Serialesitelenovelet
24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
dubaisport
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 33 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Urmatorul

In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 01 Apr 2012, 2:20 pm

victorelalove a scris:

a . 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 539466

Beren ... sper ca nu se apuca faca vreo comparatie intre Engin si nenea cantacios . 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 539466 Ca o sa planga ...

ar fi culmea .....nu stie ea ce pierde ... Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 01 Apr 2012, 2:22 pm

dubaisport a scris:

ar fi culmea .....nu stie ea ce pierde ... Smile

Si stai ca mai urmeaza pupaturi . cupidon cupidon cupidon
Eu daca jucam cu el ma duceam topaind la serviciu in ziua cu sarutul ... si greseam de cat mai multe ori sarutul . Smile


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Dum 01 Apr 2012, 2:23 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 01 Apr 2012, 2:23 pm

dubaisport a scris:

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 539466

ai vazut ce viteza avea la spart seminte ? si aici e campioana Smile


daaa. se uita la stiri mancand seminte. era cam nervoasa fiind singura in casa. cam nelinistita. s-a bucurat cand a auzit masina si s-a ridicat gratios din pat. apoi i-a luat la pupat pe toti. mai putin pe rahmi pe care nu mai dorea sa-l pupe. kerim a salvat situatia ca pana la el i-a insirat mukko cu pupaturile pe toti dar dupa el s-a oprit brusc. s-a uitat bietul kerim la ea , numai ca nu i-a strigat...hooo !!! o privire plina de reprosuri avea kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 01 Apr 2012, 2:25 pm

michiper68 a scris:kerim a salvat situatia ca pana la el i-a insirat mukko cu pupaturile pe toti dar dupa el s-a oprit brusc. s-a uitat bietul kerim la ea , numai ca nu i-a strigat...hooo !!! o privire plina de reprosuri avea kerim.

Pai asta i-a fost intentia ... sa ajunga la Kerim . Smile Daca se ducea direct la el ... era suspect .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 01 Apr 2012, 2:25 pm

pe Mukk o deranjeaza si Elif .....datorita ei pierde scenele si discutiile importante dintre membrii casei
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 01 Apr 2012, 2:26 pm

dubaisport a scris:pe Mukk o deranjeaza si Elif .....datorita ei pierde scenele si discutiile importante dintre membrii casei

Speram sa cada de la balcon !!! Smile Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 01 Apr 2012, 2:28 pm

victorelalove a scris:

Speram sa cada de la balcon !!! Smile Smile Smile Smile Smile

a excaladat toate geamurile casei avocatului ..nu i-a scapat niciuna Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 01 Apr 2012, 2:29 pm

dubaisport a scris:

a excaladat toate geamurile casei avocatului ..nu i-a scapat niciuna Smile

Barem sa le si spele ... Smile Smile Smile
Statea ca o cucuvea si se uita la copii .
Dar cand ii spune Kerim Gulliei ... N'oldu ?? dupa ce o vede speriata .... sunny sunny sunny Mie imi place de mor !

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2dvos2g24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 28uhj8
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 01 Apr 2012, 2:35 pm

victorelalove a scris:

Barem sa le si spele ... Smile Smile Smile
Statea ca o cucuvea si se uita la copii .
Dar cand ii spune Kerim Gulliei ... N'oldu ?? dupa ce o vede speriata .... sunny sunny sunny Mie imi place de mor !



e ceva ciudat cu fatmagul. 2 ep a stat morcovita si monosilabica si ep trecut la restaurant prinsese curaj, i-a cerut cheile de la masina lui kerim. mi se pare cam schimbatoare atitudinea ei, ori e deprimata , ori e exuberanta. nu exista cale de mijloc. cel mai mult mi-a placut cand ii zicea kerim bak, bak, bak!!!...si bla bla bla.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 01 Apr 2012, 2:37 pm

michiper68 a scris:


e ceva ciudat cu fatmagul. 2 ep a stat morcovita si monosilabica si ep trecut la restaurant prinsese curaj, i-a cerut cheile de la masina lui kerim. mi se pare cam schimbatoare atitudinea ei, ori e deprimata , ori e exuberanta. nu exista cale de mijloc. cel mai mult mi-a placut cand ii zicea kerim bak, bak, bak!!!...si bla bla bla.

Om vedea cum este .
Probabil ca s-au gandit sa grabeasca putin procesul de vindecare . Si trecusera vreo 2 saptamani . In 2 saptamani or mai tot fi incercat sa se pupe ... Smile Smile Smile
Vom vedea ...eu abia astept sa-l vad pe Kerim cum pleaca .
Si-o face si bagajul ? Smile

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 5d8lkp
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 01 Apr 2012, 2:43 pm

victorelalove a scris:

Om vedea cum este .
Probabil ca s-au gandit sa grabeasca putin procesul de vindecare . Si trecusera vreo 2 saptamani . In 2 saptamani or mai tot fi incercat sa se pupe ... Smile Smile Smile
Vom vedea ...eu abia astept sa-l vad pe Kerim cum pleaca .
Si-o face si bagajul ? Smile


nu inca. intai cumpara cearceafurile albastre, si farfuriile albastre, si halatele de baie albastre. apoi se supara si pleaca. pleaca fara bagaj facut, isi ia doar blugii lipiti pe el. tortura au fost blugii aia, acum revad secventa cand au gasit cainele si de data asta nu ma uit in sus unde sta javra tolanita la kerim in brate , ma uit in alte parti.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 01 Apr 2012, 2:48 pm

michiper68 a scris: isi ia doar blugii lipiti pe el. tortura au fost blugii aia, acum revad secventa cand au gasit cainele si de data asta nu ma uit in sus unde sta javra tolanita la kerim in brate , ma uit in alte parti.

Mie-mi spui ???? cupidon
Credeam ca doar eu nu am putere sa rezist .
Dar l-ai vazut si cand cobora pe scarile de la casa aia ? cupidon

Chiar ca este tortura .
Daca isi ia blugii aia ... este de ajuns . Smile

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2hfkqog
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 01 Apr 2012, 2:50 pm

victorelalove a scris:

Mie-mi spui ???? cupidon
Credeam ca dor eu nu am putere sa rezist .
Dar l-ai vazut si cand cobora pe scarile de la casa aia ? cupidon

Chiar ca este tortura .
Daca isi ia blugii aia ... este de ajuns . Smile



l-am vazut. e si mai clar cand merge langa fatmagul cu cainele in brate. pe scari e secventa foarte scurta. adica ...e magnetizanta imaginea. pe mine doar muah muahurile lui beren pe cainele ala m-au trezit din visare. daca tot si-a lasat capul pe umarul lui de ce nu l-a pupat pe el si a pupat cainele? asha era scenariul sau doar o gadila ceva la buze pe berenik ?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 01 Apr 2012, 2:53 pm

michiper68 a scris:


l-am vazut. e si mai clar cand merge langa fatmagul cu cainele in brate. pe scari e secventa foarte scurta. adica ...e magnetizanta imaginea.

Eu nu inteleg de ce nu i-au dat o haina mai lunga ???? Este prea mult pentru inima mea . Smile
Daaaaaa ... imi place , nu ma Crying or Very sad . Dar totusi ... simt ca fac pacate . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 01 Apr 2012, 2:56 pm

victorelalove a scris:

Eu nu inteleg de ce nu i-au dat o haina mai lunga ???? Este prea mult pentru inima mea . Smile
Daaaaaa ... imi place , nu ma Crying or Very sad . Dar totusi ... simt ca fac pacate . Smile

daa. si asha au zis ca nu au voie sa-i filmeze de la brau in jos , dar daca il luau alfel ii taiau capul. si asha mergea, e mai greu sa-i filmeze in mers, si a iesit ... de toata frumusetea. adica, puteau sa nici nu-i mai lase blugii pe el ca s-a vazut cam tot. abia astept sa-l vad cum repara casa noua. cu rahmi l-am mai vazut o data, impodobeau curtea de la casa veche sau reparau ceva, nu mai stiu, dar el muncea si rahmi vorbea. poate avem noroc. dar reparatiile se fac cu pantalon scurt, nu-i asha? in slip de baie am vrut sa zic, sa nu agatze blugii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 01 Apr 2012, 2:58 pm

Vic ..cred ca te asteapta pe tine sa-i faci bagajul .... Smile
in afara de chiloti sa nu-i pui nimic ...doar papuci si halat de baie
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 01 Apr 2012, 2:58 pm

victorelalove a scris:

Eu nu inteleg de ce nu i-au dat o haina mai lunga ???? Este prea mult pentru inima mea . Smile
Daaaaaa ... imi place , nu ma Crying or Very sad . Dar totusi ... simt ca fac pacate . Smile

eu nu simt ca fac pacate.

,,iar ale evei fiice dau buzna in livada
din merele oprite sa faca...marmelada''
g toparceanu a zis.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 01 Apr 2012, 2:59 pm

dubaisport a scris:Vic ..cred ca te asteapta pe tine sa-i faci bagajul .... Smile
in afara de chiloti sa nu-i pui nimic ...doar papuci si halat de baie

si stopitoarea. ca poate nu e bun hidroforu si nu face dush.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 01 Apr 2012, 3:00 pm

michiper68 a scris:

cu rahmi l-am mai vazut o data, impodobeau curtea de la casa veche sau reparau ceva, nu mai stiu, dar el muncea si rahmi vorbea. poate avem noroc. dar reparatiile se fac cu pantalon scurt, nu-i asha? in slip de baie am vrut sa zic, sa nu agatze blugii.

impodobeau curtea cu beculete ,derevelion ...si se capucase rahmi sa povesteasca de copilaria lui Gulli; atunci era frig afara de aia era Ker imbracat ,dar acum avem sanse sa-l vedem la maiou si short 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 244732
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 01 Apr 2012, 3:00 pm

michiper68 a scris:

daa. si asha au zis ca nu au voie sa-i filmeze de la brau in jos , dar daca il luau alfel ii taiau capul. si asha mergea, e mai greu sa-i filmeze in mers, si a iesit ... de toata frumusetea. adica, puteau sa nici nu-i mai lase blugii pe el ca s-a vazut cam tot. abia astept sa-l vad cum repara casa noua. cu rahmi l-am mai vazut o data, impodobeau curtea de la casa veche sau reparau ceva, nu mai stiu, dar el muncea si rahmi vorbea. poate avem noroc. dar reparatiile se fac cu pantalon scurt, nu-i asha? in slip de baie am vrut sa zic, sa nu agatze blugii.

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 539466

A iesit de OSCAR !!!!

Asa de dezbracat sa faca reparatiile ?
Nu este cam frig ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 01 Apr 2012, 3:01 pm

michiper68 a scris:

si stopitoarea. ca poate nu e bun hidroforu si nu face dush.

Smile Smile Smile

n-are nevoie de stropitoare , il spala Vic pe spate Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 01 Apr 2012, 3:01 pm

dubaisport a scris:Vic ..cred ca te asteapta pe tine sa-i faci bagajul .... Smile
in afara de chiloti sa nu-i pui nimic ...doar papuci si halat de baie

Smile Smile Smile
Ok .
Pai si nu o sa se duca Gullia dupa el ?
Nu este cam periculos sa fie asa de golas ?
Periculos pentru ... EL !!! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 01 Apr 2012, 3:02 pm

michiper68 a scris:

eu nu simt ca fac pacate.

,,iar ale evei fiice dau buzna in livada
din merele oprite sa faca...marmelada''
g toparceanu a zis.

Smile Smile Smile

ce poeta esti azi Michi ..de la vreme ti se trage Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 01 Apr 2012, 3:03 pm

michiper68 a scris:

eu nu simt ca fac pacate.

,,iar ale evei fiice dau buzna in livada
din merele oprite sa faca...marmelada''
g toparceanu a zis.

:drunken:
M-ai linistit .
Pot visa in continuare la el . 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 01 Apr 2012, 3:03 pm

victorelalove a scris:

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 539466

A iesit de OSCAR !!!!

Asa de dezbracat sa faca reparatiile ?
Nu este cam frig ? Smile


pai repara. se agita. da cu ciocanu. nici nu ne-au aratat in ce stadiu e casa. poate e darapanata rau si munceste kerim mult si bine. poate ii duce si lui soatza un ceai cu bromura , o salata de tzelina, ceva dulce ca e obositor. nu sa repare , ca el e un artist, un sculptor al fierului, dar il epuizeaza sa stea cu rahmi .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum