Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
ninnet
dubaisport
michiper68
victorelalove
DENISA
9 participanți

Pagina 7 din 43 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Urmatorul

In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 9:11 pm

[quote="dubaisport"]
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466
Iertare vreau ... dar baiatul mi-a luat mintile la 30 de ani ... zici ca sunt o adolescenta . Una mai tarzie ... vorba Denisei . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 9:12 pm

Vic ..fanii vorbesc despre indiciu cu bataia pe care le-o da Ker lui Erdo si selim..datorita lor va intra la inchisoare Ker sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 9:13 pm

[quote="victorelalove"]
ai o scuza Vic...dragostea nu are varsta kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 9:16 pm

dubaisport a scris:Vic ..fanii vorbesc despre indiciu cu bataia pe care le-o da Ker lui Erdo si selim..datorita lor va intra la inchisoare Ker sad

sad sad sad sad sad sad sad sad
Sa vezi ca asa se intampla . sad sad sad sad sad sad sad
Da , si il iau imediat la inchisoare ? Sau ajunge sa o elibereze pe Gullie ?

Numai nenorociri ... Sa vezi cat sta Kerim la inchisoare . Ca nu are cum sa iasa ...decat daca renunta Fg la acuzatii ... si ei isi retrag plangerea .
Asa este ... ca tii minte ca era un indiciu in care spuneau ca Yasaranii il ajuta pe Kerim sa iasa de la inchisoare ? Asta este ... se duce totul pe apa sambetei .


Se intorc iar la inceput .
Cata lipsa de imaginatie si de umanitate la scenaristele astea . stupid

Superba muzica . kiss


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Lun 19 Noi 2012, 9:49 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 9:24 pm

victorelalove a scris:


Sa vezi ca asa se intampla . sad sad sad sad sad sad sad
Da , si il iau imediat la inchisoare ? Sau ajunge sa o elibereze pe Gullie ?

Numai nenorociri ... Sa vezi cat sta Kerim la inchisoare . Ca nu are cum sa iasa ...decat daca renunta Fg la acuzatii ... si ei isi retrag plangerea .
Asa este ... ca tii minte ca era un indiciu in care spuneau ca Yasaranii il ajuta pe Kerim sa iasa de la inchisoare ? Asta este ... se duce totul pe apa sambetei .


nu-si va retrage acuzatia de viol Gulli,daca la asta te referi .....
Ker va fi ajutat tot de perihan ,cred eu si SPER ..ei nu i-a convenit cand a auzit ca Must a stat in casa ei
eu cred ca ea (perihan ) ai ameninta iar ca-i va denunta personal la politie de tainuirea infractorului..pana al urma CRIMINALUL lui Vural este Mustafa,iar ei l-au acoperit;
de fapt in finalul finalului ar trebui tot neamul Yasaranilor ( mai putin mama lui erdo si perihan )sa intre la parnaie..de la Resat pana la Munir ..toti l-au acoprit pe Mustafa ,toti sunt vinovati
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 9:26 pm

nu mai gasesc unde sunt trecute indiciile postate sapt trecuta ref la epis de joia viit..tu stii pe unde sunt ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 9:33 pm

Stai ca le caut . kiss

Uite ca mi-a raspuns tipa ... eu ma inteleg foarte bine cu ea , ma ajuta mereu cand am nedumeriri . Unde nu mai pui ca mi-a tradus toate interviurile lui Engin .
Faca o analiza foarte buna a framantarilor lui Kerim la terapie ... si apoi in camera . Situatia este complicata ...asa este . Este greu ...

I think it is like this: He was SO busy with running after her and gaining her love that he was only focused on himself winning her so his focus was on catching her and winning her heart. This is how men are. They are hunters and they chase after women. This was his main goal in his life- egoistic man. He knows what happened but he never really realized FG had a life before him. Now slowly that he has her in his hands he has touched the ground from the planet he was living on and realizing and thinking about the past and the more Mustafa gets into their life the more he gets reminded of how he ruined their life and this makes him sad. He wants to move on with FG and be happy but what Mustafa said to him in the hospital really hurt his feelings. He said to Kerim my mom died becuase of you and you ruined my life. If you think of it logically it was Kerim who saw FG and caught her. Otherwise, none of the men would have seen her.
She is not thinking about Mustafa! She is so frustrated that he won´t let her move on with her life and she wants a life with Kerim but Mustafa is unable to built a life for himself because he still hangs on to the past. Of course she does not love him. If you love somebody you don´t want them in jail or you don´t tell them (episode 31) please let us live our life. I am not even a bit upset with you. Those are pretty hurtful words for a exlover. She trusts Kerim so much and their relationship is so close she even told him about the child and what Asu told her that Mustafa wanted to name it Murat. She was being honest with Kerim in her room. It had nothing to do with love but rather sypmathizing, frustration, sadness and tired that he won´t let go of them and that he will rot in jail for the rest of his life and he cannot move on after what happened- the one mistake he made.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 9:52 pm

exact ce am spus eu acum vreo 2 ore
comentariul lui Must de la spital i-a facut sa aiba indoieli si el si gulli
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 9:56 pm

Ker se invinovateste acum ca el a fost primul care a vazut-o pe Gulli ( pe scari la logodna lui selim ) si ca daca el nu-i taia calea ea nu ar mai fi fost violata ......
hai ca exagereaza acum scenaristele ..vor sa-l scoata vinovat pe el stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 10:00 pm

traducerea de la intrarea lui mustafa in cabinetul terapeutei :

When the receptionist opened the door for Mustafa, he told her "I came with them" (with Fatmagul and Kerim) That's why she looked at both of them and asked them if they'd like to drink something.

Then he told Fatmagul that if she doesn't get up and get out with him, he'll go inside (where Kerim is)
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 10:00 pm

Mie mi se pare aiurea ca asta sa se intampla abia in episodul 63 .
Pana acum ce au facut ?
Mustafa se duse ...si se insura , facu si un KIKI PUTPURUK ... si acum vrea Gullie .
Asa este ... tot pe Kerim il scot vinovat .

Da , am observat ca si ea s-a referit la afaza cu spitalul ca si tine ... atunci s-a schimbat tot . Dar de ce ii mai lasara sa se pupe ?
Smile

Uite aici un indiciu postat acum ceva timp . Cineva stia despre asta .
Si cred ca ai dreptete ... Yasaranca ii ajuta ( ea este surpriza) .

.Kerim may be in jail again 2 more episode. He will not stay in jail too long .He will get help Someone secretly will help Kerim. ( look at that 2 season Fg looking at the wedding dress and crying )This secret help will be coming from Yasaranlar .Their motive is the save their holding .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 10:06 pm

exact indiciul asta il cautam kiss
dar nu-mi dau seama cum va ajuta iesirea lui Ker din arest salvarea firmei Yasaranilor ? tu ce crezi ?
am obosit Vic ..nu mai pot nici sa gandesc , azi am facut maraton de vorbaraie ...17 pagini Smile

dar unde sunt fetele?
sarbatoresc Dragobetele ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 10:10 pm

dubaisport a scris:exact indiciul asta il cautam kiss
dar nu-mi dau seama cum va ajuta iesirea lui Ker din arest salvarea firmei Yasaranilor ? tu ce crezi ?
am obosit Vic ..nu mai pot nici sa gandesc , azi am facut maraton de vorbaraie ...17 pagini Smile

dar unde sunt fetele?
sarbatoresc Dragobetele ?

Smile Smile Smile Smile
Vorbarie multa . Eu oricum vorbesc non-stop . Scriu si vorbesc in acelasi timp ...mai si gesticulez . Nu am astampar ... nu dorm mult . Nu stau mult intr-un loc . Si cred ca si tu esti la fel . kiss kiss kiss

Eu cred ca iare legatura cu femeile Yasaran ... poate ca femeile conving pe cineva sa-i salveze . O fi tata ... care se baga pe increngatura ?
Nu stiu ce sa spun . kiss 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 1187475566
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 10:11 pm

victorelalove a scris: Dar de ce ii mai lasara sa se pupe ?


ca sa simta Gulli gustul buzelor lui Ker Smile Smile
cred ca acest capitol ,cu rapirea, este SHOCUL de care avea nevoie Gulli ca sa-l uite definitiv pe Must
dupa ce Ker va iesi din inchis vor face nunta ..asta e dovada ca EA il accepta de sot forever cu toate implicatiile cuvantului " sot ".
din acel moment vom vedea o alta gulli ..ai sa vezi
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 10:13 pm

dubaisport a scris:
din acel moment vom vedea o alta gulli ..ai sa vezi
Nu credddddddddddddddddddddddddddddd ... nu mai cred pentru nimic in lume . Asa si ???? il va iubi ... si apoi iar va uita ... cu ce ne ajuta ?

Barem sa-si pupe fanele ... noi cel putin nu o sa uitam in veci . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 10:14 pm

victorelalove a scris:


Eu cred ca iare legatura cu femeile Yasaran ... poate ca femeile conving pe cineva sa-i salveze . O fi tata ... care se baga pe increngatura ?
Nu stiu ce sa spun . kiss 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 1187475566

si eu sunt la fel de agitata kiss

Aaaaa ..ai dreptate ..gata ,mi-am dat seama, uitasem de fahretin stupid
adu-ti mainte ca el s-a intilnit cu mama lui Meltem , ea acum are procent mai mare la actiunile Yasar, nu am inteles ce a discutat atunci cu ea ,dar e clara treaba ca-i va santaja pe Yasar ca va vinde actiunile lui fahretin..iar astia ca sa nu se trezeasca cu mortul in batatura il vor scoate pe Ker din inchisoare.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 10:16 pm

victorelalove a scris:
Nu credddddddddddddddddddddddddddddd ... nu mai cred pentru nimic in lume . Asa si ???? il va iubi ... si apoi iar va uita ... cu ce ne ajuta ?


il va iubi Vic ...ea si acum il iubeste dar in stil ..umanitar, ca o recompensa ptr sustinerea si suportul lui ..dar 1/2 de inima se mai gandeste la Must ..dupa rapirea toata inima ai va apartine numai lui Ker
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 10:16 pm

dubaisport a scris:.iar astia ca sa nu se trezeasca cu mortul in batatura il vor scoate pe Ker din inchisoare.
Si apoi vine procesul ...si iar pleaca la inchisoare . Apoi parca vad ca Gullia nu a terminat rochia . Smile Smile Smile

Nu or sa fie impreuna ... nu se potrivesc . Unul iubeste prea mult ... si unul nu stie cum sa iubeasca . Este o bomba cu ceas ... nu va merge . Evil or Very Mad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 10:18 pm

dubaisport a scris:

il va iubi Vic ...ea si acum il iubeste dar in stil ..umanitar, ca o recompensa ptr sustinerea si suportul lui ..dar 1/2 de inima se mai gandeste la Must ..dupa rapirea toata inima ai va apartine numai lui Ker

Hai sa vedem ... dar ea va fi mereu blocata . Degeaba il iubeste daca nu stie cum sa arate ... decat daca se duce teleghidata spre el ... Cum a facut aseara cu dormitul in pat .
Kerim , prostul de el ...se bucura si pentru o privire de la ea ... dar acum ca a stat langa el ??????/ Cred ca nici nu a dormit de fericire ... nu ai vazut ca nici nu s-a miscat .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 10:22 pm

victorelalove a scris:


Kerim , prostul de el ...se bucura si pentru o privire de la ea ... dar acum ca a stat langa el ??????/ Cred ca nici nu a dormit de fericire ... nu ai vazut ca nici nu s-a miscat .
pai nu s-a miscat ca sa nu o deranjeze pe ea Smile
dea sta i-a amortit si bratul
dar fii atenta : scena asta nu a fost bagata fara rost in film ..dupa nunta cand trebuie sa doarma amandoi in acelasi pat Gulli nu va avea reticente , va fi obisnuita cu el in pat , nu cred ca vom mai vedea nici fastaceala din promoul de asta vara
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 10:25 pm

dubaisport a scris:... nu cred ca vom mai vedea nici fastaceala din promoul de asta vara
Nu , fastaceala este pentru ca stiu ca urmeaza altceva .
Dar cred ca nunta este in ultimul episod . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 10:37 pm

draga mea Vic ..azi am exagerat cu pc
ma ustura ochii, ma mut la tv si apoi ma culc ca nu am dormit toata noapte cu gandul la Gulli sad
ne citim maine cand apar ( sper ) indiciile !
kiss kiss noapte buna ! 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 720534
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 10:39 pm

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 318540105 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 318540105

Chiar ca am exagerat cu vorbitul astazi ... inca putin si blocam iar un topic .

Somnic usor ...si eu sper sa mai apara indicii , dar nu stiu ce anume ar mai putea sa ne spuna . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 4116130935

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Feb 2012, 11:07 pm

promo ep 64




michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:08 pm

Buna , Michi !! kiss
Multumim ... oribil loc , oribil Mustafa ... Yaccccccccc . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2743637754 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2743637754 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 43 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum