Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
ninnet
dubaisport
michiper68
victorelalove
DENISA
9 participanți

Pagina 8 din 43 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Urmatorul

In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Feb 2012, 11:12 pm

cred ca au criticat fanii ep de ieri si au sarit cu un promo sa intelegem ca nu-i face rau.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:17 pm

michiper68 a scris:cred ca au criticat fanii ep de ieri si au sarit cu un promo sa intelegem ca nu-i face rau.
Pai ar fi fost culmea sa-i faca . Si o duse in "imputisenia" aia de caldire ? 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754
Dar vad ca au dislike-uri la greu .
Mai mult i-a enervat .
Toti intreaba unde este Kerim ???? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Feb 2012, 11:20 pm

victorelalove a scris:
Pai ar fi fost culmea sa-i faca . Si o duse in "imputisenia" aia de caldire ? 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754
Dar vad ca au dislike-uri la greu .
Mai mult i-a enervat .
Toti intreaba unde este Kerim ???? Smile Smile Smile


am vazut un loc asemanator in kuzey guney. era o hala dezafectata langa o cale ferata.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:22 pm

Fii atenta ce-i spune Mustafa Gulliei ... i-a linistit pe fani de ... ce sa mai zicem ???????

Translation

Muz: I'll make Kerim suffer even more than the pain of death. What do you think would hurt him the most, huh? Think about it...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Feb 2012, 11:26 pm

o extractie dentara? ar fi un posibil raspuns pe care eu i l-as da gingasului musti.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:26 pm

michiper68 a scris:o extractie dentara? ar fi un posibil raspuns pe care eu i l-as da gingasului musti.
Smile Smile Smile

Mie imi este sa nu o violeze . sad sad sad

Translation

Mustafa: I will get Kerim to feel more pain of dead.

Mustafa: What will hurt Kerim ?

Mustafa:Think about it....
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Feb 2012, 11:29 pm

dupa cum se uita fatmagul la el parca-l vad in pericol. cine stie ce lectii de autoaparare a luat si fatmagul. important e ca-l va ura crunt pe mustafa. asta e in avantajul lui kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:33 pm

michiper68 a scris:dupa cum se uita fatmagul la el parca-l vad in pericol. cine stie ce lectii de autoaparare a luat si fatmagul. important e ca-l va ura crunt pe mustafa. asta e in avantajul lui kerim.
Da ... dar astia cred ca au gresit teribil cu trailerul asta . Fanii au turbat ... Sper sa fie adevarat ca au in plan ceva ... poate chiar 3 trailere .

Engin Akyurek USA Fans
They probably haven't shot the best part of the scenes yet which I'm hoping is Kerim saving FG or both of them kicking Mustafa loool. Let's see is all I can say lool..I think they'll release 3 trailers this week because this show will be against 2 powerful dizi's
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Feb 2012, 11:36 pm

victorelalove a scris:
Da ... dar astia cred ca au gresit teribil cu trailerul asta . Fanii au turbat ... Sper sa fie adevarat ca au in plan ceva ... poate chiar 3 trailere .

Engin Akyurek USA Fans
They probably haven't shot the best part of the scenes yet which I'm hoping is Kerim saving FG or both of them kicking Mustafa loool. Let's see is all I can say lool..I think they'll release 3 trailers this week because this show will be against 2 powerful dizi's

mi se pare mai plauzibila ideea ca kerim ii va bate pe yasarani si va merge la inchisoare ptr vatamare. probabil si in garajul ala va fi o camera de supraveghere si-si vor da seama ca e masina lui yasar si iar sare kerim la bataie.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:37 pm

michiper68 a scris:

mi se pare mai plauzibila ideea ca kerim ii va bate pe yasarani si va merge la inchisoare ptr vatamare. probabil si in garajul ala va fi o camera de supraveghere si-si vor da seama ca e masina lui yasar si iar sare kerim la bataie.

Pai nu au ce sa dea in trailer ca sa multumesca fanii . De asta sunt sigura ( nu au ce ...daca era acum episodul cu indragosteala ...daaaaaaaaaaa ) ... asa ca se vor gandi mai bine . Daca nu ... avantaj Murat . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Feb 2012, 11:40 pm

victorelalove a scris:

Pai nu au ce sa dea in trailer ca sa multumesca fanii . De asta sunt sigura ( nu au ce ...daca ear acum episodul cu indragosteala ...daaaaaaaaaaa ) ... asa ca se vor gandi mai bine . Daca nu ... avantaj Murat . kiss

ieri a fost pe primul loc ca a fost reluare la kurtlar vadisi pusu dar saptamana viitoare sigur se vor uita si la murat. macar din curiozitate pentru cel mai senzational serial, cea mai stufoasa echipa tehnica, cel mai uluitor director de imagine. si un serial gri.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Feb 2012, 11:44 pm

59 de dislikuri. mi bine dadeau doar indiciile.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:45 pm

Trailerul asta este ca nuca in perete ... o nuca urata rau .
Sper ca au ceva in minte ... si sper sa nu fie adevarat ca Kerim va merge la inchisoare inainte sa o salveze sau macar sa fie Gullia salvata . Dar episodul va fi dezastruos .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:46 pm

michiper68 a scris:59 de dislikuri. mi bine dadeau doar indiciile.

60 ...si cred ca pana maine bate 100 .
Fanii sunt suparati rau ... nu stiu ce gandesc turcii astia . Au vrut sa vada daca il place lumea pe Mustafa ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Feb 2012, 11:53 pm

victorelalove a scris:

60 ...si cred ca pana maine bate 100 .
Fanii sunt suparati rau ... nu stiu ce gandesc turcii astia . Au vrut sa vada daca il place lumea pe Mustafa ?

tot sezonul 2 a fost un dezastru. nu stiu daca adunam un episod frumos din toate secventele frumoase. pacat ca au actori foarte buni.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Feb 2012, 11:55 pm

asa frumos s-a uitat kerim la fatmagul ep trecut ..avea o privire care m-a impresionat si ei l-au pus sa care patrunjel sau sa adoarma bebelu.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:56 pm

michiper68 a scris:

tot sezonul 2 a fost un dezastru. nu stiu daca adunam un episod frumos din toate secventele frumoase. pacat ca au actori foarte buni.
Pai degeaba ... cel putin scena cu Kerim si Gullie a fost macelarita fara mila ...
Cum s-a dus el la ea in camera ...plin de gelozie , parca ii venea sa tipe la un moment dat . Dar a fost calm ... si a avut acelasi ton ca de fiecare data .

In rest ne arata actori pe care eu una nu vreau sa-i vad , pentru ca nu-mi transmit nimic . Ca de exemplu Meltem si mama ... or fi ele fumoase , dar sunt slabe din punctul meu de vedere .

Engin si Beren daca apar 15 , hai 20 de minute in tot episodul . Ei pentru cine crede ca se uita lumea ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Feb 2012, 11:58 pm

victorelalove a scris:
Pai degeaba ... cel putin scena cu Kerim si Gullie a fost macelarita fara mila ...
Cum s-a dus el la ea in camera ...plin de gelozie , parca ii venea sa tipe la un moment dat . Dar a fost calm ... si a avut acelasi ton ca de fiecare data .

In rest ne arata actori pe care eu una nu vreau sa-i vad , pentru ca nu-mi transmit nimic . Ca de exemplu Meltem si mama ... or fi ele fumoase , dar sunt slabe din punctul meu de vedere .

Engin si Beren daca apar 15 , hai 20 de minute in tot episodul . Ei pentru cine crede ca se uita lumea ?


meltem si mama ei sunt acolo sa poarte haine colorate . dar fahretin bey ce rol are? ca de un sezon intreg nu face nimic.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:59 pm

michiper68 a scris:asa frumos s-a uitat kerim la fatmagul ep trecut ..avea o privire care m-a impresionat si ei l-au pus sa care patrunjel sau sa adoarma bebelu.

Smile Smile Smile sau sa ? sad sad sad sad sad sad sad

Asa este ... avea si o lacrima cand era la ea in camera si voia sa-i spuna mult mai multe ...dar daca Gullia ear mai rece ca lada frigorifica ... ce sa faca ? A spus si el noapte buna . stupid
Bine ca s-a dus dupa aceea la el in pat ... am crezut ca tine ceva mai mult faza ... ca doar era sfioasa . Dar ... bang , s-a trantit in pat , sa nu care cumva sa tina prea mult momentul .
Se uita la ea dupa aceea ... voia sa fiu in locul Gulliei . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 25 Feb 2012, 12:00 am

michiper68 a scris:

meltem si mama ei sunt acolo sa poarte haine colorate . dar fahretin bey ce rol are? ca de un sezon intreg nu face nimic.


Lucreaza "undercover! ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 12:04 am

victorelalove a scris:


Lucreaza "undercover! ... Smile Smile Smile


e under rau de tot ca nici el nu se mai gaseste. eu nu stiu dar m-am intrebat cum o fi putut fatmagul sa adoarma asa de repede cand s-a asezat in pat langa kerim? ce somn ushor are. altii se mai fatzaie, isi cauta pozitia, ea a adornit de parca luase somnifere.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 25 Feb 2012, 12:07 am

michiper68 a scris:


e under rau de tot ca nici el nu se mai gaseste. eu nu stiu dar m-am intrebat cum o fi putut fatmagul sa adoarma asa de repede cand s-a asezat in pat langa kerim? ce somn ushor are. altii se mai fatzaie, isi cauta pozitia, ea a adornit de parca luase somnifere.
Da ...pai asta ma intrebam si eu . Ziceai ca nu are niciun stres ... cred ca de la spital sa "lecuit". Smile Smile Smile

Si inca o mare prostie ... ei se asteapta ca noi sa credem ca Gullia este asa de viteaza cu un maniac ? Haida de ?! Pai mie imi este frica de Mustafa numai cand ma iut din fata calculatorului de ce ii debiteaza mintea si ce fata de nebun are ... sie a zici ca s-a dus cu el la plimbare .
Stie ca l-a omorat pe Vural , ca l-a atacat pe Kerim ... dar nu are niciun stres .

Si inca ceva ... de ce in epsiodul 32 Kerim si Gullia nu s-au dus sa-l reclame la politie ? 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754 Pe rahmi l-au reclamat Yasranii imediat ... pe Kerim insa a avut Abla "apa vie" si suflet mare ...si l-au lasat sa plece nestingherit . Ce scenariu penibil . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 12:13 am

sa sti ca episdoul de ieri a fost in intregime al cainelui . el a fost eroul. am vazut cum a alertat-o el pe perihan si a pus-o pe ganduri. daca nu era cainele ala destept ea traia cu impresia ca a scos-o sotzul la masa de drag. in fioecare episod s-au ocupat de ceva inutil-o armata de actori au adus pentru cazul ozge care s-a terminat ca in dosarele x cu disparitia lor , apoi am vazut ce inseamna viata de pescar ca m-au zapacit cu resat cu undita in mana. e asa un ghiveci ca nici nu vreau sa ma gandesc .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 25 Feb 2012, 12:16 am

michiper68 a scris: e asa un ghiveci ca nici nu vreau sa ma gandesc .
Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Hai ca m-ai facut sa rad cu lacrimi .
Asa este ... nici ei nu mai stiu ce sa faca ... s-or gandi sa intre mai repede in vacanta .

Acum o violeaza Mustafa pe Gulliei . Kerim pleaca in Australia la Tata ...si end of story si end of trauma . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 244732

Hai ca sunt pe drumul cel bun Au 84 de dislike-uri .
Fani spun ca le-a fost stricat week-end -ul ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 12:22 am

dar pe mukko nu o violeaza nimeni? ca e prea nelinistita si cand tine bebelu in brate mi-e ca-l scapa. ar trebui sa cerem sfatul unui stilist sa aflam cam in timp o sa faca fatmagul rochia de mireasa? 5-6 episoade in functie de trena? daca o face mini poate scapam ai ushor ca am asha un feeling ca o sa aflam tot -si cusatura in urma acului, si tivul si festonul si cine stie ce aplicarea perlelor pe te miri unde. fiecare atza o sa o vedem. dar baiatul ala de la restaurant a zis o propozitie intreaga sezonul asta?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 43 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum