Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
dubaisport
DENISA
8 participanți

Pagina 22 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Urmatorul

In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 3:31 pm

Iti spun eu , Dubai : Nu se vor vindeca niciodata . Asa vor fi pana la adanci batranete .

Dar dush au la casa aia noua ?
Pe mine asta ma preocupa ... in rest Kerim se poate muta si singur . De fapt ... SA SE MUTE SINGUR !!! Este chiar mai bine ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 3:35 pm

victorelalove a scris:Iti spun eu , Dubai : Nu se vor vindeca niciodata . Asa vor fi pana la adanci batranete .

Dar dush au la casa aia noua ?
Pe mine asta ma preocupa ... in rest Kerim se poate muta si singur . De fapt ... SA SE MUTE SINGUR !!! Este chiar mai bine ...

daca nu au dush ..au cort Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 3:37 pm

dubaisport a scris:

daca nu au dush ..au cort Smile Smile
Se duce la garla , Dubai !!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile
Iti dai seama ?????? toaaaaaaaaata mahalaua va fi la scaldat cu Kerim . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 3:39 pm

victorelalove a scris:
Se duce la garla , Dubai !!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile
Iti dai seama ?????? toaaaaaaaaata mahalaua va fi la scaldat cu Kerim . Smile

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466

abia astept sa o vad pe Mukk la garla ..ea si asa umbla mai mult dezbracta ,la garla face topless Smile

ai vzt ca Gulli va dormi cu Elif.....ca sa-i dezvolte instictul matern Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 3:42 pm

dubaisport a scris:

ai vzt ca Gulli va dormi cu Elif.....ca sa-i dezvolte instictul matern Smile

Pai si "istinctul de nevasta " ????????
Sa mearga pe acelasi principiu .
Joi va dormi cu bebela ... saptamana viitoare cu Kerim . Tot pentru ...TREZIRE . Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 3:43 pm

victorelalove a scris:

Pai si "istinctul de nevasta " ????????
Sa mearga pe acelasi principiu .
Joi va dormi cu bebela ... saptamana viitoare cu Kerim . Tot pentru ...TREZIRE . Smile kiss

poate va sta cu ea si Ker ...sa-i incalzeasca laptele lui Elif sau sa o legene pe picioare ,ca el le are lungi nu ca ale lui Gulli Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 3:45 pm

dubaisport a scris:

poate va sta cu ea si Ker ...sa-i incalzeasca laptele lui Elif sau sa o legene pe picioare ,ca el le are lungi nu ca ale lui Gulli Smile

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466
Pai daca pune el copilul sa-l adoarma pe picioare ... Gullia are si ea loc . Le culca pe amandoua . 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466

Tot ce este posibil sa stea si el cu fetele . Macar pentru cateva minute . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 3:48 pm

victorelalove a scris:


Pai daca pune el copilul sa-l adoarma pe picioare ... Gullia are si ea loc . Le culca pe amandoua . 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466

Tot ce este posibil sa stea si el cu fetele . Macar pentru cateva minute . kiss

parca-l vad pe Ker cu o tine pe un picior pe Gulli si pe altul pe Elif.... Smile Smile ..iar dimi sa-i gaseasca asa Mukk

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 3:50 pm

dubaisport a scris:

parca-l vad pe Ker cu o tine pe un picior pe Gulli si pe altul pe Elif.... Smile Smile ..iar dimi sa-i gaseasca asa Mukk

Eeeeeeeeeeeeeee ... se aseaza si Mukka . Smile Smile Smile
Ea pe un picior , Gullia pe alt picior ... si Elif in brate la Kerim . Smile
Cred ca va plage cu lacrimi amare dupa cumnat Mukka . Smile

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 1z4kbgz
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 3:54 pm

victorelalove a scris:

Cred ca va plage cu lacrimi amare dupa cumnat Mukka . Smile


cred si eu ..avea si ea in casa un exemplar de barbat adevarat..si pleca si asta...
iti dai seama ce chin pe ea sa stea toata viata langa unul ca Rahmi ? sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 3:58 pm

Sa vezi tu cum se duce Mukka pe la 12 noaptea sa ceara o cana de zahar ... sau sa spuna ca nu are hartie igienica si ca este o urgenta .
O sa stea numai pe capul lui Kerim . Smile
Ba ca nu mai merge papagalul ... ba ca are nevoie de un baby-siter pentru copila . Dar cel putin noaptea sa stea si copii linistiti .
Si asa cred ca Gullia va dormi cu usa incuiata 3-4 episoade .

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 254y4vt
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 4:00 pm

nu mai incuie usa..s-a facut fata viteaza Smile

dar nu-i exclus sa se pomeneasca cu Mukk cand le e lumea mai draga
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 4:10 pm

dubaisport a scris:nu mai incuie usa..s-a facut fata viteaza Smile

dar nu-i exclus sa se pomeneasca cu Mukk cand le e lumea mai draga
Eu cred ca tot se va incuia ... macar cand va fi pe la baie . Smile
Sunt curioasa daca va incerca sa se uite la Kerim dezbracat . Smile

Mukka va veni cred ca de 3 ori pe zi pe la ei ... se plictiseste pe acasa . Il va ajuta pe Kerim sa bata cuie ... ea le va tine . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 4:14 pm

victorelalove a scris:
Eu cred ca tot se va incuia ... macar cand va fi pe la baie . Smile
Sunt curioasa daca va incerca sa se uite la Kerim dezbracat . Smile

Mukka va veni cred ca de 3 ori pe zi pe la ei ... se plictiseste pe acasa . Il va ajuta pe Kerim sa bata cuie ... ea le va tine . Smile

tu visezi frumos ....Gulli uitandu-se la ker dezbracat...crezi ca vom vedea sa ceva ?
eu nu cred ....VISE
Mukk regreta ca o are pe Elif...a cam pierdut evenimente din cauza ei Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 4:30 pm

Pai trebuie sa-l vada si dezbracat , nu ?????? Smile
Sau trage plapuma , stinge lumina ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 4:38 pm

victorelalove a scris:Pai trebuie sa-l vada si dezbracat , nu ?????? Smile
.

nu e o regula ..la turci Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 4:40 pm

dubaisport a scris:

nu e o regula ..la turci Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile
Asa este ... sa nu care cumva sa-i placa Gulliei . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 4:45 pm

According to the spoiler FF posted, There will be a celebration on wednesday, and no shooting on thursday, don't know why!!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 4:47 pm

Pai si daca nu se filmeaza ... ce se intampla ? Nu avem episod ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 4:59 pm

victorelalove a scris:Pai si daca nu se filmeaza ... ce se intampla ? Nu avem episod ?

ba cred ca avem..din ce stiu eu ptr epis de joi au inceput sa filmeze inca de sapt trecuta ...asa ca au strans material ptr epis de joia viit
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 5:01 pm

Eu cred ca vor avea episod in fiecare joi pana la final . kiss
Dar cine se pupa ?
Este un pupis mic intre Asu si Sami ? Sau Gullia si Kerim ...dupa ce o trece pragul in casa noua ????? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 5:05 pm

victorelalove a scris:Eu cred ca vor avea episod in fiecare joi pana la final . kiss
Dar cine se pupa ?
Este un pupis mic intre Asu si Sami ? Sau Gullia si Kerim ...dupa ce o trece pragul in casa noua ????? Smile

sigur vom avea epis in fiecare joi..
pai Gulli si Ker nu se muta acum in casa cea noua..sarutul cred ca va fi intre Asu si sami,dupa ce Must ai spune lui Asu ca vrea sa divorteze de ea
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Mar 2012, 5:07 pm

dubaisport a scris:..sarutul cred ca va fi intre Asu si sami,dupa ce Must ai spune lui Asu ca vrea sa divorteze de ea
Vad ca se vorbeste ca intre Gullie si Kero ...dupa ce afla de casa . kiss
Dar tot ce este posibil sa fie si intre Asu si Sami ... mi-ar place sa fie impreuna . Mustafa oricum este un idiot .

Vom vedea . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Lun 26 Mar 2012, 5:10 pm

Engin Akyurek WorldWide
Feyza Korkmaz'a teşekkürler!

"selam arkadaslar bugün bizim orda fatmagülün suçu ne seti vardı ve enginde ordaydı ekrandakinden daha yakısıklı olduğunu soylemeliyim bnde hemen bu haberi sizinle paylasmak istedim ins. sevinirsiniz :))"

Thanks to Feyza Korkmaz!

"Dear frıends, today FSN set was nearby and Engın was there too. I have to say that he was more handsome than he looks on TV. I just wanted to let you know to make you happy :)"23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 54969125748871767497415

Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Mar 2012, 5:10 pm

victorelalove a scris:
Vad ca se vorbeste ca intre Gullie si Kero ...dupa ce afla de casa . kiss
Dar tot ce este posibil sa fie si intre Asu si Sami ... mi-ar place sa fie impreuna . Mustafa oricum este un idiot .

Vom vedea . kiss

daca va fi intre G si K cu atat mai bine
si mie imi place ca Asu sa ramana cu sami ..in fond el a avut grija de ea mai mult decat Mustafa....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum