Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
dubaisport
DENISA
8 participanți

Pagina 19 din 43 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 43  Urmatorul

In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 10:27 pm

dubaisport a scris:acum vine si ANNE in Turcia ?
pana acum Ker nu avea nici mama nici tata,acum ai are pe ambii + o sora Smile

cred ca nu mai pleaca baba cangur in australia ,se stabileste definitiv in tr



e anne vitrega si vine doar sa-l verifice pe baba ca lipseste cam de multisor, cat a afcut el pe jamesss bondd. poate devine jenny geloasa pe mukko, oricum o descoase mukko afla cati canguri au ei la ferma din australia .


dubaisport a scris:

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 539466

l-or fi vazut inalt ca bradu....si ce-au zis : asta e !!!


si pe beren salvatoarea cui au facut-o? a cantaciosului? sa saleveze si ea ceva, reputatia familiei macar , papagalii , delfinii. sa-i faca o poza cu niste papagali si sa o inrameze si sa o numeasca sefa peste perushi. cu autograf.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 24 Mar 2012, 10:29 pm

michiper68 a scris:



e anne vitrega si vine doar sa-l verifice pe baba ca lipseste cam de multisor, cat a afcut el pe jamesss bondd. poate devine jenny geloasa pe mukko, oricum o descoase mukko afla cati canguri au ei la ferma din australia .

pai nu a ramas niciunul nedescusut de Mukk...
n-ai vazut ce-l mai cauta mukk prin gradina pe baba ,imbracata in rochia de noapte ?


michiper68 a scris:


si pe beren salvatoarea cui au facut-o? a cantaciosului? sa saleveze si ea ceva, reputatia familiei macar , papagalii , delfinii. sa-i faca o poza cu niste papagali si sa o inrameze si sa o numeasca sefa peste perushi. cu autograf.

ciudat om ,cantaciosul ... slap
nu-mi place de el ,e libidinos..cauta afirmarea si profita la maxim de Beren,iar ea naiva
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 10:31 pm

dubaisport a scris:

pai nu a ramas niciunul nedescusut de Mukk...
n-ai vazut ce-l mai cauta mukk prin gradina pe baba ,imbracata in rochia de noapte ?


era bulversata. ca ea le stia pe toate, cine vine , cine pleaca si nu-i ieseau la numaratoare . o fi crezut ca e somnambul baba si face gropi in curte. poate planta pomii ca sa-i salveze engin.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 24 Mar 2012, 10:35 pm

vad ca fanii vorbesc despre o rel de dragoste intre asu si sami
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 10:39 pm

dubaisport a scris:vad ca fanii vorbesc despre o rel de dragoste intre asu si sami


pai poate ramane cu sami. munir cu mukko. yasaranii pleaca in sat sau bine zis yasarancele ca baietii vor fi colegi de celula. ablii fac copil ca abla e tanara si de la atata romantism sigur face copil, rahmi va ramane cu cainele.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 24 Mar 2012, 10:41 pm

michiper68 a scris:


pai poate ramane cu sami. munir cu mukko. yasaranii pleaca in sat sau bine zis yasarancele ca baietii vor fi colegi de celula. ablii fac copil ca abla e tanara si de la atata romantism sigur face copil, rahmi va ramane cu cainele.

pai unde sa se duca yasarancele ? la tara nu mai au case,au dat faliment ....
cu cainele cred ca se va juca copiii lui Gulli
zilele astea vor filma promo de final...sa vedem ce-o fi


noapte buna ,michi..ma mut la tv

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 24 Mar 2012, 10:54 pm

noapte buna!


alt indiciu

Does Sami,", "really see Asu as a sister, or is there a secret love here? There are some surprising and happy moments to observe… "
(Engin Akyurek Hayran Sayfasi) (Translated by Engin Akyurek Universal Fans Club)
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Mar 2012, 12:04 am

indiciu



Muazzez Ilmiye Cig, a popular Turkish archeologist who writes about ancient Sumerian history and archeology, and Hayrettin Karaca, the head of Tema Foundation (an environmentalist foundation) will be at Gul Mutfak, talking with with Fatmagul and Kerim, what are they talking about ?
says Unknown-EAHS (translation by-EAUFC)
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Mar 2012, 10:53 am

neatza. poza noua filmari


23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 2w6xzk7


The Arab girl who took this pic yesterday went to the set.. she brought with her flowers, gifts and chocolate but they didn't allow her to see him they took the gifts and told her he was busy but she didn't give up she stayed out there.. after a long time he went out so she called him "Kerim" (I assume she was troubled that's why she didn't say Engin ) so he smiled and walked to her said Merhaba she took some pics with him and he went back inside.. she said he was more handsome and thinner than on TV
-Engin Akyurek Arab Fans-


domnul este unul din vizitatorii din ep urmator.


http://www.myhero.com/go/hero.asp?hero=H_Karaca_LC_MOAL_TR_2008
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Mar 2012, 10:58 am

neata! a uitat fana sa spuna ce frumos ii miroase parul Smile ne auzim mai tarziu,multumim Michi pt noutati 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 224522
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Mar 2012, 11:00 am

urat e ca nu au lasat-o acolo. i-au luat cadourile. un gest urat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 25 Mar 2012, 12:25 pm


23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pofta%20buna

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 4_somon_la_gratar_223. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 305551-5706627921-2efff200523. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 IUvZk23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 DSC08464



ENGİN AKYÜREK'E HAYRANLARINDAN ÇOK TATLI SÜRPRİZ!



23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 34591_b


Engin Akyürek'e fanları sürpriz bir hediye hazırladı.

25.03.2012


Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde canlandırdığı Kerim karakteri ile şöhretin zirvesine çıkan Engin Akyürek'e fanları sürpriz bir hediye hazırladı.

Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) ile anlaşan Engin Akyürek Worldwide üyeleri bu yıl İzmir Ödemiş'te oluşturulacak olan '7 Ağaç Ormanları' için bağışta bulundular.

'Engin Akyürek'adına iki koru oluşturan hayranlar, üzerinde "Senin sevginle bir olan bizler, seni candan desteklemeye hep devam edeceğiz. 7 Ağaç Ormanları'nda senin adına sevgimizle yeşerecek 161 ağaçlık iki koru oluşturduk. Dünyamız için ağaçlar ne kadar değerliyse, senin de bizim için öyle olduğunu hep hatırlaman dileğiyle" yazan sertifikaları genç oyuncuya hediye etti.

Mutluluğunu 'Benim de bir ormanım var' sözleriyle dile getiren Engin Akyürek hayranlarının jestine kayıtsız kalmayarak , sertifikaları "Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle, Engin Akyürek" notuyla imzaladı. (Ayakligazete.com)


23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 539381_190678787713983_176884832426712_302266_748863994_n


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.190677934380735.41046.176884832426712&type=3




http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2012/03/24/tv-dizilerinde-kadinin-adi-var

Michi arăboaicele nu l-au mirosit Smile Smile dar bine că i-au dus cadouri , flori şi ciocolată.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 25 Mar 2012, 3:40 pm

buna ziua dragelor !


michi ... kiss ..multumim ptr noutati
Denisa ....ne-ai adus un pranz dupa pofta mea,eu as manca peste non-stop kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Mar 2012, 3:41 pm

Denisa ,noroc ca am mancat ca intram de-a dreptul in ecran!!! 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 1155788037
saru'mana pentru masa!
mai, dar sami ala care acu o iubeste pe asu,la inceput nu era pestele ei??? nici o legatura cu bunatatile de mai sus 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 1667763765
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Mar 2012, 3:42 pm

Buna Dubai ! sa trecem la cafea de dupa amiaza!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 25 Mar 2012, 4:28 pm

buna mita kiss ....dupa asa masa copioasa merge o cafea....eu mi-am facut una la propriu.

asa este ,Sami a fost pestele lui Asu ,dar dupa ce Yasaranii au umplut-o de bani,ea i-a dat o parte din ei Lui Sami sa-si deschida o afacere si sa se lase de "pescuit "
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 25 Mar 2012, 4:30 pm

kiss Bună,fetelor! Ce bunătăți ne-ai adus,Denisa! Mulțumim!
Eu deabia m-am ridicat de la masă,dar vă doresc ”Poftă bună!” în caz că nu ați mâncat încă.
Engin arată din ce în ce mai bine,subțirel,parcă-i ”tras printr-un inel”,părul lui,”pana corbului”.
Le invidiez pe fanele arabe.
Deabia aștept să văd casa în care Fatma și Kerim vor locui singuri.
Au apărut poze?
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 25 Mar 2012, 4:37 pm

buna Nicky.... kiss

de-acum incolo tot bine o sa arate Engin ,doar vine caldura... Smile
inca nu au aparut poze cu casa cea noua...si eu sunt curioasa
in sfarsit copiii vor scapa de Mukk&co
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 25 Mar 2012, 4:44 pm

dubaisport a scris:
in sfarsit copiii vor scapa de Mukk&co
Nu chiar de tot,măcar pentru câteva ore din cele 24.
Totuși trebuie să recunoaștem că Mukk e un condiment bun în ciorba asta,cum mai scoate ea câte o perlă,cum iscodește peste tot. Smile Mi-a plăcut cum l-a numit pe tatăl lui Kerim ”James Bond”.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 25 Mar 2012, 4:52 pm

Nicky a scris:
Nu chiar de tot,măcar pentru câteva ore din cele 24.
Totuși trebuie să recunoaștem că Mukk e un condiment bun în ciorba asta,cum mai scoate ea câte o perlă,cum iscodește peste tot. Smile Mi-a plăcut cum l-a numit pe tatăl lui Kerim ”James Bond”.

asa e ..Mukk a avut partea ei buna in aproprierea copiilor, dar uneori aintrecut orice limita a bunului simt si al respectului...
ea in oricare alt barbat ,inafara lui Rahmi , vede un James Bond Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Mar 2012, 4:57 pm

Kerim and Fg will be very affected couple who came to Gul Mutfagi for support
Kadir will live same problem he had it when he was child will need a emergency surgery
Mustafa wants to see Asu ..Mustafa did not learn any lesson after all what he did....he will still try to hurt people
We will learn fishergirl story why is she doing this job? Selim and Erdogan in difficult condition , place they are hidding is in terrible condition
Ender will realize she knows Lale lets see if she can remember from where ?
There is another small kiss..this time there is witness ..who is it?
Fahrettin will find a small house for Fg and Kerim
Fatmagul: We never lived ourself unfortunately, in first time we will have life under one roof
Kerim: When that dirtbags story is over our life story will start
Fg and Kerim suddenly will find a house they will want to live in it :))))
BISENA _Source Fatmagulun Sucu Ne
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 25 Mar 2012, 4:59 pm

Ai dreptate despre Mukk. Smile
Indiciile spun despre o posibilă poveste de dragoste între Asu și Sami? Nu mă surprinde prea mult.Am observat cum o protejează,cum o privește uneori.Asu mi se pare o fată extrem de frumoasă,nu-i așa?
Nu aș vrea să se întâmple nimic rău cu ea sau cu copilul ei.Până la urmă ea a luptat să-și schimbe modul de viață.A avut însă ghinionul să se îndrăgostească de unul ca Mustafa.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Dum 25 Mar 2012, 5:00 pm

bietul kadir n-avusera nevoie de doctor pana acum,in rest pe toti i-am vazut in spital !
si nu specifica cine are parte de "small kiss-ul" ala,daca sunt cei doi poate e bebelusul martor,ca tot raman ei singuri in casa
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 25 Mar 2012, 5:01 pm

multumim mita ptr rezumat kiss

la sarut cred ca se refera la Asu si Sami
acum intra in spital si Ablu...asta mai lipsea sa nu faca prezenta in spital Smile
sa vedem si cine este aceasta "lale "....nu am crezut niciodata ca e o simpla vecina
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 25 Mar 2012, 5:03 pm

Nicky a scris:Ai dreptate despre Mukk. Smile
Indiciile spun despre o posibilă poveste de dragoste între Asu și Sami? Nu mă surprinde prea mult.Am observat cum o protejează,cum o privește uneori.Asu mi se pare o fată extrem de frumoasă,nu-i așa?
Nu aș vrea să se întâmple nimic rău cu ea sau cu copilul ei.Până la urmă ea a luptat să-și schimbe modul de viață.A avut însă ghinionul să se îndrăgostească de unul ca Mustafa.

Asu e chiar o femeie frumoasa....
ea a cazut din lac in putz...a scapat de clienti si a dat peste Mustafa
nenorocitul la proces nici nu s-a uitat la ea si acum vrea sa-i vorbeasca
mi-ar place ca asu sa ramana cu sami,in fond copilul nu are nici o vina
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 43 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum