Serialesitelenovelet
47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+17
Mirela Maria
vania_e
andreea90
dana4699
amiraa
pufy2010
lexia
sasa
Motzişor
michiper68
teodora_roman
Admin_dea05
lica54
simi
victorelalove
andradamaria
DENISA
21 participanți

Pagina 39 din 44 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Urmatorul

In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 09 Feb 2012, 11:18 pm

Vic te îmbrăţişează Iulia
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 09 Feb 2012, 11:32 pm

Multumesc , Denisa !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Joi 09 Feb 2012, 11:53 pm

simi a scris:Vic,ce s-a intamplat cu Axxa??
Ca nu am mai" vazut-o" de mult timp.... kiss kiss
kiss kiss

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 648483 fete
nu am mai intrat de vreo săptămână...
am ajuns acasă numai seara si cateva nopti chiar am dormit in deplasare, din cauza zăpezii...
Am intrat sa vad stadiul in care sunt gulia si kerim si te-am vazut Vic zicand ca nu te mai uiti la film Smile
si sa vad ce mai face fulgerica.
am vazut copiii Tubei si mi s-a facut dor de Asi.... sad
pup iu, ladies kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 09 Feb 2012, 11:55 pm

Bună seara Axxa!!!!!!!!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Joi 09 Feb 2012, 11:56 pm

viki a scris:buna seara si bine v-am regasit am intrat ca sa va salut si sa va trimit un pic de zapada de la munte
Smile Smile
in caz ca noi nu avem!
Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Joi 09 Feb 2012, 11:56 pm

buna, Deni!
ce face fulgerica?
abia asteapta sa ne reîntâlnească?
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 09 Feb 2012, 11:59 pm

şade acasă la căldură, Axxa
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 09 Feb 2012, 11:59 pm

Buna seara , Axxa !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 10 Feb 2012, 12:00 am

buna, Vic! kiss

ce caldura, nu filmeaza? ca e frigalau si la ei.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Vin 10 Feb 2012, 12:15 am

axxa246 a scris:buna, Vic! kiss

ce caldura, nu filmeaza? ca e frigalau si la ei.

Ce faci scumpete cam scumpa la vedere kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 10 Feb 2012, 12:16 am

pai de la frig, am înghețat cu totul Lica Smile

dar sa ma vezi la primavara, ca un ghiocel!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Vin 10 Feb 2012, 12:18 am

Dragalaselor noapte buna cu vise frumoase kiss kiss

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 0447. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 06
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 12:19 am

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656 , Lica !!
NOAPTE BUNA !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Vin 10 Feb 2012, 12:20 am

axxa246 a scris:pai de la frig, am înghețat cu totul Lica Smile

dar sa ma vezi la primavara, ca un ghiocel!

Ei mai e mult pana departe..sa ne vedem esiti din iarna asta..si dupa aia mai vorbim kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 10 Feb 2012, 12:25 am

noapte buna, Lica
acuş vine primavara, peste vreo 2-3 luni Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 12:50 am

NOAPTE BUNA !! 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656 kiss

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 7677
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 10 Feb 2012, 1:07 am

axxa246 a scris:noapte buna, Lica
acuş vine primavara, peste vreo 2-3 luni Smile
Buna Axxa kiss kiss kiss
Am intrat la spartul targului,dar ma bucur ca te-am prins live.... Smile Smile Smile
Chiar intrebam pe Vic de tine,ca imi era dor de tine... kiss kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 10 Feb 2012, 1:31 am

Noapte buna! kiss kiss 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 720534 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 523120 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 523120 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 523120
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 10 Feb 2012, 9:01 am

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 648483 fetelor, multi 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 IULIEI, ne este dor de ea, ii multumim pt dedicatie,
si in lipsa lui muri, pt care eu am depasit limita de rezistenta la intinderea nervilor, sad va ofer 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 3416354263 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 3751817624
Vic, de la axxa am inteles ca nu mai vrei fatmagul, ce s-a intamplat? doar nu te paste si pe tine saturatia vis a vis de scenariile si regiile turcesti Smile ,personal cred ca rezistam de dragul forumului in mai mare masura Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 10 Feb 2012, 10:13 am

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 24modernmugsandcreative
Bună dimi, ladies!

Andra, Vic era intr-un moment pasager de disperare, după ce a constientizat ca turcii nu sunt compatibili cu oamenii!
dar nu-l lasa ea sa de usor pe kerim...

Simi, te ţuc! io te-am tot filmat in actiune pe aici, dar nu am apucat sa intru cand erai si tu ...live! Smile
poate ne nimerim impreuna la o sueta, mai ales ca fulgerica cica a capatat serviciu, joaca intr-un film ...mut! Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 10:17 am

Buna dimineata , dragi copii !! kiss
O zi calduroasa va doresc ...desi afara este un frig de este inghetat si aerul . cafea

Ma urasc !!! daaaaaaaaaaa ...ma urasc EU PE MINE , SI INCA RAU DE TOT !!! 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754
Ma urasc ca nu ma voi putea tine de cuvant ...si voi continua sa ma torturez cu serialul asta ...Si nu-mi inteleg logica , chiar ca nu mi-o inteleg . Viata mea este acaparata de TORTURA ASTA DE FGSN . 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754
Ma urasc ca nu am sa ma pot desprinde de ea ...si am sa stau sa sufar fara sa ma doara nimic , ca si cum totul ar fi perfect pe lumea asta si tot ceea ce rananea de facut era sa experimentez putina tristete ( bine , la turci este in cantitati colosale ... si fara pic de jena). Cu ce am gresit , cu ce ? Imi vedeam linistita de viata , nu aveam mai probleme ...dar intr-o zi ( ca un facut) a trebuit sa-i intalnesc pe turci . Facuram cunostiinta , ne placuram ( ca de ...sunt simpatici foc ) , incepuram sa ne "vizitam" ... si cand colo ce sa vezi ?... intreaga lume se schimba . Daca se schimba putin in bine ( sau hai sa zicem ca macar din cand in cand sa se schimbe in bine ) tot era ceva . Dar la ei este ca si cum ne-ar spune :" BUN VENIT PE PLANETA SUFERINTEI !! IMI PARE RAU CA ESTE ASA , DAR CINE TE-A PUS SA TE UITI ? CALE DE SCAPARE SA STII CA NU MAI AI ... VEI STA SI VEI SUFERI , DAR DE NOI NU VEI MAI SCAPA IN VECI !!" Pentru asta ma urasc foarte mult ... ca nu am puterea sa renunt la ei ...nu am si pace . Incerc , incerc ... dar in zadar . Parca se lipesc si mai rau ( asa cum imi spune Denisa ...ea stie mai bine , este lipita de mult timp ) .
Nu as vrea marea cu sarea ... dar as vrea ca sa-i inteleg macar 10% . Nu-i inteleg de ce nu stiu ce inseamna amuzant ( ei considera ca este Mukka 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 ) ... dar intru-un final cel mai bine le iese suferinta . Sunt nascuti si facuti pentru asta . Pana si cea mai indepartata celula a corpului lor are intiparita bine , bine ...suferinta . Si cel mai rau este ...ca isi da intalnire cu cea mai indepartata celula a corpului nostru , care cauta ...FERICIRE !! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Si saraca noastra celula ...cauta si tot cauta si tot cauta , dar degeaba ... fericirea a disparut de mult !! Crying or Very sad
Asa ca cel mai bine ... sufar o zi , sufar doua zile ... dar apoi incep iar sa-mi fac scenariile mele ... SUNT MULT MAI FRUMOASE SI PE PLACUL NOSTRU ... si bineinteles ca a celulei cu FERICIREA !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 10 Feb 2012, 11:33 am

victorelalove a scris:Buna dimineata , dragi copii !! kiss
... SUNT MULT MAI FRUMOASE SI PE PLACUL NOSTRU ... si bineinteles ca a celulei cu FERICIREA !! kiss
Smile Smile Doamne VIC, pai nu stabilisem impreuna ca sunt o specie aparte Smile Smile te-a acaparat rau de tot kerimul asta +firea ta iubitoare, patimasa= cocteil MOLOTOV, nu alta Smile
nu-ti fie frica, vei deveni mai rationala atunci cand o sa "constientizezi" ca sunt doar filme Smile cand implicarea emotionala va fi mai la rece, si acum e ger ar fi cazul... kiss ori de cate ori ne arata parte de sensibilitate umana tin s-o compenseze cu reminiscente preistorice sau mai degraba istorice cultivate educate de oameni cruzi si razbunatori, asa ca totul depinde de de celulele noastre ce si cum receptam Smile
Smile


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Vin 10 Feb 2012, 11:38 am, editata de 2 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 10 Feb 2012, 11:36 am

axxa246 a scris:47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 24modernmugsandcreative
Bună dimi, ladies!

Andra, Vic era intr-un moment pasager de disperare, după ce a constientizat ca turcii nu sunt compatibili cu oamenii!
dar nu-l lasa ea sa de usor pe kerim...

Simi, te ţuc! io te-am tot filmat in actiune pe aici, dar nu am apucat sa intru cand erai si tu ...live! Smile
poate ne nimerim impreuna la o sueta, mai ales ca fulgerica cica a capatat serviciu, joaca intr-un film ...mut! Smile
vad ca nu i-a trecut disperarea dar a inceput sa-si faca scenarii proprii in cautarea mult cautatei fericiri Smile kiss kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 11:39 am

andradamaria a scris: Doamne VIC, pai nu stabilisem impreuna ca sunt o specie aparte Smile Smile te-a acaparat rau de tot kerimul asta +firea ta iubitoare, patimasa= cocteil MOLOTOV, nu alta Smile
kiss kiss Andrada !! Multumesc !! kiss
Pai eu ii spun inimii mele ...dar ea nu stiu de ce nu ma asculta ... sad sad sad
Doamne fereste !! Sunt om in toata firea care ar trebui sa fie rational , sa separ totul de totul , graul de neghina , meiul de impuritati , turcii de oameni ...si uite ca reusesc sa fac un coctail Molotov cu Engin , vorba ta !!! Smile Am inebunit !! stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 10 Feb 2012, 11:51 am

victorelalove a scris:
kiss kiss Andrada !! Multumesc !! kiss
Pai eu ii spun inimii mele ...dar ea nu stiu de ce nu ma asculta ... sad sad sad
Doamne fereste !! Sunt om in toata firea care ar trebui sa fie rational , sa separ totul de totul , graul de neghina , meiul de impuritati , turcii de oameni ...si uite ca reusesc sa fac un coctail Molotov cu Engin , vorba ta !!! Smile Am inebunit !! stupid
sigur ca asa este -inima nu respecta reguli-ca s-o luam tot pe turceste Smile toate avem filmele noastre cu nebunia, altfel nu ne-am fi intalnit. Smile kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 44 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum