Serialesitelenovelet
15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
Nicky
victorelalove
lica54
vivi
dubaisport
michiper68
DENISA
11 participanți

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 4:46 pm

Nicky a scris:
Dar unii barbati si la 50 de ani se comporta ca niste copii.
Buna , Nicky !! kiss kiss
Am si eu un exemplar acasa ... cateodata este copilul meu ...mai ceva ca juniorul nostru . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 4:52 pm

dubaisport a scris:Buna ziua tuturor !
sa aveti o dupa-amiaza placuta !


draga Vic ..are dreptate Michi..egoist mai e Engin... sad sad sad

Buna , Dubai !! kiss kiss
Multumim , o dupa-amiaza excelenta si tie .
Nu stiu de ce , dar mie mi se pare ca Engin si Beren nu-si vorbesc .

Mie Engin mi se pare uman ... kiss Serios , chiar asa mi se pare , a fi un om ca oricare alt om ... si de asta il si plac de mor . 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 Cu tot egoismul lui si cu toata agitatia . Este si politocos ... si 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 ...si suparacios ... si copilaros ... si adolescent ...si dificil . Nu mi se pare ca face ceva in mod special pentru a arata ca este altfel decat l-a creat natura . 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 Insa ce are in plus ...este un fizic grozav . 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Eis2ly

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 5plgfd

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 A9llzl

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Dfc5e8

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 15cydfo
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 7:25 pm

victorelalove a scris:


Nu stiu de ce , dar mie mi se pare ca Engin si Beren nu-si vorbesc .


aceeasi senzatie am si eu....dar cu toate astea putea macar sa o ia sub umbrela, nu sa o lase sa aratae ca 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 plouata.
eu credeam ca are mai mult de 30 de ani, pare de vreo 35..oare noptile pierdute sa-si spuna cuvantul ?daca avea vreo 2-3 copii avea macar o scuza, dar asa .....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 7:29 pm

dubaisport a scris:

aceeasi senzatie am si eu....dar cu toate astea putea macar sa o ia sub umbrela, nu sa o lase sa aratae ca 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 plouata.
eu credeam ca are mai mult de 30 de ani, pare de vreo 35...

Hai mai ca nu arata de 35 ... Stiam ca are 30 ...si-i dau 30 .

Dar de ce sa o ia pe Beren sub umbrela ? Poate ca ea nu a vrut ... de ce sa insiste ?
Mie mi se pare ca el a iesit cu ceva timp inaintea lor . Pare ca nici nu stie ca se afla in spatele lui . Sau poate ca ea a vrut sa mearga prin ploaie . Acum ...stam si-l judecam dupa cateva poze ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 7:36 pm

victorelalove a scris:

Hai mai ca nu arata de 35 ... Stiam ca are 30 ...si-i dau 30 .

Dar de ce sa o ia pe Beren sub umbrela ? Poate ca ea nu a vrut ... de ce sa insiste ?
Mie mi se pare ca el a iesit cu ceva timp inaintea lor . Pare ca nici nu stie ca se afla in spatele lui . Sau poate ca ea a vrut sa mearga prin ploaie . Acum ...stam si-l judecam dupa cateva poze ?

sa stii ca si din poze iti dai seama de caracterul omului....
pana la urma in poze este Engin si nu Kerim
eu il vad mai " copt " , nu stiam ca are 30 ani si daca-l compari cu Murat ..pare de 35 ...in fine ,conteaza mai putin de cat arata, pe mine m-a dezamagit gestul lui....se vede ca se detaseaza de grup, prefera sa mearga inaintea lor decat sa-i astepte , iar cand ploua si restul nu au umbrele macar din politete le oferi umbrela ,mai ales ca avea gluga la haina....
astept sa vad secventa in serial ,atunci o sa ma lamuresc 100% cum au stat lucrurile.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 7:39 pm

uite ce a scris skumpyk-yubizik ; " S-ar putea ca serialul sa nu se termine in Iunie,pentru ca deja au inceput unele schimbari in serial si sunt sigura ca va dura mai putin.A murit Leman si deja Munir vrea sa schimbe data procesului,deci cu siguranta nu mai sunt multe episoade. "
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 7:44 pm

dubaisport a scris:

sa stii ca si din poze iti dai seama de caracterul omului....
pana la urma in poze este Engin si nu Kerim
Da , dar spun ca sunt cateva momente din viata unui om . Nu poti sa-i pui o pecete din cateva minute pe care le arata . Stiu ca Engin este o persoana mai dificila , care nu "se omoara" cu socilizatul... dar pana la urma este un om , care are zile bune si zile mai putin bune .
Daca nu a vrut sa dea umbrela ...nu a vrut si gata ...sau poate ca a fost refuzat .


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 7:51 pm

Bună seara!!

Fetelor deci ep ce vine Kerim stă mai mult pe la cabană cu Ozge, cu soaţa mai puţin , ei merg pe principuil mai răruţ că e mai drăguţ.

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Wv1l41
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 7:54 pm

Buna , Denisa !! ...si aici . kiss

Da , cred ca se va insura si cu Ozge .
Multumesc , Denisa !!! kiss kiss kiss 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 7:57 pm

DENISA a scris:[color=blue]Bună seara!!

Fetelor deci ep ce vine Kerim stă mai mult pe la cabană cu Ozge, cu soaţa mai puţin , ei merg pe principuil mai răruţ că e mai drăguţ.


buna Denisa !

Smile Smile Smile
vom vedea in final daca da rezultate
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 8:00 pm

Vic la el merge " Toate violatele să apeleze la mine : Smile Smile

Dubai serialul va fi difuzat atât timp cât vor intra bani iar dacă scade ratingul automat scad şi încasările iar ei cred că sunt în cădere lină dar sigură.


15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Post132809_img1_215.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Post111230_img1_1
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 8:04 pm

DENISA a scris: Vic la el merge " Toate violatele să apeleze la mine : Smile Smile

Dubai serialul va fi difuzat atât timp cât vor intra bani iar dacă scade ratingul automat scad şi încasările iar ei cred că sunt în cădere lină dar sigură.

Nuuuuuuuu ...ca este egoist !!

Pai si daca sunt in cadere libera ...pe Kerim sa stii ca-l prind eu . 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 kiss

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Ay7jbb
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 8:05 pm

DENISA a scris: Vic la el merge " Toate violatele să apeleze la mine : Smile Smile

Dubai serialul va fi difuzat atât timp cât vor intra bani iar dacă scade ratingul automat scad şi încasările iar ei cred că sunt în cădere lină dar sigură.



eu m-as bucura daca s-ar termina mai devreme de Iun...asa scapam si noi de tensiunile acumulate si vorba lui Vic ..reincepem sa traim, ca serialul asta ne-a luat toata forta si energia sad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 8:06 pm

Dubai cred că prin iunie e posibil să spunem "mai bine cu rău decât fără rău"
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 8:08 pm

dubaisport a scris:vorba lui Vic ..reincepem sa traim, ca serialul asta ne-a luat toata forta si energia sad sad sad

Eu una vreau sa-l vad pe Engin intr-un nou proiect ...Dar de unde proiect in mijlocul iernii ???? Asa ca ma multumesc sa-l vad pana in iunie .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 8:09 pm

stai să vezi de nu o vrea şi el vreo vacanţă de vreun an sau doi
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 8:10 pm

victorelalove a scris:
Nuuuuuuuu ...ca este egoist !!

Pai si daca sunt in cadere libera ...pe Kerim sa stii ca-l prind eu . 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 kiss

Vic , sa nu uiti salteaua ...la cat de mare e Ker, sa nu cada pe langa Smile Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 8:12 pm

Dubai ne ducem şi noi să o ajutăm la primire Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 8:12 pm

DENISA a scris:stai să vezi de nu o vrea şi el vreo vacanţă de vreun an sau doi

nu cred ..abia a prins gustul succesului si dupa poza fct la masa cu impresarul ,cred ca au pus de un nou proiect
si eu il astept sa vad ce rol va mai avea
pana atunci il revedem la vecini, la arabi ...si cica din toamna si la noi
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 8:13 pm

DENISA a scris:Dubai ne ducem şi noi să o ajutăm la primire Smile Smile

noi tinem de colturi denisa ... Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 8:13 pm

DENISA a scris:stai să vezi de nu o vrea şi el vreo vacanţă de vreun an sau doi
Pai atunci nu mai am pentru ce sa ma uit la seriale . sad Asa ca am si eu 2 ani liberi ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 8:14 pm



http://tvarsivi.com/player.php?y=304&z=2012-01-15+00%3A02%3A00&res=2012-01-15+00%3A02%3A15
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 8:17 pm

au prins-o pe beren prin parcare...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 8:20 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 8:28 pm

DENISA a scris:
15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Wv1l41
Dar un gif in care sa ma sarute ...NU AI ????? Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Dum 15 Ian 2012, 8:46 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum