Serialesitelenovelet
6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+5
Admin_dea05
alitheea
lica54
iulianagl
Alexa20
9 participanți

Pagina 34 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 5:38 pm

narcisa a scris:
Eu abia acum am văzut că Panda are codiță. stupid

Eu ti-am atras atentia mai de mult dar vad ca ai fost prea ocupata ba cu Dev ba cu Maan asa ca m-am lasat pagubasa. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 14 Ian 2012, 5:41 pm

iulianagl a scris:

Eu ti-am atras atentia mai de mult dar vad ca ai fost prea ocupata ba cu Dev ba cu Maan asa ca m-am lasat pagubasa. Smile Smile
Eram prea ocupată să număr șuvițe și pătrățele. Dar ce frumos au decorat sala.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Sam 14 Ian 2012, 5:49 pm, editata de 1 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 5:43 pm

narcisa a scris:
Erap prea ocupată să număr șuvițe și pătrățele. Dar ce frumos au decorat sala.


Surpriza pt. Maan pacat ca nu s-au sarutat sub vasca toti asteptau asta inclusiv eu. 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 2743637754 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 5:46 pm

Ma nu stiu de ce dar ma enerveaza rau duetul Anvesha-Arjun.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 14 Ian 2012, 5:47 pm

iulianagl a scris:


Ia vezi ca Geet mai assteapta un cado' vezi ce faci cu Maan. Smile Smile Smile
Ce dulce e Geet când încearcă să-l facă pe Maan să-și amintească ce voia să spună la spital 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 283516 .De parcă el chiar a uitat.
Maan poate să-i dea cadoul, cu ce-l împiedic eu? Îl țin doar să gătim mâncarea dar dacă o mai ardem și de data asta și iar rămân flămândă îi fac vânt drept în brațe la Geet și-l iau pe Dev că el e un survivor, știe tehnicile de supraviețuire și cu el nu mor de foame.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 14 Ian 2012, 5:51 pm

iulianagl a scris:


Surpriza pt. Maan pacat ca nu s-au sarutat sub vasca toti asteptau asta inclusiv eu. 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 2743637754 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 2743637754
Să știi că și eu tot la asta m-am gândit. Ce-am mai căutat anul ăsta o crenguță de vâsc, am găsit doar niște resturi dar tot le-am luat. Eu m-am luptat atât să le găsesc iar Maan și Geet au ratat ocazia. Pfui, treabă de indieni.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 5:51 pm

narcisa a scris:
Ce dulce e Geet când încearcă să-l facă pe Maan să-și amintească ce voia să spună la spital 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 283516 .De parcă el chiar a uitat.
Maan poate să-i dea cadoul, cu ce-l împiedic eu? Îl țin doar să gătim mâncarea dar dacă o mai ardem și de data asta și iar rămân flămândă îi fac vânt drept în brațe la Geet și-l iau pe Dev că el e un survivor, știe tehnicile de supraviețuire și cu el nu mor de foame.

Second choice is much better. Smile Smile Mi se pare ca o chinuie cu asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 5:52 pm

narcisa a scris:
Să știi că și eu tot la asta m-am gândit. Ce-am mai căutat anul ăsta o crenguță de vâsc, am găsit doar niște resturi dar tot le-am luat. Eu m-am luptat atât să le găsesc iar Maan și Geet au ratat ocazia. Pfui, treabă de indieni.


Smile Smile Smile Smile Silly. Evil or Very Mad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Sam 14 Ian 2012, 5:54 pm

Buna fetelor ! Tot la vasc sunte-ti ? Finalul e promitator...Narci, am dat si al doilea vot
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Sam 14 Ian 2012, 5:55 pm

Buna la toata lumea! Votul 7 e al meu.... Merg si eu la film. Va pup...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 14 Ian 2012, 5:58 pm

Hai că Maan a fost tare cu să-i facă ceva nou. Auzi, o petrecere de Crăciun în ziua de Crăciun? Dar când voia să-i facă petrecerea de Crăciun? De Paști? Smile Smile Smile
Știu că n-au sărbători de Paști da nu mi-a venit nici una de-a lor în cap. A gata, Diwali (parcă așa îi spunea).
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 14 Ian 2012, 5:59 pm

petronela a scris:Buna fetelor ! Tot la vasc sunte-ti ? Finalul e promitator...Narci, am dat si al doilea vot
A trecut deja o oră? Merci că mi-ai amintit. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 14 Ian 2012, 6:02 pm

tiberici a scris:Buna la toata lumea! Votul 7 e al meu.... Merg si eu la film. Va pup...
Bună Tiberici. Mulțumesc. Vizionare plăcută. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 6:03 pm

Auzi la el ciudatenie, o sa-i spuna ca o iubeste cand o sa ninga in Delhi? Evil or Very Mad Pai asta n-o sa se intample niciodata, nu?Cu asta m-ai ranit foaarte mult Mr Maan Singh Khurana. Crying or Very sad Crying or Very sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 6:09 pm

Ce o fi Shimla? Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 14 Ian 2012, 6:13 pm

iulianagl a scris:Auzi la el ciudatenie, o sa-i spuna ca o iubeste cand o sa ninga in Delhi? Evil or Very Mad Pai asta n-o sa se intample niciodata, nu?Cu asta m-ai ranit foaarte mult Mr Maan Singh Khurana. Crying or Very sad Crying or Very sad
Iar Geet nu mai are nici o idee să-l facă să spună te iubesc. Fetelor să-i dăm o idee de ajutor. Mi-a plăcut încercarea ei cu sandwichul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 6:15 pm

narcisa a scris:
Iar Geet nu mai are nici o idee să-l facă să spună te iubesc. Fetelor să-i dăm o idee de ajutor. Mi-a plăcut încercarea ei cu sandwichul.

Nebuna a sunat la meteo si ala a crezut ca face misto de el.Cica exista o probabilitate sa ninga in Delhi in 2050. Smile Smile Saraca Geet tre' sa astepte pana atunci sa-i spuna Maan in carja ILU. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 14 Ian 2012, 6:18 pm

iulianagl a scris:Ce o fi Shimla? Smile Smile Smile
Nu știu n-am ajuns acolo, dar ce texte bagă Arjun. Iar Anvesha cade atât de repede în plasă? Mă așteptam din partea ei la mai multă minte dar, ori aroganța o face să-și dorească să-i impresioneze pe toți, ori a fost prea răsfățată și nu are deloc experiență de viață.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 6:20 pm

narcisa a scris:
Nu știu n-am ajuns acolo, dar ce texte bagă Arjun. Iar Anvesha cade atât de repede în plasă? Mă așteptam din partea ei la mai multă minte dar, ori aroganța o face să-și dorească să-i impresioneze pe toți, ori a fost prea răsfățată și nu are deloc experiență de viață.

Cred ca mai degraba rasfatata.6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Drashti-dhami1
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 14 Ian 2012, 6:20 pm

iulianagl a scris:

Nebuna a sunat la meteo si ala a crezut ca face misto de el.Cica exista o probabilitate sa ninga in Delhi in 2050. Smile Smile Saraca Geet tre' sa astepte pana atunci sa-i spuna Maan in carja ILU. Smile Smile Smile
Las că și ea i-a spus că trebuie să aștepte până albește. Abia atunci își dau seama indienii dacă iubesc cu adevărat. Sau după 15 ardei iuți, fiecare își alege varinta. Tu Iuli, ce variantă alegi? Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Sam 14 Ian 2012, 6:25 pm

iulianagl a scris:

Cred ca mai degraba rasfatata.[.jpg[/img]
Anvesha se dă la Arjun? stupid Măi da repede i s-a mai muiat aroganța. M-au terminat indienii cu fondul muzical Anvesha-Arjun. Nu e prea jenant de fierbinte pentru ei? Smile Smile Smile
Observ că la ei Crăciunul nu e chiar așa important dacă își aduc aminte atât de greu de el.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 6:26 pm

narcisa a scris:
Las că și ea i-a spus că trebuie să aștepte până albește. Abia atunci își dau seama indienii dacă iubesc cu adevărat. Sau după 15 ardei iuți, fiecare își alege varinta. Tu Iuli, ce variantă alegi? Smile

Nici una.Tu?
One TV actor you look upto?
I'm fond of Karan Singh Grover a lot. He's a good friend…so yes its him.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 6:27 pm

narcisa a scris:
Anvesha se dă la Arjun? stupid Măi da repede i s-a mai muiat aroganța. M-au terminat indienii cu fondul muzical Anvesha-Arjun. Nu e prea jenant de fierbinte pentru ei? Smile Smile Smile
Observ că la ei Crăciunul nu e chiar așa important dacă își aduc aminte atât de greu de el.

Mie nu-mi plac de ei.Ma enerveaza, zau asa. 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 2743637754 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 6:31 pm

Ai vazut ce mai inseamna ILU? Smile Smile Smile Ce se distreaza pe seama ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 14 Ian 2012, 6:33 pm

Cred ca Arjun a adus-o unde vroia pe Anvesha si acum o mai are si la mana, l-a mimtit pe Maan.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 34 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum