Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
dubaisport
DENISA
8 participanți

Pagina 18 din 43 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 43  Urmatorul

In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:43 am

victorelalove a scris:

Cand a plecat Mukko cu Abla sa ia mobila din Izmir ... si Kerim le-a dus la autogara . Smile Cred ca era episodul 8 . Abla il pupa pe Kerim de ramas bun ... si sare si Mukka . Smile
Memorabila faza ... Kerim avea o expresie de toata frumusetea . Nu stiu daca incercase Mukka sa-l vada la dush ????????
Cred ca nu ... este dupa . De la pupatul asta i se trage dorinta de a-l vedea dezbracat . Smile Smile Smile

saraca mukko . ea oricum abia stepta sa se marite fatmagul sa vada si ea un barbat normal prin preajma ei. cred ca si pe mustafa l-ar fi acceptat cu bratele deschise..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:46 am

michiper68 a scris:

saraca mukko . ea oricum abia stepta sa se marite fatmagul sa vada si ea un barbat normal prin preajma ei. cred ca si pe mustafa l-ar fi acceptat cu bratele deschise..

Smile Smile Smile Smile Smile
Daaaaaaaaaa ...Kerim este chiar un vis !!!
Si cand era Kerim imbracat pentru nunta Ablilor ... s-a uitat la fundul lui dupa ca a trecut pe langa ea . Smile
Si apoi cand l-a auzit pe Kerim ca va petrece ziua in oras cu Gullia , s-a impiedicat saraca de bordura . Ma mir ca nu le-a pus copilul in brate . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 12:48 am

vic nu mai stau ca e tarziu si sunt obosita. m-am binedispus , ma culc vesela. multumesc de companie. noapte buna!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 24 Mar 2012, 12:52 am

Noapte buna , draga Michi !! kiss
Multumim pentru tot !!! kiss
Poate mai apar maine ceva indicii despre noua casa si ce tapet vor cumpara . kiss

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 7677 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 318540105 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 318540105 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 523120 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 720534

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2ntenpg
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 24 Mar 2012, 8:10 am

buna dimineata dragelor !
o sambata cat mai frumoasa !


Vic , Michi. kiss ....am ras in hohote de comm voastre de azi-noapte Smile

eu cred ca in final Mukk si Rahmi vor avea casa lor ,separati de Ablli si de K&G

cainele va aparea in final ,in gradina casei noi....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 24 Mar 2012, 1:26 pm

Bună fetelor !!!

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Hurriyet_logo_k

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Kelebek_logo
Engin Akyürek'e sürpriz hediye

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde canlandırdığı Kerim karakteri ile şöhretin zirvesine çıkan Engin Akyürek'e fanları sürpriz bir hediye hazırladı.

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 478

Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vaktı (ÇEKÜL) ile anlaşan Engin Akyürek Worldwide üyeleri bu yıl İzmir Ödemiş'te oluşturulacak olan '7 Ağaç Ormanları' için bağışta bulundular.

'Engin Akyürek'adına iki koru oluşturan hayranlar, üzerinde "Senin sevginle bir olan bizler, seni candan desteklemeye hep devam edeceğiz. 7 Ağaç Ormanları'nda senin adına sevgimizle yeşerecek 161 ağaçlık iki koru oluşturduk. Dünyamız için ağaçlar ne kadar değerliyse, senin de bizim için öyle olduğunu hep hatırlaman dileğiyle" yazan sertifikaları genç oyuncuya hediye etti.

Mutluluğunu 'Benim de bir ormanım var' sözleriyle dile getiren Engin Akyürek hayranlarının jestine kayıtsız kalmayarak , sertifikaları "Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle, Engin Akyürek" notuyla imzaladı.

Başarılı oyuncunun hayranları sosyal paylaşım sitelerinde de bir çok mesaj yayınladılar. İşte onlardan bazıları...

*Yeşili ve Engin'i Sevenler (Elif Çiftçi)

* Tebrik ederim arkadaşlar, gurur duydum sizlerle. Eminim Engin de son derece mutlu olmuştur bu hediyenizden. Çok anlamlı gerçekten. (Yağmur Sözen)

* Engin için dünya için bizler için yarınlarımız için herkes için 'Ormanlar nefestir' sloganımız olsun.... (Serabiko Seraps)

* Çok kaliteli insanlarsınız. Verilebilecek en güzel , en kalıcı , yaşayan ve yaşatan çok güzel bir armağan ... (Sevgi Sev)

* Gerçekten duygulandım, ve Engin'in de bu projeye katkısı olmasına çok sevindim. Düşünceli ,kaliteli bir fikir ve en önemlisi çok anlamlı bir hediye emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. (Ceylin Akyıldız)

* Çok anlamlı, harika. Tebrik ederim (Hicran Buket)

* Arkadaşlarım, canlarım, hepiniz süpersiniz. O kadar güzel birşey ki bu... Geleceğimiz için, çocuklarımız için, herkesi 1 ağaç dikmeye davet ediyorum. Ben şunu açıkça söyleyebilirim; bu işte beni en çok mutlu eden 161 ağacın dikilecek olması. Biz çevremize ne kadar çok değer verirsek o da bize o kadar değer verir. (Kanka Melo)

* Bu ailenin içinde bulunmaktan ve onun fanı olmaktan çok mutluyum. Harika bir oyuncu. (Glow Candles)

* İnşallah ben yakında Türkiye'yi ve İzmir'de bu ormanı ziyaret edeceğim. Bu harika bir fikir. Harika bir sanatçı için, sonsuz bir sevgi işareti olacak. Size teşekkür ederim. (Halla Suboh)

*Sevinçten çıldırıyorum (Ayşegül Kutup)

*Hayranlığımız,sevgimiz ağaçlarımızla büyüyecek...Çok seviliyorsun Engin Akyürek... (EcEngin Eyanık)
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 428944_265697906848333_100002243785694_590621_313524979_n23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 3c8be7dc31802843cc23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 3sdsg23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 3sf1w23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Sigpic285361_123. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Di-JQYMYW9Z23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 X5frmlwc23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Untitled-1-115123. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Untitled-2-2098
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Sam 24 Mar 2012, 3:33 pm

https://www.youtube.com/watch?v=AIzvvz-dxAo

salutare! m-am distrat citind comentariile voastre,multumesc !
poate banca "julietilor indragostiti "era pe un carusel,de-aia se invarteau bietii cameramani din toate unghiurile! oricum,nu m-am lamurit unde era kerimel dupa ce a terminat de pupat piata independentei/fatma,ca parca i-au luat astia capul cu iataganul,nu se mai vedea decat geaca cea neagra?? mi-a placut si reclama la pijamale de matase,ale meriemei si nelipsitul decolteu al lui mukko! in legatura cu noul domicilui,mai bine ar transforma restaurantul,caci se gateste mai bine de la domiciliu,aveau la torturi...
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 4:50 pm

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 311x8wo


poza filmari
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 4:54 pm

asta e surpriza de care a scris presa azi. surpriza facuta lui engin de catre fanii sai



23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Izai9s



Dear WorldWide Family,

We became a huge family with friends from all around the world, brought together by our shared love for Engin Akyürek. As admins, we have always wanted to create a momento which we can cherish and love along with our page.

We wanted this gift to be really special; that it stands for and is nourished by our love.. Then we decided that nothing could match these qualifications better than ÇEKÜL Foundation’s 7 Tree Forests Project. For more than a month now, we have been working on realizing this dream with 23 of trusted friends from different corners of the world. With your love and ever existing support, each of us funded the plantation of 7 seedlings, making it into a big 161 tree forest. Now we have an Engin Akyürek WorldWide forest in Ödemiş, İzmir.

Today one of our administrators and two of our members went to the production set of FGSN to present Engin with the certificate of our forest. We have to underline the fact that, it is not our first expedition to the set. And we knew how hard it would be to meet Engin in person considering the protective nature of the production crew and the heavy work schedule there. Our past experiences have showed us that the best opportunity always presents itself as happenstance, like bumping into him in the street somewhere. Unless you know someone among the production crew, through whom you can learn his shooting schedule, it is nearly impossible to meet him in person.

Engin’s work load was a heavy one today. We have been told that he also had some Arab fans paying him unexpected visits through out the day. Yet, being the gentileman he is, and despite his tiredness, Engin signed all 24 copies of the certificate we asked him to sign. Unfortunately, we missed our opportunity to have a nice chat with him and to take some pictures, because we got distracted having various important and enlightening conversations with other members of the set crew. However, we have the satisfaction to know that our joint love and support for Engin Akyürek have produced a forever rewarding fruit. We are proud to share with you the Çekül certificate, seen above, signed by Engin’s hand saying “Thank you very much, with love..”

And we thank each and every one of you for your support to us and our page.

EAWW Administrators
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 4:56 pm

eu nu am inteles ce e cu fundatia salvati padurea dar poate stiu fanii mai bine...ce copaci, ce padure., ce engin...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Sam 24 Mar 2012, 5:50 pm

ha ha ha,taman azi am fost la mosie si am plantat si moa, meri ,peri si pruni! s-or incadra si fructiferii autohtoni la miscarea pro enginu??oricum,de tinut minte ,in caz ca se prinde vreunul,am sa numesc magiunul"engin"!!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 5:52 pm

mita baston a scris:ha ha ha,taman azi am fost la mosie si am plantat si moa, meri ,peri si pruni! s-or incadra si fructiferii autohtoni la miscarea pro enginu??oricum,de tinut minte ,in caz ca se prinde vreunul,am sa numesc magiunul"engin"!!

sa faci si niste tuica. tuica poti sa o numesti erdogan . eu cred ca asta cu copacul e un apropo pt engin ca prea a stat ca un copac vesnic in sus 2 sezoane.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Sam 24 Mar 2012, 9:14 pm

michiper68 a scris:

sa faci si niste tuica. tuica poti sa o numesti erdogan . eu cred ca asta cu copacul e un apropo pt engin ca prea a stat ca un copac vesnic in sus 2 sezoane.

vaaaaiiiii! saracul,de aia se ocupa starleta de filme xxx de 'mnealui mai acu ceva timp! mai bine pe tuica o numim 'mukkades" Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Sam 24 Mar 2012, 9:22 pm

3/24/12 TIPS for Episode 68
KERIM:I see you are enjoying yourself
FATMAGÜL:Yes.. murat wanted to sleep with his mom tonight , Elif will stay with me tonight

KERIM:But in the begining we will be alone until will get used to house
FATMAGÜL:Actually ,we have not lived ourself. This is the first time we will have life just us under one roof

KERIM: No need to be shy we are married
Source :Berensaatfans.com

Vic,unde esti???? uite ca raman in sfarsit singuri,poate e casa cea noua prevazuta cu dush!!!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 10:01 pm

mita baston a scris:

vaaaaiiiii! saracul,de aia se ocupa starleta de filme xxx de 'mnealui mai acu ceva timp! mai bine pe tuica o numim 'mukkades" Smile


mukkadesh numai daca faci niste poale-n brau . decoltate daca s-ar putea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 24 Mar 2012, 10:05 pm

buna seara !

Mita ..multumim ptr tips Smile

eeeeeeee se schimba situatia cu copiii nostrii ...se muta in casa noua , cine stie acum ca a venit caldura poate-i vedem si la dush 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 248946
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 24 Mar 2012, 10:07 pm

michiper68 a scris:


mukkadesh numai daca faci niste poale-n brau . decoltate daca s-ar putea.

buna michi .. kiss
gata...ati rezolvat menu-ul romano-turca?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 10:16 pm

dubaisport a scris:

buna michi .. kiss
gata...ati rezolvat menu-ul romano-turca?


incercam sa intel;egem ce e cu actiunea copacul. s-au dus fanele alea la filmari sa-i dea un tablou cu copaci si au uitat sa faca o poza cu el. i-au luat 24 de autografe si au plecat. si l-au facut sef la ocolul silvic, nu prea am inteles exact.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 24 Mar 2012, 10:19 pm

michiper68 a scris:


incercam sa intel;egem ce e cu actiunea copacul. s-au dus fanele alea la filmari sa-i dea un tablou cu copaci si au uitat sa faca o poza cu el. i-au luat 24 de autografe si au plecat. si l-au facut sef la ocolul silvic, nu prea am inteles exact.

stiu ca sapt viit e o sarbatoare in Turcia,legata de protejarea mediului inconjurator ...salvati padurea.....poate are legatura cu asta ...
oricum Yasaranii sunt haiosi rau cu coroanele alea in cap ,mai ales Munir Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 10:20 pm

dubaisport a scris:

stiu ca sapt viit e o sarbatoare in Turcia,legata de protejarea mediului inconjurator ...salvati padurea.....poate are legatura cu asta ...
oricum Yasaranii sunt haiosi rau cu coroanele alea in cap ,mai ales Munir Smile


lui munir i-au pus coarne.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 10:21 pm

alt indiciu


new tips
Unknown said :Jenny ,I will like name Jenny .Is this Deniz`s mother ? Let see ...himmm she is beautiful. Mature and beautiful
Did Mirzat stay long enough? Time for him to go

ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 10:22 pm

eu nu inteleg nimic din indicu asta. decat ca e semnat anonim. ne intreaba pe noi cine e matura si frumoasa jenny si daca mai sta mirzat?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 24 Mar 2012, 10:24 pm

acum vine si ANNE in Turcia ?
pana acum Ker nu avea nici mama nici tata,acum ai are pe ambii + o sora Smile

cred ca nu mai pleaca baba cangur in australia ,se stabileste definitiv in tr
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 10:25 pm

michiper68 a scris:


lui munir i-au pus coarne.


si l-au numit pe engin salvatorul padurii? cam multe salveaza el. si pe fatma si toata gasca vesela, si padurea si copacul si scobitorile...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 24 Mar 2012, 10:26 pm

michiper68 a scris:eu nu inteleg nimic din indicu asta. decat ca e semnat anonim. ne intreaba pe noi cine e matura si frumoasa jenny si daca mai sta mirzat?

nici eu ...e cam ambiguu
sau s-o referi la noile nume primite de Selim si Erdo in Grecia ?
Jenni o fi tipa care i-a ajutat sa fuga ?


michiper68 a scris:


si l-au numit pe engin salvatorul padurii? cam multe salveaza el. si pe fatma si toata gasca vesela, si padurea si copacul si scobitorile...

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 539466

l-or fi vazut inalt ca bradu....si ce-au zis : asta e !!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 43 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum