Serialesitelenovelet
15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
Nicky
victorelalove
lica54
vivi
dubaisport
michiper68
DENISA
11 participanți

Pagina 37 din 43 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Urmatorul

In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 21 Ian 2012, 7:45 pm

michiper68 a scris:

pai e barbat. mukko e mai priceputa. stie sa puna plosca. fatmagul o sa-i aduca desert ca si el i-a adus ei .
15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466

Sper ca macar o budinca in forma de I love you sa-i aduca .

Pai eu tot speram sa stea singur in salon ... dar de ... Cred ca ai dreptate si vor fi mai multi barbati . Asa ca Gullia nu va putea sa stea noapte cu el ( si mi se pare corect in conditiile astea ) . Tot dupa ce ajunge acasa s-ar putea sa vedem cateva "STIU-RI" intre ei .

Dar eu am tot visat ca sa-l ia la ea in camera , ii va face bine lui Kerim sa fie acolo . Dar cred ca visez eu ... Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 21 Ian 2012, 8:59 pm

fetelor ramasei fara net ..zapada e de vina

intre timp vad ca ati pus traducerea la rezumat...cum sa stea KEr lesinat pana dimineata ? sad sad sad sad pai i se scurge tot sangele din el
bine ca o suna pe gulli si ..bine ca ea aude telefonul Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 21 Ian 2012, 9:02 pm

dubaisport a scris:
bine ca o suna pe gulli si ..bine ca ea aude telefonul Smile Smile

Dubai , eu ramasei fara cuvinte si cu multi nervi dupa ce "cetii" ca cica se vor apropia si mai mult .
Pai ce vor mai spune cand se va intampla intamplarea ? cupidon cupidon cupidon
Daca la o propozitie si o fraza de te doare capul ... nu stiu cum sa ne faca sa intelegem ca este de bun augur . confused Tu-ti dai seama ce va fi ...cand se va consuma ce trebuie sa se consume ????? Chiar daca sigur nu ne vor arata mai nimic ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 21 Ian 2012, 9:05 pm

victorelalove a scris:

Dubai , eu ramasei fara cuvinte si cu multi nervi dupa ce "cetii" ca cica se vor apropia si mai mult .
Pai ce vor mai spune cand se va intampla intamplarea ? cupidon cupidon cupidon
Daca la o propozitie si o fraza de te doare capul ... nu stiu cum sa ne faca sa intelegem ca este de bun augur . confused Tu-ti dai seama ce va fi ...cand se va consuma ce trebuie sa se consume ????? Chiar daca sigur nu ne vor arata mai nimic ... Smile

Smile Smile Smile Smile

poate ai doneaza gulli sange....si atunci sa te tii ca incepe si Ker sa se smiorcaie Smile Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 21 Ian 2012, 9:07 pm

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile Smile

poate ai doneaza gulli sange....si atunci sa te tii ca incepe si Ker sa se smiorcaie Smile Smile Smile Smile
Pai ce ?...parca nu a plans in serialul asta ... stupid

Ar fi bine sa-i dea sange . Dar nu are Gullia cat sange ii trebuie lui . Ea este mica ... Smile Smile Smile Smile
Dar tare imi este ca Mukka este donator universal . Iar Kerim are o grupa rara de sange ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 21 Ian 2012, 9:11 pm

victorelalove a scris:
Pai ce ?...parca nu a plans in serialul asta ... stupid

Ar fi bine sa-i dea sange . Dar nu are Gullia cat sange ii trebuie lui . Ea este mica ... Smile Smile Smile Smile
Dar tare imi este ca Mukka este donator universal . Iar Kerim are o grupa rara de sange ...

chiar daca e rara..se nimereste cu a lui Mukk....doar d'asta e bagata in film sad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 21 Ian 2012, 9:14 pm

dubaisport a scris:

chiar daca e rara..se nimereste cu a lui Mukk....doar d'asta e bagata in film sad sad sad

Pia de-aia si spusei ca Mukka este donator universal . Sa vezi ce va mai veghea pe la usa lui Kerim . Smile Eu cred ca ea va fi si mai suparata ca Gullia ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 21 Ian 2012, 9:31 pm

victorelalove a scris:

Pia de-aia si spusei ca Mukka este donator universal . Sa vezi ce va mai veghea pe la usa lui Kerim . Smile Eu cred ca ea va fi si mai suparata ca Gullia ...

ai vazut-o ce tupeu are ..cand se simte bagata intre corzi imediat replica ca daca nu era ea cei 2 nu erau casatoriti
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 21 Ian 2012, 9:32 pm

cu alte cuvinte..trebuie sa o suporte indiferent ce zice si ce face !!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 21 Ian 2012, 9:34 pm

bună seara !!

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Yposrkon15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Kerim2115.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Q22bdwem
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 21 Ian 2012, 9:35 pm

dubaisport a scris:

ai vazut-o ce tupeu are ..cand se simte bagata intre corzi imediat replica ca daca nu era ea cei 2 nu erau casatoriti

Da . Ca daca nu era ea nu se mai atasa Gullia asa de Mustafa ...si nu mai pleca sa-l vada in noaptea aia ...si ... nu se mai intampla ce s-a intamplat si ei chiar nu se mai casatoreau . Nici nu cred ca s-au mai fi vazut vreodata .
Nu ar fi avut vreodata Gullia curajul sa-l paraseasca pe Mustafa ...si ar fi ramas ,asa , cu o amintire despre un tanar pe care l-a intalnit odata pe scari . Poate ca i-ar fi parut rau dupa un timp ... cand Mustafa ar fi inceput sa fie rau cu ea ...sa se gandeasca ce-ar fi fost ?

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 648483 Denisa !! Si aici ... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 21 Ian 2012, 9:37 pm

măi de se apropie Fatmagul de Kerimel şi de va fi mai drăgăstoasă cu el să-mi spuneţi mie Cuţu cuţu de nu va vrea Kerimel să fie ciuruit cât mai des chiar de-l face stropitoare Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 21 Ian 2012, 9:39 pm

DENISA a scris:măi de se apropie Fatmagul de Kerimel şi de va fi mai drăgăstoasă cu el să-mi spuneţi mie Cuţu cuţu de nu va vrea Kerimel să fie ciuruit cât mai des chiar de-l face stropitoare Smile

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466

Cred ca ai dreptate . Eu tot astept reactia ei ... cand o va suna si-i va spune ca este pe moarte ...sau pe ce o fi . 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 21 Ian 2012, 9:44 pm

chiar pe moarte nu o fi dar vine soaţa şi-l salvează cu simpla ei prezenţă

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Post105657_img1_115.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 U97kawn215.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Lqhaoxr7
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 21 Ian 2012, 9:44 pm

DENISA a scris:măi de se apropie Fatmagul de Kerimel şi de va fi mai drăgăstoasă cu el să-mi spuneţi mie Cuţu cuţu de nu va vrea Kerimel să fie ciuruit cât mai des chiar de-l face stropitoare Smile

Smile Smile Smile Smile

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 648483 Denisa !
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 21 Ian 2012, 9:46 pm

DENISA a scris:chiar pe moarte nu o fi dar vine soaţa şi-l salvează cu simpla ei prezenţă

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Post105657_img1_1

Poate se face Gullia ...doftorita . Specializata in tratarea Kerimului .

Cat imi place in scena asta !!! 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 21 Ian 2012, 9:50 pm

[quote="victorelalove"]

saracul Ker ..se multumea si cu o atingere de par..gulli nici nu-l baga in seama pe atunci
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 21 Ian 2012, 9:51 pm

dubaisport a scris:
saracul Ker ..se multumea si cu o atingere de par..gulli nici nu-l baga in seama pe atunci
sad sad sad sad sad sad sad
Pai si acum se multumeste cu la fel de putin ...

Este prima data cand nu i-a fost teama sa treaca pe langa el si sa-l atinga . Si el ... nu mai putea de drag . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 21 Ian 2012, 9:55 pm

victorelalove a scris:
sad sad sad sad sad sad sad
Pai si acum se multumeste cu la fel de putin ...

Este prima data cand nu i-a fost teama sa treaca pe langa el si sa-l atinga . Si el ... nu mai putea de drag . Crying or Very sad
ce mandru era ..se infoiase ca un cocos Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 21 Ian 2012, 9:58 pm

dubaisport a scris:
ce mandru era ..se infoiase ca un cocos Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Da ...dar faza a fost iar sticata de prezenta unei alte persoane . Ce rost avea sa fie si Abla acolo ?
Ca doar nu fugea Kerim dupa Gullie ?
Era si el FERICIT ... 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516 15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 21 Ian 2012, 10:01 pm

bună Dubai !!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 21 Ian 2012, 10:08 pm

ce mai comm fanii despre rezumat ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 21 Ian 2012, 10:12 pm

eu nu am citit nimic Dubai


Beren Ekranlara Veda Ediyor!
''Çok yoruldum, bir sene ara vermek istiyorum''


21.01.2012 Cumartesi - 19:53

2005'ten beri her sezon TV'de ve beyaz perdede farklý projelerde görmeye alýþtýðýmýz ünlü oyuncu Beren Saat, hem kendini hem de yüzünü dinlendirmek adýna ekranlara bir seneliðine veda ediyor.

Þimdiye kadar ardarda Aþka Sürgün, Hatýrla Sevgili, Aþk-ý Memnu ve Fatmagül'ün Suçu Ne? adlý dizilerde izlediðimiz Saat, yapýmcýlýðýný Ay Yapým'ýn üstlendiði,
sonbaharda çekimleri baþlayacak olan ''Cevdet Bey ve Oðullarý'' adlý projeyi ''Çok yoruldum, bir sene ara vermek istiyorum'' diyerek geri çevirdi.

Güzel oyuncu, haziran ayýnda final yapacak olan Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin ardýndan, geçtiðimiz yazdan beri beraber olduðu Fransýz sevgilisi Cesar ile tatile çýkmayý planlýyor.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 21 Ian 2012, 10:14 pm

Nici eu nu urmaresc comentariile , Dubai !! Pentru ca daca stai si te uiti este numai o certa intre parti . Vedeti daca nu se intampla nimic interesant ? Numai despre actiune nu mai vorbesc ... le arde de certuri .
Turcii sunt fericiti ...vorbitorii de engleza cred ca s-au cam saturat .
Asteptam trailerul . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 21 Ian 2012, 10:16 pm

beren e obosita ,vrea sa ia o pauza..si cu rolul grecoaicei ce face ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

15.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 15. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 43 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum