Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
lica54
iulianagl
petronela
narcisa
8 participanți

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 1:48 pm

iulianagl a scris:
Merita de 10 ori sa te uiti. Smile Smile Face-ti cunostinta cu Khush Khumar Gupta.


dap am pus si eu clipul mai sus...sper ca Arnav sa se mai calmeze..ma gandeam ca familia o va ierta dar sa vedem Arnav...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 1:54 pm

Skumpyk86 a scris:


dap am pus si eu clipul mai sus...sper ca Arnav sa se mai calmeze..ma gandeam ca familia o va ierta dar sa vedem Arnav...


Familiile o s-o ierte ca si mama lui Dumnezeu o iarta pe Khushi la ce suflet are doar ca Ticalosul de Chote n-o s-o ierte asa de usor.Si sper ca odata si odata nici ea sa nu-l ierte nici daca se taraste pe jos sa-i ceara iertare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 1:59 pm

iulianagl a scris:


Familiile o s-o ierte ca si mama lui Dumnezeu o iarta pe Khushi la ce suflet are doar ca Ticalosul de Chote n-o s-o ierte asa de usor.Si sper ca odata si odata nici ea sa nu-l ierte nici daca se taraste pe jos sa-i ceara iertare.

eu ma asteptam sa o ierte...ce nu ma asteptamla reactia surori ei,cunoscand-o si stiind ca nu ar face nimic care sa o raneasca nu trebuia sa o judece asa repede...In fine sa vedem cu Arnav...
Uite un articol si cu Barun si prezentarea lui de la SPA
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 12_03_2012_532_003
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 2:22 pm

Skumpyk86 a scris:

eu ma asteptam sa o ierte...ce nu ma asteptamla reactia surori ei,cunoscand-o si stiind ca nu ar face nimic care sa o raneasca nu trebuia sa o judece asa repede...In fine sa vedem cu Arnav...
Uite un articol si cu Barun si prezentarea lui de la SPA


Pai ia multumit sau nu nevestii lui ca eu intelesesem ca nu a pomenit-o deloc. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 2:23 pm

Ies un pic ca a venit cineva la mine si revin. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 2:30 pm

iulianagl a scris:


Pai ia multumit sau nu nevestii lui ca eu intelesesem ca nu a pomenit-o deloc. Smile Smile Smile

Eu am intels ca da..nu stiu...
Ok..eu mai intru din cand in cand sper sa nu vada sefu slap
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 12 Mar 2012, 3:59 pm

Skumpyk86 a scris:Khushi Kumari Gupa-Kush Kumar Gupta Smile Smile Smile


Buna!Buna la toata lumea!
Vai! Nu ma pot opri din ras..... Smile Smile ce deghizata e K...il termina pe Arnav.... abia astept sa vad filmul...

Fete dragi va rog, in linii mari face-ti o mica povestire a ep de azi dupa vizionare, sa vad daca am inteles si eu actiunea...Va rog!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 4:10 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu am intels ca da..nu stiu...
Ok..eu mai intru din cand in cand sper sa nu vada sefu slap


Smile Smile Smile Esti la servi?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 4:12 pm

tiberici a scris:

Buna!Buna la toata lumea!
Vai! Nu ma pot opri din ras..... Smile Smile ce deghizata e K...il termina pe Arnav.... abia astept sa vad filmul...

Fete dragi va rog, in linii mari face-ti o mica povestire a ep de azi dupa vizionare, sa vad daca am inteles si eu actiunea...Va rog!


Buna Tib.Caand o sa apara in engleza o sa pun un rezumat sa intelegi si tu, da?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 12 Mar 2012, 4:18 pm

iulianagl a scris:


Buna Tib.Caand o sa apara in engleza o sa pun un rezumat sa intelegi si tu, da?
:drunken: afro
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 4:19 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Esti la servi?

dap..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 4:21 pm

Skumpyk86 a scris:

dap..


Naspa. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 4:26 pm

iulianagl a scris:


Naspa. Smile Smile

da dar e bine ca pot sa stau pe forum (atunci cand nu am treaba) 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 283516 si nu pierd nici o stire de Arnav Khushi..Barun Sanaya!

nu pot vedea clipuri dar in rest e super...mai stau si eu un pic si plec acasa..cum azi nu ma duc la cursuri,ma duc acasa sa vad iss pyaar.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 4:27 pm

Skumpyk86 a scris:

da dar e bine ca pot sa stau pe forum (atunci cand nu am treaba) 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 283516 si nu pierd nici o stire de Arnav Khushi..Barun Sanaya!

nu pot vedea clipuri dar in rest e super...mai stau si eu un pic si plec acasa..cum azi nu ma duc la cursuri,ma duc acasa sa vad iss pyaar.


A inceput dar e recapitulare. 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754 Cam multa recap.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 4:30 pm

iulianagl a scris:


A inceput dar e recapitulare. 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2743637754 Cam multa recap.

Hmm..asa mai lungesc,oricum eu nu am nici o speranta ca va fiii azi cu ei de holi cred ca maine sau miercuri..Azi va fii cu familia etc.....
Ok...Eu ies..abia astept sa ajung acasa sa ma uit si eu... 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 4:33 pm

Asat vorbeste in vis. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 4:46 pm

Ia cerut bani imprumut. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 5:01 pm

Vai ce m-am speriat am crezut ca o sa stea Khushi s-o mazgaleasca pe fata, dar ea fata desteapta a fact ce a facut si a plecat.Doamne daca o vedea Chote cred ca-i facea viata si mai amara.Dar asa a plecat si a auzit ce a spus nebunul ala de Jijaji.Fi-mi-ar scarba!!!Abia astept sa aflu ce a spus.Ce frumos se conversa ea cu Laxmi doar e confidentul ei.
Smile Ce mi-ar placea este sa recunoasca Khushi in fata lui Jijaji ca-l iubeste pe Chote iar Chote sa auda toata conversatia si sa auda si tonul cu care-i vorbeste Khushi.Aiiiii my Khushi!!Ce frumos isi aduna ea banii de sub patul lui Arnav. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 5:06 pm

narcisa a scris:O zi buna fete dragi. Skumpyk bine ai venit la noi, asa am ocazia sa-ti multumesc pentru subtitrari.
Iuliana m-ai innebunit cu filmul asta, nu credeam ca o voi indragi atat de mult pe Sanaya, e o actrita foarte expresiva, chiar ca aduce fericirea asa cum spune numele ei din film. Imi place foarte mult filmul,azi noapte iar am dormit doar 30 de minute de la 6, 30 la 7, am stat toata noaptea ca sa revad filmul.
Spune-mi te rog, de ce semneaza Khushi contractul cu Arnav pe 15 zile, pentru ca i-a distrus biroul cu inundatia?


Smile Smile Smile Smile Ce ti-am spus eu ca o sa ajungi s-o iubesti.Exact asta mi s-a intamplat si mie si stii ce faceam figuri exact ca Mihai Petre la talentati. Smile Smile Smile Dar dupa cateva episoade hopaaaa mi-a intrat la suflet.Sanaya o interpreteaza pe Khushi exact asa cum trebuie cred ca daca era alta actrita nu-i dadea viata in felul asta caracterului Khushi e perfecta.Si stai ca nu s-a terminat inca. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 12 Mar 2012, 5:13 pm

iulianagl a scris:Ia cerut bani imprumut. Smile Smile

Da...dar are inima buna magarusul, nu-i este indiferenta.... ai vazut a protejat-o sa nu se lovesca la cap......
Dobitocul vroia sa o vopseasca el pe fata.....Arnav a incremenit....oare ce spune dobitocul la sf.
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 5:27 pm

tiberici a scris:

Da...dar are inima buna magarusul, nu-i este indiferenta.... ai vazut a protejat-o sa nu se lovesca la cap......
Dobitocul vroia sa o vopseasca el pe fata.....Arnav a incremenit....oare ce spune dobitocul la sf.

Spune:
"Khushi poti sa fugi cat vrei,dar azi o sa fiu primul care pune holi (culoare) pe tine"

ps:mai spune ceva dupa dar nu sunt sigura e ceva de genul "inca nu am terminat"-ultima replica cand se uita in palma el.


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 12 Mar 2012, 5:48 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 5:42 pm

iulianagl a scris:Vai ce m-am speriat am crezut ca o sa stea Khushi s-o mazgaleasca pe fata, dar ea fata desteapta a fact ce a facut si a plecat.Doamne daca o vedea Chote cred ca-i facea viata si mai amara.Dar asa a plecat si a auzit ce a spus nebunul ala de Jijaji.Fi-mi-ar scarba!!!Abia astept sa aflu ce a spus.Ce frumos se conversa ea cu Laxmi doar e confidentul ei.
Smile Ce mi-ar placea este sa recunoasca Khushi in fata lui Jijaji ca-l iubeste pe Chote iar Chote sa auda toata conversatia si sa auda si tonul cu care-i vorbeste Khushi.Aiiiii my Khushi!!Ce frumos isi aduna ea banii de sub patul lui Arnav. Smile Smile Smile


Fata desteapta Khushi...imediat "cred ca suna telefonul meu,ar trebui sa raspund...vin imediat"...super.Dar nu sunt convinsa ca Arnav a vazut cand a plecat Khushi...cred ca doar la auzit pe Shyam!Eu sper ca Arnav sa fie primul..si el ei si ea lui...dar imi e teama ca in promo acela incare este ea cu mustata ai vazut ca la un moment dat cand e fata in fata cu Arnav ea are niste urme de culoare rosie exact ca degetele pe fata..iar in promo pentru maine il arata pe Shyam ca vrea sa ii puna culoare pe Khushi tot rosie...sper sa nu reuseasca!!!!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 12 Mar 2012, 6:04 pm

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 290veo8
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Mar 2012, 7:33 pm

Skumpyk86 a scris:

Spune:
"Khushi poti sa fugi cat vrei,dar azi o sa fiu primul care pune holi (culoare) pe tine"

ps:mai spune ceva dupa dar nu sunt sigura e ceva de genul "inca nu am terminat"-ultima replica cand se uita in palma el.

Sa fuga el cat poate daca vrea...poate asa scapam de el, la naiba.Totusi bine ca a auzit Arnav si poate asa pune el culoare pe ea primul dar acea culoare rosie ori e pusa de Chote ori de Payal nici intr-un caz de Snake ca ia vazut ca nici Khushi nu-i da nici o sansa sa se apropie de ea il respinge mereu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Mar 2012, 7:41 pm

iulianagl a scris:

Sa fuga el cat poate daca vrea...poate asa scapam de el, la naiba.Totusi bine ca a auzit Arnav si poate asa pune el culoare pe ea primul dar acea culoare rosie ori e pusa de Chote ori de Payal nici intr-un caz de Snake ca ia vazut ca nici Khushi nu-i da nici o sansa sa se apropie de ea il respinge mereu.


Crede-ma ca ma astept la orice...bine nu pune Shyam culoare si pune familia ei dar daca Arnav nu vede si va crede ca l-a lasat pe Shyam???
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum