Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 4:39 pm

La lasat Chote fara bani pe Shy. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 4:44 pm

Si-a luat si ea urechelnita din aia ca a lui Chote. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 4:54 pm

Ce afacerista avem.Aiii!!! 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516 Pacat ca Chote ii strica afacerea. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754 Evil or Very Mad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 4:55 pm

Mama pana luni mai avem de asteptat. sad sad Si inca ceva daca se schimba ora duminica atunci la ce ora mai e serialul?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 23 Mar 2012, 5:00 pm

iulianagl a scris:Mama pana luni mai avem de asteptat. sad sad Si inca ceva daca se schimba ora duminica atunci la ce ora mai e serialul?
Ce veste proastă mi-ai dat, am uitat că e vineri, eu așteptam ziua de mâine să văd continuarea. stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 23 Mar 2012, 5:08 pm

iulianagl a scris:La lasat Chote fara bani pe Shy. Smile Smile


inseamna ca informatia care am avut-o a fost corecta...tot ea mi-a zis si cu luna de miere....
ma duc si eu sa ma uit.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 23 Mar 2012, 5:11 pm

iulianagl a scris:Ce afacerista avem.Aiii!!! 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516 Pacat ca Chote ii strica afacerea. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754 Evil or Very Mad


ce rau e ...de ce ii strica afacerea...sa ii faca si ea la fel lui...


l-am vazut..inca nu i-a stricat de tot afacerea.... Smile cred va va continua sa vedem pt cat timp...in promo pentru luni e furios.Mai ales ca ea discuta cu clienti si nu il baga in seama... Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 23 Mar 2012, 5:48 pm

Skumpyk86 a scris:
l-am vazut..inca nu i-a stricat de tot afacerea.... Smile cred va va continua sa vedem pt cat timp...in promo pentru luni e furios.Mai ales ca ea discuta cu clienti si nu il baga in seama... Smile Smile Smile



23/3/2012 Tagline
KYA ARNAV KARNE DEGA... KUSHI KO CATERING BUSINESS?
O va lasa Arnav pe Khushi sa faca afaceri (in servicii) de catering?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 6:06 pm

narcisa a scris:
Ce veste proastă mi-ai dat, am uitat că e vineri, eu așteptam ziua de mâine să văd continuarea. stupid


sad sad M-a trasnit si pe mine asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 23 Mar 2012, 6:08 pm

"Just wantd to say u all dat in my first spoilers i gv u gud news of Honeymoon dan aftr few mins in my second spoilers i gv u bad news of Honeymoon..
When I came to knw, immediately i told u d true info in my BAD NEWS SPOILERS..

Sum pple took me wrng dat i gv FAKE SPOILERS coz dis tym first i said thr wl b Honeymoon nd latr i only said Honeymoon cancelled.. Bt its nt in my hand..

I dnt want guys dat u keep false hope nd dreams dats y told u d true info.. I believe Instead of false hope, u shud knw d reality.."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 6:09 pm

Skumpyk86 a scris:


ce rau e ...de ce ii strica afacerea...sa ii faca si ea la fel lui...


l-am vazut..inca nu i-a stricat de tot afacerea.... Smile cred va va continua sa vedem pt cat timp...in promo pentru luni e furios.Mai ales ca ea discuta cu clienti si nu il baga in seama... Smile Smile Smile

Dupa mine cred ca o s-o lase ca ea nu face mereu cum zice el dar ce mi-a placut initiativa ei si ma bucur ca Anjali si Nani o sustine.Si cred ca pe Arnav la suparat si faptul ca toti o laudau pana cand si cel de la cantina care a venit sa se planga la el ia luat apararea.Chote ar trebui sa fii mandru si sa te simti norocos ca ai o nevasta ca Khushi...Silly man!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 23 Mar 2012, 6:10 pm

Si-a cumparat bluetooth si a facut carti de vizita si ea ... Smile ...

Cat am ras cand a venit angajatul acela de la cantina si i-a zis lui Arnav ca din cauza lui nu are job..din cauza ca s-a casatorit (Arnav) ...Arnav neantelegand care e problema lui cu casatoria...
Smile Smile

Arnav ii spune apoi lu Khushi ca nu vrea mancarea ei la care ea ii readuce aminte cum manca el ieri Smile

La final le spune angajatilor sa ii spuna "doamna" ei (deci ii place lui)
dupa care le spune sa anuleze comanda...dar revine angajatul acela care lucra la cantina si spune ca nu poate face asta ca l-a facut pe el partenerul ei (in afacere)... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 6:10 pm

Skumpyk86 a scris:"Just wantd to say u all dat in my first spoilers i gv u gud news of Honeymoon dan aftr few mins in my second spoilers i gv u bad news of Honeymoon..
When I came to knw, immediately i told u d true info in my BAD NEWS SPOILERS..

Sum pple took me wrng dat i gv FAKE SPOILERS coz dis tym first i said thr wl b Honeymoon nd latr i only said Honeymoon cancelled.. Bt its nt in my hand..

I dnt want guys dat u keep false hope nd dreams dats y told u d true info.. I believe Instead of false hope, u shud knw d reality.."

Ia ca tot ea a cazut de papagal.Mai eu nu stiu cum sunt unii dupa cat ne cam da mura in gura mai sunt si nemultumiti. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 6:12 pm

Skumpyk86 a scris:Si-a cumparat bluetooth si a facut carti de vizita si ea ... Smile ...

Cat am ras cand a venit angajatul acela de la cantina si i-a zis lui Arnav ca din cauza lui nu are job..din cauza ca s-a casatorit (Arnav) ...Arnav neantelegand care e problema lui cu casatoria...
Smile Smile

Arnav ii spune apoi lu Khushi ca nu vrea mancarea ei la care ea ii readuce aminte cum manca el ieri Smile

La final le spune angajatilor sa ii spuna "doamna" ei (deci ii place lui)
dupa care le spune sa anuleze comanda...dar revine angajatul acela care lucra la cantina si spune ca nu poate face asta ca l-a facut pe el partenerul ei (in afacere)... Smile

Pai eu ce am zis ca si-a cumparat urechelnita ca a lui Chote si-a facut si carti de vizita ii merge mintea nu gluma si toata lumea era fericita numai el nu.Pai nu ca trebuie sa stea ca Shyam sau Mama Ji la mana lui sa le umple contul de bani.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 23 Mar 2012, 6:12 pm

iulianagl a scris:

Dupa mine cred ca o s-o lase ca ea nu face mereu cum zice el dar ce mi-a placut initiativa ei si ma bucur ca Anjali si Nani o sustine.Si cred ca pe Arnav la suparat si faptul ca toti o laudau pana cand si cel de la cantina care a venit sa se planga la el ia luat apararea.Chote ar trebui sa fii mandru si sa te simti norocos ca ai o nevasta ca Khushi...Silly man!

eu m-am speriat cand ai zis tu ca i-a stricat afacerea,imi parea rau..

apoi m-am uitat si am inteles ca nu de tot ..asa ca mai am sperante..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 6:13 pm

Skumpyk86 a scris:

eu m-am speriat cand ai zis tu ca i-a stricat afacerea,imi parea rau..

apoi m-am uitat si am inteles ca nu de tot ..asa ca mai am sperante..


Pai cand a intrat ca o furtuna in camera si ia mai si smuls urechelnita din urechi iti dai seama ca la asta m-am dus direct cu gandul ca n-o s-o lase sa-si continue afacerea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 23 Mar 2012, 6:15 pm

iulianagl a scris:

Pai eu ce am zis ca si-a cumparat urechelnita ca a lui Chote si-a facut si carti de vizita ii merge mintea nu gluma si toata lumea era fericita numai el nu.Pai nu ca trebuie sa stea ca Shyam sau Mama Ji la mana lui sa le umple contul de bani.

am vazut ca ai scris numai de "Si-a luat si ea urechelnita din aia ca a lui Chote" dar oricum m-am uitat la ep...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 23 Mar 2012, 6:17 pm

iulianagl a scris:


Pai cand a intrat ca o furtuna in camera si ia mai si smuls urechelnita din urechi iti dai seama ca la asta m-am dus direct cu gandul ca n-o s-o lase sa-si continue afacerea.

eu am crezut ca i-a facut ceva si a renuntat la afacere ea...deacum o sa vad episodul si apoi ma uit la comentari...ca inteleg altceva asa.Sunt cu capul in nori...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 6:18 pm

Skumpyk86 a scris:

eu am crezut ca i-a facut ceva si a renuntat la afacere ea...deacum o sa vad episodul si apoi ma uit la comentari...ca inteleg altceva asa.Sunt cu capul in nori...


Ok. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 6:23 pm

Stii acum problema ar fi ca sa nu incerce Shyam sa se razbune pe Arnav ca ia lasat contul gol, bagand-o pe Khushi ca arma lui de razbunare si iar Arnav se supara pe Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 23 Mar 2012, 6:23 pm

iulianagl a scris:

Ia ca tot ea a cazut de papagal.Mai eu nu stiu cum sunt unii dupa cat ne cam da mura in gura mai sunt si nemultumiti. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754

O sa vezi ca renunta apoi..ca asa a facut zn...au dus comentarile ei si pe pagina de facebook a lui Lm fost director iss pyaar si probabil ca ala a vazut si ea a avut probleme ca acum nu mai spune nimic de ceva timp.

In concluzie a zis ca dupa ce revine Sanaya va filma luna de miere...dupa care a spus la cateva ore dupa ca nu se va face luna de miere din cauza ca Arnav o va anula...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 23 Mar 2012, 6:27 pm

iulianagl a scris:Stii acum problema ar fi ca sa nu incerce Shyam sa se razbune pe Arnav ca ia lasat contul gol, bagand-o pe Khushi ca arma lui de razbunare si iar Arnav se supara pe Khushi.

eu cred asa...cum se spune ca in aprilie ep maha si ca atunci afla arnav ca shyam stie de nunta fortata...poate saptamana viitoare e cu luna miere pleaca sau nu pleaca,cu afacerea si apoi Shyam la nervi ii spune ca stie ca a fortat-o pe Khsuhi sa se casatoreasca.

eu cum am mai spus ma uit doar la scenele cu ei (arnav Khushi) pe cele cu Shyam le evit ca nu imi place personajul mai deloc..vroiam sa intreb ce am inteles eu din ce zicea Arnav e ca el nu ii mai pune bani in cont lu Shyam...lu Anjali da..parca asa a zis.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 6:27 pm

Skumpyk86 a scris:

O sa vezi ca renunta apoi..ca asa a facut zn...au dus comentarile ei si pe pagina de facebook a lui Lm fost director iss pyaar si probabil ca ala a vazut si ea a avut probleme ca acum nu mai spune nimic de ceva timp.

In concluzie a zis ca dupa ce revine Sanaya va filma luna de miere...dupa care a spus la cateva ore dupa ca nu se va face luna de miere din cauza ca Arnav o va anula...


Pai care ar fi nemultumirea lor ca le-a dat detalii gresite pai ce e vina ei?Ia spune ce vede sau ce aude, nu?Uite asta nu-mi place ca din cauza unor carpaci se strica treburile.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 23 Mar 2012, 6:32 pm

Skumpyk86 a scris:

eu cred asa...cum se spune ca in aprilie ep maha si ca atunci afla arnav ca shyam stie de nunta fortata...poate saptamana viitoare e cu luna miere pleaca sau nu pleaca,cu afacerea si apoi Shyam la nervi ii spune ca stie ca a fortat-o pe Khsuhi sa se casatoreasca.

eu cum am mai spus ma uit doar la scenele cu ei (arnav Khushi) pe cele cu Shyam le evit ca nu imi place personajul mai deloc..vroiam sa intreb ce am inteles eu din ce zicea Arnav e ca el nu ii mai pune bani in cont lu Shyam...lu Anjali da..parca asa a zis.

Prima data la intrebat ala de la banca daca sa puna banii in acontu comun adica join acount sau sa puna banii numai la Anjali ceva de genul ca el a spus parca ca-l suna inapoi sa se gandeasca mai intai si dupa ce s-a gandit la sunat si ia spus sa-i puna banii doar la Anjali.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 23 Mar 2012, 6:32 pm

iulianagl a scris:


Pai care ar fi nemultumirea lor ca le-a dat detalii gresite pai ce e vina ei?Ia spune ce vede sau ce aude, nu?Uite asta nu-mi place ca din cauza unor carpaci se strica treburile.

ca le-a dat sperante ca vor pleca in luna de miere..sperau la momente romantice intre ei..dar a zis ca se va pune in discutie luna de miere dar ca arnav o va anula..pana la urma a zis exact cum spui si tu ce aude/vede...cred ca se va strica...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum