Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
ninnet
dubaisport
michiper68
victorelalove
DENISA
9 participanți

Pagina 9 din 43 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Urmatorul

In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 25 Feb 2012, 12:25 am

michiper68 a scris:. dar baiatul ala de la restaurant a zis o propozitie intreaga sezonul asta?

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Auzi ... si noi la inceput il credeam mare "shpion" al Yasaranilor . A venit sora ... s-a uitat si el putin la ea si cam asta a fost . In rest este bun la toate . Smile

Mai , vad ca se discuta serios despre un viol .
Pai cam asta ar fi finalul ... stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 12:29 am

eu cred ca au scos repede trailerul ca erau fanii impacientati ca va pati ceva fatmagul. si au vrut sa ne arate ca o duce cu bine intre fiarele alea. imi place mult de mustafa, ca desi abia venise de la unditele si plasele lui de pescar de provincie stia deja toate cladirile parasite din istanbul. oare de ce nu a venit tot aici si atunci cand a vrut sa fuga si s-a dus la cabana? daca venea la prabusenia asta nu il mai impusca pe kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 25 Feb 2012, 12:32 am

michiper68 a scris:eu cred ca au scos repede trailerul ca erau fanii impacientati ca va pati ceva fatmagul. si au vrut sa ne arate ca o duce cu bine intre fiarele alea.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaa ... i-a linistit de tot . Maine cand s-or duce si ei pe la vreun gratar sa se parleasca cu carbunii incinsi , cu gandul la orntorinc , nici pastrama sa nu le priasca . Nu mai au rezolvare scenaristele astea ... nu mai au si gata . Bine ca i-a facut pe Ablii sa topaie prosteste prin parculete ... Mukka este sefa ... Copii zici ca sunt unul la menopauza altul la andropauza ... TOTUL ESTE PE DOS .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 12:34 am

The authors E&M are really jerks,

ahhhh. urata reactia fanilor. joi ne vom uita la suskunlar, cel putin acolo stim ca e violent nu asteptam nimic de corason .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 25 Feb 2012, 12:36 am

Eu tot la FGSN ma uit ... nu am scapare . Smile
Dar asa este ... este mult mai bine sa stii la ce sa te astepti mereu .

Nici mie nu-mi plac reactiile astea ... desi si noi le spumen scenaristele lui papuc . Poate ca te aduc si in pragul putin al nebuniei ... dar isi revin . kiss In final mereu uitam ca este doar o afacere care aduce bani . kiss

I don't Believe Mustafa would do that I mean Kidnapping her is enough to cause pain to Kerim and that what he want
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 12:40 am

daa. si daca le pasa de fani schimbau ele de mult scenariu. sunt ca roboteii -au fost invartite de cheie sa scoata 2 sezoane si le-au scos. nu conteaza ca apar si dispar personaje si ca nimic nu mai are logica, ele vor bifa toate episoadele si vor zambi in poza cu sampania in mana la petrecerea finala. mai bine il lasau pe vural asha deprimat cum era decat pe selim care nu pricep ce cauta in serialul asta. a dormit si a stat de decor pana acum.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 25 Feb 2012, 12:47 am

Daca lucrurile se duc putin pe apa sambetei ...sunt sigura ca nu vor sta cu mainile in san . Am mai vazut ca au reactionat cand fanii s-au revoltat . Nu cred ca risca chiar atat de mult ... ca asta ar insemna chiar ca sunt de pe alta lume . Ce atata sa schimbi putin scenariul la care te-ai gandit in mare ... ca doar asta fac "marii scenaristi" .
Dar toate ca toate ... viitorul suna vaide capul lui . Nimic nu mi se mai pare cum trebuie . Gullia pare ca-l iubeste cateodata ... cateodata pare ca-l uraste . Nici nu mai stie fanul , saracul , ce sa creada .
Da ... multi sunt de decor pe acolo . Decorul care-mi place mie ( Enginu' la dush ) nu-l mai vad . Crying or Very sad

Cea mai tare faza pe care am citit-o in ultimul timp ... A fost ca astazi un om ( clar "urator" de Engin ) a dat vina pe toti fanii lui Engin ... cum ca din cauza lor , regizorii cel mai mult tin la faptul ca Enginu' trebuie sa arate mereu bine ... si nu se mai concentreaza pe povestea in sine ... ci pe coafura lui . Smile Ca fanele disperate vorbesc mereu despre asa ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 12:56 am

am citit comentariul. bine ca nu a descoperit o conspiratie a fanilor sa-l arate doar pe mustafa ca in ultimul timp numai peste el dau in serial.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 25 Feb 2012, 12:58 am

michiper68 a scris:am citit comentariul. bine ca nu a descoperit o conspiratie a fanilor sa-l arate doar pe mustafa ca in ultimul timp numai peste el dau in serial.

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466
Dar ce or urmari ? Ii fac reclama ? Ca mie mi se pare ca nu sunt pe drumul cel bun . Lumea il uraste din ce in ce mai mult .

Bingo !!! S-a strigat Bingooooooo ...100 de diseliks .
Gata ... hai ca impacara fanii ... nu le mai prieste nimic pana la ..NUNTA , cred . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 3402550389 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 3402550389
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 1:02 am

sti ca de fapt tot ce au vrut fanii au vazut. nerecunoscatori. au vrut nunta au avut nunta ablilor. au vrut dragoste romantica au avut dragostea romantica la epiderma flescaita a ablilor. ablu cu pectoralii goi si santurile de pe gat e maxim de ce am putut sa indur. am avut si poezii, si plimbari prin parc cu abla cu palariuta rosie zburdand ca o fluturasa. de toate am avut. sa nu se mai planga fanii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 25 Feb 2012, 1:05 am

michiper68 a scris:. de toate am avut. sa nu se mai planga fanii.
Groaznic ... eu nici nu m-am uitat la ei . Si nu mi-a placut nici Ablu cand vorbea la telefon in masina cu socrii ... m-am si speriat .
Dar ai dreptate . Ma gandesc ca barbatul fatal in opinia lor este Ablu .
Ca dintr-o data s-a terminat cu Kerim la dushhhh ... 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 2058264515 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 3402550389 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 3402550389 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 3402550389
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 1:08 am

vic ma duc la culcare. maine poate apar si indiciile pozitive, pline de speranta. ca trailerul a fost un dezastru.


noapte buna!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 25 Feb 2012, 1:10 am

michiper68 a scris:vic ma duc la culcare. maine poate apar si indiciile pozitive, pline de speranta. ca trailerul a fost un dezastru.


noapte buna!

Pai de unde speranta ? Poate sa ne sopuna ce va fi peste 3 episode . Smile 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 318540105 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 318540105 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 1770706045

Bine ca nu se uita asa la Kerim ... de fapt nu-mi amintesc sa se fi uitat asa la Kerim vreodata .
Pe Mustafa cred ca-l va ura cu adevarat de acum . Bine ca a plans pentru el episodul trecut .

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Oayz68
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 25 Feb 2012, 7:59 am

Buna dimineata dragelor !
o sambata cat mai placuta !


bine ca nu vazui aseara promo ca iar nu mai dormeam Crying or Very sad
ce-i cu porcaria asta de promo ? nu gasea si Must un loc mai curat unde sa o duca pe Gulli?

Vic ..ti-am citit comm ref la promo ..nu o violeaza Mustafa, tot ce isi doreste el este sa-l faca sa sufere pe Ker, dar de Gulli nu se atinge sexual
cat de urat se uita Gulli la Must ,imi aminteste de imaginea de la casatoria ei cu Ker..URA ,DUSMANIE [b].
Must stie ca intre G si K nu s-a intimplat nimic fizic ,in mintea lui este acea imagine pe care a vazut-o cand stateau in prima casa , cu Gulli dormind singura pe canapea iar Ker in anexa; de aici si ideea ca ea inca-l mai iubeste el.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 25 Feb 2012, 8:00 am

uitai sa va las si cafeaua..cu gandul la promo

cafea 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 3416354263 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 433230
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 11:25 am

indiciu 64


Mustafa and Fatmagül that we see in the trailer took place while Kerim is at therapy explaining
Erdogan, Selim, Vural, and most importantly Fatmagül. he realizes Mustafa kidnapped Fatmagül and is destroyed.

Kerim: if she will die, we will die together .. he says ... if she will die, we will die together

Kerim goes to see ASu to find a clue about finding mustafa

FG is trying to convince musatafa to leave her

Mustafa: You're married to one of them.
Fatmagül: Kerim is not one of them ...

Police thinks yasarans helped mustafa and brings erdo and selim to the police station

finally A clue about Fatmagül's location can be reached

Kerim, waiting for the finding of Fatmagül thinking he completely losing her experiences an event.
(bisena)
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 11:26 am

e traducerea cu google, vom avea si alte traduceri
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 25 Feb 2012, 11:56 am

michiper68 a scris:e traducerea cu google, vom avea si alte traduceri

buna michi kiss kiss
multumim ptr indicii.. l-au inclus si pe Vural in ecuatie ?
sigur e o greseala
mare lucru nu ne zic indiciile ..ce banuiam si noi,poate mai apar altele
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 1:35 pm

indicii 64



Mustafa:Fg is place she's supposed to be with me ...she was always mine ....now I have her she totally mine ...who do you think Mustafa telling this.
..unknown said Soie EAHS

What will it be cause deep pain for Kerim ? Mustafa try to put his plan to action hurt Kerim . Mustafa is blaming Kerim for everything , because if FG did not fall in love with Kerim she will be still in love with Mustafa . What will it be more painful then dying for Kerim ...what can he do to hurt him? This is what Mustafa wants ...what could it be ?

MUKADDES :Is it matter he got caught it is may be to late what he already done to FG ..

Unknown Soie EAHS

Mustafa taken to FG place what we seen on the trailer while Kerim is in therapy .Kerim is talking about Erdogan,Selim,Vural and most importantly talking about FG. When he found out Mustafa kidnapped Fg he will be devastated

Kerim:If we are going to die we are going to die together ....die together

Kerim wil try to talk Asu , find some hints about Mustafa .
FG trying convinced Mustafa let her go...

Mustafa : . You got married one of those guys
Fatmagül : Kerim is not one those guys

Police will bring Erdogan and Selim to police station questioning weather they are the ones helping Mustafa or not .
Finally there will be hint where FG could be
In the moment he is thinking he will be reunited with Fg ...something will happen Kerim will feel that he lost FG forever ..
.
BISENA
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 25 Feb 2012, 1:49 pm

michiper68 a scris:indicii 64

In the moment he is thinking he will be reunited with Fg ...something will happen Kerim will feel that he lost FG forever ..[/color].

cred ca se refera la faptul ca va fi arestat Ker...
episodul se termina cu eliberarea lui gulli si arestarea lui Ker ... sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 1:55 pm

da. maxim de sadism. abia peste doua saptamani se vor reintalni.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 25 Feb 2012, 2:05 pm

michiper68 a scris:da. maxim de sadism. abia peste doua saptamani se vor reintalni.
si atunci sa-i vezi ca sunt ca acum 5 luni sad sad
ce-o fi in capul scenaristelor?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 2:13 pm

multimea vida. atata au in cap
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 25 Feb 2012, 2:17 pm

michiper68 a scris:multimea vida. atata au in cap

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 539466

cum poti sa schimbi atitudinea unor personaje la fiecare episod ?
intr-unul se iubesc ca apoi in urmatorul sa nu mai stie nici unul ce fel de sentimente au ... stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 25 Feb 2012, 2:25 pm

au dubla personalitate toti. sigur mukklo are tripla personalitate si reuseste sa ma scoata din sarite mereu.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 43 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum