Serialesitelenovelet
11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

+9
costina
Ioana Style
Garo
narcisa
lica54
tiberici
Alexa20
alitheea
iulianagl
13 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Joi 09 Feb 2012, 6:20 pm

iulianagl a scris:img]
Asta...
Aseara m-am uitat pe la episodele de la final, 400 si ceva, avea acolo un zambet pe care nu i l-am mai vazut ...pur si simplu era diferit...cred ca n-am mai vazut pe nimeni care sa joace rolul de indragostit atat de bine ????!!!!
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 6:26 pm

petronela a scris:
Asta...
Aseara m-am uitat pe la episodele de la final, 400 si ceva, avea acolo un zambet pe care nu i l-am mai vazut ...pur si simplu era diferit...cred ca n-am mai vazut pe nimeni care sa joace rolul de indragostit atat de bine ????!!!![/quote]


Ohooo tocmai acolo ai ajuns?Eu cred ca a fost indragostit pe bune si nu doar in rol.De aceea vrea ca lumea sa uite de Geet si sa-si aduca aminte de Ram sau Yash.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Joi 09 Feb 2012, 6:32 pm

iulianagl a scris:
Asta...
Aseara m-am uitat pe la episodele de la final, 400 si ceva, avea acolo un zambet pe care nu i l-am mai vazut ...pur si simplu era diferit...cred ca n-am mai vazut pe nimeni care sa joace rolul de indragostit atat de bine ????!!!!


Ohooo tocmai acolo ai ajuns?Eu cred ca a fost indragostit pe bune si nu doar in rol.De aceea vrea ca lumea sa uite de Geet si sa-si aduca aminte de Ram sau Yash.[/quote]
Am vazut tot filmul si intr-adevar impresia asta mi-a lasat-o...acolo cred ca a fost Guru nu Maan,a jucat in film ce trebuia sa fie in viata reala... sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Joi 09 Feb 2012, 6:32 pm

iulianagl a scris:
Asta...
Aseara m-am uitat pe la episodele de la final, 400 si ceva, avea acolo un zambet pe care nu i l-am mai vazut ...pur si simplu era diferit...cred ca n-am mai vazut pe nimeni care sa joace rolul de indragostit atat de bine ????!!!!


Ohooo tocmai acolo ai ajuns?Eu cred ca a fost indragostit pe bune si nu doar in rol.De aceea vrea ca lumea sa uite de Geet si sa-si aduca aminte de Ram sau Yash.[/quote]


Mda, el vrea ca lumea sa uite de Geet, iar ea este intr-o silentio-stampa.......
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 6:34 pm

petronela a scris:


Ohooo tocmai acolo ai ajuns?Eu cred ca a fost indragostit pe bune si nu doar in rol.De aceea vrea ca lumea sa uite de Geet si sa-si aduca aminte de Ram sau Yash.
Am vazut tot filmul si intr-adevar impresia asta mi-a lasat-o...acolo cred ca a fost Guru nu Maan,a jucat in film ce trebuia sa fie in viata reala... sad
[/quote]

Desigur caci cu asa o acritura acasa iti dai seama ca el pe scena e Guru si acasa e altcineva. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 6:35 pm

tiberici a scris:


Ohooo tocmai acolo ai ajuns?Eu cred ca a fost indragostit pe bune si nu doar in rol.De aceea vrea ca lumea sa uite de Geet si sa-si aduca aminte de Ram sau Yash.


Mda, el vrea ca lumea sa uite de Geet, iar ea este intr-o silentio-stampa....... [/quote]



Nici eu nu stiu ce se intampla dar ceva este si totusi imi pare bine ca presa il ataca nu mai pe el. Smile Smile Smile Sa vedem cumse descurca sau..o sa iasa in ajutor scumpa lui soata. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Joi 09 Feb 2012, 6:39 pm

iulianagl a scris:


Mda, el vrea ca lumea sa uite de Geet, iar ea este intr-o silentio-stampa.......




Nici eu nu stiu ce se intampla dar ceva este si totusi imi pare bine ca presa il ataca nu mai pe el. Smile Smile Smile Sa vedem cumse descurca sau..o sa iasa in ajutor scumpa lui soata. Smile Smile [/quote]
Parca spuneau amandoi ca sunt obositi si vor o pauza de cateva luni stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 6:44 pm

petronela a scris:




Nici eu nu stiu ce se intampla dar ceva este si totusi imi pare bine ca presa il ataca nu mai pe el. Smile Smile Smile Sa vedem cumse descurca sau..o sa iasa in ajutor scumpa lui soata. Smile Smile
Parca spuneau amandoi ca sunt obositi si vor o pauza de cateva luni stupid
[/quote]


Pai ea a luat dar el?Care de fapt el era cu pauza multa si cu cei iubiti. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Joi 09 Feb 2012, 6:48 pm

petronela a scris:




Nici eu nu stiu ce se intampla dar ceva este si totusi imi pare bine ca presa il ataca nu mai pe el. Smile Smile Smile Sa vedem cumse descurca sau..o sa iasa in ajutor scumpa lui soata. Smile Smile
Parca spuneau amandoi ca sunt obositi si vor o pauza de cateva luni stupid
[/quote]




Vai mai bine nu ......."o sa iasa in ajutor scumpa lui soata"...... ii va face mai mult rau decat bine.......
Sa incepa filmul si totul va intra in normal..
Sa vezi intrebari cand va iesi si Drashti la rampa...... nu o sa stea in sanul familiei tot anul 2012.... va incepe si ea ceva daca nu in martie atunci in aprilie.... lumea asteapta ..... si eu odata cu ea.
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 6:50 pm

tiberici a scris:
Parca spuneau amandoi ca sunt obositi si vor o pauza de cateva luni stupid




Vai mai bine nu ......."o sa iasa in ajutor scumpa lui soata"...... ii va face mai mult rau decat bine.......
Sa incepa filmul si totul va intra in normal..
Sa vezi intrebari cand va iesi si Drashti la rampa...... nu o sa stea in sanul familiei tot anul 2012.... va incepe si ea ceva daca nu in martie atunci in aprilie.... lumea asteapta ..... si eu odata cu ea.[/quote]

Pai normal ca o sa inceapa.S-o vedem atunci si pe ea pe unde o sa scoata camasa ca o s-o ia la intrebari presa. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Joi 09 Feb 2012, 6:53 pm

iulianagl a scris:
Parca spuneau amandoi ca sunt obositi si vor o pauza de cateva luni stupid


Pai ea a luat dar el?Care de fapt el era cu pauza multa si cu cei iubiti. Smile Smile [/quote]
Cred ca e in pauza, se relaxeaza la filmari cu ..Debuna, zicea-ti voi ca ea vine mereu la filmari, cred ca la asta s-a referit.. Smile
Am citit ce-ati comentat la interviurile de la PV, eu nu vreau sa ma uit nici la film, nici la el tocmai din cauza asta...,,sper doar sa nu inceapa cu cine stie ce rautati la adresa lui Drashti....



petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 6:56 pm

petronela a scris:


Pai ea a luat dar el?Care de fapt el era cu pauza multa si cu cei iubiti. Smile Smile
Cred ca e in pauza, se relaxeaza la filmari cu ..Debuna, zicea-ti voi ca ea vine mereu la filmari, cred ca la asta s-a referit.. Smile
Am citit ce-ati comentat la interviurile de la PV, eu nu vreau sa ma uit nici la film, nici la el tocmai din cauza asta...,,sper doar sa nu inceapa cu cine stie ce rautati la adresa lui Drashti....



[/quote]


Pai chiar ca ar fi prost crescuti dar nu cred ca pana la urma ea nu i-a facut nimic si ei trebuiau sa stie la ce se inhama jucand cu Drashti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Joi 09 Feb 2012, 7:00 pm

Da.... Si sa vezi ce o sa-i mai turuie gurita..... o sa faca fata cu brio, o sa zambeasca si o sa faca fata reporterilor!!!!
In general femeile se descurca.... si sa nu uitam ca ea este si actrita talentata!!!! Smile
Abia astept .... zilnic ma gandesc la asta


tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Joi 09 Feb 2012, 7:04 pm




Cum adica? " trebuiau sa stie la ce se inhama jucand cu Drashti" nu inteleg ?? Ce are fata.....?


tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Joi 09 Feb 2012, 7:06 pm

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 648483 Buna seara,dragele mele!

Uitati ce medalion am primit,fetelor....pentru toate,trebuie sa apreciati ca n-am fost egoista. kiss

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Captionit2105634157D30

De asta ce ziceti ? Smile Smile Smile

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Captionit2110412517D32
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 7:07 pm

tiberici a scris:


Cum adica? " trebuiau sa stie la ce se inhama jucand cu Drashti" nu inteleg ?? Ce are fata.....?




Ma refeream la discutii ca Drashti e iubita si pe deasupra e si frumosa eclipseaza se descurca si e foarte adaptabila sa nu uitam de secventele off screen.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Joi 09 Feb 2012, 7:07 pm

Selin a scris:

CE TARE???
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Joi 09 Feb 2012, 7:08 pm

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Good_evening_8Dragalaselor!
Asa avem noi parte,sa ne atasam de uni actori care pe parcurs ne dezamagesc...Iloc sa se mandreasca ca au fost in stare sa faca un asa serial care ia dus pe culmi inalte..ei se pierd in sptiu..Ar trebui sa spuna ca e mandru de ce-ia ce a facut si a avut parte sa joace cu o asa actrita ca Drashiti...Dar ii este frica de vrajitoarea de acasa 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 273628 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 273628
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 7:08 pm

Selin a scris: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 648483 Buna seara,dragele mele!

Uitati ce medalion am primit,fetelor....pentru toate,trebuie sa apreciati ca n-am fost egoista. kiss


De asta ce ziceti ? Smile Smile Smile


Buna, foarte inebunit. Smile Smile Smile kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Joi 09 Feb 2012, 7:08 pm

iulianagl a scris:


Ma refeream la discutii ca Drashti e iubita si pe deasupra e si frumosa eclipseaza se descurca si e foarte adaptabila sa nu uitam de secventele off screen.

Aaaaaaa! Da! Da! Da! Da! kiss kiss kiss kiss kiss kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 7:13 pm

lica54 a scris:Dragalaselor!
Asa avem noi parte,sa ne atasam de uni actori care pe parcurs ne dezamagesc...Iloc sa se mandreasca ca au fost in stare sa faca un asa serial care ia dus pe culmi inalte..ei se pierd in sptiu..Ar trebui sa spuna ca e mandru de ce-ia ce a facut si a avut parte sa joace cu o asa actrita ca Drashiti...Dar ii este frica de vrajitoarea de acasa 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 273628 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 273628


Buna Dadi asa si este dar de ea nu putem spune inca nimic si nici n-a vorbit de rau de el a sustinut ca e un om foarte bun si actor la fel pe cand el n-am auzit sa spuna despre talentul ei nimic ahaa da parca Alex a spus ceva ca Debuna a zis ca e talentata de parca ar fi jucat cu Debuna nu cu el dar in schimb a facut istorie cu Debuna in Ramayan tralala...Nu stiu dar mi se pare un pic cam rautacios ori se ascunde in spatele mastii care o afiseaza ca e foarte diferit acum de felul cum a fost inainte.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Joi 09 Feb 2012, 7:16 pm

Unde ați citit că Gurmeet vorbește de rău filmul Geet? Eu n-am găsit în nici unul din articole să spună ceva de rău. E adevărat că nu știu indiană dar din cele în engleză n-am văzut nimic de genul ăsta.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Joi 09 Feb 2012, 7:18 pm

E las se ascunde dupa fustele nevestei..... Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 09 Feb 2012, 7:20 pm

Fetelorrr ce dor mi-a fost de voiiiiii sad
Am avut cablu de la net ruptttttt sad Pana au venit si la mine, a durat o groaza.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Joi 09 Feb 2012, 7:23 pm

Alexa20 a scris:Fetelorrr ce dor mi-a fost de voiiiiii sad
Am avut cablu de la net ruptttttt sad Pana au venit si la mine, a durat o groaza.
Bine ai venit ! kiss kiss kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 35 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum