Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
lica54
iulianagl
petronela
narcisa
8 participanți

Pagina 24 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 11 Mar 2012, 11:43 pm

Ea spune asa:
-1)"Thr wll b song seq in holi track, bt tht song seq wl b between NANIJI & KHUSHi...
SONG wll be "O MERE ZOHARA ZABI, TUJHE MALUM NAI, TU ABI TAK HAI HASIN AUR MAIN JAVA"
-2)"Gud news..!!!
As i told u abt upcumg song seq in d holi track in my last post.. 1 more gud news is thr.. In d up cumg week u wl c dat GUPTA nd RAIZADA family wl forgive khushi... Nw finally in d holi track GUPTA nd RAIZADA family forgive khushi so it means nw CVS wl focus more nd more on ARSHI scene nd Shyam truth.. Lets c wht happens nxt.. "


Inteleg ca Arnav si Khushi vor avea de Holi o noua melodie a lor...dar nu inteleg versurile.O sa o intreb pe Vidya ca ea stiehindi bine.
Si ca familia ei si famila lui o vor ierta pe Khushi..si poate de acum ne putem astepta la mai multe scene cu ei s aflarea adevarului.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 11 Mar 2012, 11:48 pm

Skumpyk86 a scris:Ea spune asa:
-1)"Thr wll b song seq in holi track, bt tht song seq wl b between NANIJI & KHUSHi...
SONG wll be "O MERE ZOHARA ZABI, TUJHE MALUM NAI, TU ABI TAK HAI HASIN AUR MAIN JAVA"
-2)"Gud news..!!!
As i told u abt upcumg song seq in d holi track in my last post.. 1 more gud news is thr.. In d up cumg week u wl c dat GUPTA nd RAIZADA family wl forgive khushi... Nw finally in d holi track GUPTA nd RAIZADA family forgive khushi so it means nw CVS wl focus more nd more on ARSHI scene nd Shyam truth.. Lets c wht happens nxt.. "


Inteleg ca Arnav si Khushi vor avea de Holi o noua melodie a lor...dar nu inteleg versurile.O sa o intreb pe Vidya ca ea stiehindi bine.
Si ca familia ei si famila lui o vor ierta pe Khushi..si poate de acum ne putem astepta la mai multe scene cu ei s aflarea adevarului.


Mai dar codat mai scrie fata asta iti trebuie dictionarul maiasilor ca sa descifrezi, asta citeam acum si ma chiojbeleam sa inteleg mai bine.Sper sa fie misto ep. de maine si poimaine la cat de mult l-am asteptat.Si e fain ca poate o sa avem mai multe faze cu ei doi.Si mai citeam ca el s-a incurcat la prezentare si poate din cauza emotiilor tot ce eposibil dar sa vedem si noi ca asa dupa vorbe...Totusi ma mira faptul la cat de vorbaret e el...
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 11 Mar 2012, 11:53 pm

Da asa am citit si eu ca a facut mai multe greseli dar poate emotile si mai ales ca pentru el au fost primele premi primite...4 dintr-o data..imi pare rau de Sanaya ca ea a pierdut un premiu.
Dar Barun ea emotionat si la intrare..cand le-a luat interviu sau i-a pussa se uite in oglinda..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 11 Mar 2012, 11:53 pm

Poate fi o adaptare dupa melodia asta.
Stii ca mai cantau ei Balwant kaur tot asa o adaptare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 11 Mar 2012, 11:56 pm

Skumpyk86 a scris:Da asa am citit si eu ca a facut mai multe greseli dar poate emotile si mai ales ca pentru el au fost primele premi primite...4 dintr-o data..imi pare rau de Sanaya ca ea a pierdut un premiu.
Dar Barun ea emotionat si la intrare..cand le-a luat interviu sau i-a pussa se uite in oglinda..


Da am vazut si eu asta e.Ce ma mira e de fapt am observat si astazi cand am revazut cateva episoade de ce poarta verghieta pe mana dreapta?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 11 Mar 2012, 11:59 pm

Sincer nu stiu sa vedem..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 11 Mar 2012, 11:59 pm


Uite aici merg la culcare cu balwant kaur ca si astazi am fredonat-o de i-am inebunit pe ai mei. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 12:02 am

Da ai vazut ca am zis si eu asta..eu am vazut de cateva ori in serial ca nu o are si am zis ca e asa poate si pentru scene (ca era de exemplu atunci cand a dansat cu Khushi) dar am observat in pozele de la SPA ca e pe dreapta si m-am pus si am verificat pozele de la unele ep...si in ultimul timp o are numai pe dreapta...iar mai inainte uneori pe dreapta alteori pe stanga dar de ce?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 12:02 am

Mersi...da vazusem...eu mai stau un pic si trec si eu la culcare.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 12:03 am

Skumpyk86 a scris:Da ai vazut ca am zis si eu asta..eu am vazut de cateva ori in serial ca nu o are si am zis ca e asa poate si pentru scene (ca era de exemplu atunci cand a dansat cu Khushi) dar am observat in pozele de la SPA ca e pe dreapta si m-am pus si am verificat pozele de la unele ep...si in ultimul timp o are numai pe dreapta...iar mai inainte uneori pe dreapta alteori pe stanga dar de ce?


Cine stie care e secretul. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 12:05 am

Skumpyk86 a scris:Mersi...da vazusem...eu mai stau un pic si trec si eu la culcare.


Ok atunci noapte buna si ne auzim maine. Smile Smile Smile Merg cantand balwant. Smile Smile Smile Smile kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 12:06 am

Miha stiu cine e Raman dar Chamili?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 12:07 am

iulianagl a scris:


Cine stie care e secretul. Smile Smile Smile


Nu stiu.. sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 12:08 am

Skumpyk86 a scris:


Nu stiu.. sad


Yooo poate o sa aflam vreodata. Smile Smile Smile kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 12:09 am

dar nu e aceiasi Raman cu Chamili?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 12:10 am

iulianagl a scris:


Yooo poate o sa aflam vreodata. Smile Smile Smile kiss kiss kiss


Nu stiu dar imi plac enorm de mult Sanaya si Barun..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 7:29 am

Skumpyk86 a scris:


Nu stiu dar imi plac enorm de mult Sanaya si Barun..

Buna dimineata tuturor.
Si mie imi plac.Dar intr-un interviu de a lui a spus ca el si-a facut nunta intr-o zi a plecat de dimineata si-a pus pirostiile a petrecut un pic cu familia si a dous zi de dimineata s-a intors.Cand a intrebat rep. daca a fost dragoste el a spus ca nu cred ca a fost eu asa am inteles si vezi ca nici nu prea vorbeste despre viata lui de fam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 7:33 am

Skumpyk86 a scris:dar nu e aceiasi Raman cu Chamili?


Pai nu ca cica Raman era supi pe Chamili de aceea s-a asezat pe umarul lui. Smile Smile Smile Eu cred ca ei scornesc lucruri si fac glume din astea sa treaca timpul ca ai vazut ca spunea ca se plictiseste foarte repede ce mereu trebuie sa faca ceva.Dar vreau sa spun ca Barun si Akshay sunt foarte comici cand sunt impreuna. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Mar 2012, 11:12 am

O zi buna fete dragi. Skumpyk bine ai venit la noi, asa am ocazia sa-ti multumesc pentru subtitrari.
Iuliana m-ai innebunit cu filmul asta, nu credeam ca o voi indragi atat de mult pe Sanaya, e o actrita foarte expresiva, chiar ca aduce fericirea asa cum spune numele ei din film. Imi place foarte mult filmul,azi noapte iar am dormit doar 30 de minute de la 6, 30 la 7, am stat toata noaptea ca sa revad filmul.
Spune-mi te rog, de ce semneaza Khushi contractul cu Arnav pe 15 zile, pentru ca i-a distrus biroul cu inundatia?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 12:24 pm

narcisa a scris:O zi buna fete dragi. Skumpyk bine ai venit la noi, asa am ocazia sa-ti multumesc pentru subtitrari.
Iuliana m-ai innebunit cu filmul asta, nu credeam ca o voi indragi atat de mult pe Sanaya, e o actrita foarte expresiva, chiar ca aduce fericirea asa cum spune numele ei din film. Imi place foarte mult filmul,azi noapte iar am dormit doar 30 de minute de la 6, 30 la 7, am stat toata noaptea ca sa revad filmul.
Spune-mi te rog, de ce semneaza Khushi contractul cu Arnav pe 15 zile, pentru ca i-a distrus biroul cu inundatia?

Multumesc narcisa...Si mie imi place tare mult serialul...sunt cu el la zi,nu rezist..trebuie sa vad ce se intampla mai departe.Ma tenteaza idea sa continui cu subtitrarile.Desi rar dar asa o sa il am in romana.Ma gandeam sa traduc pana la ep 12 cat e si cu subtitrare in engleza apoi sa vad..

Cine e de vina pentru inundatie descopera mai tarziu dupa ce semneaza contractul cand ii aduce paznicul cu un cd si vede cine era de vina.

Contractul il semneaza pentru ca Khushi sa-i plateasca reparatia masini.Daca pleaca inainte de 15 zile trebuie sa plateasca firmei o suma de bani si nici Arnav nu poate sa o dea afara pentru ca i-a zis ca daca o da afara inainte de 15 zile atunci numele lui nu e Arnav Singh Raizada.


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 12 Mar 2012, 12:27 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 12:25 pm

iulianagl a scris:


Pai nu ca cica Raman era supi pe Chamili de aceea s-a asezat pe umarul lui. Smile Smile Smile Eu cred ca ei scornesc lucruri si fac glume din astea sa treaca timpul ca ai vazut ca spunea ca se plictiseste foarte repede ce mereu trebuie sa faca ceva.Dar vreau sa spun ca Barun si Akshay sunt foarte comici cand sunt impreuna. Smile Smile Smile



Aha...eu nu prea ma uit de cat la interviurile cu Sanaya si Barun 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 12:43 pm

Skumpyk86 a scris:Ea spune asa:
-1)"Thr wll b song seq in holi track, bt tht song seq wl b between NANIJI & KHUSHi...
SONG wll be "O MERE ZOHARA ZABI, TUJHE MALUM NAI, TU ABI TAK HAI HASIN AUR MAIN JAVA"
-2)"Gud news..!!!
As i told u abt upcumg song seq in d holi track in my last post.. 1 more gud news is thr.. In d up cumg week u wl c dat GUPTA nd RAIZADA family wl forgive khushi... Nw finally in d holi track GUPTA nd RAIZADA family forgive khushi so it means nw CVS wl focus more nd more on ARSHI scene nd Shyam truth.. Lets c wht happens nxt.. "


Inteleg ca Arnav si Khushi vor avea de Holi o noua melodie a lor...dar nu inteleg versurile.O sa o intreb pe Vidya ca ea stiehindi bine.
Si ca familia ei si famila lui o vor ierta pe Khushi..si poate de acum ne putem astepta la mai multe scene cu ei s aflarea adevarului.


S-ar putea ca melodia sa nu fie Arnav Khushi...e posibil sa fie Khushi si bunica lui Arnav Smile ...
Presupun ca o vor ediata (multam Vidya) dar versul respectiv s-ar traduce asa:
Oh meri zohra jabeen,tujhe maloom nahi,tu ab tak e haseen aur main java = Of floarea mea frumoasa,tu nu sti ca tu inca esti frumoasa iar eu tanar :-)
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 12:54 pm

Khushi Kumari Gupa-Kush Kumar Gupta Smile Smile Smile

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 1:34 pm

Khushi to win her family back in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon!
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Ikpnd_post_1331551188

She may not have been able to win over the mighty Arnav Singh Rayzada (Barun Sobti) but this Holi special track in Star Plus’ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon will make Khushi (Sanaya Irani) win back all in the family.

Yes, you read it. Enough of the rona-dhona as our Jalebi Bai is back in action and this time is set to achieve her goal. As the promos of the Holi special track have been airing since long, it has been heard that the whole of Gupta and Rayzada family will gather together to celebrate the festival of colors and fun.

Amidst the festivity, we will see Khushi entering the house in a different style. The sensuous and charming Khushi will for a change turn into Khush Kumar Gupta. Surprised! Well, don’t be, coz if it’s Khushi, you can imagine anything to happen. Sources say that Khushi will disguise as a man in order to pacify everyone and win their love back. And to her luck, it will be Nani to forgive her first and that too in her own special style.

Further, both the families will be seen enjoying the festival and accepting Khushi wholeheartedly. Needless to mention that this rather weird act from Khushi is surely going to bewilder Arnav and the only thing he might end up saying could be Unbelievable!!

So, stay tuned to the show and see how Khush Kumar Gupta aka Khushi stuns all with her rib-tickling acts!

Source: TSK


Buna.Nu-mi vine sa cred Khushi se deghizeaza intr-un baiat si cum il cheama Khush Kumar Gupta. Smile Smile Smile Daca stau bine si ma gandesc numai Khushi poate sa faca asa ceva.Abia astept sa se faca 16.30. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 1:39 pm


Merita de 10 ori sa te uiti. Smile Smile Face-ti cunostinta cu Khush Khumar Gupta.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 07 Noi 2012, 4:47 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 24 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum