Serialesitelenovelet
19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
Mirela Maria
dubaisport
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 14 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 43  Urmatorul

In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 10:15 am

BUNA DIMINEATA !!

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 648483 Denisa !! kiss

O zi si o saptamana de vis va doresc !! kiss

Eu tot mai astept un nou trailer ... Asta este scurt si cu Mustafa in el . Nu-mi place asta . Crying or Very sad

Sper ca dupa ce Kerim iese de la terapie , tanti-doamna de la receptie sa nu-i spuna ca a plecat cu un barbat si atat . Sa fi vazut si ea ca nu era de acord Gullia sa plece . Crying or Very sad Offfffff , nu-mi place deloc . Nu cred ca aduce nimic bun rapirea . Sau poate ca aduce ... in sensul ca odata pentru totdeauna Gullia ii spune lui Mustafa sa-si ia gandul de la ea ... ca ea il iubeste pe Kerim . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 244732 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 244732 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 244732

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Bahw5
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 20 Feb 2012, 10:18 am

Vic eu cred că până iese Kerim de la terapeut Fatmagul se întoarce , nu înţeleg ce vrea să îi spună Mustafa.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 10:22 am

DENISA a scris:Vic eu cred că până iese Kerim de la terapeut Fatmagul se întoarce , nu înţeleg ce vrea să îi spună Mustafa.
Sper . Dar din cate se pare o duce in alta parte . Cat sa stea si Kerim la terapie ? Ca doar nu se culca acolo .
Oricum cred ca asa se termina episodul ... cu Gullia fata in fata cu Mustafa .
Eu tot astept trailer 2 ... asta sa fie doar de incalzire . Au ei un motiv pentru care ne-au dat de duminica fragman ... poate ca se gandesc sa ne faca un episod de "Dragobete" . Smile

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2cqdwyu

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2mm753d
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 20 Feb 2012, 12:29 pm

buna ziua tuturor !
o saptamana cat mai usoara si plina de realizari !

draga Vic ..si eu cred ca intalnirea cu mustafa de la terapeuta va fi finalul epis ,dupa replica lui Gulli ca-l iubeste pe Ker...sa ne lase sa fierbem inca o saptamana.

dau o cafea ..poate mai e cineva adormit inafara de mine cafea
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 12:33 pm

Buna , Dubai kiss kiss
sigur asa ne vor lasa asa ... Crying or Very sad
sau cu kerim ... socat ca gullia nu mai este acolo .
multumim. kiss



when they are walking , at 40 seconds fatmagul says to kerim that the first time she arrived to istanbul she was afraid , she found the city too much noisy and there is too much people. then kerim aproved it and he proposed to her if the day they can forget themself only for valentine day and try to do like as every couple and fatmagul accept.
From 1:30 they begin to have fun , they are acting like as they just had met.. then they introduice themself.

from 2:04 when they are walking , they re still acting , and he says to her : "can i hold your hand? " and fatmagul answers " yes actually i m cold now.." and he answers to her " you want me to hold onl for that ?" and they smile :) ,

in the restaurant, night, from 3:15 he says to her : if you got bored by the noise we can go and fatmagul answered to him that she loved the place.

from 3:46 fatmagul and kerim starts one little game, they try to guess what is the people situation around them , they try to notice it

but they mistook about the blond girl , they thought that she had been waiting for her lover but actually she waited her sister ..

then they decide to go from the place because kerim has a surprise in their restaurant .. so they go to one club and join the restaurant

from 7:55 fatmagul asks to kerim : why you sent the taxi he could wait us ?

kerim then answers to her that maybe they re going to spend a little time in the restaurant .. and fatmagul cant wait to see his surprise for the valentine 's day

then they enter and he offers the dog to her .. she gets so happy because she loved one dog before which look like this one so much but it was not her dog .. and now she has one

and last scenes they are making some plan for the dog they propose to keep the dog in the restaurant until he grow up and carry him then in the house
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 20 Feb 2012, 12:51 pm

buna Vic kiss

in sfarsit au aparut cateva traduceri
parca lumea nu mai are chef sa traduca

eu cred ca nu o duce departe ,poate e chiar pe holul de la intrarea in ante -camera doctoritei
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 12:56 pm

dubaisport a scris:buna Vic kiss

in sfarsit au aparut cateva traduceri
parca lumea nu mai are chef sa traduca

eu cred ca nu o duce departe ,poate e chiar pe holul de la intrarea in ante -camera doctoritei

Pai sunt ocupati cu pupaceala , Dubai !! Au 30.000 de vizualizari la sarut . Cand crezi ca mai are omul timp sa dea o "traduceisan" ???????? Smile Smile Smile

Si eu ma gandeam ca o duce tot undeva in incinta ... dar pare a fi o cladire mai intunecata .
Poate ca ma insel .
Am auzit ca s-ar putea ca Kerim si Gullia sa doarma in acelasi pat . Sper sa fie ceva adevarat ... desi slabe sanse . sad sad sad sad




By : EA USA Admins


2/18/12 -New tips..

This is something else...not a dream ,not sexual, this is prove of innocent love , testing of the innocent love and Kerim will prove this...more than ever .This is Kerim his love from bottom his heart Kerim...
Said Unknown
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 20 Feb 2012, 12:59 pm

cat il mai chinuie pe Ker cu dormitul langa Gulli stupid
pai baiatul vrea alt fel de dormit 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 1:04 pm

dubaisport a scris:cat il mai chinuie pe Ker cu dormitul langa Gulli stupid
pai baiatul vrea alt fel de dormit 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946

Smile Smile Smile Smile Smile
Sigur vrea el un alt tip de culcat ... dar are rabdare . Stie ca tot va ajunge acolo . Ceea ce este cucerit cu greutate ... devine si mai pretios . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516
Trebuie sa demontreze ca este dispus sa astepte ...si sa fie un baiat cumintel .
Dar daca se intampla asta ... cred ca dimineata topeste toata zapada din curte . cupidon cupidon cupidon Daca ma intelegi ce vreau sa spun
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 20 Feb 2012, 1:08 pm

Smile Smile Smile

daaa...e rabdator baiatul
acum stie ca si el e iubit ,nu numai el iubeste
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 1:12 pm

dubaisport a scris: Smile Smile Smile

daaa...e rabdator baiatul
acum stie ca si el e iubit ,nu numai el iubeste
Frate , cata rabdare sa ai ? Cataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?
Or fi si dushurile bune ... dar au si ele o limita . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946
Sa-i spuna Gulliei ce pateste ...in preajama ei si cand se gandeste la ea . Smile Smile Smile
Cred ca fuge fata ... rosie ca focul . Smile



Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 14 Noi 2012, 12:11 am, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 20 Feb 2012, 1:25 pm

bine ..serialul asta are alta tenta
nici pe Mukk nu ne-au prezentat-o prea iubareata cu rahmi si ne-am trezit ca e gravida ... Smile asa ca ...la copiii nostrii slabe sanse prea curand
poate dupa ce termina amandoi cu terapia...atunci sa-i vedem..transpirati si sleiti de puteri Smile
sau tu te astepti la scene hot ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 1:28 pm

dubaisport a scris:
poate dupa ce termina amandoi cu terapia...atunci sa-i vedem..transpirati si sleiti de puteri Smile
sau tu te astepti la scene hot ?
Nici nu vreau scene hot . Imi este de ajuns sa-i vad ca sunt in aceeasi camera .
Desi m-a cam pus pe ganduri sarutul . cupidon cupidon cupidon
Adica ...eu nu ma asteptam sa vad asa sarut la ei ... si totusi ?!
Tot ce trebuie sa faca ...este sa-i lase in pace . SE DESCURCA EI !!! cupidon cupidon cupidon
Dar eu cred ca-i vom vedea si in pat ... Asa cred eu !!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 20 Feb 2012, 1:32 pm

victorelalove a scris:

Tot ce trebuie sa faca ...este sa-i lase in pace . SE DESCURCA EI !!! cupidon cupidon cupidon
Dar eu cred ca-i vom vedea si in pat ... Asa cred eu !!

ar fi bine .. 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 283516 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 248946
cred ca aparitiile lui Mustafa pe langa ei ...grabesc lucrurile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 20 Feb 2012, 1:35 pm

pana la urma joi cum vor sta lucrurile ?
Asu ai va spune lui Mustafa ca i-a zis adev lui Gulli?apoi vor disparea amandoi sau doar Mustafa si ea va fi prinsa ?
ca eu nu pricepui stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 1:41 pm

dubaisport a scris:pana la urma joi cum vor sta lucrurile ?
Asu ai va spune lui Mustafa ca i-a zis adev lui Gulli?apoi vor disparea amandoi sau doar Mustafa si ea va fi prinsa ?
ca eu nu pricepui stupid

Nu-mi dau seama daca Asu va fi prinsa . Ca nu spusera nimic .

Hai ca dau astia niste indicii . Ar merge si un :"TARA ARDE SI BABA SE PIAPTANA !!! "

Eram sigure ca asa se termina episodul . Si faza cu "vilajul in flames " ... cred ca se refera la cautarile disperate ale familionului . Cel putin asa imi suna mie .
Ai vreo alta idee , Dubai ? Ce ar putea sa fie ... dar cred ca la asta se refera ... o expresie turceasca . kiss


Engin Akyurek USA fans
By : EA USA Admins


2/20/12
''Köy yanar ,deli taranır''...:)..Bu vecize kimden ki acaba der Mechul..
"Village is burning , crazy person search" (This is turkish expression I translated but I hopw it is mean to same thing ) who will say this said Unknown

P.S: Mustafa will kidnaped FG when Kerim is inside just for to talk ..and this scenes will be the end of the episode....
ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 20 Feb 2012, 1:46 pm

se poate Vic ...dar ma gandesc sa nu se refere la scenele in cautarea lui Mustafa si secvente din luna de miere a ablilor ...ca din cate am inteles eu nimeni nu vor sa-i deranjeze cu stirile
sau ceva legat de Resat ..ca asta e pe din-nafara serialului de vreo 3 epis
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 1:50 pm

dubaisport a scris:se poate Vic ...dar ma gandesc sa nu se refere la scenele in cautarea lui Mustafa si secvente din luna de miere a ablilor ...

Aaaaaaa ...sa le ia foc hotelul Ablilor ??????? Smile Smile Smile
Cred ca se refera tot la rapirea Gulliei ...si la cat de diperat este Kerim sa o gaseasca .
Eu tot sper intr-o imbratisare de zile mari ... cand se intalnesc copii dupa rapire . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 244732
Nu vreau sarut , nu vreau cine stie ce ... o imbratisare din toata inima din partea Gulliei . Ca si cum nu mai exista piedici intre ei ...si ea il poate atinge fara teama . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 244732

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2rmmkci
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 3:40 pm

Fatmagül’ün suçu ne 63.bölüm fragmanı ~ Fatmagül ile Kerim




19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 2elrt3p


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 14 Noi 2012, 12:11 am, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 20 Feb 2012, 3:45 pm

victorelalove a scris:


Cred ca se refera tot la rapirea Gulliei ...si la cat de diperat este Kerim sa o gaseasca .
Eu tot sper intr-o imbratisare de zile mari ... cand se intalnesc copii dupa rapire . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 244732

Tu crezi ca va fi o confruntare intre Ker si Mustafa?
eu nu cred....Gulli se va intoarce inainte sa iasa Ker de la terapeuta,va parea agitata,un pic speriata de o eventuala altercatie intre Ker si Musta,daca asta mai e prin preajma cabinetului si nu o fi plecat ...apoi il va calma pe ker asigurandu-l de dragostea ei.

nu prea vreau sa cred ca e o scena WOU ,nu cred ca iese din tiparul scenaristelor,mai ales ca e ultima din epis, .....vor sa ne lase cu sufletul la gura pana sapt viit.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 20 Feb 2012, 3:46 pm

ce zice articolul Vic ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 3:55 pm

dubaisport a scris:un pic speriata de o eventuala altercatie intre Ker si Musta,daca asta mai e prin preajma cabinetului si nu o fi plecat ...apoi il va calma pe ker asigurandu-l de dragostea ei.

Nu . De dragostea ei il va asigura saptamana viitoare . Saptamana asta asa se termina ... cu Gullia pe punctul de a-l injura putin pe Mustafa . Abia astept sa-i spuna ca "biti" ... ca Mustafa parca este batut in cap . Ei chiar ca nu stiu ce vor sa arate scenaritele cu asta .
Dar daca duce la o confesiune ...wowwwwwwwww , din partea Gulliei catre sot si o apropiere si mai si , merge . kiss 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 244732

Articulul , este titamai . Vorbeste despre epidodul de joi , despre cum a evoluat relatia pana acum . Lumea vad ca este incantata de sarut ... s-au tot scris articole despre Kerim si Fg . Despre faptul ca dragostea este la inceput ... dragostea recunoscuta de Gullie . CA PANA ACUM MI SE PARE CA ERA RETINUTA ...si se mintea si pe ea , sau ii era teama de ce ar insemna sa-i spuna ca-l iubeste . Dar dupa cum se uita la el in trailer ...cred ca-l viseaza si cu ochii deschisi . cupidon cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 20 Feb 2012, 4:04 pm

victorelalove a scris:
Nu . De dragostea ei il va asigura saptamana viitoare . Saptamana asta asa se termina ... cu Gullia pe punctul de a-l injura putin pe Mustafa . Abia astept sa-i spuna ca "biti" ... ca Mustafa parca este batut in cap . Ei chiar ca nu stiu ce vor sa arate scenaritele cu asta .
Dar daca duce la o confesiune ...wowwwwwwwww , din partea Gulliei catre sot si o apropiere si mai si , merge . kiss 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 244732

DA DA..Asa gandesc si eu...cred ca va fi singurul episod ( sper sa nu gresesc ) care se va termina cu gulli si Must ..pana acum se termina cu K si G
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 4:15 pm

dubaisport a scris:
DA DA..Asa gandesc si eu...cred ca va fi singurul episod ( sper sa nu gresesc ) care se va termina cu gulli si Must ..pana acum se termina cu K si G
Eee .. nici nu-mi pasa . Gullia simte ca este a lui Kerim . Este a lui acum ... chiar daca abia il pupa . Vor veni si altele ... cupidon cupidon cupidon
IMI PLACE INTR-UN FEL CA MUSTAFA SE DUCE SI SE COMPORTA CU EA CA UN URANGUTAN . Asa vede si Gullia ce viata ar fi avut alaturi de el . Cred ca spune mersic ca a existat Kerim in viata ei . Nu se mai vindeca ea laturi de fostul logodnic . Cred ca plangea cu lacrimi amare .
sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 20 Feb 2012, 4:19 pm

dubaisport a scris:
DA DA..Asa gandesc si eu...cred ca va fi singurul episod ( sper sa nu gresesc ) care se va termina cu gulli si Must ..pana acum se termina cu K si G

Acum mi-a picat fisa . A mai fost in episodul 22 ( EPISODUL 21 ASA S-A TERMINAT CU GULLIA SI CU MUSTAFA ) ...cand Gullia s-a intalnit cu Mustafa in curte ...si i-a spus ca il admira pe Kerim pentru tot ceea ce a facut si ca si-a asumat vina . A fost prima data cand l-a strigat pe nume .
Ma gandesc ca a cum va fi iar prima data pentru ceva ... EU SPER CA SA-L SARUTE SI EA . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum