Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
dubaisport
DENISA
8 participanți

Pagina 17 din 43 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Urmatorul

In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:00 am

victorelalove a scris:

Cred ca sta peste fata de la machiaj . Smile Smile Smile

iti imaginezi ce claie peste gramada este acolo in camerele alea mici. sunetistul, cameramanul, omul cu lumina, kilometrii de cabluri, fata de la machiaj cu pensula, bagatorii de seama,... cand intra si mukko in camera personalul tehnic sta unu peste altul .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:01 am

michiper68 a scris:... cand intra si mukko in camera personalul tehnic sta unu peste altul .

La Mukko ... cred ca faca aia alpinism in afara casei . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:03 am

victorelalove a scris:
Eu cred ca era traducerea gresita . In loce de bench au scris beach ...

Mor ?????????????? affraid affraid

I wanted to ASK something PLEASE... I read from some websites that the writer tells that in the end of the series one of the main characters will die ..is that a RUMOR or is that TRUE info ????....if FG or Kerim will die I will be devastated kiss and the ending will be unrealistic

asha au scris si la asi de a fost isterie si catarat pe pereti. a declarat murat ca la sfarsit demir moare , a vrit sa spuna una si fanii si-au smuls parul din cap. .. fatmagul e serial cu happy end chiar daca au umplut cimitirul si inchisoarea ...si casa de nebuni. nu e genul sa fie cu final dramatic. vor trai fericiti pana la adanci batraneti ...numai dupa ce scapa de mukko.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:05 am

victorelalove a scris:

La Mukko ... cred ca faca aia alpinism in afara casei . Smile Smile Smile

daaa. stau agatati de geamuri. era o poza cu muncitori agatati unu peste altul si-si dadeau mistria din mana in mana pana a ajuns sus...asha e la ei. ala de jos care ii tine pe umeri pe toti le mai da pensula de machiaj, trusa de farduri...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 24 Mar 2012, 12:05 am

moare Mukka fetelor ,,, de ciudă Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:07 am

michiper68 a scris:. .. fatmagul e serial cu happy end chiar daca au umplut cimitirul si inchisoarea ...si casa de nebuni. nu e genul sa fie cu final dramatic. vor trai fericiti pana la adanci batraneti ...numai dupa ce scapa de mukko.

Macar finalu' !!!! sad sad sad
Si asa m-am mentinut in forma cu serialul asta . Bun de slabit ... tragicul turcesc . kiss


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Sam 24 Mar 2012, 12:09 am, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:07 am

DENISA a scris:moare Mukka fetelor ,,, de ciudă Smile Smile

de oftica.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:08 am

DENISA a scris:moare Mukka fetelor ,,, de ciudă Smile Smile

Nu cred . Ca ramane cu Rahmi .
Acum ca se muta Kerim si Gullia singuri . Mukko si compania ce vor face ?
Ca doar nu pot ramane cu Ablii ... sa vezi cand aude . Smile
Cred ca se muta cu tata cangur .

Ca si tata este smecher . Sigur le-a luat o casa incapatoare ... dar pentru doar 2 persoane . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:09 am

victorelalove a scris:

Macar finalu' !!!! sad sad sad
Si asa m-am mentinut in forma cu serialul asta . Bun de slabit ... tracicul turcesc . kiss

mie numai asta mi-a mai ramas. suskunlar e prea crunt, nu m-a dezamagit murat , m-a lasat fara replica si nu pot privi asha un serial. macar la mukko sa ma uit cum zice ea de baba ca e james bond ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:10 am

michiper68 a scris:... macar la mukko sa ma uit cum zice ea de baba ca e james bond ...
Smile kiss
Si din toamna la ce ne uitam ? Sper sa aibe Engin proiect nou . 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:11 am

victorelalove a scris:

Nu cred . Ca ramane cu Rahmi .
Acum ca se muta Kerim si Gullia singuri . Mukko si compania ce vor face ?
Ca doar nu pot ramane cu Ablii ... sa vezi cand aude . Smile
Cred ca se muta cu tata cangur .

Ca si tata este smecher . Sigur le-a luat o casa incapatoare ... dar pentru doar 2 persoane . Smile


le ia o patiserie ca sunt priceputi. ceva in franciza. vreun fornetti si-l transforma in mukkonetti. si-i linisteste. mukko va face placinta cu ravase ca e extrem se priceputa in sfaturi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:13 am

victorelalove a scris:
Smile kiss
Si din toamna la ce ne uitam ? Sper sa aibe Engin proiect nou . 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 244732

ne reorientam. poate are kenan imirzalioglu. oricum filmul lui kenan il astept, au facut-o blonda pe missa si el mustacios . gasim noi ceva.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:15 am

michiper68 a scris:


le ia o patiserie ca sunt priceputi. ceva in franciza. vreun fornetti si-l transforma in mukkonetti. si-i linisteste. mukko va face placinta cu ravase ca e extrem se priceputa in sfaturi.
Este buna idea ... mai ales ca il vor lua cu el si pe baiatul bun la toate de la restorant .
Doamne si tin minte ce isterie se crease cu el ... cum sa este omul Yasaranilor si ca este suspect . Smile
Asa si cu bodyguardul . De ce l-au adus ? Ca nu prea apare in serial ... si parca vada ca de episodul viitor dispare ca prin farmec . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:18 am

victorelalove a scris:
Este buna idea ... mai ales ca il vor lua cu el si pe baiatul bun la toate de la restorant .
Doamne si tin minte ce isterie se crease cu el ... cum sa este omul Yasaranilor si ca este suspect . Smile
Asa si cu bodyguardul . De ce l-au adus ? Ca nu prea apare in serial ... si parca vada ca de episodul viitor dispare ca prin farmec . Smile

asha au facut cu toti. sa le iasa la numar. eu cred ca au contract cu firma de catering pt un numar de portii si sa nu le piarda. deniz, kristen, ozghe, blonda vecina yasaranilor, bodyguardul, yasar , nil ,au disparut brusc
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 24 Mar 2012, 12:19 am

fetele vă pupăcesc , Somn uşor !!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:19 am

noapte buna denisa!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:21 am

michiper68 a scris:

asha au facut cu toti. sa le iasa la numar. eu cred ca au contract cu firma de catering pt un numar de portii si sa nu le piarda. deniz, kristen, ozghe, blonda vecina yasaranilor, bodyguardul, yasar , nil ,au disparut brusc

Michi , dar asta este la ei in toate serialele . Dispar personajele ca prin farmec .
Probabil ca undese filmeaza 2 ani de zile ... se mai plictisesc oamenii .
Raman doar cei din rolul principal .
Nici cainele nu a fost "iertat" ...

Noapte buna , Denisa !!! kiss 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:24 am

victorelalove a scris:

Michi , dar asta este la ei in toate serialele . Dispar personajele ca prin farmec .
Probabil ca undese filmeaza 2 ani de zile ... se mai plictisesc oamenii .
Raman doar cei din rolul principal .
Nici cainele nu a fost "iertat" ...

Noapte buna , Denisa !!! kiss 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656


mai dispar si la sfaristul sezonului, dar la ei au aparut cate 2 episoade si fara nici o noima. toate povestile lor au fost de umplutura.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:26 am

michiper68 a scris:


mai dispar si la sfaristul sezonului, dar la ei au aparut cate 2 episoade si fara nici o noima. toate povestile lor au fost de umplutura.

Pai de unde sa scoata si ei 'enshpe mii de episoade .
Auzi , dar de ce ne-au dat indicii despre ultimul episod ? Urmeaza ceva rau de tot ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:27 am

victorelalove a scris:

Pai de unde sa scoata si ei 'enshpe mii de episoade .
Auzi , dar de ce ne-au dat indicii despre ultimul episod ? Urmeaza ceva rau de tot ?

ne-au dat un indiciu vag sa ne faca optimisti. cred mai mult ce a scris soie decat ce a scris fana disperata.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:29 am

michiper68 a scris:

ne-au dat un indiciu vag sa ne faca optimisti. cred mai mult ce a scris soie decat ce a scris fana disperata.

Pai nu Soie a scris faza cu cok guzelul ????? kiss

Fii atenta aici : Can the persons who speak english shut up. You whatch the turkish movies but you dont have to comment here you english stuff. We speak türkish here.

Ce cretin ... cat de tare i s-o parea sa spuna asta . In loc sa fie multumit ca serialul a prins atat de bine si in afara , se trezeste el din prostie . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:34 am

victorelalove a scris:

Pai nu Soie a scris faza cu cok guzelul ????? kiss

Fii atenta aici : Can the persons who speak english shut up. You whatch the turkish movies but you dont have to comment here you english stuff. We speak türkish here.

Ce cretin ... cat de tare i s-o parea sa spuna asta . In loc sa fie multumit ca serialul a prins atat de bine si in afara , se trezeste el din prostie . stupid


cata aroganta. buricul pamantului!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:37 am

michiper68 a scris:


cata aroganta. buricul pamantului!
Nu am mai auzit pe cineva sa spuna asa ceva . Wowwww ... omanirea nu inceteaza sa surprinda . Mai ales prin prostie . Barem sa-i traga unul o injuratura in turca .
Eu una as fi cea mai fericita daca as vedea ca un serial romanesc atrage oamneni din toate colturie lumii . Dar ce sa le ceri unora ? stupid

Uite aici pupat . Mukka il indragea de la inceput :

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 30mpagz Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:39 am

victorelalove a scris:
Nu am mai auzit pe cineva sa spuna asa ceva . Wowwww ... omanirea nu inceteaza sa surprinda . Mai ales prin prostie . Barem sa-i traga unul o injuratura in turca .
Eu una as fi cea mai fericita daca as vedea ca un serial romanesc atrage oamneni din toate colturie lumii . Dar ce sa le ceri unora ? stupid

Uite aici pupat . Mukka il indragea de la inceput :

Smile Smile Smile


nu mai stiu de cand e. dupa nunta sau la venirea lor in istanbul?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:42 am

michiper68 a scris:


nu mai stiu de cand e. dupa nunta sau la venirea lor in istanbul?

Cand a plecat Mukko cu Abla sa ia mobila din Izmir ... si Kerim le-a dus la autogara . Smile Cred ca era episodul 8 . Abla il pupa pe Kerim de ramas bun ... si sare si Mukka . Smile
Memorabila faza ... Kerim avea o expresie de toata frumusetea . Nu stiu daca incercase Mukka sa-l vada la dush ????????
Cred ca nu ... este dupa . De la pupatul asta i se trage dorinta de a-l vedea dezbracat . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 43 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum