Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
ninnet
dubaisport
michiper68
victorelalove
DENISA
9 participanți

Pagina 27 din 43 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Urmatorul

In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 3:12 pm

Buna ziua dragelor !!
offf..aglomerata zi..
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 4:06 pm

Buna , Dubai !!
Spor la treburi !! kiss kiss kiss
Asa sunt toate zilele ... pline de munca . kiss

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 34dfu3n
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 4:08 pm

victorelalove a scris:Buna , Dubai !!
Spor la treburi !! kiss kiss kiss
Asa sunt toate zilele ... pline de munca . kiss


Buna Vic kiss kiss
mai vreau si zile in care sa lenevesc ... sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 4:15 pm

Lenea nu face bine .
Munca te "ridica" . kiss

Astepti episodul de maine ? Eu abia astept ... cred ca am gresit cand am spus ca nu-mi va placea . Cred ca-l voi adora ... si pe episod dar si pe Kerim .
Apoi daca pleaca la inchisoare cu atat mai bine . Imi iau o grija ... ca mai mult ma enervez daca sta langa Gullie . Smile
Sper ca dupa ce iese sa nu se mai duca la ea . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 244732

Tanti la balcon !!! Smile Ferice de ea ... Dar cum a stiut cand sa iasa ? Smile

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 23qx7a9
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 4:21 pm

victorelalove a scris:Lenea nu face bine .
Munca te "ridica" . kiss

Astepti episodul de maine ? Eu abia astept ... cred ca am gresit cand am spus ca nu-mi va placea . Cred ca-l voi adora ... si pe episod dar si pe Kerim .
Apoi daca pleaca la inchisoare cu atat mai bine . Imi iau o grija ... ca mai mult ma enervez daca sta langa Gullie . Smile
Sper ca dupa ce iese sa nu se mai duca la ea . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 244732

Tanti la balcon !!! Smile Ferice de ea ... Dar cum a stiut cand sa iasa ? Smile


eu abia astept sa vad cum le mute fatza Yasaranilor si cum ai da sangele pe nas lui Must Smile Smile

dupa inchisoare aterizeaza direct in patul lui gulli..sa vezi ce primitoare e atunci ..e vindecata complet
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 4:23 pm

dubaisport a scris:

dupa inchisoare aterizeaza direct in patul lui gulli..sa vezi ce primitoare e atunci ..e vindecata complet
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... cred ca doarme direct pe prispa casei Kerim ...dupa ce se intoarce . ( tocmai bine ca este cald , vine primavara ) Smile Smile Smile
Ce pat sa vada ?
Nu vede niciun pat ...cu nicio Gullie in el .
Sa se duca linistit in alta parte ... Poate isi da si el seama ca Gullia nu este pentru el cat timp mediteaza la racoare . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 244732

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 4:32 pm

nu cred Vic .....
Gulli era semi-pregatita cand i s-a alaturat in pat lui Ker, dupa scandalul cu rapirea e pregatita complet ...ai sa vezi
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 4:38 pm

dubaisport a scris:nu cred Vic .....
Gulli era semi-pregatita cand i s-a alaturat in pat lui Ker, dupa scandalul cu rapirea e pregatita complet ...ai sa vezi
Eu nu cred . Nu are cum . Ea viseaza sa imbrace rochia alba de mireasa pentru ca este un vis al ei .
Era dezamagita ca nu si-a implinit dorinta asta . Ea este deja sotia lui in acte ... de mult ... insa acum vrea sa se simta si ea fericita .
Kerim asteapta altceva ... ea nici nu cred ca se gandeste la noaptea nuntii ( de aceea si este asa de speriata ) . Ai sa vezi ... VA FI UN DEZASTRU PENTRU AMANDOI !! sad sad sad sad sad
Da . Ea viseaza frumos . Viseaza sa fie mireasa pentru ca este un vis al ei . Viseaza sa-i faca lui Kerim copii pentru ca-l vade ca-si doreste ... dar nu o sa poata trece peste noaptea aia . Crying or Very sad
Nu are cum ... asa cum spune si in trailerul cu nunta .

VA FI RAU !! Nu este pregatita de nicio nunta . VA FI DEZASTRU !!! Crying or Very sad


20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Jahno8
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 4:50 pm

NUUUUUUUUUu....
rochia de mireasa semnifica pentru amandoi UNIUNEA , CONVIETUIREA ..asta a si vrut Ker prin cumpararea ei ( nu uita ca a fost cadou de ziua ei, a cerut-o in casatorie ),pentru nici unul dintre ei certificatul de casat nu are importanta, ba dim-potriva este "dovada " unei casat aranjate , fortate...nunta este acordul amandurora ,este dovada fiecaruia de iubire fata de celalalt , NU ESTE O SIMPLA PETRECERE SAU UN SIMPLU MOFT DE A IMBRACA CELEBRA ROCHIE ALBA .
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 4:56 pm

Offffffffffffffff , Dubai !! kiss kiss kiss
Asa este ... nunta o fac pentru ca sunt amandoi de acord .
Dar eu spun ca Gullia nu se gandeste la ce urmeaza dupa ... ea vrea copii cu el ... dar nu se gandeste ce presupune asta .
El va fi gelos pana va fi a lui in totalitate . Ea este speriata ... si cred ca si daca se va culca cu el ... IL VA URA DUPA !!! Crying or Very sad

Uita-te la cantaret ... ce fata de latin lover are !!! Smile

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 15j9mo Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 5:01 pm

victorelalove a scris:
Uita-te la cantaret ... ce fata de latin lover are !!! Smile

Smile Smile Smile Smile
asta-i latin lover-ul Turciei ?

ce fatza are .... Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 5:03 pm

dubaisport a scris:
Smile Smile Smile Smile
asta-i latin lover-ul Turciei ?

ce fatza are .... Smile Smile
Eu cred ca are si el nevoie de putina "bagare in seama" . Smile Smile Smile

Dar sa revenim la cine ne intereseaza .
Tu crezi ca Gullia va fi fericita dupa prima noapte ? Pentru ca eu nu cred asta . Crying or Very sad
Mai bine Kerim sa nu se atinga de ea . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 244732

Cat de bine arata in poza asta !! 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 10nx8h3
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 5:06 pm

Dubai tu ce intelegi de aici ? kiss
arkadaşlar televizyonda 3.fragman çıkmışşş nete düşer düşmez paylaşıcaz

Eu inteleg ca s-a difuzat fragman 3 la televizor .
Sper sa nu ma insel . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 5:11 pm

victorelalove a scris:

Tu crezi ca Gullia va fi fericita dupa prima noapte ? Pentru ca eu nu cred asta . Crying or Very sad
Mai bine Kerim sa nu se atinga de ea . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 244732


va fi foarte fericita , Vic.....
adu-ti aminte cat a plans si ce speriata era cand Ker i-a dat rochia.....ea stia ce implica acceptarea ei, de asta a si fugit din atelier..apoi ker a fugit dupa ea si a linistit-o spunandu-i ca asteapta vindecarea ei ,ptr el nu e o graba...fie vorba intre noi el ar fi asteptat-o si 3 ani ... dar acum cea care a cumparat materialul ,cea care e dornica si nerabdatoare sa-i devina mireasa cat mai repede e GULLI, nesilita , neimpinsa de la spate ci pur si simplu din propria-i dorinta.

aaaaaaaa..mai cred ceva : dupa petrecerea de nunta KEr sigur nu o va forta,el saracul iar ar dormi langa ea fara sa o atinga ..dar ea va face primul pas sa-i arate ca si ea-l doreste .
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 5:12 pm

nu e pus nicaieri Vic ..poate isi cer scuze ca nu mai ne da promo 3
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 5:15 pm

Ba da ... au dat promo 3 .
Eram sigura . Am vazut poza cu Kerim strangadu-l de gat pe Mustafa.
Eram sigura ca au 3 promo saptamana asata , Yupyyyyyyyyyyyyyyyy !!! kiss

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 2ro56h3
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 5:17 pm

asta am vzt si eu Vic ..dar nu e inca urcat
asteptam....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 5:19 pm

nu ne arata nimc in plus fata de ce stiam sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 5:20 pm

dubaisport a scris:

aaaaaaaa..mai cred ceva : dupa petrecerea de nunta KEr sigur nu o va forta,el saracul iar ar dormi langa ea fara sa o atinga ..dar ea va face primul pas sa-i arate ca si ea-l doreste .
Smile Smile Smile Smile Smile
Poate sare pe el ... de-l si "shparie" . Smile

Ea nici nu are initiativa sa-l pupe . Dar sa se mai gandeasca la alte de'astea . Smile
Iti spun eu ca raman ca fratii .



AVem promo 3 cu bataie dintre KERIM SI MUSTAFA .
Eram sigura ca dau 3 promo . Sunt in batalie cu 2 alte dizi .
Acum trebuie sa fie atenti .
Ti-am spus . AU SI EI ORGOLIU !!!!!! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 5:22 pm

dubaisport a scris:nu ne arata nimc in plus fata de ce stiam sad

ACUM SI CU NOI . Smile Smile Smile Smile
Pai ne-au spus oamenii tot . Si mereu suntem nemultumiti .
Mie-mi place indiferent de ce ne dau . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 5:22 pm

victorelalove a scris:


Acum trebuie sa fie atenti .
Ti-am spus . AU SI EI ORGOLIU !!!!!! Smile Smile Smile

tot spre binele nostru 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 92073
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 5:24 pm

dubaisport a scris:

tot spre binele nostru 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 92073
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... SUNT ORGOLIOSI . :drunken:
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 5:24 pm

vad ca si fanii vorbesc de concurenta pe care o va avea cu Susk....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 29 Feb 2012, 5:26 pm

dubaisport a scris:vad ca si fanii vorbesc de concurenta pe care o va avea cu Susk....
Tot raul inspre bine . kiss Va fi o lupta pe cinste . Fanii vor avea de castigat ... cred eu .
Scenaristii se vor intrece in "imbarligaturi" . Smile Smile Smile

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Ny6vww
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 29 Feb 2012, 5:33 pm

the trailer description says kerim hits Musti
kerim thinks only fg inside the car mustafa's not there
kerim says he drowned the car with fg in it
Mustafa with the chain around his neck
one of them says i'll kill u pislik (not sure who says it kerim or mustafa)
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 43 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum