Serialesitelenovelet
24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
dubaisport
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 17 din 43 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Urmatorul

In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 1:39 am

michiper68 a scris:l-a rugat baba pe ablu sa ii mai tina pe rahmi si mukko ca sa fie copiii singuri.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?
A spus asta ?
Oricum este degeaba ... cred ca sta Fg zavorata in camera toata ziua . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 1:39 am

funny : The secretary_ My parents are worry about Erdo, the justice will declare him innocent...
Perihan _ how erdogan found such a silly girl !
Hilmye _ I wish it was his only crime !

Resat Why did he die ? A heart attack , But he was very healthy , he was doing Yoga .......



Smile Smile Smile


astea sunt pe bune replici din ep de azi!!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 1:40 am

michiper68 a scris:


astea sunt pe bune replici din ep de azi!!!
Scenaristele fumeaza sigur ceva ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 1:41 am

victorelalove a scris:
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?
A spus asta ?
Oricum este degeaba ... cred ca sta Fg zavorata in camera toata ziua . Smile Smile Smile


le-a gasit baba casa aia superbaaa dar avea curtea mica si ei nimic si a gasit fatmagul casa cu gardul cel mai oribil, intr-o zona singura, pe serpentine pe acolo si langa restaurant ca nu-mi imaginez ca fugise cainele in alt orash...si i-a placut. pai cum vor fi ei singuri chiar langa restaurant? o sa fie mukko acolo din zori pana la asfintit...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 1:44 am

scenaristele geniale! dar baba cum se intelgea cu tanti jenny ca el nu a scos nici un cuvintel...comunicau prin semne.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 1:44 am

michiper68 a scris:


le-a gasit baba casa aia superbaaa dar avea curtea mica si ei nimic si a gasit fatmagul casa cu gardul cel mai oribil, intr-o zona singura, pe serpentine pe acolo si langa restaurant ca nu-mi imaginez ca fugise cainele in alt orash...si i-a placut. pai cum vor fi ei singuri chiar langa restaurant? o sa fie mukko acolo din zori pana la asfintit...

Macar noaptea vor sta singuri !!!!!!!! Poate ...zic si eu . Ca zice Mukka ca a prins-o intunericul . Smile
Michi ...eu nu mai vad serialul ca un intreg de ceva timp .
Il iau pe bucati ... de fapt singura bucata care imi place este Engin . Si ma simt bine ... nu mai am de mult asteptari .
Nu au facut ei 68 de episode bine sufletului meu ... fac le ultimele 10 ????? Smile

ENGINU' SA TRAIASCA !!! 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 1:45 am

michiper68 a scris:scenaristele geniale! dar baba cum se intelgea cu tanti jenny ca el nu a scos nici un cuvintel...comunicau prin semne.

Eeeeeeeeeeeeeee ...ei mai mult fac . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 1:46 am

Si dupa o engleza de toata frumusetea ... au dat-o intr-o araba pura , pura . Se cunoaste ca l-au descoperit pe Engin araboaicele . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 1:47 am

hai ca ep asta a fost plin de pupaturi. intai au pupat bebelu. apoi pupat pe ceafa. apoi pupat in fatza casei si la final pupat pasional pe caine. si veselie mare. era mai fericit kerim ca i-a zis mai tata de caine decat ca l-a pupat seara sub geam...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 1:48 am

michiper68 a scris:hai ca ep asta a fost plin de pupaturi. intai au pupat bebelu. apoi pupat pe ceafa. apoi pupat in fatza casei si la final pupat pasional pe caine. si veselie mare. era mai fericit kerim ca i-a zis mai tata de caine decat ca l-a pupat seara sub geam...

El oricum este mereu un vesel ... dar asa il vad eu . Sumt mai superficiala . 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 248946 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 248946 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 1:49 am

victorelalove a scris:Si dupa o engleza de toata frumusetea ... au dat-o intr-o araba pura , pura . Se cunoaste ca l-au descoperit pe Engin araboaicele . Smile


a fost multilingvist de-a dreptu ep asta. au vorbit in greceste, au vb in franceza cu accent african, in engleza cu accent de invatzat pe dinafara niste replici, si ...au vb in limba lui rahmi ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 1:52 am

vaiii ce mi-a placut secventa asta!!!


24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 20u283o


si-a pus mukko lopetile pe el si da-i si pupa-l. a iesit sifonat rau, si el se intreba ...ce are asta cu mine, luati-o de pe mine...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 1:53 am

michiper68 a scris:


a fost multilingvist de-a dreptu ep asta. au vorbit in greceste, au vb in franceza cu accent african, in engleza cu accent de invatzat pe dinafara niste replici, si ...au vb in limba lui rahmi ...
Smile Smile Smile Smile Smile

Limbajul dragostei ... sa nu-l uitam .
Ma intreb pe unde se vor mai pupa episodul viitor ???????? Smile
Si ca locatie ... si ca parte anatomica .
Este ep 69 ... si aproape ora 2:00 ...MERGE . Smile

Of , of, of ... au un actor ca Engin si nu stiu ce sa faca cu el . sad
Eu il tineam numai pe la dush , piscina , plaja , ploaie , pat ... si apoi tot asa . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 1:55 am

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile

Limbajul dragostei ... sa nu-l uitam .
Ma intreb pe unde se vor mai pupa episodul viitor ???????? Smile
Si ca locatie ... si ca parte anatomica .
Este ep 69 ... si aproape ora 2:00 ...MERGE .

Of , of, of ... au un actor ca Engin si nu stiu ce sa faca cu el . sad
Eu il tineam numai pe la dush , piscina , plaja , ploaie , pat ... si apoi tot asa . Smile



pai i-a pupat toata plaja lui beren? sa-i pupe golful. poate acosteaza putin in golful ei. dar nu ep viitor ca era virusata rau berenik si dupa ce a pupat cainele ala ...sa-si faca analizele mai intai.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 1:55 am

michiper68 a scris:

si-a pus mukko lopetile pe el si da-i si pupa-l. a iesit sifonat rau, si el se intreba ...ce are asta cu mine, luati-o de pe mine...

Smile Smile Smile Smile Smile
Dar i-o place Mukkai personajul ...sau Mukkai femeia ? Ca eu am crezut ca-l arunca prin crizanteme ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 1:58 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile
Dar i-o place Mukkai personajul ...sau Mukkai femeia ? Ca eu am crezut ca-l arunca prin crizanteme ... Smile


actrita? pai n-ai vazut-o ce cracanata statea in spatele lui beren. are temperatura la genunchi femeia asta. ma mir ca nu l-a pupat inca pe amaratul ala de la restaurant, dar daca sare pe el zob il face. kerim a fost fortzos si a stat contra dar s-a naspustit ca hipopotamul pe el. hipopotama!!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 2:00 am

oricum am apreciat ca a ajuns acasa kerim si nu mai avea cravata la gat si nici nu i se vedea maioul. i se vedea cretul de pe piept.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 2:01 am

michiper68 a scris:


actrita? pai n-ai vazut-o ce cracanata statea in spatele lui beren. are temperatura la genunchi femeia asta. ma mir ca nu l-a pupat inca pe amaratul ala de la restaurant, dar daca sare pe el zob il face. kerim a fost fortzos si a stat contra dar s-a naspustit ca hipopotamul pe el. hipopotama!!!
Smile Smile Smile Smile Smile

Pai baiatul ala saracul ... numai de caine nu mai avea grija pe la restaurant . Si aia de la protectia consumatorului ...nu au nimic de obiectat cu potaia in farfuria clientului ? Ce mesaj transmit ?

Eu inca ma uit la Engin pe banca aia . Ori este banca prea mica ...ori este el prea mare . Dar bine arata... cu tot cu vulcanul . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 2:03 am

michiper68 a scris:oricum am apreciat ca a ajuns acasa kerim si nu mai avea cravata la gat si nici nu i se vedea maioul. i se vedea cretul de pe piept.

cupidon cupidon cupidon Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!

Sa le vad ce vor spune dupa prima noapte de dragoste : kerim is a good kisser!! :D 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 281600 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 281600 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 281600
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 2:03 am

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile

Pai baiatul ala saracul ... numai de caine nu mai avea grija pe la restaurant . Si aia de la protectia consumatorului ...nu au nimic de obiectat cu potaia in farfuria clientului ? Ce mesaj transmit ?

Eu inca ma uit la Engin pe banca aia . Ori este banca prea mica ...ori este el prea mare . Dar bine arata... cu tot cu vulcanul . Smile


daaa. eu ce zisei? vulcanul vazut de sus. de la varful vulcanului. de unde fumega el cand nu erupe. waw. ce priveliste... si s-a cracanat enginu sa vedem tot vulcanul. nu-mi mai aduce aminte ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 2:05 am

victorelalove a scris:

cupidon cupidon cupidon Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!

Sa le vad ce vor spune dupa prima noapte de dragoste : kerim is a good kisser!! :D 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 281600 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 281600 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 281600


da da da. a facut muahhh muahhh pe caine. duceau cainele ala in brate parca era bibelou. bine ca nu i-a intins si lui kerim sa-l pupe nitel. parinti de caine! asta o bucura pe fatmagul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 2:06 am

michiper68 a scris:


daaa. eu ce zisei? vulcanul vazut de sus. de la varful vulcanului. de unde fumega el cand nu erupe. waw. ce priveliste... si s-a cracanat enginu sa vedem tot vulcanul. nu-mi mai aduce aminte ...

De ce ? Ti-a ramas la inima imaginea ? Smile
Simpatic .. cum de i-a dat in minte Hilalei sa-l filmeze asa ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 2:07 am

michiper68 a scris:


da da da. a facut muahhh muahhh pe caine. duceau cainele ala in brate parca era bibelou. bine ca nu i-a intins si lui kerim sa-l pupe nitel. parinti de caine! asta o bucura pe fatmagul.

Gullia inca nu stie cum este cu vulcanul .
Ea saraca a ramas traumatizata . Trebuie sa o intelegem ... dar va vedea ea . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 2:08 am

victorelalove a scris:

De ce ? Ti-a ramas la inima imaginea ? Smile
Simpatic .. cum de i-a dat in minte Hilalei sa-l filmeze asa ? Smile

o fi vazut si ea vulcanul. ca doar e in nasul ei zi de zi. si fatmagul tocmai atunci a fugit...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 2:10 am

Ete ca cica ne apucam din nou de scoala :

Engin Akyurek can give lessons on "how to kiss" :D 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 1102346018
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 43 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum