Serialesitelenovelet
25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
victorelalove
dubaisport
DENISA
7 participanți

Pagina 34 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Urmatorul

In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 06 Apr 2012, 4:17 pm

Dar mie tot imi vine sa stig dupa Kerim sa nu plece .
Offfffffffffffffffff ... si se duce la plaja ??????
La ce s-o gandi atunci ?
Ne va rupe iar inimile Engin ... Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 06 Apr 2012, 4:17 pm

michiper68 a scris:

nu cred ca vor face ceva pe plaja. ar fi traumatizant pt fatmagul. tot pe plaja i s-a intamplat si cand alerga de bezmatica noaptea. prea si-ar aduce aminte de tot.
nu sigur ..o vor pune la hotel ,in noaptea nuntii,nici macar in casa cea noua ,ca sigur e Mukk pe la ferestre
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 06 Apr 2012, 4:18 pm

dubaisport a scris:

si eu la fellllllllllll Smile Smile Smile
tot pe Mukk am visat-o ....m-am trezit dimi mai obosita decat m-am culcat ...numai imaginea cu ea in capul scarilor am avut-o in fatza ochilor 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2743637754


daaa. si faceam scenarii sadice ca tot mukko va izbucni in plans si ii va convinge pe toti ca ea are intentii bune dar pur si simplu nu poate respira daca fatmagul pleca de langa ea, s-a blocat crezand ca va fi parasita. fatmagul e universul ei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 06 Apr 2012, 4:18 pm

victorelalove a scris:Dar mie tot imi vine sa stig dupa Kerim sa nu plece .
Offfffffffffffffffff ... si se duce la plaja ??????
La ce s-o gandi atunci ?
Ne va rupe iar inimile Engin ... Crying or Very sad
cred ca se gandeste la noaptea violului....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 06 Apr 2012, 4:19 pm

dubaisport a scris:
nu sigur ..o vor pune la hotel ,in noaptea nuntii,nici macar in casa cea noua ,ca sigur e Mukk pe la ferestre

nu-i place casa noua ca e claustrofoba. si nici nu au zugravit-o cum trebuie. numai critici a avut la adresa lor. cred ca ii interzice kerim sa mai stea la mai putin de 5 km de ei ca ii rupe coastele.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 06 Apr 2012, 4:19 pm

michiper68 a scris:


daaa. si faceam scenarii sadice ca tot mukko va izbucni in plans si ii va convinge pe toti ca ea are intentii bune dar pur si simplu nu poate respira daca fatmagul pleca de langa ea, s-a blocat crezand ca va fi parasita. fatmagul e universul ei.
pai cica se va muta cu rahmi si copiii intr-un ap inchiriat langa restaurant
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 06 Apr 2012, 4:19 pm

Si eu cred ca tot va fi in luna de miere se va intampla intamplarea . Nici nu vreau sa ma gandesc ce emotionati vor fi .
Acum sa vedem unde se duc in luna de miere ... : (
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 06 Apr 2012, 4:20 pm

victorelalove a scris:Si eu cred ca tot va fi in luna de miere se va intampla intamplarea . Nici nu vreau sa ma gandesc ce emotionati vor fi .
Acum sa vedem unde se duc in luna de miere ... : (
cum unde ..? la hotelul unde au fost ablii
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 06 Apr 2012, 4:21 pm

dubaisport a scris:
pai cica se va muta cu rahmi si copiii intr-un ap inchiriat langa restaurant

poate langa casa copiilor. isi ia si luneta si binoclu si le instaleaza si microfoane sub pat si camere de luat vederi prin bibelouri. altfel se sufoca, ea nu poate doar cu rahmi, se plictiseste .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 06 Apr 2012, 4:21 pm

dubaisport a scris:
cum unde ..? la hotelul unde au fost ablii
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ? Au spus ei asta ?
Nu cred ...ei sunt mai de hotel de zona rurala .

Kerim cred ca nu mai are ce discuta cu Mukko pentru o vreme .
Mukka langa copii nu va mai sta . Nu au cum ... se vor certa mereu .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 06 Apr 2012, 4:22 pm

michiper68 a scris:

poate langa casa copiilor. isi ia si luneta si binoclu si le instaleaza si microfoane sub pat si camere de luat vederi prin bibelouri. altfel se sufoca, ea nu poate doar cu rahmi, se plictiseste .

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 539466 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 539466 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 539466
Cred ca va fi la ei la usa din ora in ora .
Si mai ales cand stie ca este Kerim la dush ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 06 Apr 2012, 4:23 pm

ce trauma ptr acest fan : Wallah this is sick. My uncle's wife is like this. I mean she lies and everything in the planet and every person around us start to act in a way that makes what she says soooo true although it's a bunch of big fat lies!!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 06 Apr 2012, 4:24 pm

victorelalove a scris:

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 539466 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 539466 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 539466
Cred ca va fi la ei la usa din ora in ora .
Si mai ales cand stie ca este Kerim la dush ...

ai vazut ce suparata era ca ea nu i-a mirosit parul. imediat s-a napustit sa se bage si ea in seama ca prea stateau si susotrau copiii. nici macar parul de pe picioare nu i l-a vazut tura asta ca era ocupata sa-i faca masaj lui rahmi .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 06 Apr 2012, 4:25 pm

dubaisport a scris:ce trauma ptr acest fan : Wallah this is sick. My uncle's wife is like this. I mean she lies and everything in the planet and every person around us start to act in a way that makes what she says soooo true although it's a bunch of big fat lies!!!

Smile Smile Smile Smile
Saracul ...uite ca se poate si in realitate .
Dar sa stea la ea acasa ... Smile

Frumosa a mai fost faza de inceput .
Imi place catd e vesel era Kerim . 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 283516 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 283516 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 06 Apr 2012, 4:25 pm

Ker intotdeauna a ignorat-o pe Mukk,a citit-o bine stie ca nu o duce capul mult ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 06 Apr 2012, 4:27 pm

michiper68 a scris:

ai vazut ce suparata era ca ea nu i-a mirosit parul. imediat s-a napustit sa se bage si ea in seama ca prea stateau si susotrau copiii. nici macar parul de pe picioare nu i l-a vazut tura asta ca era ocupata sa-i faca masaj lui rahmi .

Mi-a placut Gullia in scena aia . Te lasa sa te intrebi : cum miroase Kerim ?
Si Mukka mai avea putin si-i lua un rand de piele lui Rahmi , cu ochii la copii . Smile

Ea sa-l miroasa pe Rahmi ... affraid


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 06 Apr 2012, 4:27 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 06 Apr 2012, 4:27 pm

michiper68 a scris:

ai vazut ce suparata era ca ea nu i-a mirosit parul. imediat s-a napustit sa se bage si ea in seama ca prea stateau si susotrau copiii. nici macar parul de pe picioare nu i l-a vazut tura asta ca era ocupata sa-i faca masaj lui rahmi .
l-a terminat pe Rahmi in 2 sec doar-doar o vedea si ea ceva interesant la laptop...era curioasa ce pat isi iau copiii
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 06 Apr 2012, 4:29 pm

dubaisport a scris:
l-a terminat pe Rahmi in 2 sec doar-doar o vedea si ea ceva interesant la laptop...era curioasa ce pat isi iau copiii

eeeeeeeeeeeeee ... ea se gandea sa stea Kerim confortabil .
Lasa-o sa vezi ce regreta ca l-a facut sa plece .
Pe cine mai spioneaza ea ?
Eu ma gandesc ca exact ea le spune adevarul ... despre scrisori .
Nu mai poate fara cumnat . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 06 Apr 2012, 4:29 pm

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 N54ns3

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 2ikytko
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 06 Apr 2012, 4:30 pm

victorelalove a scris:

eeeeeeeeeeeeee ... ea se gandea sa stea Kerim confortabil .
Lasa-o sa vezi ce regreta ca l-a facut sa plece .
Pe cine mai spioneaza ea ?
Eu ma gandesc ca exact ea le spune adevarul ... despre scrisori .
Nu mai poate fara cumnat . Smile Smile Smile

sigur va spune ea. ca nu o duce capul. si cand se enerveaza spune tot.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 06 Apr 2012, 4:31 pm

Michi , ne frangi inima !!! Crying or Very sad 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 283516
Fericit era la inceput de episod ... la final mai avea putin si plangea . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 06 Apr 2012, 4:31 pm

michiper68 a scris:

sigur va spune ea. ca nu o duce capul. si cand se enerveaza spune tot.

O fi vreuna sa spuna ... AM VRUT SA VA TESTEZ DRAGOSTEA !!!! Smile Exclamation stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 06 Apr 2012, 4:32 pm

credeti asta ? de data asta sunt sceptica
nu se va da ea de gol ......mai ales dupa ce i-a zis lui gulli ca e normala plecarea lui Ker ,ca asa stau baietii inante de nunta ,ca burlacii pe ultima 100 m ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 06 Apr 2012, 4:35 pm

Vom vedea , Dubai !! kiss
Dar mie nu-mi vine sa cred ca ea va pleca dupa el .
De ce ? S-a invatat cu el ????

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 23iaxas
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 06 Apr 2012, 4:37 pm

victorelalove a scris:Vom vedea , Dubai !! kiss
Dar mie nu-mi vine sa cred ca ea va pleca dupa el .
De ce ? S-a invatat cu el ????

s-a invatat cu sarutarile lui .... Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 25.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum