Serialesitelenovelet
6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+5
Admin_dea05
alitheea
lica54
iulianagl
Alexa20
9 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 9:32 pm

alitheea a scris:Voi ati obs ca in scenele cand o pupa , mutul de Man de cele mai multe ori nici nu isi misca buzele ...doar le lipeste ... 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 2743637754
Dacă le-ar mișca, vorba lui Dadi a noastră ar fi o scenă fierbinte care ne-ar face să ne simțim jenate. Smile Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 11 Ian 2012, 9:32 pm


Frumosul din padurea adormita...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 11 Ian 2012, 9:33 pm

narcisa a scris:
Dacă le-ar mișca, vorba lui Dadi a noastră ar fi o scenă fierbinte care ne-ar face să ne simțim jenate. Smile Smile Smile
Ma tot mir cum or fi facut copilul Smile Smile Smile daca sa te saruti era rusinos... Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 9:38 pm

alitheea a scris:Ma tot mir cum or fi facut copilul Smile Smile Smile daca sa te saruti era rusinos... Smile Smile Smile
Întrebarea asta am pus-o și eu. Iar Dadi care știe foarte multe vorbe înțelepte a spus că Geet a văzut izmenele pe gard și a rămas însărcinată. Smile Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:39 pm

ispitutza20 a scris:


Offfffff ! Cum ar putea sa aiba experienta, daca Debuna nici nu il pupa ? Smile Smile

Poate in noul proiect vedem scene mai fierbinti si saruturi furate. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 11 Ian 2012, 9:39 pm

ASTA EEEEEEEEEEEEEEEEEEE.... Question Question Question ....mai mult de atata nu cereti ca nu primiti...daca va uitati atente ...la sfarsit , cred ca o saruta ...dar nu pe buze ... pe barba... Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:40 pm

narcisa a scris:
Întrebarea asta am pus-o și eu. Iar Dadi care știe foarte multe vorbe înțelepte a spus că Geet a văzut izmenele pe gard și a rămas însărcinată. Smile Smile Smile

Hoyyeee dar ce izmene fermecate are Maan Singh Khurana. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 11 Ian 2012, 9:40 pm

alitheea a scris:Ma tot mir cum or fi facut copilul Smile Smile Smile daca sa te saruti era rusinos... Smile Smile Smile


Smile Smile Sunteti de groaza ! Cum poti sa faci un copil ? Smile Ca nu ne--a arata noua cum, este altceva. Noi suntem invatati cu actori din telenovele noastre, care se bat se macelaresc, apoi se arunca in pat.
Insa ei, au o tehnica aparte, fac filmele foarte interesante cu tehnica asta. Privirile lor, exprima 1000 de cuvinte in cateva secunde. Nu am idee cum pot sa stea si sa se uita atat de fix unul la altul, si sa exprime atatea. 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 11 Ian 2012, 9:40 pm

iulianagl a scris:

Poate in noul proiect vedem scene mai fierbinti si saruturi furate. Smile Smile Smile
Cu cine ...cu chioara aia ... cred ca debuna a ales-o ... nu ai vazut cum se uiat saraca...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:41 pm

alitheea a scris:ASTA EEEEEEEEEEEEEEEEEEE.... Question Question Question ....mai mult de atata nu cereti ca nu primiti...daca va uitati atente ...la sfarsit , cred ca o saruta ...dar nu pe buze ... pe barba... Smile Smile Smile


Nu m-a convins.Nici macar pe barba n-a sarutat-o ne-a dus in eroare. 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 2743637754 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 2743637754 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 11 Ian 2012, 9:42 pm

alitheea a scris:Cu cine ...cu chioara aia ... cred ca debuna a ales-o ... nu ai vazut cum se uiat saraca...

Smile Smile Smile Doamne, ai caracterizat-o perfect. Smile Cu siguranta a ales-o Debuna Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:43 pm

ispitutza20 a scris:


Smile Smile Sunteti de groaza ! Cum poti sa faci un copil ? Smile Ca nu ne--a arata noua cum, este altceva. Noi suntem invatati cu actori din telenovele noastre, care se bat se macelaresc, apoi se arunca in pat.
Insa ei, au o tehnica aparte, fac filmele foarte interesante cu tehnica asta. Privirile lor, exprima 1000 de cuvinte in cateva secunde. Nu am idee cum pot sa stea si sa se uita atat de fix unul la altul, si sa exprime atatea. 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 283516

Au experienta in Kama si Sutra.De aceea sunt ei asa fixisti. Smile Smile Smile Ia uite cum ma faci tu sa vorbesc aiurea. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 11 Ian 2012, 9:43 pm

alitheea a scris:ASTA EEEEEEEEEEEEEEEEEEE.... Question Question Question ....mai mult de atata nu cereti ca nu primiti...daca va uitati atente ...la sfarsit , cred ca o saruta ...dar nu pe buze ... pe barba... Smile Smile Smile
Am gresit... pe falca o pupa ...adica sta si el asa cu buzele stranse... Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 9:44 pm

alitheea a scris:ASTA EEEEEEEEEEEEEEEEEEE.... Question Question Question ....mai mult de atata nu cereti ca nu primiti...daca va uitati atente ...la sfarsit , cred ca o saruta ...dar nu pe buze ... pe barba... Smile Smile Smile []
Mi-ai dat de ocupație pentru juma de oră, să revăd de sute de ori și să-mi imaginez.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 11 Ian 2012, 9:44 pm

iulianagl a scris:


Nu m-a convins.Nici macar pe barba n-a sarutat-o ne-a dus in eroare. 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 2743637754 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 2743637754 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 2743637754
Nu tuuuuuuuuuuuuuu...am corectat ...pe mandibula... Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 11 Ian 2012, 9:45 pm

narcisa a scris:
Mi-ai dat de ocupație pentru juma de oră, să revăd de sute de ori și să-mi imaginez.
Nu ai mai vazut asta?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:45 pm

ispitutza20 a scris:

Smile Smile Smile Doamne, ai caracterizat-o perfect. Smile Cu siguranta a ales-o Debuna Smile Smile

Pai ce v-am spus eu un pic mai devreme.Deci el se crede acum buricul pamantului cum a spus cineva aici si ce s-au gandit hai sa joace si cu cineva mai de categoria lui ca Drashti vorba aceea...n-a reusit s-o multumeasca pe Debuna, la valoarea lor....
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 9:46 pm

iulianagl a scris:

Hoyyeee dar ce izmene fermecate are Maan Singh Khurana. Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
În India toți au izmenele fermecate. De asta sunt un miliard.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:46 pm

alitheea a scris:Nu tuuuuuuuuuuuuuu...am corectat ...pe mandibula... Smile Smile Smile

Scuze draga atunci n-a sarutat-o nici pe mandibula. Smile Smile kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 11 Ian 2012, 9:46 pm

ispitutza20 a scris:

Smile Smile Smile Doamne, ai caracterizat-o perfect. Smile Cu siguranta a ales-o Debuna Smile Smile
Pai cine stie ce vb in somn Gurmeet si si-a luat fata masuri de siguranta...Una mai urata ca ea... Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 9:47 pm

narcisa a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
În India toți au izmenele fermecate. De asta sunt un miliard.

Corect. 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 357595 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 357595 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 357595
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 11 Ian 2012, 9:48 pm

narcisa a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
În India toți au izmenele fermecate. De asta sunt un miliard.
Mi-l si imaginam pe G in izmene...d-alea flausate cu slit...albastre... Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 9:49 pm

alitheea a scris:Nu ai mai vazut asta?
Am văzut doar o poză pusă de Iuliana cu ultima imagine când stă el cu spatele la noi. Atât. M-a atenționat ea că cică aici se sărută dar eu sunt Toma necredinciosul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 11 Ian 2012, 9:51 pm

CE se mai distreaza aici ...nu am mai vazut asta ...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mier 11 Ian 2012, 9:52 pm

Alexa , aici ii intreaba despre prima data cand si-au spus Te iubesc...Ce zic ..?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum