte urata ! foarte rigida. stupid stupid
Lumina s-a stins în lift pentru ca în semiobscuritate cei doi să se vadă mai frumoși decât sunt în realitate. Altfel nu s-ar fi putut înfiripa o relație de dragoste între ei Smile Smile .
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 8:44 pm

alitheea a scris:Cati fiori transmit astia doi ...Dar daca ar avea putina mana libera ce ar face...nici nu vreau sa ma gandesc...
6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 283516 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 283516 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 283516
Ba gândește-te Nico, doar cu asta rămânem. Smile sad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 8:44 pm

narcisa a scris:
Lumina s-a stins în lift pentru ca în semiobscuritate cei doi să se vadă mai frumoși decât sunt în realitate. Altfel nu s-ar fi putut înfiripa o relație de dragoste între ei Smile Smile .

Stii ca este vorba aia urata la lumanare mi se pare ca o floare. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 8:45 pm

narcisa a scris:
Ba gândește-te Nico, doar cu asta rămânem. Smile sad


Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 11 Ian 2012, 8:47 pm

iulianagl a scris:Sa vedem daca o sa ne transmita si in noul proiect aceeasi fiori.Am niste draci pe el. 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 2743637754 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 2743637754 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 2743637754

Suntem doua Evil or Very Mad Evil or Very Mad Silly boy Evil or Very Mad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 8:49 pm

ispitutza20 a scris:

Suntem doua Evil or Very Mad Evil or Very Mad Silly boy Evil or Very Mad

Bate palma.6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 137501
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 8:49 pm

Dar ce fel a prins Maan valul, din zbor nici n-a avut timp sa aterizeze. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 8:50 pm

iulianagl a scris:

Pai hai s-o intrebam? Smile Smile Smile
Nu mai am încredere într-un răspuns plauzibil. Și probabil de aici se vor isca neînțelegeri între ei și noi iar vom suferi. Și dacă își mai bagă coada și dracul de Anvesha mă duc direct în fundul iadului. Până la urmă e dreptul ei să știe ce s-a întâmplat cu frate-su dar chiar trebuie să arunce vina în spatele lui Geet deși nici măcar n-a aflat ce s-a întâmplat?
Alex, spune-mi că și episoadele de mâine sunt frumoase ca să pot dormi la noapte.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Mier 11 Ian 2012, 8:51 pm

narcisa a scris:
Când am spus că-mi pare rău nu m-am referit la faptul că Maan nu a sărutat-o pe Geet ci la faptul că Geet face promisiuni fără să le respecte. Cum ar mai putea Maan să aibă încredere în ce spune ea. Înțeleg că problemele prin care a trecut au fost cu adevărat devastatoare pentru ea, dar cred că ar trebui să aibă mai multă încredere în Maan și să-l facă părtaș la sentimentele ei. Până la urmă Maan i-a demonstrat cu vârf și îndesat că-i merită încrederea. Ce tot spune ea că nu vrea să-l mai îngrijoreze cu problemele ei nu mi se pare o scuză bună pentru acțiunea ei. Doar viața de familie e făcută să fie trăită în doi. Mai ales că problema Dev îi privește pe amândoi. Cum își imaginează că-l protejează pe Maan când ea e tristă iar el își face tot felul de gânduri despre starea ei? Din contră îl neliniștește mai mult.

Si mie mi se pare ne la locul lor deciziile astea pe care le ea Geet de a se invinovati mereu si de a lasa trecutul sa-i umbreasca viitorul...Ar trebui sa dea frau liber sentimentelor si sa aiba mai multa incredere in Maan...El se opune foarte mult familiei lui ca ea sa fie fericita si sa-si faca un viitor impreuna 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 283516 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 283516 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 283516
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 11 Ian 2012, 8:55 pm

narcisa a scris:
Nu mai am încredere într-un răspuns plauzibil. Și probabil de aici se vor isca neînțelegeri între ei și noi iar vom suferi. Și dacă își mai bagă coada și dracul de Anvesha mă duc direct în fundul iadului. Până la urmă e dreptul ei să știe ce s-a întâmplat cu frate-su dar chiar trebuie să arunce vina în spatele lui Geet deși nici măcar n-a aflat ce s-a întâmplat?
Alex, spune-mi că și episoadele de mâine sunt frumoase ca să pot dormi la noapte.

O da !! sunt chiar foarte frumoase !
O sa ii dai niste bate in cap lui Anvesha, dar in schimb o sa fie super.
Iar cele de poimaine .... Smile Smile Pregateste-te sa razi cu Maan & geet !
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Mier 11 Ian 2012, 8:56 pm

narcisa a scris:
Lumina s-a stins în lift pentru ca în semiobscuritate cei doi să se vadă mai frumoși decât sunt în realitate. Altfel nu s-ar fi putut înfiripa o relație de dragoste între ei Smile Smile .

Pai tu nu stii..Cica la lumanare ti se pare toanta floare Smile Smile










lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 8:56 pm

lica54 a scris:

Si mie mi se pare ne la locul lor deciziile astea pe care le ea Geet de a se invinovati mereu si de a lasa trecutul sa-i umbreasca viitorul...Ar trebui sa dea frau liber sentimentelor si sa aiba mai multa incredere in Maan...El se opune foarte mult familiei lui ca ea sa fie fericita si sa-si faca un viitor impreuna 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 283516 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 283516 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 283516
Iar Geet, vorba lui Nico, îi taie imediat macaroana. Eu spun că e cazul ca Geet să privească mai mult spre viitor că agățatul de trecut nu-i folosește la nimic. Doar dăunează grav relației. Dar vorba aceea: eu spun, eu aud. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 8:57 pm

narcisa a scris:
Nu mai am încredere într-un răspuns plauzibil. Și probabil de aici se vor isca neînțelegeri între ei și noi iar vom suferi. Și dacă își mai bagă coada și dracul de Anvesha mă duc direct în fundul iadului. Până la urmă e dreptul ei să știe ce s-a întâmplat cu frate-su dar chiar trebuie să arunce vina în spatele lui Geet deși nici măcar n-a aflat ce s-a întâmplat?
Alex, spune-mi că și episoadele de mâine sunt frumoase ca să pot dormi la noapte.

Vom vedea iubita, vom vedea.Da intr-adevar e dreptul Anveshei sa stie dar parca prea a exagerat de la inceput putea sa puna problema altfel.Iar Geet e iar intr-o dilema mare mai ales ca acum e vorba de Anvesha cu Maan a fost altceva ca el stia ce i s-a intamplat lui Geet dar nu stia cine era vinovatul si cred ca e o mare diferenta asta, iar cum Anvesha nu stie nimic doar ce a auzit da la silly Tasha, va da-ti seama ca nu are incredere in ea.De aceea procedeaza asa.Si oricum nu Geet este in masura sa-i spuna Anveshei toata povestea e treaba familiei Khurana ei trebuie sa o scoata la capat cu Anvesha.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 8:59 pm

ispitutza20 a scris:

O da !! sunt chiar foarte frumoase !
O sa ii dai niste bate in cap lui Anvesha, dar in schimb o sa fie super.
Iar cele de poimaine .... Smile Smile Pregateste-te sa razi cu Maan & geet !
Alexa, sunt pregătită pentru orice. Singurul lucru pentru care nu aș putea fi pregătită ar fi un sărut Maan-Geet. Dacă aș vedea așa ceva aș............... leșina. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:01 pm

narcisa a scris:
Alexa, sunt pregătită pentru orice. Singurul lucru pentru care nu aș putea fi pregătită ar fi un sărut Maan-Geet. Dacă aș vedea așa ceva aș............... leșina. Smile Smile

Smile Smile Smile Esti o visatoare infocata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:02 pm

Alex ai melodia?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 11 Ian 2012, 9:04 pm

narcisa a scris:
Alexa, sunt pregătită pentru orice. Singurul lucru pentru care nu aș putea fi pregătită ar fi un sărut Maan-Geet. Dacă aș vedea așa ceva aș............... leșina. Smile Smile

O sa vad un sarut intre Maan si Geet, atunci cand o sa beau red bull si o sa prin aripi Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 11 Ian 2012, 9:04 pm

iulianagl a scris:Alex ai melodia?

Care melodie ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Mier 11 Ian 2012, 9:04 pm

narcisa a scris:
Alexa, sunt pregătită pentru orice. Singurul lucru pentru care nu aș putea fi pregătită ar fi un sărut Maan-Geet. Dacă aș vedea așa ceva aș............... leșina. Smile Smile

Tentative de sarut sunt multe dar nici unu nu are loc...eu crd ca mai degraba s-au sarutat cand si-au luat la revedere la terminarea serialului
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:05 pm

ispitutza20 a scris:

Care melodie ?

Teri masti masti do nain.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 9:06 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Smile Esti o visatoare infocata.

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ce faci Iuli, te-ai apucat să tai și tu macaroanele? Lasă-mă să visez chiar dacă știu că așa ceva nu se va întâmpla.
Apropo de vis, azi noapte am visat un interviu cu Drashti. N-am visat-o pe ea doar răspunsurile pe care le dădea la interviu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 9:07 pm

ispitutza20 a scris:

O sa vad un sarut intre Maan si Geet, atunci cand o sa beau red bull si o sa prin aripi Smile Smile

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ești sigură că funcționează? :nh8: Parcă aș bea și eu un Red Bull.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:08 pm

narcisa a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ce faci Iuli, te-ai apucat să tai și tu macaroanele? Lasă-mă să visez chiar dacă știu că așa ceva nu se va întâmpla.
Apropo de vis, azi noapte am visat un interviu cu Drashti. N-am visat-o pe ea doar răspunsurile pe care le dădea la interviu.

Mai nu-mi spune ca si eu am avut asa ceva si chiar imi dadea raspunsuri care-mi placeau mie si stii ce nasol a fost cand m-am trezit si am vazut ca nu e adevarat. Smile Smile Smile sad sad sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 11 Ian 2012, 9:08 pm

iulianagl a scris:

Teri masti masti do nain.

Pai daca nu ai fost atenta cand am postat melodia, daia nu ai vazut-o Exclamation Am pus-o chiar si pe forum sppecial pentru tine. Ca ai zis ca iti place Exclamation De cand a plecat Dev, ai inceput sa semeni cu Maan.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:09 pm

narcisa a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ești sigură că funcționează? :nh8: Parcă aș bea și eu un Red Bull.


Si pune si un pic da votca, ca atunci sigur o sa-i vezi ca se saruta. Smile Smile kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum