Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
ninnet
dubaisport
michiper68
victorelalove
DENISA
9 participanți

Pagina 26 din 43 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Urmatorul

In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 11:41 am

Buna ziua fetelor!
ce mai faceti?
va doresc o zi buna
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 11:43 am

Buna dimineata , dragi copii !!
Ce mai faceti ?

cafea
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 11:45 am

buna Vic
ce mai faci?
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 11:53 am

Buna , Mirela !!! kiss
Sunt bine . Multumesc !! kiss Tu ce mai faci ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 11:55 am

foarte bine,multumesc
ce mai face baiatul nostru?
e tare suparat kiss
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 11:57 am

Mirela Maria a scris:foarte bine,multumesc
ce mai face baiatul nostru?
e tare suparat kiss
kiss kiss Dar l-ai vazut aseara la restaurant ? 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 12:03 pm

ce filmare e aia????
3 secunde si o gluga
noroc ca noi il deosebim si daca ar fi la zeci de metri .si cu spatele,si intr-o parte ......adica oricum Smile
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 12:07 pm

Mirela Maria a scris:ce filmare e aia????
3 secunde si o gluga
noroc ca noi il deosebim si daca ar fi la zeci de metri .si cu spatele,si intr-o parte ......adica oricum Smile
Mirele , Enginu' oricum este deosebit !!! 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516
Sa spunem mersic ca un fan cu spirit de initiativa a fost pe acolo . Daca nu era el ... nu mai vedeam nimic .
Unde nu mai pui ca fanul a anuntat imediat ... si a si postat intr-un sfert de ora inregistrarea . kiss
Asa ca ... bine si cu inregistrarea aia . Poate au mai fost fani care au avut vedere mai buna . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 12:12 pm

da...n-am stiut
deci chiar aseara a fost la bar??
ce tare
de ce nu suntem si noi acolo ca am face niste filmari
eu de ex sunt tot cu camera dupa mine
in masina si cand cobor in geanta
fac poze si in magazine...am eu placerea asta
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 12:15 pm

Mirela Maria a scris:
in masina si cand cobor in geanta
fac poze si in magazine...am eu placerea asta
Bravo !! Asa sunt si eu cu pozele . Cat mai multe ...si cat mai multe filmari . Sa am la ce ma uita la batranete . Smile
Da ... sad sad sad sad Unde nu am fi fost noi in restaurant .
Da , Enginu' aseara a fost acolo . Cred ca a filmat pana tarziu .
Dar tot agitat este ... de unde o mai avea energie ? Smile
Si observ ca turcii se duc in numar mare la restaurant in timpul saptamanii . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 12:24 pm

ei n-au nici o treaba ca doar femeile lor stau acasa si ii servesc pe domni stupid
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 12:28 pm

Smile Smile Smile
Sa inteleg ca a vrut sa-i faca o surpriza sotiei cel care a filmat .
Smile

Abia astept episodul de maine seara si sa-l vad pe Engin . kiss
Enginu' va juca minunat ... cu toate trairile lui . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 12:28 pm

: EA USA Admins

EPISODE 64 SUMMARY
Everyone will found out that Mustafa kidnapped FG . However it is impossible to reach FG and Mustafa . After this minute no one can calm down Kerim . Kerim will try every way he knows save FG from Mustafa . Yaşaranlar becomes panicked ,when police arrives to company intensity of panic will increased.
Because of the connection with Mustafa they are cornered specially after FG is kidnapped .
FG helpless waiting to be save ,also same time she trying to protect herself from Mustafa . Mustafa continues to think FG still loves him and continues to face with his past.
In other hand Mustafa will put his plan into action hurt Kerim deeply .
Kerim and police are looking for FG everywhere . When they found first clue will gave everyone scare and pain.
Kerim will use all the pieces and step by step will come close to Fg and Mustafa .Kerim will reach FG and Mustafa before police .There will be big fight between Kerim and Mustafa ....
Hatice (facebook.com/EnginAkyurekFans)
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 12:30 pm

victorelalove a scris: Smile Smile Smile
Sa inteleg ca a vrut sa-i faca o surpriza sotiei cel care a filmat .
Smile

Abia astept episodul de maine seara si sa-l vad pe Engin . kiss
Enginu' va juca minunat ... cu toate trairile lui . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516

Vic mesi pentru mesajul privat,asa cred si eu ca-si face doar reclama pe spatele ei
oare o gaseste maine pe gullia????
asa as vrea sa fie si el mai linistit ca agitat l-am tot vazut
noi l-am calma imediat Smile Smile Smile
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 12:30 pm

Da , Mirela !! kiss
Multumim . Tot Kerim sa rezolve problema inaintea politiei .
Ca politia stie doar sa-l bage pe el la inchisoare . Pe adevaratii vinovati ... ii lasa sa stea liberi si nederanjati . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 12:33 pm

Mirela Maria a scris:
asa as vrea sa fie si el mai linistit ca agitat l-am tot vazut
noi l-am calma imediat Smile Smile Smile
Cu placere , Mirela !! kiss

Mie imi place agitat . Imi place de mor !!!! 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 Smile Smile Smile
Nu cred ca poate fi calmat ... decat cu anestezic . Smile
Asta este firea lui . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 12:33 pm

oare il mai baga
scria pe undeva ca doar il audiaza la politie
acum sa vedem ce va fi
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 12:36 pm

Mirela Maria a scris:oare il mai baga
scria pe undeva ca doar il audiaza la politie
acum sa vedem ce va fi
NICI EU NU STIU CUM VA FI . Sa asteptam indiciile de saptamana viitoare .
Poate ca va mai sta vreo 2 episoade in arest . Si Gullia va plange dupa el ... si tocmai bine ca-si face si ea in sfarsit rochia de mireasa . Ca de ce naiba nu si-a cumparat una gata facuta ? Asta ca sa mai traga de timp ... stupid stupid stupid

Kerim o gaseste pe GULLIE IN FINALUL EPISODULUI . Nu ai vazut ca ne arata cum o dezleaga ...sau cel putin asta cred eu .
Si apoi mai este si poza cu Kerim strangandul pe Mustafa de gat . Sper sa se razbune si in numele nostru . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 12:48 pm

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732
de mult doresc sa dispara musti asta
Kerim v-a fi EROUL nostru
ca intotdeauna,nu?
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 12:50 pm

si cu rochia aia o lalaie
lasa ca o ajuta abla sa o termine
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 12:51 pm

Mirela Maria a scris: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732
de mult doresc sa dispara musti asta
Kerim v-a fi EROUL nostru
ca intotdeauna,nu?
Mirela , de Mustafa nu vom scapa pana la final . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 2743637754 CEl putin asta cred eu .
Dar de ajuns la inchisoare dupa tot ce a facut ...cred ca ajunge . Daca si de data asta scapa ... inseamna ca nu exista nicio dreptate .

Da , Kerim va fi eroul . Imi place ca l-au lasat sa se mai sescarce si el . Numai cat de linistit este ... mereu si mereu ...ascultator . Trebuie sa mai dea si cu pumnul . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 12:54 pm

Mirela Maria a scris:si cu rochia aia o lalaie
lasa ca o ajuta abla sa o termine
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 539466 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 539466
Eu cred ca 2 episode ne arata cum se croieste cu drag si spor la rochie .
Kerim la inchisoare ... si Gullia se gandeste ca in sfarsit hai sa termine cu rochia aia perdea pana iese Kerim de la racoare . Dar eu tot cred ca ea nu este pregatit sa se "marite" . Va fi un dezastru pentru amandoi . Crying or Very sad
El va vrea totul ... ea nu-i va putea da .
Asa ca ... mai bine sa-si ia gandul . kiss

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 15dl3ys
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 1:14 pm

eu nu mai cred ca el vrea totul
a vrut odata dar acum mi se pare ca s-a retras si o lasa pe ea sa faca pasi spre el
nu mai are acea bucurie de la inceput cand ii spunea ca o iubeste si o ruga si pe ea sa-i raspunda.....l-au obosit toate incidentele care sunt prea multe pentru un om normal..(numai ca scenaristele nu prea sunt normale)...nu ca nu o mai iubeste ,si vrea sa-i fie bine dar e full de atatea probleme
nici nu mai stie daca e dragoste sau doar vrea sa fie impacat ca a ajutat-o sa treaca peste trauma si sa fie el impacat sufleteste
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 29 Feb 2012, 1:22 pm

Vic 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656
ma duc sa hranesc familionul
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 1:23 pm

Mirela Maria a scris:
nici nu mai stie daca e dragoste sau doar vrea sa fie impacat ca a ajutat-o sa treaca peste trauma si sa fie el impacat sufleteste
Pai atunci or sa-si refaca viata langa altcineva . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732
Eu de fapt si asta vreau .
Dar ... saptamana trecuta ablii exact despre asta vorbeau ( nu am inteles de ce ... si l-am gasit antipatic pe Ablu pentru prima data ) spuneau ca daca Kerim nu o iubeste ci simte doar un fel de dorinta de a o proteja ? Cred ca dialogul ala stupid a fost ca urmare a neincrederii fanilor ...pentru ca multi isi pun intrebarea daca Gullia chiar il iubeste pe Kerim ? si daca Kerim chiar o iubeste pe Gullie ?
Au spus ca DAAAAAAAAAAA ... asta ca urmare a neincrederii pe care o simt fanii ca urmare a actiunilor dintre ei . kiss Cel putin asa mi-au dat mie de inteles .

PE DE ALTA PARTE ... eu cred ca el este gelos si pentru ca nu este a lui cu totul . Este adevarat ce ai spus ... ca el o lasa pe ea sa faca pasi inspre el ( dar mie una mi se pare ca asa a fost mereu ) ... de vreo 2 ori a incercat sa forteze nota ... si nu i-a iesit .Insa ... nu putem sa spunem ca nu vrea totul de la ea . Nu are cum ... altfel de ce ar mai astepta daca ar fi in zadar . VREA TOTUL !!!
Nici nu a fost gelos pana in sezonul 2 pentru ca el considera ca nu are dreptul sa fie . Nu-l iubea Gullia ... insa acum ca stie ca-l iubeste ... turbeaza de gelozie .
kiss

In dragoste nu exista jumatati de masura . Are si sexul rol ... nu putem sa spunem ca nu . kiss

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 Mirela !!
O zi buna !! Pofta buna !! kiss kiss kiss

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 343k7fc
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 43 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum