Serialesitelenovelet
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+7
Garo
lica54
Admin_dea05
alitheea
Alexa20
narcisa
iulianagl
11 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 17 Ian 2012, 8:29 pm

iulianagl a scris:Ce de carari incurcate, Arjun inainte, Maan dupa el la scurt timp, la dreapta Brij cale intoarsa.Baba Ji... 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 244732

oare ce o sa iasa din toata treaba asta? daca Arjun e nevinovat ...puff
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 17 Ian 2012, 8:30 pm

Baba Ji si ce in suspans m-a lasat..Heeeellllpppp!!!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 17 Ian 2012, 8:31 pm

iulianagl a scris:

Cred ca si ce de minciuni daca a reusit el sa-si faca un plan. Smile Smile

da , cine stie ce plan mai are si asta, ai vazut ca i-a sp lui Naintara, "nu par sa fie asa de rai cum ai spus" poate si-a da seama singur
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 17 Ian 2012, 8:32 pm

dev_radhika a scris:

oare ce o sa iasa din toata treaba asta? daca Arjun e nevinovat ...puff

O sa iasa cred un big faasss sper ca Maan sa fie mult mai inteligent decat toti si sa aplaneze lucrurile asa cum stie el cel mai bine.Please Baba JI fa ca sa am dreptate, please. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 244732
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 17 Ian 2012, 8:33 pm

iulianagl a scris:Baba Ji si ce in suspans m-a lasat..Heeeellllpppp!!!!

si pe mine , trebuie sa imi revin si asa azi toata ziua m-am gandit la ce o sa faca Brij , dar nu a facut nimik , asa ma gandesc si maine , oare ce va fi in urmatorul ep kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 17 Ian 2012, 8:33 pm

dev_radhika a scris:

da , cine stie ce plan mai are si asta, ai vazut ca i-a sp lui Naintara, "nu par sa fie asa de rai cum ai spus" poate si-a da seama singur

Si ca Geet ia facut o impresie buna si ea cred ca a inceput sa tipe la el de a zis el cum a vrut ea pana la urma.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 17 Ian 2012, 8:34 pm

iulianagl a scris:

O sa iasa cred un big faasss sper ca Maan sa fie mult mai inteligent decat toti si sa aplaneze lucrurile asa cum stie el cel mai bine.Please Baba JI fa ca sa am dreptate, please. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 244732

tare sunt curioasa ce va iesit din toata treaba asta, ma rog la Baba Ji , sa vina ziua de maine mai repede sa vad episoadele kiss asa ca plizz Baba Ji Smile
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 17 Ian 2012, 8:34 pm

dev_radhika a scris:

si pe mine , trebuie sa imi revin si asa azi toata ziua m-am gandit la ce o sa faca Brij , dar nu a facut nimik , asa ma gandesc si maine , oare ce va fi in urmatorul ep kiss


Eu ca sa nu ma gandesc iau la revazut episoade. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 17 Ian 2012, 8:36 pm

iulianagl a scris:

Si ca Geet ia facut o impresie buna si ea cred ca a inceput sa tipe la el de a zis el cum a vrut ea pana la urma.

la asta m-am gandit si eu , ca sa nu se lase cumva convins si sa paraseasca planul , dar am vazut ca ii place Annie, sper sa nu se prefaca
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 17 Ian 2012, 8:36 pm

alitheea a scris:Buna seara zanute kiss , am ajuns acasa kiss
Bine ai venit Nico. Vizionare plăcută dacă nu ai văzut. Iar se termină cu suspans.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 17 Ian 2012, 8:37 pm

narcisa a scris:
Bine ai venit Nico. Vizionare plăcută dacă nu ai văzut. Iar se termină cu suspans.

Cum a fost?Calda, rece?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 17 Ian 2012, 8:37 pm

iulianagl a scris:Baba Ji si ce in suspans m-a lasat..Heeeellllpppp!!!!

Nu cred ca vrei sa te Hellp ! Sincer :*:*:*
Te las sa dormi linistita la noapte :*:*:*
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 17 Ian 2012, 8:38 pm

iulianagl a scris:


Eu ca sa nu ma gandesc iau la revazut episoade. Smile Smile Smile

eu merg la liceu , ce sa mai revad Crying or Very sad pana maine inima mea face DOC DOC Smile , am videoclipuri cu ei pe telefon , asa ma mai linistesc
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 17 Ian 2012, 8:39 pm

ispitutza20 a scris:

Nu cred ca vrei sa te Hellp ! Sincer :*:*:*
Te las sa dormi linistita la noapte :*:*:*

nu imi miroase a bine sury , aaa deci maine plangem Crying or Very sad ?
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 17 Ian 2012, 8:39 pm

dev_radhika a scris:

la asta m-am gandit si eu , ca sa nu se lase cumva convins si sa paraseasca planul , dar am vazut ca ii place Annie, sper sa nu se prefaca

Eu cred ca de drept el s-a indragostit de ea dar din cauza vrajitoarei se da ranit si o sa faca cum o sa vrea macuca.Dar tare m-as bucura ca intr-un fel sau altul Anvesha sa-i vina de hac si sa-l raneasca in propriul orgoliu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Mar 17 Ian 2012, 8:40 pm

iulianagl a scris:

Eu cred ca de drept el s-a indragostit de ea dar din cauza vrajitoarei se da ranit si o sa faca cum o sa vrea macuca.Dar tare m-as bucura ca intr-un fel sau altul Anvesha sa-i vina de hac si sa-l raneasca in propriul orgoliu.

sigur Annie va face ceva , am vazut asta in ochi ei
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 17 Ian 2012, 8:40 pm

dev_radhika a scris:

eu merg la liceu , ce sa mai revad Crying or Very sad pana maine inima mea face DOC DOC Smile , am videoclipuri cu ei pe telefon , asa ma mai linistesc

Smile Smile Stai linistita nu esti singura. eu cand m-am dus la facultate i-am arata lu o fata un videoclip si cik, vreau sa vad si eu filmul asta. Smile Smile Iar acum sta si ma suna si ma intreaba da ce va fi in urmatorul episod, da cum va fi Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 17 Ian 2012, 8:41 pm

dev_radhika a scris:

nu imi miroase a bine sury , aaa deci maine plangem Crying or Very sad ?

Sury, cred ca maine stai mai in suspans decat astazi. Cred ca maine iti rozi si unghiile de la picoare. Sincer Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 17 Ian 2012, 8:42 pm

ispitutza20 a scris:

Nu cred ca vrei sa te Hellp ! Sincer :*:*:*
Te las sa dormi linistita la noapte :*:*:*

Thyank you my dear,that you do care for my heart. kiss kiss kiss Very kind of you. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 57855
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 17 Ian 2012, 8:43 pm

Acum sa ma intorc unde am ramas...73.... Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 17 Ian 2012, 8:44 pm

iulianagl a scris:

Thyank you my dear,that you do care for my heart. kiss kiss kiss Very kind of you. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 57855


Smile Smile Smile Smile Wellcome :* kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 17 Ian 2012, 8:49 pm

Iubitele , inca nu ma reusit sa vad ep sad , dar din cate am inteles de la voi iar ne lasa seduse su abandonate ...Merg sa hranesc poporul si vin la voi ...sa indrazneasca careva sa ma mai deranjeze... Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de costina Mar 17 Ian 2012, 8:52 pm

buna seara fetele...am facut o pauza de o zi dar maine la prima ora o iau de la capat si dupa ce termin o sa urmeze reluarile Smile Smile Smile https://www.youtube.com/watch?v=WUFlEyDN4lU urmariti-l cu atentie kiss kiss kiss
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 17 Ian 2012, 8:58 pm

Un remix la melodia lor.


Mai bine suna originalul adica mai mult imi place. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 17 Ian 2012, 9:05 pm

fetelor ce secventa sa-i mai dau prietenei mele asa ca sa vada despre ce-i vorba
una mai frumoasa cu cei doi
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 29 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum