Serialesitelenovelet
15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
Nicky
victorelalove
lica54
vivi
dubaisport
michiper68
DENISA
11 participanți

Pagina 4 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 8:29 pm

o să încerc să-l fac să te şi sărute chiar de îi pun pistoletul la tâmplă Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 8:30 pm

pai pune-te in locul lui gulli si te saruta
care faza vrei sa fii ? aia in care el era beat sau cea de pe banca la cabana ? Smile Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 8:33 pm

da Dubai , îi sărută doar palmele şi alea din an în Paşte Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 8:36 pm

DENISA a scris: da Dubai , îi sărută doar palmele şi alea din an în Paşte Smile Smile

Smile Smile Smile Smile
noroc ca nu mai are mult de asteptat ,acu' vine Pastele....asa ca Vic..PREGATESTE-TE !!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 8:39 pm

DENISA a scris:o să încerc să-l fac să te şi sărute chiar de îi pun pistoletul la tâmplă Smile

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466

Multumesc , Denisa !! Esti o adevarata prietena . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 8:47 pm

dubaisport a scris:pai pune-te in locul lui gulli si te saruta
care faza vrei sa fii ? aia in care el era beat sau cea de pe banca la cabana ? Smile Smile Smile Smile
Eu astept noaptea nuntii ...si atunci mai vorbesc despre un gif cu Denisa ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 8:51 pm

victorelalove a scris:
Eu astept noaptea nuntii ...si atunci mai vorbesc despre un gif cu Denisa ... Smile

ai de asteptat atunci 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 8:52 pm

dubaisport a scris:

ai de asteptat atunci 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946

Merita !!!!!!!! 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 8:53 pm

Vic s-ar putea să aştepţi mult şi bine .

din pozele puse ieri de Michi Beren şi Engin par 2 străini
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 8:58 pm

DENISA a scris:

din pozele puse ieri de Michi Beren şi Engin par 2 străini

Dar poate ca sunt doi straini . Ceea ce eu nu cred ... In primul rand ...daca Engin ar fi asa de rautacios , de ce Beren ar fi stat prietena cu el 8 ani de zile ? De ce l-ar fi convins sa mearga cu el la teledon ? De ce prietena ei buna il pupa asa de frumos cand se intalnesc la teledon ? De ce ar mai fi vrut ca sa joace cu el in dizi ? Ca eu cred ca daca ar fi o persoana egoista ... Beren nici nu l-ar mai fi bagat in seama .
Dar in sfarsit ... asta este pararea mea.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 9:10 pm

Vic sincer sper să ai dreptate şi acolo să fie doar lapte şi miere kiss kiss kiss dacă aţi văzut ASi vă amintiţi că la acea vreme se spunea că Tuba şi Murat nici nu îşi vorbesc eu am întrebat şi el acum spune că nu este adevărat , că s-au înţeles foarte bine , că de nu se înţelegeau nu puteau transmite atâta trăiri , că au fost cu toţii o familie , că locuit practic cu toţii timp de 2 ani de zile .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 9:11 pm

victorelalove a scris:

Dar poate ca sunt doi straini . Ceea ce eu nu cred ... In primul rand ...daca Engin ar fi asa de rautacios , de ce Beren ar fi stat prietena cu el 8 ani de zile ? De ce l-ar fi convins sa mearga cu el la teledon ? De ce prietena ei buna il pupa asa de frumos cand se intalnesc la teledon ? De ce ar mai fi vrut ca sa joace cu el in dizi ? Ca eu cred ca daca ar fi o persoana egoista ... Beren nici nu l-ar mai fi bagat in seama .
Dar in sfarsit ... asta este pararea mea.

poate pentru ca in afara de egoism are alte calitati
s-ar putea sa ai dreptate Vic , dintr-o poza nu poti sa cataloghezi un om...ei sunt prieteni de 8 ani ,asadar se cunosc fff bine ,poate si Beren este rautacioasa si egoista uneori ,dar poate ca are alte calitati care compenseaza
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 9:14 pm

DENISA a scris: că de nu se înţelegeau nu puteau transmite atâta trăiri , că au fost cu toţii o familie , că locuit practic cu toţii timp de 2 ani de zile .
Numai lapte si miera nu cred ca este totul ... sigur mai sunt si momente de tensiune , ca doar nu sunt setati pe FERICIRE si atat . Dar s-ar vedea daca nu s-ar intelege ... ca daca nu-si verbesc si reusesc sa se uite cateodata asa unul la altul ... merita ORCAR !!!

Dar eu stau si ma intreb logic ... aia aveau doar o umbrela in casa ? si in titanai garderoba ? Eu nu cred asa ceva pentru nimic in lume . Sigur aveau ceva umbrele pe acolo ...dar Beren si avocatul nu au vrut .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 9:14 pm

DENISA a scris:[color=blue] că au fost cu toţii o familie , că locuit practic cu toţii timp de 2 ani de zile
cred in varianta asta ...e valabila in orice serial..nu poti sta cu niste oamenii un an sau doi fara sa te atesazi de ei
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 9:16 pm

victorelalove a scris:
Sigur aveau ceva umbrele pe acolo ...dar Beren si avocatul nu au vrut .

le-o place ploaia Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 9:20 pm

dubaisport a scris:

le-o place ploaia Smile Smile Smile
Poate ...Uite eu am aflat ca Engin trebuia sa mai filmeze o scena . Beren si avocatul nu .
Dar daca au nevoie de bani pentru umbrele sa mai ceara si ei buget ...sau poate gasesc vreo firma producatoare .
Dar sigur aveau mai multe umbrele la ei ... Vorbim de parca astia s-au batut in casa pe umbrela ...si Engin a iesit invingator . Asa ca el mergea triumfator in fata ...si looserii , in spate , spasiti . Acum nu or sta numai unul langa altul BerEnginii ... 10 ORE DIN 10 ...sau cate or filma .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 9:24 pm

acum lasand gluma la o parte ..sigur asa a fost..Engin mai avea de filmat o scena , altfel nu-l vad ,oricat de egoist si narcisist ar fi , sa nu o ia si pe Beren sub umbrela...probabil s-a grabit sa traga scena si sa plece ,mai ales ca ploua destul de tare si cred ca era si frig
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 9:25 pm

Beren vroia să mai crească şi de aceea nu avrut umbrela şi apoi ea mai are pe ea şi câte un şifonier de haine , nu îi ajungera ploia la piele
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 9:26 pm

DENISA a scris:Beren vroia să mai crească şi de aceea nu avrut umbrela şi apoi ea mai are pe ea şi câte un şifonier de haine , nu îi ajungera ploia la piele

lasa ca si Ker are pluoverul facut de ea Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 9:26 pm

dubaisport a scris:acum lasand gluma la o parte ..sigur asa a fost..Engin mai avea de filmat o scena , altfel nu-l vad ,oricat de egoist si narcisist ar fi , sa nu o ia si pe Beren sub umbrela...probabil s-a grabit sa traga scena si sa plece ,mai ales ca ploua destul de tare si cred ca era si frig
Asta cred si eu . Daca Beren nu mai trebuia sa filmeze ...de ce sa mai ia umbrela ? Si Engin mai este imbracat si in foaia aia de ceapa . De tare imi este ca o fi racit !!! sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 9:28 pm

lasă dragă că îi face Ozge nişte ceaiuri la cabană şi nişte frecţii cu carmol Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 15 Ian 2012, 9:30 pm

DENISA a scris: lasă dragă că îi face Ozge nişte ceaiuri la cabană şi nişte frecţii cu carmol Smile
Eu ma refer la Engin ... nu la Kerim . Kerim este pe moarte ... chiar daca ar fi racit , ce mai conteaza o racelala si o frectie ? Si nici nu cred ca mai este cineva pe la cabana . Cum a spus si Michi ... nu-l lasa Gullia cu femeile alea singur la cabana ...se ducea si ea .
Acum trebuie sa astepte ... izbavirea !!! sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 9:31 pm

victorelalove a scris:
De tare imi este ca o fi racit !!! sad sad sad sad

fii sigura ca a racit ..daca a stat pe langa gard cand l-a impuscat Mustafa !!!!!!
cine stie cine l-o fi gasit si cand stupid stupid stupid stupid sa nu fi facut pneumonie ...
abia astept s avad secventele de la spital ,cum e el in coma si gulli ai saruta palma.... Crying or Very sad Crying or Very sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Ian 2012, 9:32 pm

eu cred că e singur cu Ozge la cabană, vreo 2 ep cred că va apărea foarte puţin

îl săută pe frunte Dubai
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 15 Ian 2012, 9:33 pm

victorelalove a scris:
. nu-l lasa Gullia cu femeile alea singur la cabana ...se ducea si ea .

corect !!! mai ales ca Ozge nu-l agreeaza pe Kerim ba chiar e speriata de prezenta lui..poate soa dus la cabana sa faca aprovizioneze frigiderul ? Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum